تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل نصب ویندوز 8 در کنار ویندوز xp

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض مشکل نصب ویندوز 8 در کنار ویندوز xp

سلام دوستان

من ویندوز xp در درایو D نصب کردم بعد ویندوز 8 رو در درایو C نصب کردم ، بعد از نصب ویندوز 8 در اولین ری استارت شدن سیستم دیگه هیچ کدام از ویندوز ها بالا نیومد در صورتیکه من ویندوز xp و 7 رو به همین ترتیب نصب می کردم و مشکلی ایجاد نمی شد ،ممنون میشم راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه ramsam2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    >>مهاباد<<

پيش فرض

نمیخاد 7 چیه

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

این دو تا روش چک کنید ببینید منوی بوت ویندوز 8 بر میگرده یا که نه

روش اول

dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین درکادر اول گزینه Shift+F10 بزنید در کادری که شبیه صفحه داس باز میشه این دو تا دستور پایین بترتیب هرکدوم paste بعدشم اینتر کنیدازآخرم دستور Exit بزنید بعدم سیستم ریستارت کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نکته: بجای c شما اون درایوی که داخلش ویندوز 8 نصب هست تایپ کنید فاصله های داخل دستور بالا هم فراموش نشود

روش دوم

باز از طریق dvd ویندوز بالا بیاین اینسری از قسمت System Recovery Options گزینه Advanced options بعدشم Automatic Repair انتخاب کنید بعد باید یوزر خودتون انتخاب کنید Next بزنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

این دو تا روش چک کنید ببینید منوی بوت ویندوز 8 بر میگرده یا که نه

روش اول

dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین درکادر اول گزینه Shift+F10 بزنید در کادری که شبیه صفحه داس باز میشه این دو تا دستور پایین بترتیب هرکدوم paste بعدشم اینتر کنیدازآخرم دستور Exit بزنید بعدم سیستم ریستارت کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نکته: بجای c شما اون درایوی که داخلش ویندوز 8 نصب هست تایپ کنید فاصله های داخل دستور بالا هم فراموش نشود

روش دوم

باز از طریق dvd ویندوز بالا بیاین اینسری از قسمت System Recovery Options گزینه Advanced options بعدشم Automatic Repair انتخاب کنید بعد باید یوزر خودتون انتخاب کنید Next بزنید.
    سلام دوست عزیز ممنون از جوابتون ولی روش دومی که گفتید جواب نمی دهد ، در روش اولی هم که گفتید دستور دوم رو که تایپ می کنم عیارت failur copy boot files رو می نویسه و جواب نمی ده
    من حتی تصمیم گرفتم که فعلا ویندوز 8 رو در کنار 7 نصب کنم ولی وقتی ویندوز 7 رو در درایو d نصب کردم بعد از نصب که سیستم ری استارت شد دیگه ویندوز بالا نیومد وکار به نصب 8 نرسید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •