تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 12 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 113

نام تاپيک: مشکل مصرف ترافیک ویندوز 8 حل شد

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

ممنون. حتما نتیجه رو بگید اینجا.
    فعلا که دوستان کمی از این مطلب استقبال کرده اند. اگه ببینم حتی یه نفر یا انجام مراحل بالا، مشکلش حل نشده، راه آخر رو میگم. ولی فکر کنم همینا عملی باشه
    چشم اطلاع میدم.راستش من Bw Meter دارم.شما برنامه بهتری سراغ داری که بشه دقیق بشه فهمید حجم کم میکنه یا نه؟یا روشی چیزی؟

2. 2 کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aban366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

تایپیک خوبیه اما میشه راهی که بفهمیم ترافیک در چه وضعیته رو هم بگین

4. این کاربر از aban366 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه henry_2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

چشم اطلاع میدم.راستش من Bw Meter دارم.شما برنامه بهتری سراغ داری که بشه دقیق بشه فهمید حجم کم میکنه یا نه؟یا روشی چیزی؟
    ممنون.
    فرقی نمیکنه. اکثر برنامه ها میتونن نشون بدن.
    حتی قسمت connection آنتی ویروس ها هم نشون میدن.
    برای اینکه بفهمید دوباره به حالت اول برگشته، کافیه بعد از چند بار ریستارت شدن کامپیوتر، به همون قسمت manage برید و ببینید جلوی گزینه Background Intellegent Transfer Service چی نوشته. اگه نوشته باشه Disabled یعنی مشکلی پیش نیومده. ولی اگه نوشته باشه Automatic یعنی بازم به حالت اول برگشته و آپدیت خودکار، دوباره فعال شده !

6. این کاربر از henry_2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

تایپیک خوبیه اما میشه راهی که بفهمیم ترافیک در چه وضعیته رو هم بگین
    شرمنده دوست عزیز. من از این برنامه های کنترل و مشاهده مصرف اینترنت نصب نکرده ام. سرعت اینترنتم هم خیلی کمه که بخوام براتون پیدا کنم.
    من خودم با آنتی ویروسم نگاه میکنم که چه برنامه هایی از اینترنت استفاده میکنن.

8. این کاربر از henry_2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

ممنون.
    فرقی نمیکنه. اکثر برنامه ها میتونن نشون بدن.
    حتی قسمت connection آنتی ویروس ها هم نشون میدن.
    برای اینکه بفهمید دوباره به حالت اول برگشته، کافیه بعد از چند بار ریستارت شدن کامپیوتر، به همون قسمت manage برید و ببینید جلوی گزینه Background Intellegent Transfer Service چی نوشته. اگه نوشته باشه Disabled یعنی مشکلی پیش نیومده. ولی اگه نوشته باشه Automatic یعنی بازم به حالت اول برگشته و آپدیت خودکار، دوباره فعال شده !
    سلام دوستان
    آقا من آنتی ویروسیم کسپر هست.از توی قسمت network monitor نگاه کردم پروسه های host process for windows tasks و windows host process که همون rundll32 میشه مصرفشون در حد 300 کیلوبایت بوده ولی مصرف
    host process for windows service حدود 6 مگ هست که بازم خوبه چون قبلا من خودم همینا رو توی کسپر کلی تنظیم کرده بودم بازم حدود 60 تا 70 مگ هربار مصرف داشتن.
    هرچند من امروز یه بار کانکت شدم و حدود 100 مگی دان کردم ولی وقتی حساب کردم حدود 240 مگ کم شده بود که این خیلی زیاده ( دو سه باری پیش اومده).
    حالا اگه زحمتی نیست اون راه آخری رو هم بگو که حسابی حال وین 8 رو بگیریم که واسه ما شاخ نشه

واقعا ممنون بایت زحماتت

10. این کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    آقا من آنتی ویروسیم کسپر هست.از توی قسمت network monitor نگاه کردم پروسه های host process for windows tasks و windows host process که همون rundll32 میشه مصرفشون در حد 300 کیلوبایت بوده ولی مصرف
    host process for windows service حدود 6 مگ هست که بازم خوبه چون قبلا من خودم همینا رو توی کسپر کلی تنظیم کرده بودم بازم حدود 60 تا 70 مگ هربار مصرف داشتن.
    هرچند من امروز یه بار کانکت شدم و حدود 100 مگی دان کردم ولی وقتی حساب کردم حدود 240 مگ کم شده بود که این خیلی زیاده ( دو سه باری پیش اومده).
    حالا اگه زحمتی نیست اون راه آخری رو هم بگو که حسابی حال وین 8 رو بگیریم که واسه ما شاخ نشه

واقعا ممنون بایت زحماتت
    شما مطمئنی تمام مراحل بالا رو انجام دادی؟
    چون من همینا رو انجام داده ام و الان حتی 1 کیلوباین هم مصرف نمیکنه این فایل.
    ولی مشکلی نیست. راه بعدی رو میذارم که خیلیم راحته !

12. این کاربر از henry_2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

به کنترل پنل رفته و firewall ویندوز رو فعال کنید.

بعد در پنجره تنظیمات firewall گزینه advanced settings رو بزنید.

در پنجره باز شده، اول در سمت چپ گزینه outbound rules رو بزنید، بعد در سمت راست، گزینه New Rule رو بزنید.

در پنجره باز شده، گزینه آخر یعنی Custom رو انتخاب کرده و Next رو بزنید.

جلوی قسمت Services دکمه Customize رو بزنید.

در پنحره باز شده، اول گزینه Apply to this service رو زده، بعد داخل لیست، گزینه Background Intellegent Transfer Service رو انتخاب کنید و OK .

حالا چندتا Next بزنید تا به قسمت Action برسید ( مثل شکل زیر ). اینجا باید گزینه Block The Connection انتخاب شده باشه.

چندتا next بزنید. در آخر از شما Name خواسته میشه که میتونید کلمه ای مثل BITS بدهید.

فقط یادتون باشه، اگه خواستید ویندوز رو آپدیت کنید، باید Firewall رو غیر فعال کنید. بعد از آپدیت هم دوباره Firewall رو فعال کنید.

در صورن کپی، منبع ذکر شود.
    با تشکر

14. 16 کاربر از henry_2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mt17770's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    مــشــــــهد

پيش فرض

با سلام خدمته دوستان ....

اقا من از زمانی که وین 8 نصب کردم .... هیچ وقت احساس داشتن همچین مشکلی نداشتم اما با توجه به تاپیک ها و بحث های زیادی که در موردش شده ، خیلی حساس شدم ببینم آیا برای منم بهین صورته یا نه !!!

میشه لطفا یک برنامه رو پیشنهاد بدید و بگید دقیقا چجوری چک کنم که آیا منم این مشکلو دارم یا نه !!!؟

بسیار ممنون

16. این کاربر از mt17770 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام خدمته دوستان ....

اقا من از زمانی که وین 8 نصب کردم .... هیچ وقت احساس داشتن همچین مشکلی نداشتم اما با توجه به تاپیک ها و بحث های زیادی که در موردش شده ، خیلی حساس شدم ببینم آیا برای منم بهین صورته یا نه !!!

میشه لطفا یک برنامه رو پیشنهاد بدید و بگید دقیقا چجوری چک کنم که آیا منم این مشکلو دارم یا نه !!!؟

بسیار ممنون
    دوست عزیز، به احتمال زیاد، شما هم این مشکل رو دارید. ولی چون حساسیت نشون ندادید، نفمیدید.
    برنامه خاصی سراغ ندارم. ولی میتونید در قسمت Network Monitor یا Connection داهل آنتی ویروستون ببینید.
    یه فایلی به اسم SVCHOST یا Host Proccess هست.

18. 2 کاربر از henry_2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

شما مطمئنی تمام مراحل بالا رو انجام دادی؟
    چون من همینا رو انجام داده ام و الان حتی 1 کیلوباین هم مصرف نمیکنه این فایل.
    ولی مشکلی نیست. راه بعدی رو میذارم که خیلیم راحته !
    سلام
    آره دقیق انجام دادم.شاید برای زمان قبل از انجام آموزشت باشه.حالا بازم چک میکنم نتیجشو خبر میدم.
    فقط یه چیزی من آنتی ویروسم kis 2013 هست و خودش فایروال داره و فایروال ویندوز رو غیرفعال کرده.شاید نذاره فایروال ویندوز رو فعال کنم
    ولی به هر حال همه رو تست میکنم خبر میدم
    ممنون

20. این کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •