تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 158 از 163 اولاول ... 58108148154155156157158159160161162 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,571 به 1,580 از 1623

نام تاپيک: openSUSE

حـــــرفـه ای rootnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

EasyBCD؟
    تا وقتی گراب هست چرا از یه نرم افزار پولی و کد بسته استفاده کنیم؟
    اول ویندوز رو نصب کنید
    بعد گنو/لینوکس رو که نصب می کنید معمولا خودش ویندوز رو شناسایی می کنه و به گراب اضافه می کنه
    اگرم نشد می تونید بعدا به گراب اضافه کنید

2. 2 کاربر از rootnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

EasyBCD؟
    تا وقتی گراب هست چرا از یه نرم افزار پولی و کد بسته استفاده کنیم؟
    اول ویندوز رو نصب کنید
    بعد گنو/لینوکس رو که نصب می کنید معمولا خودش ویندوز رو شناسایی می کنه و به گراب اضافه می کنه
    اگرم نشد می تونید بعدا به گراب اضافه کنید
    از کی تا حالا License رایگان شده پولی؟
    صرفا جهت اطلاع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این برنامه نسخه خانگی(غیر تجاری) داره که با نسخه تجاری هیچ تفاوت ساختاری فعلا نداره.
    بهترین برنامه برای اینکار. به جای سر و کله زدن با گراب. Easy BCD هست. با این برنامه می تونند هر سیستم عاملی که بخوان به منوی بوت اضافه کنند براحتی تمام.
    Last edited by pcsoft; 27-06-2012 at 13:56.

4. این کاربر از pcsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ma@@#'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    وقتي كه رسيدم اطلاع ميدم

پيش فرض

از کی تا حالا License رایگان شده پولی؟
    صرفا جهت اطلاع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این برنامه نسخه خانگی(غیر تجاری) داره که با نسخه تجاری هیچ تفاوت ساختاری فعلا نداره.
    بهترین برنامه برای اینکار. به جای سر و کله زدن با گراب. Easy BCD هست. با این برنامه می تونند هر سیستم عاملی که بخوان به منوی بوت اضافه کنند براحتی تمام.
    تو چه دانی مزه ی شبانگاه با گراب کل کل کردن را هنگامی که سالها در روز روشن با ایزی بی اس دی قدم زدی...

پروفشنال siyasiya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

دوستان عزیز
    الان که من open suse رو ریختم، اول که کامپیوتر رو روشن میکنم، منوی بوت به حالت همون open suse و با نام گراب میاد، وقتی ویندوز رو از لیست انتخاب میکنم، بعد میاد توی منوی بوت اصلی ویندوز و میتونم برم به ویندوز 7.
    اگر روزی خواستم لینوکس رو از سیستم حذف کنم، چطوری باید این کار رو انجام بدم؟ به طوری که منوی بوت هم به همون حالت ویندوزی باقی بمونه؟
    آیا این کار با پاک کردن پارتیشن بندی هاردی که لینوکس روش نصب شده انجام میشه، در manage ویندوز؟
    این رو هم بگم که من یه هارد 500 دارم که ویندوز 7 روش نصب شده، یک هارد 1 ترا که آرشیو هست و یک هارد 80 که از کامپیوتر قبلیم یادگار مونده و الان وصلش کردم و روی اون لینوکس رو ریختم.
    با EasyBCD هم شنیدم که میشه این کار رو کرد. اگر میشه لطفاً توضیح بدین و راهنمایی کنید

ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    وقتي كه رسيدم اطلاع ميدم

پيش فرض

دوستان عزیز
    الان که من open suse رو ریختم، اول که کامپیوتر رو روشن میکنم، منوی بوت به حالت همون open suse و با نام گراب میاد، وقتی ویندوز رو از لیست انتخاب میکنم، بعد میاد توی منوی بوت اصلی ویندوز و میتونم برم به ویندوز 7.
    اگر روزی خواستم لینوکس رو از سیستم حذف کنم، چطوری باید این کار رو انجام بدم؟ به طوری که منوی بوت هم به همون حالت ویندوزی باقی بمونه؟
    آیا این کار با پاک کردن پارتیشن بندی هاردی که لینوکس روش نصب شده انجام میشه، در manage ویندوز؟
    این رو هم بگم که من یه هارد 500 دارم که ویندوز 7 روش نصب شده، یک هارد 1 ترا که آرشیو هست و یک هارد 80 که از کامپیوتر قبلیم یادگار مونده و الان وصلش کردم و روی اون لینوکس رو ریختم.
    با EasyBCD هم شنیدم که میشه این کار رو کرد. اگر میشه لطفاً توضیح بدین و راهنمایی کنید

ممنون
    انگار با ایزی بی اس دی راحت و البته ایمن تر میشه این کارو کرد ولی بهترین راه و ساده و استانداردش اینه که بری پارتیشنی که پوشه بوت لینوکست روش هست رو حذف کنی البته شاید هنگام پارتیشن بندی به /boot پارتیشن اختصاصی اختصاص ندادی و ریختی رو روت همشو!که در این صورت برو و پارتیشن لینوکسوو حذف کن بعد سی دی ویندوز ۷ رو بذار و از بوت به قسمت اینیستالش اولینن پنجره ای که وا میشه برو پایین یه خط آبی نوشته ریپیر اونو بزن برو چند تا گذینه هست که باید گزینه تصحیح بوت شدن رو بزنی (یه همچین چیزی آسون میشه پیدا کرد اونجا!)که میزنی و حلش میکنه!

8. این کاربر از ma@@# بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال siyasiya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

ممنون
    یک سئوال دیگه هم دارم. من چند تا نرم افزار تخصصی دارم. پسوندش tar هست و کلاً برای لینوکس هم هست.
    نمیتونم نصبش کنم. یعنی توی open suse که روش کلیک میکنم، فایل رو به صورت فایل فشرده باز میکنه و محتویاتش رو نشون میده.
    نمیدونم باید چکار کنم و چطوری باید نصبش کنم
    لطفاً کمکم کنید
    من نیاز دارم که در حد خیلی لینوکس رو یاد بگیرم. آیا ویدئوی خوبی برای این کار توصیه میکنید؟ ترجیحاً آموزش open suse یا ubuntu باشه
    ممنونم

حـــــرفـه ای MrGee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

شما باید اون بسته‌ها رو سورس کد کامپایل کنید برای نحوه کامپایل هم اگه سرچ کنید رهنمای اینکار رو پیدا می کنید.
    ویدیو فارسی زیادی سراغ ندارم. چند تا تو فروشگاه sito.ir هم می تونید نگاه کنید. ویدیو انگلیسی هم که زیاده.
    من پیشنهاد می کنم بجای ویدیو دنبال کتاب‌های آموزشی باشید.

11. 2 کاربر از MrGee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    کسی میدونه آخرین نسخه kde این توزیع کی منتشر میشه؟
    مخازنش مثل مخازن ابونتو و مینت غنی و به روز هست؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    وقتي كه رسيدم اطلاع ميدم

پيش فرض

مخازنش مثل مخازن ابونتو و مینت غنی و به روز هست؟
    سلام
    بله ولی نه در حد اوبونتو که روزی ۱۰۰ مگ آپ بخواد!!!خیلی پایدار تره

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    بله ولی نه در حد اوبونتو که روزی ۱۰۰ مگ آپ بخواد!!!خیلی پایدار تره
    ممنون
    سیاست انتشار نسخه های جدید سوزه چه طوریه؟
    6 ماه؟8 ماه؟یکسال؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •