تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: راهنمایی برای نحوه پخش فیلم یا کلیپهای 3D از طریق کامپیوتر یا فلش مموری (کمک کنید چون به درد خیلی ها میخوره!)

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض راهنمایی برای نحوه پخش فیلم یا کلیپهای 3D از طریق کامپیوتر یا فلش مموری (کمک کنید چون به درد خیلی ها میخوره!)

سلام دوستان

به تازگی یه سامسونگ ES6950 خریدم که قابلیت 3D داره و حالا میخوام تستش کنم..طبعا به دلایل اقتصادی و گرونی امکان خرید پلیر 3D ندارم ..تا اینکه به طور اتفاقی دیدم برخی دوستان با لپ تاپ یا فلش ،کلیپهای سه بعدی رو روی تلویزیون پخش کردن! اما خوب طبق معمول خیلی کلی توضیح داده شده و کلی سوال بجا گذاشته!! سوالی که برای خیلی ها پیش میاد اینه که:

1- برای پخش کلیپهای 3D که نمونه هاش تو همین فروم هست، فقط باید این کلیپ ها رو به فلش مموری منتقل کنیم و وصلش کنیم به TV تا پخش کنه؟! یا کار دیگه ای هم باید انجام بدیم؟

2- برای پخش فیلم های 3D یا همین کلیپهایی که گفتم از طریق لپ تاپ و کابل HDMI با ورژن 1.4 که توصیه شده، لپ تاپ یا PC مورد نظر باید تجهیزات سحت افزاری خاصی داشته باشه؟ یا مثلا گرافیک کامپیوتر باید حتما ورژن خاصی باشه؟ مثلا لپ تاپ من گرافیکش Geforce GT 540M هست! آیا امکان پخش فیلمها با نرم افزارهایی که دوستان معرفی کردن یا مثلا PowerDVD وجود داره؟!!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید مطمئنا به درد خیلی های دیگه که این سوال رو دارن میخوره

2. این کاربر از !Bikhaneman! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سامسونگ معمولا تو باز کردن فرمت های مختلف قوی هست و نیازی به لپ تاپ نیست مگر اینکه ایمیج بلو-ری بخوای پخش کنی وگرنه اگر فایل فیلم باشه از طریق فلش راحت تره. فرقی هم بین فیلم معمولی و سه بعدی نیست.

4. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

شما فیلم را بریز روی فلش و وصل کن به USB تلویزیون و بعد به راحتی و بدون دردسر ببین. اون روش لپ تاپ به درد کسانی میخوره که تلویزیونشان قابلیت پخش فیلم از طریق USB را نداره ( مثل تلویزیون های sony) ولی سامسونگ و LG راحت فیلم و زیرنویس فارسی را نمایش میدهد.

6. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

lممنون دوستان
    بله دیشب یه کلیپ کم حجم به عنوان تست با فلش وصل کردم و انجام داد به راحتی! اما یکم لگ داشت که فکر کنم بخاطر سرعت پایین USB باشه...شایدم کلاس مموری..به نظرتون مربوط به کدومشونه؟! سرعت کم USB یا کلاس پایین بودن مموری؟

اگه لپ تاپ رو به عنوان فلش بخوام استفاده کنم با کابل HDMI (یعنی کلیپ رو بریزم تو یه پوشه اشتراکی شده و از تلویزیون پخشش کنم) بهتر نمیشه؟

مسئله بعدی اینکه کلیپی که تست میکردم رو یکم تار نشون میداد..مربوط به تنظیمات میشه و باید تنظیمات 3D تلویزیون رو دستکاری کنم یا بازم مربوط به فلش و خود کلیپ و ...میشه؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بسته به کیفیت فیلمت داره.
    شما وقتی فیلم 3D را پخش میکنی باید وارد تنظیمات تصویر تلویزیون بشی و گزینه 3D را روشن کنی.
    بعد هم عینک 3D را بزنی تا فیلمها را بصورت سه بعدی ببینی.

سرعت کم هم من ندیدم. یعنی من فیلم سه بعدی ای که 4 گیگ بود را روی فلش معمولی ریختم و بدون لگ نمایش داد.

9. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ای ول کاملا حق با شما بود..کیفیت خود کلیپ پایین بود..یه کلیب 2 دقیقه ای با حجم 460 مگ رو ریختم رو فلش و مثل بنز پخشش کرد راحت!
    Last edited by !Bikhaneman!; 24-12-2012 at 14:40.

11. 2 کاربر از !Bikhaneman! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

من یه تلویزیون مارشال گرفتم که 3D هم داره. اما فیلم یا کلیپ سه بعدی رو از فلش نمی شناسه و جدا می شناسه. و با لپ تاپم که وصل می کنم اون چیزی که انتظار خانواده از تعاریفم بود رو ارضا نمی کنه.
    آیا لپ تاپم توان پخش 3D رو با تبویزیون مخصوص و HDMI نداره؟(i7 هست مثلا...)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام.من وقتی یه کلیپ سه بعدی رو با کا ام پلیر پلی میکنم وثتی دکمه سه بعدی رو میزنم سایه قرمز رنگ روی کاراکترهای تصویر ایجاد میشه. وقتی هم عینکو میزنم همینجوری دیده میشه و تصویر سه بعدی نمیشه. عکسشو گذاشتم. یه عکس برای موقعیه که دکمه سه بعدی کام اوم رو نزدم. اون یکی عکس که سایه های قرمز داره دکمه رو زدم.
    دوستان مشکل چی میتونه باشه؟کابلم 1.4 سه بعدیه. دکمه سه بعدی تی وی هم فعاله. کارت گرافیک لپ تاپ intel hd graphics 3000تو تنظیمات گارت گرافیک قسمت سه بعدی داره که فعاله.عینک هم روی خود تی وی بود. آیا مشکل از گرافیک لپ تاپه؟ مثلا خیلی قدیمی باشه.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام.من وقتی یه کلیپ سه بعدی رو با کا ام پلیر پلی میکنم وثتی دکمه سه بعدی رو میزنم سایه قرمز رنگ روی کاراکترهای تصویر ایجاد میشه. وقتی هم عینکو میزنم همینجوری دیده میشه و تصویر سه بعدی نمیشه. عکسشو گذاشتم. یه عکس برای موقعیه که دکمه سه بعدی کام اوم رو نزدم. اون یکی عکس که سایه های قرمز داره دکمه رو زدم.
    دوستان مشکل چی میتونه باشه؟کابلم 1.4 سه بعدیه. دکمه سه بعدی تی وی هم فعاله. کارت گرافیک لپ تاپ intel hd graphics 3000تو تنظیمات گارت گرافیک قسمت سه بعدی داره که فعاله.عینک هم روی خود تی وی بود. آیا مشکل از گرافیک لپ تاپه؟ مثلا خیلی قدیمی باشه.

دوست عزیز
    آیا شما این فیلم را در لپ تاپ تان می توانید بدرستی ببینید؟ اگر نه پس حتماً لپ تاپ تان این قابلیت را ندارد. حالا همان فیلم را روی یک فلش مموری بزیزید و آن را به تلویزیون متصل و اجرا کنید . آن وقت متوجه خواهید شد مشگل از کجاست.

15. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •