تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: پیغام Not Responding در حین اجرای نرم افزارها

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض پیغام Not Responding در حین اجرای نرم افزارها

با سلام
    من چند وقته تو حین اجرای نرم افزارا(مثل Office یا مرورگرا) به مشکل not responding بر میخورم که کلی اعصابمو به هم ریخته.میخواستم بدونم مشکل از رمه یا میتونه دلیل دیگه ای داشته باشه؟ باید چیکار کنم؟

پروفشنال Agame.Arash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    Devil's PlayGround !

پيش فرض

ویندوزتون ماله چن وقته؟... اگه ماله خیلی وقته خب سنگین شده و عوضش کنید بهتره...اگه تازه عوض کردین ویروسی شده و آنتی ویروس بزارین...

Sent from my Xperia S using Tapatalk 2

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم مثل شما به نظرم اومد که به خاطر سنگین شدن ویندوز باشه.از بابت ویروسی بودن هم مطمئنم که نیست.یعنی جز عوض کردن راهی نیست؟ از optimizerها نمیشه استفاده کرد؟

پروفشنال Agame.Arash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    Devil's PlayGround !

پيش فرض

والا فک کنم عوض کنی به صرفه تره!... آپتیمایزرم میتونی یه تست کنی ولی من به شخصه از هیچ آپتیمایزری نتیجه چندانی نگرفتم...

Sent from my Xperia S using Tapatalk 2

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

با سلام
    من چند وقته تو حین اجرای نرم افزارا(مثل Office یا مرورگرا) به مشکل not responding بر میخورم که کلی اعصابمو به هم ریخته.میخواستم بدونم مشکل از رمه یا میتونه دلیل دیگه ای داشته باشه؟ باید چیکار کنم؟
    روشهای پاین بترتیب تست کنید

روش اول

منوی استارت باز کنید درقسمت سرچش تایپ کنید Services بعدشم گزینه موردنظر انتخاب کنید درکادری که باز میشه از ستون سمت راست روی این گزینه پایین دبل کلیک کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از قسمت Startup type از اون کادر کشویی گزینه disable انتخاب کنید تایید اکی کنید تمامی پنجره ها رو بعد ببندین سیستم ریستارت کنید

روش دوم

وارد سایت پایین بشین بعدشم فایل هات فیکس پایین دانلود نصب کنید بعد که سیستم ریستارت شد بالا که اومد از نوع تست کنید برای دانلود فایلم باید ایمیل خودتون وارد کنید تا فایل به ایمیل شما سند شود

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش سوم

اگر بطورمثال آفیس 2010 روی سیستم شما نصب هست با اجرا برنامه word این پیغام دریافت میکنید به این مسیر پایین از رجیستری برین اول

کد:

بعد روی گزینه Data کلیک راست گزینه Delete انتخاب رجیستری رو ببندین سیستم ریستارت کنید

روش چهارم

برنامه ShellExView رو از پایین دانلود نصب اجراش کنید بعدشم طبق شکل پایین شماره 1 هرگزینه ای به اسم Context menu میبینید کلید Ctrl پایین نگه دارین با موس اون گزینه رو انتخاب کنید بعد که همه انتخاب شد گزینه شماره 2 رو انتخاب کنبد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد:

روش پنجم

منوی run اجرا داخلش دستور msconfig تایپ اینتر کنید بعدشم طبق شکل بترتیب شماره عمل کنید وقتی که دکمه تایید اکی زدین سیستم ریست شد بالا که اومد از نوع تست کنید

کد:
    کد:

روش ششم

منوی استارت اجرا درقسمت سرچش تایپ کنید cmd بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید درکادری که باز میشه این دستور پایین

کد:

وارد اینتر کنید بزارین تا 100 درصد کارش انجام دهد اگر درخواست سیدی کرد dvd ویندوز داخل دستگاه بزارین بعد که به اتمام رسید از نوع تست کنید.

6. 2 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •