تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: کدوم یک از این حیوونا مناسب محل زندگی و شرایط ما هستند؟

پروفشنال AEZ_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    یزد - زارچ - خونمون!

9 کدوم یک از این حیوونا مناسب محل زندگی و شرایط ما هستند؟

سلام

من توی یه خوابگاه دانشجویی زندگی میکنم با دوستام و توی یه اتاق 3.5 در 8 یا بیشتر! یه بالکن 3.5 در 1.5 هم داریم که حدود 70 سانتی متر دیوار و یه نیم متری هم نرده داره. بچه ها جدی شدن که یه مدل حیوون نگه دارن. من خودم چندان موافق نیستم! (از آذار دادنشون بدم میاد و فک میکنم بچه ها از پسشون بر نیان! البته داداشام پرنده نگه میداشتن (قناری، فنچ و مرغ عشق و کبوتر) و من یخورده با نگه داریشون آشنام. با همستر هم آشنایی دارم. یکمی هم مرغ مینا.
    واما مسئله ما: چند تا انتخاب داریم و چند تا محدودیت! من همستر رو دوست دارم یکی میگه موشه و میگه بده! مطمئنم ببینه عاشقشون میشه. البته مینا رو هم دوست دارم. قناری هم هست و مرغ عشق. بودجه مونم به طوطی نمیرسه. برای خرگوشم فک کنم جا نداریم گربه هم همینطور (از گربه خیلی خوشم میاد و گربه های پارک و دانشگاه رو باهاشون ارتباط بر قرار میکنم. (کلا یه مدت با یه سگ ولگرد! دوست بودم هر شب میدیدمش و مینای یکی از دوستام و ...) میخوام بگم که با حیوونا میونم خوبه. ولی نمیدونم میتونیم پرنده نگه داری کنیم یا گربه! ویا همستر و اگه پرنده چی واسمون مناسبتره.

بودجه محدود نهایتا 100 هزار
    قناری اگه به خوندن بیفته دیگه امون نمیده و ممکنه نذاره بقیه بخوابن!
    مینا رو دوست دارم ولی بقیه میگن زشته.
    یکی هم از مرغ عشق ایراد گرفت که آوازش خوب نیست و ممکنه دستی نشه و حتما باید توی قفس بمونه و ...! من مرغ عشق دستی ندیدم ولی شنیدم!!! ـ دیگه اینکه طوطی هم که فکر نکنم بودجمون به هیچ مدلی برسه ولی فک کنم بتونیم بریزیلی بگیریم.

میبینین که کلا گیج هستیم! نظر من روی میناست بیشتر چون هم سوت یاد میگیره و هم وحشی نیست! با انسان خو میگیره

اینا رو گفتم که موقعیت رو درک کنین و با توجه به اینکه اکثرا اینجا تجربه دارین کمکم کنین.

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

سلاپ
    فکر کنم دیگه دانشگاهت هم تموم شده

3. این کاربر از یاسر90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

حیون خونگی فقط سگ .
    هیچی سگ نمیشه ، یه دونه خوشگل و بانمکش رو بگیرین
    هر روزم نوبتی گردش ببرینش برای سلامتی خودتون کلی فایده داره ، از نظر روحی روانی هم خیلی تامینتون میکنه .
    هرچی بگیرین مراقبت لازم داره دیگه ، مثل یه بچه باید تر و خشک کنید.
    ممکنه بعضی وقتها سر و صدا کنه که اونم جوری نیست که تحملتون رو تموم کنه و درضمن تربیت که بشه کاملا به دلخواه شما عمل میکنه.
    هیچ شکی نکنید که اگه سگ بگیرین پشیمون نمیشین و اصلا دیگه جدا شدنی هم نیست ازتون .
    از نظر سلامتی علاوه بر بازی کردن و مجبور شدن شما به کمی ورزش ، باکتری های موجود در اون باعث افزایش دستگاه ایمنی بدن شما میشه و بطور کلی درد و مرض های بسیار کمتری نسبت به افزاد معمولی سراغتون میاد.

5. 3 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •