تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید سگا

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض راهنمایی برای خرید سگا

خیلی دنبال ی سگا هستم میخوام بدونم اینایی که تو بازار هست همه ی جنسه یا خوب و بد داره و قیمتش چند باید باشه؟

2. این کاربر از shabnam1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

خیلی دنبال ی سگا هستم میخوام بدونم اینایی که تو بازار هست همه ی جنسه یا خوب و بد داره و قیمتش چند باید باشه؟
    سگاهای داخل بازار همه چینی هستند و کیفیت ندارند شما میتونین بازهای سگا رو پی سی شبیه سازی کنین که بهتره براتون

4. 2 کاربر از مهرسا1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه meyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

کدوم کنسول از شرکت سگا رو می خوای؟ آخه سگا از مَستر سیستم تا دریمکست کنسول داده بیرون!

داره خودمونی میشه Atusa 021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    طهرآن

پيش فرض

Sega Mega Drive من داشتم عالی بودش البته 5-6 سالم بود بازی میکردم دیگه کلاس سوم-چهارم جمش کردیم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه karimz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    فعال انجمن حقوق بشر

پيش فرض

سلام دوستان من هم خواستم نوستالژی سگا رو زنده کنم ولی فکر کنم زدم بدتر خرابش کردم خاطرات خوش رو سگای خودم رو سالها پیش خریده بودم مدار بزرگ بود که تصویرش نویز گرفت دادمش به یه تعمیرکار بعد از یه ماه که رفتم سراغش کلا تعمیرکار جمع کرده بود رفته بود و سگا رو هم با خودش برد! خلاصه یه سگا مگادرایو2 دست دوم خریدم پشتش نوشته ژاپن اما بوردش دکمه ریجن نداره حافظه هم داره اما بازیاش تکراریه فقط اسمشون فرق میکنه یعنی از 100تاش شاید فقط 7تا باشن کارتریج قدیمی رو اجرا میکنه اما این ایرانی ها و جدیدا رو اجرا نمیکنه به محض وارد بازی شدن گیر میکنه مدار کارتریج ها هم مثل همدیگست فرقی ندارن دسته هم یه قدیمی آکبند پیدا کردم دکمه بالا رفتنش کار نمیده امروز دیگه کلا با دسته های خودش هم وارد بازیا هم نمیشه ممکنه ایراد از سوکت دسته باشه چون خیلی حساسه واقعا این سگا جدیدا خیلی الکی هستن سگا قدیمی ها اینقدر اذیت نمیکردن

اگه نباشه جاش خالی می مونه karimz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    فعال انجمن حقوق بشر

پيش فرض

مگه میشه ازین سگا جنسیس جدا شد عجوبه ای بود در زمان خودش و در نهایت تونستم یه سگای مگادرایو قدیمی تمیز پیدا کنم فقط این کارتریج جدیدا که ایران تولید میشن بهش نمیخوره باید مدارش از قابش خارج بشه تا اجرا کنه حالا یک سگاسی دی هم میخوام تهیه کنم دوستانی که سگا سی دی رو دارن راهنمایی کنن یک مودم و کارتریجی هم بود که عکسش رو جعبه سگا بود و به پشت سگا وصل میشد اسمش هم مگامودم بود این جریانش چیه توی ایران کار میده؟اصلا میشه اینجا پیداش کرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سگامو از بچگی دارم سالمه بهای اصلش چند تومنه الان این روزها؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •