تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشکلات من در Windows 8

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض مشکلات من در Windows 8

من مشکلات زیاد و قابل حلی با این ویندوز دارم میخوام تو این تاپیک سوالاتمو بپرسم و زیادی تایپک باز نکنم

سوال 1 : وقتی دکمه های شیف وآلت رو برای تغییر زیان میزن مشکلات زیر رو داره :
    حتما برای فارسی شیف و آلف سمت چپ رو باید بزنم و برای انگلیسی شدن هم شیف و آلت سمت راست که این عذاب آوره و توی 7 اینطوری ببود
    سوال دوم وقتی با این دکمه ها زبان رو تغییر میدم . کیبورد کمی متفاوت تایپ میکنه مثلا دکمه حرف پ جابجا شده یا @ دیگه شیف و 2 نیست ... این مشکل زمانی حل میشه که با دکمه های ویندوز و اسپیس زبان رو تغییر میدم . حالا خود اینم مشکل داره بازم . مشکلش اینه که 4 تا زبان من دارم تو لیست یکی انگلیسی یکی آمریکایی و دوتا هم فارسی .. چطوری میشه اینها رو سزماندهی کرد بشه دوتا . یکی امریکا یکی هم فارسی ؟ چطوری میشه با دکمه های شیف و آلت هر طرف و به هر زبون تغییر داد ؟

سوال ۲

کدوم بهتره بالاخره ؟ من ۸ ‍پرو رو نصب کردم

سوال ۳ :
    نمیدونم کارت گرافیک اصلیم که جی تی ۵۴۰ ام هستش نصبه یا نه ... چون نصبش کردم و ایکونش هم پایین ‍بغل ساعت اومده ولی وارد برنامه نجوم استلاریوم که میشم فقط ۴ فریم در ثانیه اجرا میشه در صورتی که توی ۷ بالای ۷۰ فریم بود و برنامه شدیدا گیر میکنه حتی برنامه رو هم تنظیم کردم که روی کارت گرافیک قوی اجرا بشه ولی درست نشد و گیر میکنه

Last edited by mahyarSAMSUNG; 02-12-2012 at 23:35.

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    برای سوال اول همه زبانها به جز یک زبان انگلیسی رو حذف کنید و فایل ضمیمه رو دانلود و اجرا کنید.
    زبان فارسی به این صورت نصب میشه و مشکل Alt + Shift هم به خاطر اینه که چند زیان برای تغییر وجود داره.با این کار مشکلتون حل میشه

برای سوال دوم پست زیر رو ببینید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فايل هاي ضميمه فايل هاي ضميمه

3. 2 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

یه مشکل دیگه ... این ویندوز برای خودش همینطوری یه چیزی داره دانلود میکنه ... هرچی میگردم نمیتونم پیداش کنم که چی داره الکی دانلود میشه ... کمک کنید ترافیکم تمام شددددددد

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

آقا مجرمو پیدا کردم .. البته میدونم قبلا پیدا شده بود ولی به نظرتون راهی نیست که بشه اینو بستش و از اینترنت استفاده نکنه ؟ خیلی مصرف میکنه لامصب .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

منم چند تا مشکل دارم :

1- همینطور که دوستمون گفتن ترافیک نت رو شدید میگیره این ویندوز و واقعا واسه ما که حجمیه نتمون خیلی بده . یکی از راههاش اینه که روی برنامه های منوی استارت مثل ایمیل و مسنجر و آب و هوا رایت کلیک کنید و گزینه turn live tile off رو بزنید یکم تاثیر داره ولی همین فایل svchosts میخوره نت رو . اگه راهی واسش نیست که کلا از این ویندوز صرف نظر کنیم.

2- این برنامه های ویندوز کلا حذف شدن ؟ مثل calc . screenshot ,...

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

آقا یه کاری بهت میگم . انجام بده احتمال زیاد خیلی تاثیر میزاره ...

شما کسپر نصب کن برو توی network activity برو تو لیست این لامصب رو پیدا کن دوبار روش کلیک کن بعد تو قسمت RULE سه تا گزینه داره که تیک سبز خورده روی تک تکشون کلیک راست کن و روی حالت زرد رنگ یعنی prompt for action قرار بده و همرو اوکی کن بره .خیلی تاثیر داره ... اگه بازم سوال داشتی بگو ... تا بقیشو بهت بگم ... چون برای من کاملا حل شده ...
    Last edited by mahyarSAMSUNG; 05-12-2012 at 22:38.

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

آقا یه کاری بهت میگم . انجام بده احتمال زیاد خیلی تاثیر میزاره ...

شما کسپر نصب کن برو توی network activity برو تو لیست این لامصب رو پیدا کن دوبار روش کلیک کن بعد تو قسمت RULE سه تا گزینه داره که تیک سبز خورده روی تک تکشون کلیک راست کن و روی حالت زرد رنگ یعنی prompt for action قرار بده و همرو اوکی کن بره .خیلی تاثیر داره ... اگه بازم سوال داشتی بگو ... تا بقیشو بهت بگم ... چون برای من کاملا حل شده ...
    یعنی شما میگی به فایل svchost اجازه ندیم از نت استفاده کنه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

یه مشکل دیگه ... این ویندوز برای خودش همینطوری یه چیزی داره دانلود میکنه ... هرچی میگردم نمیتونم پیداش کنم که چی داره الکی دانلود میشه ... کمک کنید ترافیکم تمام شددددددد
    یه راه حل 100 درصد . اول برو تو windows features و windows media player رو کلا تیکشو بردار . بعدم همه اپ ها مخصوصا اپ میل رو حذف کن . من این کارو کردم حتی 1 بیت هم دیگه هدر نمیره . موفق باشی

10. این کاربر از rshafiiy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

منظورت همونه که turn windows features off or on ؟ من تیک ویندوز مدیا پلیر رو برداشتم و ریستارت بهم داد حالا تست کنم ببینم چی میشه

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

یعنی شما میگی به فایل svchost اجازه ندیم از نت استفاده کنه؟
    نه من منظورم این نبود که جلوشو بگیری .. شما وقتی بلاکش کنی جلوشو گرفتی من گفتم برازش رو حالت prompt for action اینطوری جلوش گرفته نمیشه و اینترنت هم کمتر مصرف میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •