تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: لپ تاپ یا ایکس باکس ؟

داره خودمونی میشه milad mohebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض لپ تاپ یا ایکس باکس ؟

سلام دوستان من قبلا یه ایکس باکس داشتم و فروختمش منتها الان میخواستم بدونم به نظر شما برا بازی ایکس باکس بخرم یا
    لپ تاپ acer v3 با کانفیگ گرافیک 630 و پردازنده core i5 یا لپ تاپی تو این کانفیگ مثل hp یا asus
    به نظرتون کدوم قویتره؟
    میدونم برا بازی ایکس باکس خوبه منتها یکم هم میخواستم فیلم و اهنگ و وب گردی در کنار بازی داشته باشم.

اگر من v3 رو به led وصل کنم برای بازی کردن کیفیتش چطوره؟ ایکس باکسی که داشتم عالی بود این چطوره؟ کدوم روانتره؟

دوستانی که هم لپ تاپ دارن هم ایکس باکس به نظرتون بازی کردن تو کدومشون بهتره از نظر گرافیک؟ برا بازی کردن لپ تاپو وصل میکنم led

ببخشید سرتون رو درد اوردم.

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

سلام دوستان من قبلا یه ایکس باکس داشتم و فروختمش منتها الان میخواستم بدونم به نظر شما برا بازی ایکس باکس بخرم یا
    لپ تاپ acer v3 با کانفیگ گرافیک 630 و پردازنده core i5 یا لپ تاپی تو این کانفیگ مثل hp یا asus
    به نظرتون کدوم قویتره؟
    میدونم برا بازی ایکس باکس خوبه منتها یکم هم میخواستم فیلم و اهنگ و وب گردی در کنار بازی داشته باشم.

اگر من v3 رو به led وصل کنم برای بازی کردن کیفیتش چطوره؟ ایکس باکسی که داشتم عالی بود این چطوره؟ کدوم روانتره؟

دوستانی که هم لپ تاپ دارن هم ایکس باکس به نظرتون بازی کردن تو کدومشون بهتره از نظر گرافیک؟ برا بازی کردن لپ تاپو وصل میکنم led

ببخشید سرتون رو درد اوردم.
    سلام دوست من !
    شما اونجور که تعریف کردین خودتون گیمیر هستین ... !
    دوست عزیز من ! برای بازی کردن کیفیت LCD خیلی مهمه ولی همه چیز نیست ! شما اگه بخوای با لپ تاپ بازی کنی و اونو به LCD وصل کنی قطعا باید 3 ساعت بازی کنی درست می گم ؟!
    اگه شما بخوای با لپ تاپی مثله وی 3 همچین کاری بکنی قطعا عمره لپ تاپ زود تموم یا خیلی کم میشه ! مثلا باتری ( نکنه میخواید 24 ساعت تو برق باشه در این صورت خب کیس وصل کنید به LCD )! این یه مورد !
    مورد بعدی اینکه قطعات کنسول های بازی برا بازی ساخته شدن ولی قطعات لپ تاپ ها برا محاسبات سنگین ! خب با یه کم تفکر می شه فهمید که اینها با هم خیلی فرق دارن ! تا چند سال دیگه گرافیک 630 وی 3 قدیمی میشه و شما باید بمونین با همون بازی های قدیمی ولی تو کنسول بازی گیم های جدید با کانفیگ پایین تر برا کنسول های قدیمی عرضه می شن !
    مورد بعدی اینکه همه ی بازی ها برای کنسول های بازی عرضه می شه ولی برا PC ... اولا که همه بازی ها برای PC عرضه نمی شه ! و نکته ی دیگه اینکه همون بازیهایی هم که میاد با تاخیر وارد بازار می شه !

و نکته ی ریز دیگه ای که باید توجه کنید زمان وصل کردن لپ تاپ به LCD برای گیم و سایر کارها فقط از 70 درصد LCD استفاده می کنین و بقیش تاریک و سیاه هست !

این ها کلا همه ی نکاتی بود که به ذهن بنده می رسید !
    در کل اگه واقعا یه گیمر هستید PC و مخصوصا لپ تاپ ( اون هم با گرافیک نسبتا قدیمی 630 ) اصلا توصیه نمی شه !

اگه سوالی بود بفرمایید !

3. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

ممنون دوست عزیز از راهنمایی خوبت
    اینی که گفتی یعنی چه:
    (و نکته ی ریز دیگه ای که باید توجه کنید زمان وصل کردن لپ تاپ به LCD برای گیم و سایر کارها فقط از 70 درصد LCD استفاده می کنین و بقیش تاریک و سیاه هست !) یعنی کل صفحه لپ تاپ به led تلویزیون مثل ایکس باکس اختصاص نداره؟ من که دیدم کل صفحه لپ تاپ کامل تو تلویزیون میاد!!
    گرافیک 635 gt چطوره؟ 7690xt چطوره؟ کدومشون بهترن؟
    لپ تاپ E530 LENOVO چطوره؟ با گرافیک 635 و سی پی یو i3 به نظرتون خوبه؟ گرافیکش فکر کنم خوب باشه
    مرسی
    Last edited by milad mohebi; 18-12-2012 at 22:22.

داره خودمونی میشه airplay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

اینی که گفتی یعنی چه:
    (و نکته ی ریز دیگه ای که باید توجه کنید زمان وصل کردن لپ تاپ به LCD برای گیم و سایر کارها فقط از 70 درصد LCD استفاده می کنین و بقیش تاریک و سیاه هست !) یعنی کل صفحه لپ تاپ به led تلویزیون مثل ایکس باکس اختصاص نداره؟ من که دیدم کل صفحه لپ تاپ کامل تو تلویزیون میاد!!!
    لپ تاپ E530 LENOVO چطوره؟ با گرافیک 635 و سی پی یو i3 به نظرتون خوبه؟ گرافیکش فکر کنم خوب باشه
    مرسی
    نه دوستمون منظورش این بود که چون lcd fullHd هست اما لپتاپ رزلوشن پایینتر
    و به خاطر ضعف 630 در رزلوشن 1080 شما مجبورید بازی رو رو رزلوشن 1366*768 اجرا کنید
    در نتیجه مجبورید در رزلوشن پایینتر اجراش کنید
    وی 3 ایسر 2 میلیونه حدودا
    xbox یک میلیون
    کاربرد شما بازیه اونم رو tv
    منطق میگه xbox واسه بازی + یک لپ تاپ کاربردی واسه
    فیلم و اهنگ و وب گردی
    Last edited by airplay; 18-12-2012 at 22:27.

6. این کاربر از airplay بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

داداش وایسا xbox 720 بیاد ....سخت افزار xbox دیگه قدیمی شده....

اما شما که خیلی گیم دوست داری به نظرم یه ایکس باکس و یه لپتاپ سبک بهتر جواب میده.....با لپتاپ خیلی نمیشه بازی کرد...تازه لپتاپ یه مانیتور هم لازم داره چون با مانیتورش نمیتونی خوب بازی کنی...الآ« یه لپتاپ گیم خوب بخوای بخری باید 3 تومن هزینه کنی....

8. این کاربر از M A M M U T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

اینی که گفتی یعنی چه:
    (و نکته ی ریز دیگه ای که باید توجه کنید زمان وصل کردن لپ تاپ به LCD برای گیم و سایر کارها فقط از 70 درصد LCD استفاده می کنین و بقیش تاریک و سیاه هست !) یعنی کل صفحه لپ تاپ به led تلویزیون مثل ایکس باکس اختصاص نداره؟ من که دیدم کل صفحه لپ تاپ کامل تو تلویزیون میاد!!
    مرسی
    خواهش می کنم !

اون قضیه ی 70 درصد رو همون جور که میدونی گفتم نکته ی ریز ! سایر دوستان به خوبی توضیح دادن !
    البته متذکر بشم که تو LCD و LED ها با تنظیمات می شه این مشکل رو حل کرد ولی صفحه ی جدید که با تنظیمات اومده اون کیفیت اول رو نداره ( چون شما گیمر هستی کیفیت خیلی مهمه )!
    در مورده اون کارت های گرافیکی که نام بردید ! XT 7690 حدود 30 تا 35 در صد بهتر عمل می کنه و قوی تره ! از چند تا از آشنا ها هم که پرسیدم این مدل قوی تر بوده ! بهتره کسایی در این باره نظر بدن که مدتی با این دو تا مدل کار کرده باشن و شخصا نظر نظر خودشون رو بگن نه کپی از سایت ها ! اون جوری بهتر می شه نتیجه گرفت ! من خودم معتقدم که tx 7690 قوی تر و بهتر عمل می کنه نسبت به 635 !!!!!!!

در رابطه با این لپ تاپی که خودتون مثال زدید ! به طور کلی مدل تینک پد برای کار هست به علاوه دیزاین خوبی هم نداره !
    مشخصات این لپ تاپ :

CPU Model : Ci5 2450M
    VGA : GF 630M 2GB III
    Memory : 4GB III
    HDD : 750 GB
    Display : 15.6
    ODD : DVD RW

لپ تاپ خوبیه ولی برای شما که گیمر هستی کمه و تا چند مدت آینده قدیمی می شه ! 630 گرافیک نصبتا قدیمی هست ! بهتره که برای گیم حداقل 640 داشته باشید !

باز هم اگه سوالی بود در خدمتم !
    Last edited by Thor God; 18-12-2012 at 23:55.

10. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

از دوستان عزیز بابت راهنماییشون ممنونم
    من 80 درصد اولویتم خرید لپ تاپه بقیش خرید ایکس باکس... چون ایکس باکس سه چهار سالی داشتم دوست ندارم دوباره پولمو به ایکس باکس بدم...
    نه اینکه تا حالا لپ تاپ نداشتم میخواستم یه چیز جدید داشته باشم و یجوری همه کاره باشه مثلا( فیلم و اهنگ و بازی و کارهای نرم افزاری و وب گردی و بازی نه در حد خیلی بالا همون متوسط کافیه)

حالا به نظر اساتید بزرگ لپ تاپ e530 لنوو با گرافیک 635gt و پردازنده i3 و فینگر پرینت و اینکه سری تینک پد (مقاوم) هستش و قیمتشم 1900 باشه خوبه یا به نظرتون لپ تاپ بهتری هم تو این قیمت پیدا میشه؟ من تو این رنج قیمت میتونم بخرم و قیمت بالاتر نمیتونم بخرم.
    باز هم ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

از دوستان عزیز بابت راهنماییشون ممنونم
    من 80 درصد اولویتم خرید لپ تاپه بقیش خرید ایکس باکس... چون ایکس باکس سه چهار سالی داشتم دوست ندارم دوباره پولمو به ایکس باکس بدم...
    نه اینکه تا حالا لپ تاپ نداشتم میخواستم یه چیز جدید داشته باشم و یجوری همه کاره باشه مثلا( فیلم و اهنگ و بازی و کارهای نرم افزاری و وب گردی و بازی نه در حد خیلی بالا همون متوسط کافیه)

حالا به نظر اساتید بزرگ لپ تاپ e530 لنوو با گرافیک 635gt و پردازنده i3 و فینگر پرینت و اینکه سری تینک پد (مقاوم) هستش و قیمتشم 1900 باشه خوبه یا به نظرتون لپ تاپ بهتری هم تو این قیمت پیدا میشه؟ من تو این رنج قیمت میتونم بخرم و قیمت بالاتر نمیتونم بخرم.
    باز هم ممنون
    سری edge خوش قیافه ترن و صفحه مات و بدنه ای که روش اثر انگشت نمیمونه دارند
    باند های ضعیف دارند سری بیزینس هستند واسه کسی که گیم الویت دومه خوبه
    با این گرافیک تا 2-3 سال آینده اکثر بازی ها رو میتونید رو حالت مدیوم بازی کنید
    معمولا دوستان بازی خور در این حد واسشون خوبه مگه اینکه وسواس کیفیت داشته
    v3 با گرافیک 640 قیمت جذاب ولی قیافه متوسطی رو ارائه میده
    اما z580 هم لپ تاپ خوبیه تا 3-4 ماه پیش با کانفیک مشابه e530 قیمت بیشتری داشت اما الان قیمتش واقعی تر و ارزون تر شده

اما msi هم تنوع خوبی با گرافیک 640 داره
    حتی با cpu
    Intel B950 Pentium 2.1 GHz - Cache 2 MB هم گرافیک 640 زده!!
    با این گرافیک ها رو حالت الترا اصلا حساب باز نکنید
    واسه حالت الترا و فول اچ دی شما به گرافیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] احتیاج دارید
    Last edited by airplay; 20-12-2012 at 18:40.

13. 2 کاربر از airplay بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

به نظر دوستان عزیز
    چه مدل گرافیکی اگر بخواهیم با لپ تاپ تو lcd full hd بازی کنیم هم سطح ایکس باکسه؟
    مثلا گرافیک 630gt.....640 gt....7650.....7670.....7690xt......650gt......660 gtx
    یا بالاتر !!!!!!!

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

به نظر دوستان عزیز
    چه مدل گرافیکی اگر بخواهیم با لپ تاپ تو lcd full hd بازی کنیم هم سطح ایکس باکسه؟
    مثلا گرافیک 630gt.....640 gt....7650.....7670.....7690xt......650gt......660 gtx
    یا بالاتر !!!!!!!
    با این گرافیک ها
    فقط fifa و pes رو میتونی رو حالت fullhd بدون لگ بازی کنی

16. این کاربر از airplay بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •