تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 163 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1623

نام تاپيک: openSUSE

آخر فروم باز j0l6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    torrents

پيش فرض

سلام
    دوستان یه لینک از suse پیدا کردم که شامل پنچ سی دی هستش
    دارم دانلود میکنم اما اصلا در مورد نصبش چیزی نمیدونم حتی نمیدونم از شما باید سوالاتم رو چه جوری بپرسم برا همین به یه اموزش قدم به قدم نیاز دارم سراغ ندارین؟؟

راستی لینک برای دانلود شاید بخواین دانلود کنین

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از j0l6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

sina88 جان suse 10 نصبش خیلی راحت شده - فکر نکنم هنگام نصب مشکلی برات پیش بیاد -

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    torrents

پيش فرض

در مورد پارتیشن هاش من مشکل دارم یعنی ازش هیچی نمی دونم اینو اگه توضیح بدین ممنون میشم البته مخوام با ویدوز xp suse رو هم داشته باشم
    مشخصات سیستم اگه نیاز داشتی
    حارد 80 با دو پارتیشن c که ویندوز xp روش نصب شده و حجمش 12 گیگ هست و یه پارتیشنd که برنامه هام روش نصب شده و حدود 40 گیگ خالی داره

تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

شما یه درایو 10-20 گیگی درست کن و با برنامه پارتیشن مجیک فرمتش رو به فرمت لینوکس تغییر بده

فقط یه نصیحت بهت می کنم : چون اولین بارت هست پیشنهاد می کنم یه بک آپ از اطلاعات مهمت روی سی دی ذخیره کن که اگه خراب کردی مشکلی پیش نیاد .

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    torrents

پيش فرض

فقط یه پارتیشن کافیه اخه یه جا های دیگه حرف چند پارتیشن با اسم های مختلف بود البته ورژن لینوکسش فکر کنم متفاوت بود
    واینکه برای نصب این سیستم عامل تمام پنج سی دی لازم هست یا اینکه یک سی دی برای نصب هست و بقبه برنامه های اضافی هستن و بعد از نصب سیستم به اون اضافه میشن؟؟ ببخشید که اینقدر سوال میکنم اا

تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

سوال کردن خیلی خوبه و منم تا اونجاای که بتونم کمکت می کنم - برا نصب هر 5 سی دی لازم هست البته بسته به انتخاب های شما برای نصب برنامه های مختلف ممکن هست کمی تغییر کند . ولی یک پارتیشن کافی هست چون این نسخه پارتیشن های ویندوز رو می شناسد و می تونید از آنها استفاده کنید

حـــــرفـه ای m a j r i x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط sina88
    دوستان یه لینک از suse پیدا کردم که شامل پنچ سی دی هستش
    دارم دانلود میکنم اما اصلا در مورد نصبش چیزی نمیدونم حتی نمیدونم از شما باید سوالاتم رو چه جوری بپرسم برا همین به یه اموزش قدم به قدم نیاز دارم سراغ ندارین؟؟
    چرا آنقدر بخودت زحمت میدی بجای اینکه ۴ گیگ دانلود کنی ایزو بگیری md5 چک کنی شما که ساکن دبی هستی از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیر باخیال راحت
    بعد در مورد سوال روش نصب من خودم خجالت میکشم اینو میگم این انجمن درست شده که سابقه سوالاتی از جنس شما توش آرشیو شده شما این انجمن لینوکس بگرد دست خالی برنمیگردی نمونه اش این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موفق باشی

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    torrents

پيش فرض

m a j r i x جان مرسی از راهنمایی راستش من قبلا که نمیدونستم که لینوکس نمایندگی داره و الان هم که دارم اینو مینویسم چهار تا سیدی رو دانلود کردم و یک سی دی دیگه هم تا چند ساعت تموم میشه اما ایا تو این جایی که معرفی کردی هم مجانی هست؟ و این که تمام نسخه های لینوکس روداره ؟؟ شاید یه رو به دردم بخوره
    مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

امیدوارم سینا نسخه Evaluationرو دانلود کرده باشی،اگر اینطوره منم طالبم!
    ایرانی؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •