تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشکل در درایور usb 3.0 لپ تاپ دل 5110

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض مشکل در درایور usb 3.0 لپ تاپ دل 5110

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من یک لپ تاپ دل سری n5110 دارم.روز اول usb 3.0 درست بود اما بعد از نصب مجدد ویندوز بعد یک سال خراب شد.کارهای زیر رو هم کردم

1: آپدیت بایوس
    2: نصب ترتیبی درایورها
    {
    1 - Dell System Software
    2 - Intel HM67 Express Chipset Family
    3 - Realtek RTS5138 Card Reader
    4 - Renesas USB3.0 Host Controller
    5 - Intel Management Engine Interface
    6 - Intel Turbo Boost Technology Monitor Software
    از اینجا به بعد نصب درایورها به هر ترتیب که شما بخواهید می تواند انجام گیرد ما ترتیب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم .
    7 - Intel HD
    8 - Nvidia Geforce یا ATI
    9 - درایور بلوتوث و وایرلس
    10 - Realtek RTL8105E-VB 10/100 Ethernet Controller
    11 - سایر درایورها
    }
    3: آپدیت درایورهای usb 3.0
    در نهایت پیغام زیر برام ظاهر میشه زمانی که روی USB 3.0 Host Controller Utility کلیلک میکنم.::: usb 3.0 host controller not found.
    ** بلوتوث سرور من الارقم نصب درایورهای تاپیک های پی سی ورد هنوز درست نشده.گفتم شاید ربطی داشته باشه.بلوتوث من کار میکنه البته.؟!!!برای من مهم یو اس بی تری هستش.
    ** در آخر بگم که تمام یو اس بی ها کار میکنن.ولی سرعتشون مثل یو اس بی 2 هستش.
    مشخصات لپ تاپ :
    دل ان 5110
    رم : 6
    هارد :650
    ** فقط برا اینکه نوع لپ تاپم رو متوجه بشین گفتم.
    ** اگه کسی درایوری داره که نصب کرده برا این مدل و یو اس بی 3 با سرعت 60 به بالا داخل فلش اطلاعات میریزه بیزحمت آدرش درایورش رو بگه.
    تو رده بندی ها نوشته سرعت رایت این فلش 10 مگ بر ثانیه هست.نمیدونم این چه یو اس بی تری هست دیگه!!! ولی من برای رایت تا 25 و برای خواندن تا 70 ازش گرفتم.
    مشکل من اینه که هر سرعتی که یو اس بی 2 بهم جواب میده همونو یو اس بی 3 هم جواب میده.من هارد اکسترنال رو به یو اس بی 2 وصل کردم تا 70 مگ هم جواب داد.!!
    انصافا باید گفت من یکی از کار کامپیوتر سر در نیاوردم با اینکه رشتمم همینه.

پیشاپیش از همه دوستان ممنونم و آرزوی موفقیت برای همتون.
    Last edited by samanasan; 27-12-2012 at 03:34.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض درخواست راهنمایی

دوستان کسی جوابشو نمی دونه.؟!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

لطفا دوستان یاری کنید .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

یه بار ذیگه ویندوز رو نصب کن در هنگام نصب درایوری که وین نصب میکنی و درایوز 100 مگی رو دلیت کن و دوباره بساز حل میشه احتمال زیاد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوست عزیز از لطفت ممنونم.فقط اگه امکان داره یک راه بدون نصب ویندوز بگی خیلی عالیه چون زیاد اهل عوض کردن مداوم سیستم نیستم به خصوص اینکه تازگی سیستم رو عوض کردم و متعلقات سیستم عامل من خیلی زیاد .از نرم افزار پایه آنتی ویروس بگیر تا ورد و نرم افزار برنامه نویسی.
    سوال دومم اگه راه حلی وجود نداشت به غیر از این برای آینده : شما چی نوشتی ؟! ( در هنگام نصب درایوری که وین نصب می کنی (اگه منظورت درایور نصب ویندوز هستش که هر دفعه فرمتش میکنم.) و درایور 100 مگی(منظورت درایور یو اس بی 3) را دلیت کن.
    دوست عزیز شما مهندسی.برا من زیر دیپلمی بنویس.

دمت گرم آقا.

دوستان هر کس راه حل داره لطف کنه و بگه.مشکل کماکان باقیست.
    Last edited by samanasan; 30-12-2012 at 02:55.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

من درایورش رو بارها نصب کردم و مشکلم حل نشده درایورش رو از سایت دل هم گرفتم خواهشا اگه کسی هست کمک کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

1 - اولین کاری که می توانید انجام دهید آپدیت کردن Chipset Driver است .
    2 - وارد device manager شوید و در زیر گزینه USB controller شما USB root hubs ها را می بینید هر تعداد از این ها را که می بینید راست کلیک کرده و uninstall بزنید . بعد از کامپیوتر خود را ریست کنید .
    3 - در Device Manager در صورتی که علامتی زرد رنگ در کنار گزینه ها می بیند راست کلیک کرده و uninstall را بزنید سیستم را ری استارت کنید تا ویندوز درایورها را به طور خودکار نصب کند .
    راه حل های بالا توسط دل ارائه شده اند . در صورتی که مشکل شما بازهم حل نشد ، می توانید این ها را تست کنید ( این راه حل ها توسط کاربران دل ارائه شده اند )
    1 - بعد از آپدیت کردن چیپست ، renesas driver را نصب کنید .
    2 - برخی کاربران گزارش کرده اند که با آپدیت بایوس ( BIOS update ) مشکل آن ها رفع شده توجه کنید که مسئولیت این آپدیت بر عهده خود شماست و ممکن است به لپ تاپ خود آسیب بزنید .
    3 - به کاربر دیگری نصب این درایور کمک کرده است . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درایور از سایت دل
    برای دانلود سایر درایورهای دل 5110 به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید .
    برای آموزش نصب درایورهای دل 5110 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را ببینید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •