تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشکل در هنگام بالا آمدن ویندوز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض مشکل در هنگام بالا آمدن ویندوز

سلام
    من یک سیستم با مشخصات زیر جمع کردم
    cpu:i5
    ram:8gb
    hard : 2*1T WD 32MB
    MB.asus

روی این سیستم ویندوز 7 64 بیتی ریختم و آنتی ویروسم هم بیت دیفندر اورجینال هست
    مشکلی که دارم اینه که هر وقت فایلی رو حتی با حجم کم تو یکی از درایوها کپی میکنم کامپیوتر وقتی میخواد بالا بیاد هر دفعه تمام اون فابل ها را اسکن میکند و به مدت بسیار طولانی طول میکشه تا بالا بیاد . مشکل از چه
    از آنتی ویروسمه که سیستم رو کند کرده و نمیذاره سیستم سریع بالا بیاد و سیستم رو هی اسکن میکنه ؟
    یا مشکل از هاردامه ؟چون دو تا هارد یک ترا استفاده کردم البته قبلا هم این کارو بدون هیچ مشکلی انجام دادم

اگه نباشه جاش خالی می مونه payan_zaman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

فکر کنم از انتی ویروس باشه حقیقتا به نظر من بیت دیفندر از اصلا انتی ویروس جالبی نیست شما از اویرا یا Eset استفاده کن .

3. 2 کاربر از payan_zaman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مشکلم اینه که نمینویسه که بیت داره چک میکنه یه صفحه سیاه میاد و مینویسه که ویندوز داره چک میکنه و آیا بیت سرعت کپی کردن رو هم کم میکنه ؟

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

فکر کنم از انتی ویروس باشه حقیقتا به نظر من بیت دیفندر از اصلا انتی ویروس جالبی نیست شما از اویرا یا Eset استفاده کن .
    اویرا رو نمیدونم ولی جدا Eset اصلا آنتی ویروس خوبی نیست چون واقعا در برابر ویروس ها و .... ضعیف عمل میکنه.آنتی ویروس کسپر عالیه فقط سرعت سیستم رو میاره پایین.البته انتخاب آنتی ویروس سلیقه ایی.

مشکلم اینه که نمینویسه که بیت داره چک میکنه یه صفحه سیاه میاد و مینویسه که ویندوز داره چک میکنه و آیا بیت سرعت کپی کردن رو هم کم میکنه ؟
    آره وقتی آنتی ویروس در حال فعالیت باشه کلا سرعت سیستم هم میاد پایین.حتی موقعی که داری یه چیزی رو کپی میکنی چون آنتی ویروس به صورت real time تمام کارهای سیستم رو زیر نظر داره واسه همین سرعت میاد پایین

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

اول از همه شما منوی run اجرا داخلش تایپ کنید msconfig بعدشم گزینه مورد نظر انتخاب طبق شکلهای پایین پیش برین بترتیب شماره از آخرم تایید اکی کنید سیستم که ریست شد بالا اومد ببینید بازم به همون صورته یا که نه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مرسی از پاسختون این کارو هم انجام دادم ولی بارم اون صفحه مشکی میاد و میگه windows scan disk و دیر بالا میاد

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

مرسی از پاسختون این کارو هم انجام دادم ولی بارم اون صفحه مشکی میاد و میگه windows scan disk و دیر بالا میاد
    اگر منظورتون از صفحه مشکی این صفحه پایینه این فایل رجیستری پایین دانلود اجراش کنید هرپیغامی هم که داد تایید اکی سیستم ریستارت کنید اما اگر منظورتون گزینه مربوط به اسکن انتی ویروس خودتون بصورت بوت باید داخل تاپیک آنتی ویروس bitdefender برای غیر فعال کردنش مطرح کنید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام بازم ممنون از پاسختون دقیقا همین صفحه مشکی میاد و هر بار یه درایوی که هیچی توش نیست رو چک میکنه و کلی طول میکشه بالا بیاد بیت دیفندرم حذف کردم ولی باز این مشکل به وجود اومده این فایل رجیستری رو هم اجرا کردم و سیستم رو ری استارت کردم یکی دو بار خوب اومد بالا ولی امروز بازم چک دیسک کرد و نیم ساعت طول کشید بالا بیاد !!!!!!!!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام بازم ممنون از پاسختون دقیقا همین صفحه مشکی میاد و هر بار یه درایوی که هیچی توش نیست رو چک میکنه و کلی طول میکشه بالا بیاد بیت دیفندرم حذف کردم ولی باز این مشکل به وجود اومده این فایل رجیستری رو هم اجرا کردم و سیستم رو ری استارت کردم یکی دو بار خوب اومد بالا ولی امروز بازم چک دیسک کرد و نیم ساعت طول کشید بالا بیاد !!!!!!!!!!!!!!!

اگر روی یک درایو شما این عمل صورت میگیرد این مشکل مربوط به اون درایو شما میشه پیشنهاد من اینه که اون درایو به کل تخلیه کنید بعد از نوع فرمتش کنید وقتی که سیستم ریست کردین بالا که اومد ببینید بازم اون پیغام دریافت میکنید یا که نه اگر بازم نمایش داده شد بزارین تا آخر عمل اسکن صورت بگیره بعد که کار به اتمام رسید وارد ویندوز شد سیستم باز ریست کنید از نوع که بالا اومد ببینید این پیغام دریافت میکنید یا که نه اگر با این دو تا روش رفع نشد طبق تاپیک پایین پست 214 برین روشی که از طریق پنجره cmd گفتم تست کنید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

آیا این مشکل میتونه از بدسکتو هارد نیز باشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •