تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 11 اولاول ... 7891011
نمايش نتايج 101 به 108 از 108

نام تاپيک: کارهایی که باید یاد بگیریم تا یه جایی سوتی ندیم!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه hugo93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    ریــــــــــــــونــــــــــــدل

پيش فرض

به بار کوچک بئدم رفته بودم عروسی من و شوهر عمم جلو در هتل واساده بودیم منم جلو شوهر عمم واساده بودم

یه یارو اومد دست دراز کرد من دستمو دراز کردم ه دست بدم دیدم یارو دستشو برد اونور منم دستمو بردم اونور که بهش دست بدم دیدم باز دستشو برد یه طرلف دیگه

خلاصه برگشتم دیدم شوهر عمم هم در تکاپوءه که به طرف دسنت بده

یعنی اون شب انقد ضایه شدمممممممممممممممممممممم که نگو

به شما پیشنهاد میکنم اگه همچین موقعیتی پیش اومد اول دقت کنین که طرف میخاد به کی دست بده

2. 9 کاربر از hugo93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض

یه نصیحت پدر بزرگانه!!!
    موقع روبوسی اول بزارین شخص بزگتر صورتشو بیاره طرف شما(این معمولا عرفه واسه شروع کردن روبوسی).بیشتر از 2 بار هم روبوسی نکنید تا اون بیتشر نخواسته و ادامه نداده شما همین دوتا کافیه.

4. 4 کاربر از a6543210 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    در به در

3

سلام... من یه روز تو اتوبوس نشسته بودم چراغ قرمز بود یکی از این کودکان کار هی به راننده ها میگفت سیگار بخرید و کسی بهش اعتنایی نداشت من بهش اشاره کردم که بیا اینجا و اون اومد گفتم چی میفروشی گفت سیگار بعد من 5 هزار تومن از جیبم درآوردم و بهش دادم میخواست سیگار بده که گفتم نمیخواد عزیزم اون لحظه احساس کردم ناراحت بود یا شاید خجالت کشیده بود و سریع رفت شاید اینطور فکر کرده بود که من باهاش عین گدا ها رفتار کردم اما من اصلا چنین منظوری نداشتم و خیلی هم با لبخند و خوشرویی بهش نگاه میکردم خدایی نکرده اصلا" قصد تحقیر نداشتم کار من اشتباه بود به نظر شما ؟
    Last edited by Ice Pain; 08-02-2013 at 17:40.

6. 4 کاربر از Ice Pain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

سلام... من یه روز تو اتوبوس نشسته بودم چراغ قرمز بود یکی از این کودکان کار هی به راننده ها میگفت سیگار بخرید و کسی بهش اعتنایی نداشت من بهش اشاره کردم که بیا اینجا و اون اومد گفتم چی میفروشی گفت سیگار بعد من 5 هزار تومن از جیبم درآوردم و بهش دادم میخواست سیگار بده که گفتم نمیخواد عزیزم اون لحظه احساس کردم ناراحت بود یا شاید خجالت کشیده بود و سریع رفت شاید اینطور فکر کرده بود که من باهاش عین گدا ها رفتار کردم اما من اصلا چنین منظوری نداشتم و خیلی هم با لبخند و خوشرویی بهش نگاه میکردم خدایی نکرده اصلا" قصد تحقیر نداشتم کار من اشتباه بود به نظر شما ؟
    من به جای شما بودم تا دیدم میخواد سیگار بده ازش میگرفتم بعد از اینکه رفت می ریختمش دور

8. 5 کاربر از osmaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

چه فرقی میکنه اون چه حسی داشته بعدم اون بچه هستش و توی این فکرا که شما میگی نیستش فقط فکر فروش جنسش هستش و شایدم از این کار شما خوشحالم شده که پول دادید و ازش سیگار نخریدید دیگه نمیشده به روی خودش بیاره که دستتم درد نکنه

به هر حال مهم نیت شما بوده که کاملا خیر خواهانه بوده و بقیش زیاد مهم نیستش

10. 6 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

چه فرقی میکنه اون چه حسی داشته بعدم اون بچه هستش و توی این فکرا که شما میگی نیستش فقط فکر فروش جنسش هستش و شایدم از این کار شما خوشحالم شده که پول دادید و ازش سیگار نخریدید دیگه نمیشده به روی خودش بیاره که دستتم درد نکنه

با حرفتون تا حدودی موافقم..اما باید بدونید برخی از کارها میتونه روی کودک و شخصیتش تاثیر زیادی داشته باشه...من توصیه میکنم تو این جور مواقع حتما چیزی رو که میفروشن رو بگیرید بعد پولشو بدید ت طرف احساس حثارت نکنه

12. 4 کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

دوستان خوبم سعی کنید در بیان نظراتتون عجله نداشته باشید! چطور؟
    فرض کنید با دو دوست درمورد مسئله ای صحبت میکنید .بگذارید حرف اونها تموم بشه مطمئن شدید شما شروع کنید نه اینکه اون بنده خدا هنوز جملش تموم نشده شما بی توجه حرف خودتون رو بگید! خیلی بده! سوتی ناجوریه البته بیشتر از سوتی بی توجهی و عدم رعایت احترام محسوب میشه

14. 5 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه TLSD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

بعضی کارها مهم نیست نیت و عقیده ی ما چیه ! اون اثری که باید رو میذاره.

مثلا شما اگر خودتو از بالای یه ساختمون پرت کنی پائین ، داغون میشی و عواقبش معلومه . حالا اگر این کار رو با نیت خیرخواهانه انجام بدی یا اصلا معتقد به جاذبه نباشی فرقی توی نتیجه نمی کنه !

خیلی از کارهایی که ما در زندگی اجتماعی می کنیم هم همینطوره ! مهم نیست ما چه فکر و نظری دربارش داریم . مهم اینه که در واقعیت چه اتفاقی می افته !

16. 2 کاربر از TLSD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 11 از 11 اولاول ... 7891011

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •