تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین برند لپ تاپ از نظر شما؟؟

راي دهنده
132. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Lenovo

46 34.85%
  • Asus

49 37.12%
  • Acer

8 6.06%
  • Sony

21 15.91%
  • Hp

24 18.18%
Multiple Choice Poll.
صفحه 3 از 23 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 224

نام تاپيک: لپ تاپ تا 3 میلیون تومن برای بازی

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

سونی F اگه اشتباه نکنم مالتی مدیا هستش اما یک مدل مدیوم یا همون معمولی سونی تا 500 هزار تومن گرونتر از لنوو و یا اچ پی در میاد که هیچ زیاد در ضمن سونی چیز شاخی نداره که بخوایم اون رو در اولویت قرار بدیم و لنوو واسوس و اچ پی رو کنار بذاریم

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

سونی F اگه اشتباه نکنم مالتی مدیا هستش اما یک مدل مدیوم یا همون معمولی سونی تا 500 هزار تومن گرونتر از لنوو و یا اچ پی در میاد که هیچ زیاد در ضمن سونی چیز شاخی نداره که بخوایم اون رو در اولویت قرار بدیم و لنوو واسوس و اچ پی رو کنار بذاریم
    به جر کیفیت مانیتور البته! هرچند بعضی سریهاش صفحه نمایشهای خیلی معمولی دارند.ولی در کل صفحه نمایشهای خوبی داره

پروفشنال parsicola's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

فکر کنم وقتی درمورد لپ تاپ برای گیم و کارای گرافیکی صحبت می کنیم بهتره سراغ لپ تاپ های مخصوص گیم بریم نه اونهائیکه یه کارت گرافیک نیمه گیم هم رو لپ تاپشون نصب کردند! و اکثرا هم این کارت گرافیکی ها یا از لحاظ کلاک پائین اومده و یا لپ تاپشون در اثر بازی های شدید و طولانی مشکل داغ شدن زیاد دارند چون مخصوص گیم طراحی نشدند و توانائی و تحمل کارکرد درازمدت در زیر بار شدید گرافیکی رو ندارند و احتمال آسیب دیدنشون در درازمدت زیاده.
    2 شرکت ASUS و MSI در ساخت لپ تاپ های سری گیم سرآمد هستند ک
    ه در حال حاضر (2012) به نظرم MSI محصولات جذابتری برای سری گیم داره . تا ببینیم در آینده چی میشه.
    من از تجربه خودم در خرید لپ تاپ MSI GE70 میتونم بگم که با قیمت 3300000 تومنش منو به شدت تحت تاثیر قرار داد (قیمت سایتش 3800000 نوشته شده اما الان تو جشنواره پائیزی یا نمی دونم همچین چیزی ! خیلی پائین تر میدادن). اینو بگم که یک ماه تمام به صورت تمام وقت در حال تحقیق و آزمایش لپ تاپ های مختلف برای گیم بودم. اولویت هام هم این بود: قیمت مناسب ، قابل حمل بودن ، کیفیت تصویر و صدا ، کیفیت ساخت ، گارانتی ، سرعت و کارت گرافیک . آخرش هم به MSI GE70 رسیدم. و نتیجه گرفتم که در مقایسه با قیمتها و امکانات برندهای دیگه این لپ تاپ بیشتر از 5 ملیون می ارزه!

وزن : فقط 2700 گرم !!
    طراحی: حتی باریکتر از خیلی لپ تاپ های معمولی 15 اینچی ! با اینکه من همیشه از لپ تاپهای 17 اینچی بدم میومد اما اینیکی به اندازه کافی خوش دست و سبک هست که روی پاهام میزارم و کار میکنم و احساس خستگی نمی کنم. مهمتر از اون زیر لپ تاپ هم اونقدر گرم نمی شه که بخواد اذیت بکنه و این یعنی کیفیت تهویه خوب با صدای کم و قابل تحمل.
    تصویر: یک صفحه تصویر 17 اینچی که برخلاف خیلی از لپ تاپ ها که از پانل AMOLED براق استفاده می کنند(شبه LED) این مدل از یک پانل کاملا LED واقعی با صفحه مات و رزولوشون 1920*1080 فول اچ دی استفاده می کنه. کیفیت تصویر واقعا خوبه و هیچ انعکاسی از اطراف روی تصویر نمیفته. با اون سایز و اون کیفیت به درد فیلم دیدن و گیم بازی کردن می خوره
    صدا: 4 اسپیکر ! صدای ساروند کم نظیر با کیفیت تفکیک صدای خیلی خوب. اینیکی رو خودتون باید تجربه کنید تا متوجه تفاوتش بشین. جک ورودی صدا هم با آب طلا روکش داده شده تا از حداکثر کیفیت صدا در هنگام استفاده از هدفون بشه بهره برد.
    کارت گرفیک: این لپ تاپ دوتا کارت گرافیک داره که یکیش برای حالت استفاده عادی هستش که مدل Intel HD4000 هستش و دیگری NVIDIA GT660 با 2 گیگ رم اختصاصی GDDR5 . دقت کنید که اگر لپ تاپی هم پیدا کردید که کارتش 660 بود باید GT هم باشه وگرنه این یعنی چند درصد کاهش فریم و سرعت در بازی. تابه حال که هرچی بازی نصب کردم در حالت رزولوشن فول اچ دی و با بالاترین تنظیمات Ultra high بازی کردم و هنوز بازی نبوده که فریم کم بیاره و لگ بزنه!
    CPU: پردازنده i7 3610 QM ، ایوی بریج (جدیدترین نسل corei اینتل) ، چهار هسته ای . تقریبا یکی از آخرین مدلهای پردازنده های i7 اینتله. البته شما تو ویندوزتون هشت تا هسته خواهید دید که یکی از قابلیتهای این پردازنده های پیشرفته ست که 4 تا هسته مجازی هم دارند.
    RAM: رم 8 گیگ با FSB 1600 ! . در ویندوز 7 توی قسمتی که به اجزاء کامپیوتر نمره میده به رم این لپ تاپ نمره 7.8 از کل 7.9 داده که عدد خیلی بالائی هستش!
    HDD: هارد 750 گیگابایتی با سرعت 7200 دور ، با امکان جایگزینی با یک هارد SSD در آینده درصورت تمایل. هرچند جای ssd در این لپ تاپ خالیه و بودنش رو سرعت کلی لپ تاپ تاثیر زیادی داشت و به نوعی پای لنگ سرعت سیستم شده اما مسلما قیمتش رو هم نجومی بالا می برد. بهتر که این نوع هارد رو روش نزاشتن و امکان خریدش رو برای بعضیها بیشتر کرده.
    صفحه کلید: جزیره ای کامل با کیبورد عددی. صفحه کلیدش خیلی خوب عکس العمل میده و مخصوص گیم طراحی شده حتی کلید میانبر ویندوز (همونی که لوگوی ویندوز روشه) هم از جای اصلیش که همیشه در سمت چپ قرار داره به سمت راست رفته تا در هنگام بازی دستتون بهش نخوره و از بازی بیرون پرت نشید. معمولا این اتفاق برای خیلی از ما هنگام بازی کردن می افته . اما صفحه کلید نور پس زمینه نداره!! آخه msi چرا؟!!!
    درایو نوری: بلو ری Blueray
    پورت ها: 2تا پورت جدید usb3 و دوتا usb2 و HDMI و ....
    تاچ پد: محل تاچ پد به صورت خاصی زبر هستش و سطحش صاف نیست که کمی برام عجیب بود که بعدا فهمیدم علتش واسه اینه که اگه هنگام گیم بازی کردن دستتون به آرامی روی تاچ پد خورد اتفاقی نیفته و بازیتون بهم نخوره! این یکیبه نظر من اینقدرها هم مهم نبود که همچین کاری بکنند! اما درکل بد هم نیست و برای خودش یه جوری خاصه !
    کیفیت طراحی و ساخت: خوب و تاثیرگذار. عملا با زبان بی زبانی میگه با کیفیتم و به همین راحتی ها مرگ ندارم . MSI در سری گیم خودش از قطعات الکترونیکی کلاس نظامی استفاده می کنه که به علت مقاومت و استحکام بالاشون تحت شرایط سخت و کار سنگین در تجهیزات الکترونیکی نظامی ازشون استفاده می کنند هرچند ایرادی که داره اینه که قاب روئی (قاب دور صفحه تصویر) از نظر استحکام مقاوم به نظر نمی رسه و کمی نازکه و تو ذوق میزنه! شاید یه روکش فلزی میزاشتن خیلی بهتر می شد.
    اشانتیون: یه موس مخصوص گیم عالی که خودش حداقل 50 تومن میارزه ، یه کوله مخصوص که اونم حداقل 50 تومن می ارزه.
    گارانتی : ماتریس. با قیمتهای یکسان در سراسر کشور (همه نماینده هاش کارمندای ماتریس هستند). خوشبختانه MSI چون یه شرکت تایوانیه ، به راحتی لوازم اون وجود داره و خودش به صورت مستقیم در ایران حضور داره و تمام محصولاتش برای ایران رو ساپورت کامل کرده. مثل اکثر مارکها نیست که حتی اسمی از ایران تو سایتشون نباشه.
    کلا وقتی از گیم و درکنارش مولتی مدیا صحبت می کنیم باید سراغ دوتا برند اصلی یعنی ASUS و MSI بریم . ک

MSI GE60: این مدل با اینکه جزو سری گیم هستش (G series) از نظر من به چند دلیل زیاد جذاب نیست و از یک نظر دیگه جذابه.
    اولا کارت گرافیکش 650m هستش که از نظر من به زور میشه کارت گرافیک گیمینگ بهش گفت هرچند کارت خیلی قوی هستش.
    دوما پانل تصویرش از نوع شبه LED و براقه و رزولوشن اون هم فول اچ دی نیست. مثل خیلی لپ تاپ های دیگست که با اینکه از نظر خیلی ها تصویر خوبی داره اما با این مقدار پولی که پاش می دین یه کم تو ذوق آدم می خوره. (تقریبا 300 الی 400 تومن ارزونتر از GE70)
    اما از نظر قابل حمل بودن با وزن 2400 گرم و نازکی و ابعاد و زیبائی خیلی خوبه. کیفیت ساخت خیلی خوبی هم داره. به باریکی و سبکی خیلی از لپ تاپ های عادیه و حتی زیباتره و از این نظر یه لپ تاپ سری گیم عالی و منحصر به فرده.

مدل MSI CX61 هم تو رده کلاسیک قرار داره که با سایز 15.6 اینچ میتونه با قیمت پائین تر و البته سطح انتظارات پائینتر انتخاب خوبی باشه . دو نوع i5 و i7 داره که بجز پردازنده در باقی مواردشون یکی هستند. کارت گرافیک Nvidia 640m و وزن 2.4 کیلوگرم با قیمت تقریبی 2300000 الی 2400000 . مخصوصا که 6 گیگ رم و ویندوز اورجینال 7 هم داره. کمتر لپ تاپی این کانفیگ رو با این قیمت داره. هرچند برای گیمینگ طولانی و سنگین ساخته نشده. اولش پولم کمتر بود و میخواستم اینو بگیرم اما یه جورائی پول جور شد و GE70 رو خریدم !

البته این تجربه شخصی من از این لپ تاپ بود و امیدوارم برای انتخاب دیگران کمکی باشه.

Last edited by parsicola; 14-01-2013 at 15:56. دليل: اضافه کردن مطلبی در خصوص کیفیت قاب

4. 7 کاربر از parsicola بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

ممنون ازت عزيز اگه ميشه لطف كنيد قيمت حال حاظر اين لپ تاپ رو هم بگين و حال ايشالا با اين تفاسير ما هم يه لپتاپ خوب گيرمون بياد و اين كه او لنوو Y580 هم كه من مد نظر داريم گرافيك 660 داره و از نظر كانفيگ شايد نتونه MSI GE70 رو قورت بده اما بي دست و پا هم نيست در كل ممنون از كمكي كه كردين و اگه ميشه ي مقدار بيشتر از كيفيت ساخت اي لپتاپ بگين چون مثل اينكه كيفيت ساخت با حالي نداره و اگه براتون مقدور هست چند تا عكس از لپتاپتون بگيرين و بزارين و اگر تمايل داشتين شايد بتونيم ي ريويو از اين لپتاپ بگيريم
    در كل باز هم ممنون ازتون.

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

Lenovo Y580: Nvidia GeForce GTX 660M 2GB اين هم گرافيك اي لپتاپ

آخر فروم باز sh@y@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ممنون ازت عزيز اگه ميشه لطف كنيد قيمت حال حاظر اين لپ تاپ رو هم بگين و حال ايشالا با اين تفاسير ما هم يه لپتاپ خوب گيرمون بياد و اين كه او لنوو Y580 هم كه من مد نظر داريم گرافيك 660 داره و از نظر كانفيگ شايد نتونه MSI GE70 رو قورت بده اما بي دست و پا هم نيست در كل ممنون از كمكي كه كردين و اگه ميشه ي مقدار بيشتر از كيفيت ساخت اي لپتاپ بگين چون مثل اينكه كيفيت ساخت با حالي نداره و اگه براتون مقدور هست چند تا عكس از لپتاپتون بگيرين و بزارين و اگر تمايل داشتين شايد بتونيم ي ريويو از اين لپتاپ بگيريم
    در كل باز هم ممنون ازتون.
    اینجا چندتا عکس ازش گذاشتم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 2 کاربر از sh@y@n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

به به عاليه خيلي هم خوب تا حالا اين تايپك رو نديده بودم

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

Lenovo Y580: Nvidia GeForce GTX 660M 2GB اين هم گرافيك اي لپتاپ
    من تجربه شخصیمو نوشتم دوست عزیز و با لپتاپ خاصی مقایسه نکردمش.
    البته چون من با این لپ تاپ لنوو کار نکردم نمی تونم نظر کاملا درستی بدم و بهتره یکی که اونو داره بیاد نظرشو از تجربه کار با اون بده اما به نظرم لپ تاپ خوبیه و مطمئنا یکی از انتخابهام میتونست باشه.
    اما به هرحال به نظر من با قیمت فعلی تقریبا 3700000 تومن خیلی گرونه!! ارزونتر بود بازار رو میترکوند . حالا چون یه کارت 660 روش انداختن نمیشه که 4 ملیون بفروشنش! ، تصویرش فول اچ دی نیست ( البته مدل فول اچ دی هم داره که تو ایران هنوز نیومده که قطعا قیمت رو بالاتر میبره )، رمش باس 1333 داره نه 1600 و این سرعت سیستم رو میاره پائین!
    وزنش نسبت به سایزش 15.6 اینچ معمولیه (دقیقا هم وزن ge70 با سایز 17 اینچه) . کیفیت ساختش رو هم که نمی دونم اما ظاهرا بر اساس ریویو سایتهای خارجی از کیفیت قابش و نازکی اون انتقاد کرده بودند. اما لنوو معمولا کیفیت خوبی داره مخصوصا درخصوص سرعت عمل و ... لپ تاپش هم خوش قیافه ست. خوشم اومد ازش. اما عجیبترین بخش اون اینه که این لپ تاپ لنوو الان 899 دلاره و مدل فول اچ دی 1100 دلار!!!! پس چرا حدود 4 میلیون میفروشنش؟!!!! . هرچند لپ تاپ چیزیه که تا تو دستت نگیری متوجه نمیشی خوش ساخت و خوش دست هست یا نه.

Last edited by parsicola; 26-12-2012 at 11:44.

11. این کاربر از parsicola بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

دستت درد نكنه من امروز تو سايت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ديدم قيمت اين لنوو Y580 رو زده 3100 نميدونم حالا بايد خوشحال باشم يا ناراحت

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

دستت درد نكنه من امروز تو سايت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ديدم قيمت اين لنوو Y580 رو زده 3100 نميدونم حالا بايد خوشحال باشم يا ناراحت
    من که خوشحال می شدم !!

به نظرم خیلی قیمت خوبیه و می ارزه. اما ته دلم یکم می ترسم. با قیمت ایرانش کار ندارم . با قیمت کلی 900 دلاریش مشکل دارم . از قدیم گفتن هیچ ارزونی بی حکمت نیست! . آخه این قیمت دیگه خیلی کفه ! فقط کارت گرافیکش بالای 250 دلار می ارزه . امیدوارم از اون مدلهائی نشه که مدام دچار اشکال و سوختگی بشن. تجربه اینجور مدلها قبلا زیاد بوده. اما اگر منفی نگاه نکنیم ، با قیمت 3100 خیلی خوبه و می ارزه هرچند من ge70 رو از نمایندگی ماتریکس در طبقه همکف پاساژ پایتخت 3270 خریدم و به نظرم نسبت به امکانات و کیفیت خیلی بالاترش ، برای خرید با ارزشتره
    Last edited by parsicola; 26-12-2012 at 16:45.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •