تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید LED تا سقف 4 میلیون تومان !

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

10 راهنمایی برای خرید LED تا سقف 4 میلیون تومان !

قصد خرید تا سقف 4 تومن رو دارم . کیفیت تصاویر و شقافیت اون برام خیلی مهمه ولی امکاناتش هم در درجه دوم اولویت انتخابمه .

با پرس و جو و تحقیق در نت خودم Sharp 46LE8300x رو انتخاب کردم که حدود 3700000 تومنه . امکانات خوبی هم داره ظاهرا .

از دوستان کسی اطلاعی در مورد این تلویزیون داره ؟؟

تلویزیون هایی که بتونه با این برند و مدل رقابت کنه رو میخواستم بدونم کدوما هستن و یا شما اگه تا 4 تومن و یا کمتر تلویزیونی بهتر سراغ دارید لطفا راهنمایی کنین . در ضمن 3D هم باشه .

مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhs_837's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

دوست عزیز من از این تی وی 40 اینچش رو دارم و واقعا راضی هستم .مخصوصا صدای خیلی خوبی داره.کدوم ال ای دی دراین رنج قیمت می تونی پیدا کنی که ساب ووفر داشته باشه؟ولی این داره.کیفیت تصویر هم به نظر من خیلی خوبه.با اینکه دربعضی تاپیکها می گفتن کیفیت تصویر SD پایین هست ولی من با سونی حتی مقایسه کردم چنین چیزی ندیدم.بستگی به تنظیمات تصویرت داره که باید صحیح کالیبره بشه.کیفیت HD که واقعا عالیه.3D هم از صفحه بیرون هست و کاملا طبیعی.اکثر فرمتهای ویدئویی و صوتی رو از USB و DLNA پخش میکنه ولی متاسفانه زیرنویس رو هنوز نتوستم فعال کنم، نمیدونم شاید قابلیت پخش زیرنویس رو نداشته باشه.درمجموع من از خریدم راضی هستم.تنها مشکلی که داره اینترنت نداره.این دیگه به سلیقه خودت بستگی داره.اگر سوال دیگه ای داشتی بیا تاپیک زیر
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by mhs_837; 12-12-2012 at 15:40.

3. این کاربر از mhs_837 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

مرسی دوست عزیز

تنها مشکلی که داره اینترنت نداره.
    ولی اطلاعاتی که من از دیجی کالا کسب کردم نوشته بخاطر AQUOS Net online مرورگری اینترنت باهاش امکان پذیر شده !! احتمالا مدل 40 اینچ نداره ولی 46 داشته باشه .

زیرنویس هم مشکلی نیست . از پخش کننده BlueRay برای دیدن فیلم ها استفاده خواهم کرد .

فقط کیفیت و شفافیت برم مهمه . راستی برای Wifi کردن حتما باید از USB Dungle شارپ استفاده بشه یا همه Wifi های موجود Usb جواب میدن روش ؟؟

داره خودمونی میشه Arashmartini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

در خرید این تلویزیون یک درصد هم به خودتون شک راه ندید
    فعلا با این قیمتی که داره بهترین انتخابه
    بهتراز این سونی hx925 که بالای 8 ملیون تومنه
    قیمتهای سامسونگ رو ندارم اما se7770 خوبه ولی به هیچ عنوان نمیتونه با پنل شارپ رقابت کنه
    Last edited by Arashmartini; 12-12-2012 at 17:31.

6. 2 کاربر از Arashmartini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

اما se7770 خوبه ولی به هیچ عنوان نمیتونه با پنل شارپ رقابت کنه
    مرسی دوست عزیز
    اتفاقا بعدظهر یدونه ES 7770 دیدم با قیمت 3900000 تومن که فوق العاده بود تصویرش و از خیلی تلویزیون های دیگه که همزمان تصویر HD پخش میکردن ، هم شفاف تر بود و هم رنگ های زنده تر . من که بی نهایت تصویرشو پسندیدم ولی متاسفانه تصویر sharp رو ندیدم که باهاش مقابسه کنم !.
    حتی CPU دو هسته ای داره سامسونگ و با حرکات دست و چهره و صدا هم کنترل میشه !!
    الان دیگه بین دومدل به شک افتادم و نمیدونم کدومو بگیرم . تصویر این که بی نهایت فوق العاده بود ولی ای کاش تصویر شارپ رو هم میدیدم تا نتیجه قطعی میدادم .

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

تقریبا نظرم قطعی شد . همون Samsung ES7770 رو برمیدارم . کیفیت تصویرش دیوونه ام کرده و شارپ رو ندیده کنار میذارم . اگر هم احیانا بعدا دیدم شارپ بهتر تر بود مشکلی نیست یدونم شارپ میخرم

9. 2 کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    من یه ال ای دی 55 یا 60 اینچ می خوام، 3D و 4K برام اصلا کاربردی نداره و مهم نیست، بین 2 تا مدل موندم ، خواهشا راهنماییم کنین ، از بین اینا کدوم؟

PHILIPS FULL HD SMART LED TV 55PFT6609
    SONY LED FULL HD SMART TV KDL-60W600

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •