تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 60 از 112 اولاول ... 105056575859606162636470110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 591 به 600 از 1111

نام تاپيک: ◄پرسش و پاسخ درباره نحوه ی استفاده از انجمن

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

یعنی تو این انجمن کسی نیست به سوال من جواب بده ؟
    این تاپیک مدیر نداره ؟
    متاسفم!
    من هم دراین رابطه به تناقضاتی برخورد کردم! سوال شما رو دیدم اما چون مطمئن نبودم پاسخ ندادم

2. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

سلام من یک سوال داشتم از محضرتون
    عذر میخواهم اگر کسی یک عنوانی بگیرد ایا پروفایلش فقط برای دوستانش قابل رویت هست یا کاربرهای با عنوان ناظر و یا بالاتر میتوانند نظاره گر ان پروفایل باشند ؟
    سلام

اگر کسی یک عنوانی بگیرد ایا پروفایلش فقط ...

ارتباطی با عنوان کاربر نداره
    هر کاربری می‌تونه تنظیم کنه پروفایلش چگونه در دید باشه.

دیدن پروفایل بسته‌ی یک نفر هم در اختیار گروه خاصی از مسئولین انجمنه و ارتباطی با عنوان کاربر و یا در ارتباط با بخشی خاص و مسئول بخش خاصی بودن نداره.

4. 6 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

گروه خاص که هر کاربری غیر از کاربرهای معمولی و فعال . .

در هر صورت ممنون از پاسختون : )

6. این کاربر از شاهزاده خانوم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام من یک سوال داشتم از محضرتون
    عذر میخواهم اگر کسی یک عنوانی بگیرد ایا پروفایلش فقط برای دوستانش قابل رویت هست یا کاربرهای با عنوان ناظر و یا بالاتر میتوانند نظاره گر ان پروفایل باشند ؟
    سلام
    سوالتون زیاد واضح نیست ، از جنبه دسترسی رو که احمدجان توضیح دادن ، فرقی بین کاربران نیست کاربر چه عنوان داشته باشه چه نداشته باشه،کل پروفایلش(پیام های غیر عمومی یا پاک شده، پروفایل بسته یا محدود شده) برای کاربری که دسترسی مدیریتی براش تعریف شده داره قابل دیدنه، پس به عنوان کاربر مقصد ربطی نداره...
    در مورد اینکه کی میتونه در پی سی ببینه تا جایی که میدونم ناظرین خیر، سطح دسترسیها متفاوته و ممکنه برای مدیری تعریف شده باشه یا نه، ولی مدیران ارشد و ادمینها که واضحه دسترسی دارند...

خوب اون جنبه دوم سوالتون که فکر میکنم در مورد تنظیم سطح دسترسی برای نمایش بخشهای پروفایله، گویا بنظرتون فقط برای کاربران فعال فعاله که به اینصورت نیست...وبرای همه فعاله.
    یک بخش داریم در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تحت عنوان حریم شخصی پروفایل در این ساختار (روی لینک هم میتونید کلیک کنید)

My Settings

پروفایل شما

خوب اینجا شما همه ی بخش های پروفایلتون رو میتونید شخصی سازی کنید و دسترسیها رو مشخص کنید...
    اعم از پیغام های بازدید کنندگان(تب اول)/درباره من (تب دوم)/دوستان(تب سوم)/آخرین بازدیدکنندگان و...
    که اینها رو در سه گروه: همۀ کاربران- همۀ دوستان-همۀ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    (+گروه همه افراد نمایش داده میشه ولی در پی سی غیرفعاله و مهمانها پروفایلها رو نمیبینند)

8. 7 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

فکر میکنم جواب سوالم رو از احمد جان گرفتم با این حال خیلی ممنون از توضیحات کامل و جامع شما.
    مرسی : )

10. 2 کاربر از شاهزاده خانوم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام

یه توضیحی هم من بدم بنا به تجربه خودم :

ما غیر از تیم مدیریت انجمن برای کاربرای عادی دو نوع عنوان داریم یا معمولی هستن و با عناوین مختلف با رنگ آبی مشخص میشن (به جز حرفه ای ها)

یا رنگشون مشکی هست و کاربر فعال هستن.

در کل برای اینکه1) پروفایل رو کسی نبینه یا 2)حق ارسال کامنت رو از کسی بگیریم که دوستان توضیح دادن

1)برای اینکه حق مشاهده رو بگیریم می تونیـماز قسمت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشخص کنیم که چه کسی پروفایل رو ببینه یا نبینه.

این تنظیمات برای گروه اول که رنگ آبی دارن >> برای همه تیم مدیریت حتی اگر بر روی دوستان شما تنظیم شده باشه قابل مشاهدس

این تنظیمات برای گروه دوم که رنگ مشکی دارن >> در صورتی که تنظیمات روی دوستان شما باشه فقط برای ارشد ها قابل مشاهدس

2)برای اینکه تعیین کنیم چه کسی حق ارسال کامنت تو پروفایلمون رو داره برای هر دو گروه از قسمت ویرایش اختیارات می تونیـم یکـی از دو گزینه زیر رو

انتخاب کنیم:

پس شخصی که کاربر فعال هست با رفتن به این قسمت >> [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و انتخاب گزینه دوستان شما در قسمت پیغام بازدیدکنندگان

می تونه پروفایلش رو برای همه (مدیر ها رو مطمئن نیستم ولی ناظرین بسته میشه) به جز ارشد ها ببنده.

برای اطمینان قسمت visitor messaging هم روی لیست دوستان و مدیران سایت باشه...

این مطالب در حد تجربه خودم بود ممکن هست تا الان عوض شده باشه .

12. 6 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلامــــــ

ببخشید یادآوری رویدادهای انجمن برای چی هستش؟

میشه کامل توضیح بدین؟ متشکرم

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلامــــــ

ببخشید یادآوری رویدادهای انجمن برای چی هستش؟

میشه کامل توضیح بدین؟ متشکرم
    سلام... یک اطلاع رسان راجع به تاریخهای خاصی است که معین میشه.
    برای مثال تاریخ تولدی(مثل الان که تاریخ تولد p30world.com در اون مشخص شده)-بر فرض میتینگی - بر فرض تولد تالار فلان و... هر چیزی ک کاربری که دسترسی داره در نظر بگیره.
    نمونه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در تاریخ مشخص شده اونت مزبور(اگر به صورت دوره ای نعیین شده باشه) فعال میشه و به اطلاع کاربران میرسه.

15. 5 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز matr!x_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

چطوری اسم ی تاپیک رو میشه ویرایش کرد؟ مثلا من یه تاپیکی زدم بعد میخوام اپدیتش کنم اسم تاپیک رو عوض کنم...

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

چطوری اسم ی تاپیک رو میشه ویرایش کرد؟ مثلا من یه تاپیکی زدم بعد میخوام اپدیتش کنم اسم تاپیک رو عوض کنم...
    ویرایش عنوان تاپیک توسط مدیریت همون بخش انجام میشه به ناظر یا مدیر مربوطه درخواست بدید

18. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •