تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین برند لپ تاپ از نظر شما؟؟

راي دهنده
132. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Lenovo

46 34.85%
  • Asus

49 37.12%
  • Acer

8 6.06%
  • Sony

21 15.91%
  • Hp

24 18.18%
Multiple Choice Poll.
صفحه 1 از 23 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 224

نام تاپيک: لپ تاپ تا 3 میلیون تومن برای بازی

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

9 لپ تاپ تا 3 میلیون تومن برای بازی

دوستان باز هم سلام.
    من بعد کلی گشتن و زیر و رو کردن سایت ها و فروم های ایرانی و خارجی فهمیدم در حال حاضر توی ایران برای خرید یه لپ تاپ خوب باید حسابی هزینه کنی منم تصمیم گرفتم زمان خرید لپ تاپ رو موکول کنم به چند ماه دیگه تا با دست نسبتا باز تری بتونم انتخاب کنم لپ تاپ مناسب رو از بین گزینه های موجود.
    قبلا هم چند جا از شما درخواست کردم برا راهنمایی به یه نتایجی هم رسیدم حالا باز هم میخوام نظر شما عزیزان رو بپرسم:
    اول چهار تا برند مد نظرم رو میگم بعد هم مدل های مورد نظر:
    Lenovo=Y580
    ?=Asus
    Acer=v3
    Sony=f23b93
    (به تازگی یه مقدار رو سونی هم دارم تحقیق میکنم)

آره دیگه اگه ما تو کارهای دیگمون هم این قد تحقیق میکردیم استیو جابز و استیو بالمر و ........ میزاشتیم تو جیب بغلمون ولی چه کنیم دیگه داریم این هم تحقیق میکنیم تا یه چیز خوب بگیریم دیگه راستی قصد از خرید لپ تاپ قدرتمند مصارفی چون بازی - اینترنت - فیلم دیدن - انجام کارهای گرافیکی و غیره هست.بازی رو هم توی صدر میزارم چون دیگه مطمعنا بعضی از شما هم عین من ازون جوونای خوره ی بازی هستید پس حتما درکم میکنید دیگه کلا ببخشید اگه سرتون رو درد آوردم امیدوارم همه ی شما اگه میشه بیاین و به دوستتون کمک کنین قربون شما فرزاد

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    مملکت جهل و جنایت و خرافات ...

پيش فرض

چون اسوس و لنوو تو لیستت هست منم میگم وگرنه نظر من به اچ پی نزدیکتره !
    از بین این 2 + hp pavilion dv6t 7000 یکی رو انتخاب کن ولی سونی را با شدت تمام رد می کنم چون هیچی نداره و اون مارک vaio هم که یه سری خزوخیل باهاش می خواستن پز بدن رفت تو باقالی ها !
    من پیشنهادم hp هست چون از دوتای دیگه سرتره به لحاظ طراحی / اسپیکر / کیفیت / و سایر ویژگی های انحصاری اچ پی !

3. این کاربر از PersianEm0b0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

ممنون از شما ولی من شنیدم که میگن Hp مشکل خنک کنندگی داره و از این حرف ها وگرنه من حرف شما رو کاملا تصدیق میکنم

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت

پيش فرض

نه ابدا چنین چیزی نیست ...
    منم کاملا به شما حق میدم چون تو این جامعه تو هر مقوله ای هرکسی براساس منافع کار می کنه و نه حقیقت !
    پس کاملا قابل انتظار هر حرفی ..
    من خودم اچ پی داشتم پازسال وقتی خواستم بخرم تو بعضی سایتا 4 تا بی سواد گفته بودن مشکل داره ولی رفتم و dv6 6000 خریدم چون مطمئن بوده و هستم که بهتر از بقیه س ...
    پس شما اصلا شک نکن که اچ پی سیستم کولینگ عالی داره با تکنولوژی Coolsense ..
    ضمنا مشکل گرما اچ پی به سال 2008 و استفاده از گرافیک های انویدیا که مشکل معماری و گرما داشتن برمی گرده نه اچ پی حتی اپل هم این طوری بود ...
    هنوز اون خبر اپل تو سایتش هست که گفت کسایی که 2008 مک بوک خریدن اگرمشکل گرافیک پیدا کردن و گارانتی ندارن اپل اونارو به رایگان تعمیر می کنه .
    ضمنا من خودم سال 2008 گرافیک انویدا سوزوندم که همین معماری مشکل دار رو داشت و ...
    پس مقصر اچ پی نیود کما این که یک مورد مشکل گرما نداشته بعد از اون داستان و استفاده از گرافیک های AMD ..
    می تونین تو تاپیک های اچ پی برین و بپرسین ...
    در کل من dv6t 7000 رو برتر می دونم به دلایلی که مختص سلیقه شخصیم نمیشه و خیلی واضحه ...
    چیزایی داره که اون دوتا نداره .
    Last edited by PersianEm0b0y; 03-12-2012 at 18:59.

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

بله حرف شما صحیح من هم راستش رو بخواین با یک مقدار گشتن و دیدن چند Reviewاز این لپ تاپ نظرم جلب شد باز هم ممنون از کمکتون فعلا ک پول دستم نیست تا چند وقت دیگه که خواستم بگیرم مطمعنا روی این لپ تاپ فکرم رو میزارم راستی شما تو تهران به غیر از پاشاژ پا یتخت و بازار رضا و ... چه فروشگاهی رو میشناسین برا خرید محصولات دیجیتال و این که Hp نمایندگی اصلی تو تهران داره مثل Msi یا نه؟؟؟
    Last edited by lionf3; 04-12-2012 at 13:01.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت

پيش فرض

بهترین پاساژ واسه خرید پارسیان و ایران هست بالاتر از پاساژ رضا ...
    اچ پی گارانتی رسمی نداره یعنی تو سایتش اسم ایران نیست اما گارانتی ها خوبی داره تو ایران مثل مادیران که شرکت معروفیه و سریر و ایران اچ پی که از همه گرون تره !

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

دوستان کسی دیگه ای نبود راهنمایی کنه؟؟؟؟واینکه متاسفانه مثل اینکه قیمت ها باز یه 200 تا 300 هزار تومنی افزایش پیدا کرده به نظرتون تا بهمن یا اسفند که ما قطعی با بودجه 3 میلیون تومنی که گفتیم میخوایم بخریم میاد پایین یا الکی دلمون رو صابون نزنیم تو رو خدا بیاین من تمام فکر و ذکرم برای خرید لپ تاپ و مشورت شما دوستان عزیز هستین پس لطفا بیاین ما رو هم از کمک ها و راهنمایی هاتون بی نصیب نزارین
    دوستدار شما فرزاد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

به نظر من هر لپ تاپی که میگیرید فقط گرافیک ati نگیرید چون خیلی اذیت میکنه اینو خودم تجربه داشتم و تو فروم های خارجی هم جستو جو کنید متوجه میشید توجه کنید میگم کرافیکش بد نیست و کارایی خوبی هم دره ولی اذیت میکنه که بیشتر مشکل درایور هست

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

ممنون دوست عزیز از کمکتون میشه بگید شما مشکلتون با کارت های گرافیک ati چی بوده؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

مثلا با بعضی بازیا مثل the witcher 2 مشکل داشت باید تنظیمات خاضی رو دو درایو اعمال می کردی تا درست شه یا وسط اوتوکد ارور درایور میداد(driver not working) و خیلی مشکلات دیگه که قابل برطرف شدن هست ولی اذیت میکنه

صفحه 1 از 23 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •