تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 159 از 163 اولاول ... 59109149155156157158159160161162163 آخرآخر
نمايش نتايج 1,581 به 1,590 از 1623

نام تاپيک: openSUSE

اگه نباشه جاش خالی می مونه ma@@#'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    وقتي كه رسيدم اطلاع ميدم

پيش فرض

ممنون
    سیاست انتشار نسخه های جدید سوزه چه طوریه؟
    6 ماه؟8 ماه؟یکسال؟
    زیاد سر و کار نداشتم ولی ذهنیتی که ازش دارم اینه که روی آپدیت مخازن هی بیهوده وقت خیلی زیادی نمیذارن ولی شدیدا رو دیباگ انحصاری تر مخازن پافشاری دارن!منظورم اینه که یه جورایی مخازن قدیمی زوزه به نسخه های جدید میارزه!ولی هیچیوقت با پیغام لیچ یه ارور مواجه نمیشین!احتمالا اروری هم نیست!

اگه نباشه جاش خالی می مونه ma@@#'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    وقتي كه رسيدم اطلاع ميدم

پيش فرض

یه جورایی بیل گیتس توش دس داره :|

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام به دوستان من اوبونتو کار میکنم اما به علت اینکه روی لپ تاپم نصب می کنم شدیدا لپ تاپ داغ میشه هر روشی بود رفتم جواب نداد برخی گفتن برو سوزه رو امتحان کن میخواستم بدونم اوپن سوزه در کل خوبه یا نه یا این که از یه توزیع دیگه استفاده کنم.
    بعد نرم افزار ها ش چه جوری هست خوبه به اوبونتو میرسه یا نه.

کاربر فعال انجمن گنو/لینوکس Open-Source's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    usr/src/linux/

پيش فرض

با سلام به دوستان من اوبونتو کار میکنم اما به علت اینکه روی لپ تاپم نصب می کنم شدیدا لپ تاپ داغ میشه هر روشی بود رفتم جواب نداد برخی گفتن برو سوزه رو امتحان کن میخواستم بدونم اوپن سوزه در کل خوبه یا نه یا این که از یه توزیع دیگه استفاده کنم.
    بعد نرم افزار ها ش چه جوری هست خوبه به اوبونتو میرسه یا نه.
    بله ، سوزه توزیع مناسبی برای نوت بوک ها هستش.
    از نظر نرم افزار هم با هیچ کدوم از توزیع ها هیچ گونه مشکلی نداری (یعنی شما یه پکیج رو میتونی رو هر توزیعی که خواستی استفاده کنی).

موفق باشی...

5. 2 کاربر از Open-Source بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

جدیدترین نسخه این توزیع(12.2 ) چند روز منتشر شد
    برای اطلاعات بیشتر به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و برای برای دریافت این توزیع به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه برید
    Last edited by H A M A S; 10-09-2012 at 06:53.

7. این کاربر از H A M A S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز asklt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    لارستان

پيش فرض

آیا میشه openSUSE در کنار ویندوز 8 داشت ؟ چگونه ؟

در آغاز فعالیت ferferak khanoom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام می خواستم بدونم چطوری میشه زمان باز بودن دسکتاپ رو بیشتر کنم؟مثلا 5 دقیقه رو بکنم 10 دقیقه.چون خیلی سریع از دسکتاپ خارج میشه و رمز می خواد.من سوزه کار میکنم.

پروفشنال siyasiya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

دوستان عزیز، من چند تا سئوال دارم. اگر میشه راهنمایی کنید :
    (توضیح : کامپیوتر من دسکتاپ هست و ویندوز 7 دارم، میخوام روی یک هارد دیگه (80 گیگ قدیمی) لینوکس نصب کنم، به خاطر نرم افزارهای تخصصی رشته ام (اقلیم شناسی) که عمدتاً برای لینوکس نوشته شده)

1- به طور کلی، ابونتو بهتر هست یا اپن سوزه؟ یا کلاً چه نسخه ای از لینوکس؟ (برای کار من)
    2- اگر به جای نصب سیستم عامل، برنامه VMware یا موارد مشابه رو توی ویندوز نصب کنم و به صورت مجازی لینوکس نصب کنم، در کارایی سیستم عامل لینوکس و نرم افزارهاش، تاثیر خیلی شدید داره، یا در حد قابل قبولی سرعت نسبت به حالت نصب واقعی کمتر هست؟
    3- لینوکس نسخه 64 بیتی از نظر نصب برنامه ها محدودیت نداره؟ (من ویندوز 7 رو همیشه 64 میریزم، حالا میخوام در کنارش لینوکس 64 هم داشته باشم)

ممنونم دوستان
    منتظر راهنمایی تون هستم

داره خودمونی میشه juliosezar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان من پست اول رو بررسی کردم اون مشکلی که داشتم رو شامل نمیشد پس مشکلمو مطرح میکنم،ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من ویندوز 7 رو دارم و میخوام سوزه رو هم در درایو دیگه ای نصب کنم.موقعی که به مرحله ی پارتیشن در نصب میرسم ،سوزه هیچ حالت پیشنهادی رو برای درایوهای من نداره و ازم میخواد که خودم پارتیشن بندی کنم.خب من یه درایو لوجیکال با حجم 60 گیگ جدا کردم برای نصب سوزه و دیگه هیچی نمیدونم.یعنی توی این مرحله هر چی گشتم آموزش درست و حسابی وجود نداشت که مربوط به چگونگی ایجاد ext4 و swap و mount باشه که من بتونم گام به گام یاد بگیرم و انجام بدم.اگه کسی میتونه منو در ایجاد پارتیشن های لازم با این فرض که به جز ایجاد یه درایو جداگونه چیز دیگه ای نمیدونم راهنمایی کنه ممنون میشم.

پروفشنال thelastblack's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آیا میشه openSUSE در کنار ویندوز 8 داشت ؟ چگونه ؟
    به سادگی میشه. الان وقت ندارم زیاد بنویسم ولی در کل باید یه تیکه از یه پارتیشن ویندوز رو جدا کنی و توش اپن‌سوزه بریزی. این کارا رو میشه از طریق خود محیط نصب اپن‌سوزه انجام داد.

سلام می خواستم بدونم چطوری میشه زمان باز بودن دسکتاپ رو بیشتر کنم؟مثلا 5 دقیقه رو بکنم 10 دقیقه.چون خیلی سریع از دسکتاپ خارج میشه و رمز می خواد.من سوزه کار میکنم.
    گزینه دقیقش رو یادم نیست ولی تو تنظیمات تو قسمت power دنبال این تنظیم بگرد.

دوستان عزیز، من چند تا سئوال دارم. اگر میشه راهنمایی کنید :
    (توضیح : کامپیوتر من دسکتاپ هست و ویندوز 7 دارم، میخوام روی یک هارد دیگه (80 گیگ قدیمی) لینوکس نصب کنم، به خاطر نرم افزارهای تخصصی رشته ام (اقلیم شناسی) که عمدتاً برای لینوکس نوشته شده)

1- به طور کلی، ابونتو بهتر هست یا اپن سوزه؟ یا کلاً چه نسخه ای از لینوکس؟ (برای کار من)
    2- اگر به جای نصب سیستم عامل، برنامه VMware یا موارد مشابه رو توی ویندوز نصب کنم و به صورت مجازی لینوکس نصب کنم، در کارایی سیستم عامل لینوکس و نرم افزارهاش، تاثیر خیلی شدید داره، یا در حد قابل قبولی سرعت نسبت به حالت نصب واقعی کمتر هست؟
    3- لینوکس نسخه 64 بیتی از نظر نصب برنامه ها محدودیت نداره؟ (من ویندوز 7 رو همیشه 64 میریزم، حالا میخوام در کنارش لینوکس 64 هم داشته باشم)

ممنونم دوستان
    منتظر راهنمایی تون هستم
    دوست عزیز شما یه جا سوال بپرس که بهتر جواب بگیری. تو تاپیک اوبونتو هم پرسیدی.
    ۱- من به تازه‌کارا اوبونتو رو پیشنهاد میدم.
    ۲- بستگی داره سیستمتون چقدر قوی باشه. ولی بهتره که قبل از نصب روی سیستم خودت یه بار تو این محیط امتحانش کنی. خیلی چیزا یاد میگیری. اگه هم قصد استفاده کامل از لینوکس رو نداری این راه واست بهتره.
    ۳- مشکلی نداره. یعنی من که به مشکلی بر نخوردم. اگه برنامه‌ای ورژن چدا داشته باشه که خودش ۶۴بیتی واست نصب میکنه اگه هم نداشته باشه که مهم نیست دیگه همینجوری اجرا میشه.

دوستان من پست اول رو بررسی کردم اون مشکلی که داشتم رو شامل نمیشد پس مشکلمو مطرح میکنم،ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من ویندوز 7 رو دارم و میخوام سوزه رو هم در درایو دیگه ای نصب کنم.موقعی که به مرحله ی پارتیشن در نصب میرسم ،سوزه هیچ حالت پیشنهادی رو برای درایوهای من نداره و ازم میخواد که خودم پارتیشن بندی کنم.خب من یه درایو لوجیکال با حجم 60 گیگ جدا کردم برای نصب سوزه و دیگه هیچی نمیدونم.یعنی توی این مرحله هر چی گشتم آموزش درست و حسابی وجود نداشت که مربوط به چگونگی ایجاد ext4 و swap و mount باشه که من بتونم گام به گام یاد بگیرم و انجام بدم.اگه کسی میتونه منو در ایجاد پارتیشن های لازم با این فرض که به جز ایجاد یه درایو جداگونه چیز دیگه ای نمیدونم راهنمایی کنه ممنون میشم.
    به صورت تصویری که الان نمیتونم بگم ولی کلا باید یه پارتیشن با فرمت ext4 داشته باشین که mount pointش روی / تنظیم شده باشه.
    swap هم که mount point نداره. فقط اندازش رو به اندازه رم سیستم تنظیم کنید بهتره.
    با این دوتا میشه سیستم رو نصب کرد بدون مشکل. البته swap هم واجب نیست ولی مستحب خیلی تاکید شدست (کلی حدیث داریم! ).

13. این کاربر از thelastblack بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •