تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: کمک برای انتخاب عالی برای خرید یکی از این 2 لب تاپ dell

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض کمک برای انتخاب عالی برای خرید یکی از این 2 لب تاپ dell

دوستان من میخوام یکی از این دو مدل رو بخرم اما موندم کدومشو انتخاب کنم.میشه راهنمایی کنین؟ایا این مدلها خوبن؟داغ نمیکنن؟یا صداشون زیاد نیس؟

با قیمت1.300 Dell Inspiron 5110-A با قیمت1.640 Dell Inspiron N5520-A

پروفشنال Agame.Arash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    Devil's PlayGround !

پيش فرض

مدلای inspiron این دوره زمونه ! دیگه کیفیت سابق رو ندارن ... حتما میخواین دل بخرین ؟ ... می شه با همین قیمت پیشنهادای بهتری داد !

3. این کاربر از Agame.Arash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

مدلای inspiron این دوره زمونه ! دیگه کیفیت سابق رو ندارن ... حتما میخواین دل بخرین ؟ ... می شه با همین قیمت پیشنهادای بهتری داد !
    دوست عزیز اخه رمش 6 الی 8 گیگ با cpu : cori 7 هستش و اینا مد نظر منه.با قیمت 1.400 میشه یه پیشنهاد خوب بدین؟رمش6 گیگ یا 8 باشه و cori5 یا 7 باشهممنون

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

دوست عزیز اخه رمش 6 الی 8 گیگ با cpu : cori 7 هستش و اینا مد نظر منه.با قیمت 1.400 میشه یه پیشنهاد خوب بدین؟رمش6 گیگ یا 8 باشه و cori5 یا 7 باشهممنون

دوست من به طور کلی دل کیفیت خوبی نداره ! من نمی دونم چرا اینقدر خلق الله می خوان برن دنباله دل آخه ؟! من خودم تا چند وقت پیش فکر می کردم دل بهترینه حتی از سونی و اچ پی هم بهتر میدونستمش ! ( شاید الان بهم بخندین )
    شما یه کم اگه بودجتون رو ببری بالا 4540 و v3 رو میتونی برداری !

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

دوست من به طور کلی دل کیفیت خوبی نداره ! من نمی دونم چرا اینقدر خلق الله می خوان برن دنباله دل آخه ؟! من خودم تا چند وقت پیش فکر می کردم دل بهترینه حتی از سونی و اچ پی هم بهتر میدونستمش ! ( شاید الان بهم بخندین )
    شما یه کم اگه بودجتون رو ببری بالا 4540 و v3 رو میتونی برداری !
    عیزیز دل ازچه لحاظ کیفیت خوبی نداره؟ امروز داخل دانشگاه پنجمین 5110 بچه های دانشگاه دیدم که داشت سالم کار می کرد. اونم داشت میگفت که همه پشت سرش بد میگن ولی ماتاحالا بدی ندیدیم. ضمنا فکر نکنم مشکلات این مدل از شرکتای دیگه ازنظر تعداد فروش بیشتر باشه.

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

داداش ناراحت نشو ولي واقعا دل اشغال هست. ممکنه با اين بودجه يک i3 از بزند هاي بهتر هم بزور گيرت بياد ولي ارزشو داره.... پولتو حروم اين برندهاي اشغال نکن.... وگرنه بعد مدتي محبوري لپتاپ بدست از اين تعمي رکار به اون تعمي رکار بري اخرشم با اين تعمير کارايي که هيچي بارشون نيست سرو کله بزني...

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

عیزیز دل ازچه لحاظ کیفیت خوبی نداره؟ امروز داخل دانشگاه پنجمین 5110 بچه های دانشگاه دیدم که داشت سالم کار می کرد. اونم داشت میگفت که همه پشت سرش بد میگن ولی ماتاحالا بدی ندیدیم. ضمنا فکر نکنم مشکلات این مدل از شرکتای دیگه ازنظر تعداد فروش بیشتر باشه.
    دوست عزیز بحث 5 تا 10 تا 100 تا نیست که ! حالا شما 5 نفر رو دیدی که لپ تاپ براش خوب کار کرده دلیل بر این نمی شه که بیای مانیفِس بدی ! یارو چند ساله داره با انواع و اقسام لپ تاپ ها کار می کنه باز هم میترسه یه نظر بده حالا شما با 5 تا لپ تاپ داری می گی دل خوبه ! بله دل خوبه ولی برا کسایی که کاره خاصی با لپ تاپ ندارن ! ( نه زیبایی شو می خوان نه کارایی فقط اسمش ) شما نگا کن این ایسر که بین ایرانی ها بد جا افتاده هر مدلیش رو بگی این دل رو می تونه بخوره !
    اصلا از دیزاین 5110 معلومه که توش چی میگزره ! همسایه بغلی ما هم 5110 داره ! مثله چیز داره براش کار می کنه ! اما شما یه سر برو تو این تعمیراتی های لپ تاپ ! ریخته 5110 !
    وقتی از 100 تا 5110 بیست تاش خرابه و از هر 20 تا v3 سه تاش خرابه ... ! خب شما تو فکر خودت حتما می گی 5110 خوبه ( چون میبینی تولید بالاس اطرافیانت هم 5110 بیشتر دارن ) ولی یه چرتکه بندازی می فهمی که ...
    در کل نظرات متفاوته ما هم یا بین کسایی بودیم که 5110 براشون کار کرده یا هم کار نکرده ( اونقدر هم ندیدیم که بخوایم نظر بدیم باید از آمار های رسمی استفاده کنیم ) به همین دلیل با هم تفاوته نظر داریم !

از نظر تعداد فروش هم فکر کنم اچ پی اول باشه !

داداش ناراحت نشو ولي واقعا دل اشغال هست. ممکنه با اين بودجه يک i3 از بزند هاي بهتر هم بزور گيرت بياد ولي ارزشو داره.... پولتو حروم اين برندهاي اشغال نکن.... وگرنه بعد مدتي محبوري لپتاپ بدست از اين تعمي رکار به اون تعمي رکار بري اخرشم با اين تعمير کارايي که هيچي بارشون نيست سرو کله بزني...

البته این لفظ آشغال بودن خوبیت نداره ! بالاخره هر برندی خوبی و بدی های خاص خودش رو داره !
    از نظر تعمیر کار هم بخوام نطر بدم متاسفانه تو ایران فاجعس ! البته برند دل چون خرید و فروشش بالاس تعمیر کارها بیشتر بهش آشنا هستن ( یعنی با مشکلاتش بیشتر آشنا هستن ! ) ولی در کل وضعیت تعمیر لپ تاپ تو ایران خیلی بده !

9. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

دوست عزیز بحث 5 تا 10 تا 100 تا نیست که ! حالا شما 5 نفر رو دیدی که لپ تاپ براش خوب کار کرده دلیل بر این نمی شه که بیای مانیفِس بدی ! یارو چند ساله داره با انواع و اقسام لپ تاپ ها کار می کنه باز هم میترسه یه نظر بده حالا شما با 5 تا لپ تاپ داری می گی دل خوبه ! بله دل خوبه ولی برا کسایی که کاره خاصی با لپ تاپ ندارن ! ( نه زیبایی شو می خوان نه کارایی فقط اسمش ) شما نگا کن این ایسر که بین ایرانی ها بد جا افتاده هر مدلیش رو بگی این دل رو می تونه بخوره !
    اصلا از دیزاین 5110 معلومه که توش چی میگزره ! همسایه بغلی ما هم 5110 داره ! مثله چیز داره براش کار می کنه ! اما شما یه سر برو تو این تعمیراتی های لپ تاپ ! ریخته 5110 !
    وقتی از 100 تا 5110 بیست تاش خرابه و از هر 20 تا v3 سه تاش خرابه ... ! خب شما تو فکر خودت حتما می گی 5110 خوبه ( چون میبینی تولید بالاس اطرافیانت هم 5110 بیشتر دارن ) ولی یه چرتکه بندازی می فهمی که ...
    در کل نظرات متفاوته ما هم یا بین کسایی بودیم که 5110 براشون کار کرده یا هم کار نکرده ( اونقدر هم ندیدیم که بخوایم نظر بدیم باید از آمار های رسمی استفاده کنیم ) به همین دلیل با هم تفاوته نظر داریم !

از نظر تعداد فروش هم فکر کنم اچ پی اول باشه !
    به قول شما نظرات متفاوته البته منم منکر کیفیت پایین بدنه دل نمیشم که درمقابل ایسر و اچ پی حرفی واسه گفتن نداره ولی از نظر کانفیگ در مقابل هزینه که پرداخت میکنیم بنظرم دل گزینه بهتریه.ضمنا منم پارسال میخواستم acer بگیرم ولی یکی از آشنایان که فروشگاه قطعات رایانه داره و دستی هم توکار تعمیرداره به من مارک Dell و ASUS پیشنهاد کرد.
    ولی از حق نگذریم کیفیت Acer خیلی بالا رفته

11. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •