تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 35 از 35

نام تاپيک: مشکل با DVD رایتر و نخواندن یه سری از دی وی دی ها !!

داره خودمونی میشه **shaghayegh**'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با چه نرم افزاری ایمیج ها رو رایت کردید و با چه سرعتی ؟

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk
    با سه نرم افزار Ashampoo و Power Iso و BurnAware Professional که هر سه آخرین ورژن بودن. با سرعت 4x >>> با شکست مواجه شد ( با هر 3 نرم افزار حدودا تا 30 درصد رایت میشد و اررور میداد ... )

با اون یکی لپ تاپ هم از Ashampoo استفاده کردم با سرعت 2.5x (حداکثر سرعت دیسک درایوش همین قد بود) >>> با موفقیت رایت شد

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با نرم افزار ultra iso هم تست کنید تو رایت معمولی با دی وی دی 9 هم مشکلی دارید ؟ ممکنه رایتر با دی وی دی ناین مشکل داشته باشه چون با دی وی دی معمولی مشکلی نداشتید فریم ویر درایو رو اپدیت کنید

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت mn96's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

4 تعمیر خیلی آسان لنز رایتر

سلام ... . دوستان یه مشکلی با دی وی دی رایترم ( با عمر 4 سال کار تنهایی) دارم اینه که ... . اکثر دی وی دی هایی که حتی یه ذره خش داشته باشن رو وقتی تو دی وی دی رامم میزارم شروع میکنه به زور زدن و سعی تو شناسایی !! اما اخرشم هیچی نمیتونه شناسایی کنه و انگار نه انگار چیزی گذاشتی !! میگن لنزش ضعیف یا کثیف میشه اینطور میشه ؟! راهی برا تعمیر یا تمیز کردن هستش ؟! . اگه اره ؟! اموزشی چیزی برا تمیز کردن و خاک گیری دی وی دی رام برام بزارید واقعا ممنون میشم ... . راستی این دی وی دی رایتر داره حدود 4 سال تنهایی کار میکنه !!
    اگه این مطلب مفید بود براتون خواهشا با دیگران به اشتراک بزارید سلام من مهدی نوروزی دانشجوی رشته ی کامپیوتر هستم رایترم با خوندن دی وی دی به مشکل خورد تمام مرا حل بالا رو طی کردم مشکل حل نشد تا این که توی یه ویدئو آوزشی دیدم برای رفع ایراد لنز (اپتیک) دستگاه باید اون رو تقویت کرد و تقویتش هم خییییییلی ساده است فقط کافیه دوتا پیچش رو کم و زیاد کنی تا و تاثیرش رو ببینی تصویر پیچ تنظیم نور رو ببنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توجه ممکنه بعضی از رایتر ها دو تا از این پیچ تنظیم نور اپتیک داشته باشند به هر حال شما جفتش رو کم و زیاد کنید تا به نتیجه مطلوب برسید من تا حالا سه تا رایتر رو این جوری درست کردم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه پیچ گوشتی مخصوص این پیچ رو نداشتید با دو سویی چاقویی چیزی هم میشه کم و زیادش کرد سوالی داشتید در خدمتم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من این رو زیاد کردم دستگام دی وی دی خوند ولی سی دی نه کمش کردم بالعکس شد انقدر کم و زیادش کردم تا بالاخره جفتش رو خوند. نترسید امتحان کنید حتما جواب می ده

5. این کاربر از mn96 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

اگه این مطلب مفید بود براتون خواهشا با دیگران به اشتراک بزارید سلام من مهدی نوروزی دانشجوی رشته ی کامپیوتر هستم رایترم با خوندن دی وی دی به مشکل خورد تمام مرا حل بالا رو طی کردم مشکل حل نشد تا این که توی یه ویدئو آوزشی دیدم برای رفع ایراد لنز (اپتیک) دستگاه باید اون رو تقویت کرد و تقویتش هم خییییییلی ساده است فقط کافیه دوتا پیچش رو کم و زیاد کنی تا و تاثیرش رو ببینی تصویر پیچ تنظیم نور رو ببنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توجه ممکنه بعضی از رایتر ها دو تا از این پیچ تنظیم نور اپتیک داشته باشند به هر حال شما جفتش رو کم و زیاد کنید تا به نتیجه مطلوب برسید من تا حالا سه تا رایتر رو این جوری درست کردم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه پیچ گوشتی مخصوص این پیچ رو نداشتید با دو سویی چاقویی چیزی هم میشه کم و زیادش کرد سوالی داشتید در خدمتم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من این رو زیاد کردم دستگام دی وی دی خوند ولی سی دی نه کمش کردم بالعکس شد انقدر کم و زیادش کردم تا بالاخره جفتش رو خوند. نترسید امتحان کنید حتما جواب می ده
    پیچش شش سوئه؟
    تا چه حدی تاثیر داره؟
    سفت کنیم قوی تر میشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام - من دو تا دی وی دی رایتر دارم یکی lg external dvd ram gp08lu10 که گاها رایت میکنه بدون خطا ولی دوباره میزنم سی دی خالیه و گاها هم خطای فریمور میده که هر چی گشتم پیدا نکردم.
    یکی دیگه هم رو لپ تابم هست که dell n5110 هست و مدل دی وی دی رایتر GT32N هست که اینم همین مشکله دارم-لطفا کمک کنید-مرسی

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •