تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: کمک در خرید لب تاب از بین سه مدل hp 4540 s , asuse k55 , lenovo z580

داره خودمونی میشه prance dark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض کمک در خرید لب تاب از بین سه مدل hp 4540 s , asuse k55 , lenovo z580

با سلام و احترام
    من رشتم ارشد الکترونیکه و اطلاعات تقریباْ کاملی از سه مدل معرفی شده کسب کردم و همین انتخاب رو واسم سخت کرده حالا خلاصه ای از اطلاعاتم و خواستم از لب تابو میارم:
    -------------------
    کانفیگی که میخوام اینها هستش : alminiume body is important for me / cpu ivy core i5 / ram 4 G or 8 G / h.d. 750g or 1 tra / vga 2 G geforce or ati / display without reflect light
    -------------------
    اطلاعات کانفیگ مدلها معرفی شده رو هم میشه راحت پیدا کرد پس دیگه نمیارمشون .

HP 4540 s : لب تابیه که واقعا خوش ساخته و با کیفیت ، کانفیگ خیلی خوبی داره و امکانات امنیتی فوق العاده انتخاب اولم همین مدله .

asus k55 : صرف نظر از دو مدل vm , vd که فرقشون تو گرافیکه لب تاب های خوبی هستن شاید بشه گفت مطمئن ترین لب تاب ایرانه چیزی که منو شاید اذیت کنه صفحه براق که بازتاب نور داره و عدم یک تیکه بودن کی برد ( هر مدل جدید که میاد یه چیزیش رو کم میکن k53 عالی بود حیف سی پی یو ش ivy نیست ) یه قسمت آلمینیومی به قول خودشون سرد یخی و یه قسمت پلاستیکه که من نمی پسندم .

lenovo z580 : اطلاعات زیادی ازش ندارم از کیفیت مارکشم چیزی نمیدونم طراحیش خوبه اما یه نمه ضمخته که شاید باعث شده زیاد تو چش نیاد البته از نزدیک این مدلو هنوز ندیدم .
    -------------------------
    مشکلاتی که انتخاب رو واسم سخت کرده رو در مورد هر مارک میگم امیدوارم که کمکم کنید :

hp : به لحاظ ظاهری اغوا کننده است اما از دو مورد نگرانم
    1- مسئله سویچ گرافیک که شنیدم بین گرافیک داخلی intel hd 4000 و ati 7650 است البته شاید مشکل از عدم نصب درست درایور یا عدم آپدیت بایاس باشه نظرهای عجیبی رو در این مورد پیدا می کنید اعم از داخلی و در سایتهای خارجی که خود سایت اچ پی زده حل شد اما در این مورد میگن در محیط های گرافیکی به اسم اینتل گرافیک شناخته میشه اما سویچ شده روی گرافیک مجزای ati هستش. فروشنده که میگفت اگه گرافیک مشکل داشت که اصلن تولید نمی شد.
    2- مسئله یا شاید بهتر بگم شایعه ای که در مورد داغ شدن اچ پی هستش یا سیستم تهویه و فنش که جدا فکر نمیکنم از اساس درست باشه و از مدل های قدیم اچ پی این شایعه روش مونده نظر فروشنده هم همین بودش.

asus : مشکلی که ذکر شده باز هم به گرافیک بر میگرده البته در مدل k55vm اومده و اینطور به نظر میرسه که گرافیک geforce 630 در این مدل بعد از یه تایم کاریه 20 دقیقه ای نگهانی لب تاب رو خاموش میکنه این تنها نگرانی من از این مدله که فروشنده می گفت اطلاع از این مورد نداره.

در مورد lenovo هم چیزی ازش پیدا نکردم جز ضخامتش که تو دل برو نیست.
    ---------------------------
    در مورد خواستم از لب تاب هم چون در محیط های مختلف دائما در حال حرکتم جنس بدنه واسم خیلی مهمه دوما مسئله کیفیت و ماندگاری لب تابه که فقط کسی که یک لب تاب رو داره میتونه در این زمینه کمکت کنه ، numpad واسه من حیاتی از لب تابهای 14 اینچی به این دلیل زیاد خوشم نمیاد ، در مورد گارانتی ها هم که فروشنده می گفت مسئله اسم خیلی مهم نیست چون اگه معتبر نباشن ما اصلن ازشون خرید نمیکنیم چون پای آبروی خودمون در میونه و در مورد زمان خرید هم باید بگم که تا 15 دی مهلت خرید دارم و تا 2.200 هم میتونم هزینه کنم در آخر هم از همه ی کسایی که این مطالب رو خونده ونظر هاشون که واسه من هم خیلی مهم و خیلی محترمه تشکر میکنم .

داره خودمونی میشه prance dark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ایران
    Last edited by prance dark; 08-12-2012 at 18:42.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •