تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 112 اولاول ... 54551525354555657585965105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 1111

نام تاپيک: ◄پرسش و پاسخ درباره نحوه ی استفاده از انجمن

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

من هم همینو گفتم
    پست زدن در یک تاپیک کافیه که شما مشترک تاپیک شوید
    بعدا میتونید اشتراک هر تاپیک رو تغییر بدین که بصورت ایمیل هم مطلع بشید از پست های جدید

2. 3 کاربر از Sina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

ببینید من الان اینجا پست دادم درسته؟ولی در قسمت اشتراک تاپیک اصلا نرفتم که بخوام تو این تاپیک مشترک بشم.حالا در قسمت اشتراکاتم اسم این تاپیک زده شده.
    الان تو عکس زیر نمونه تاپیک هایی رو میبینید که من رفتم پست دادم توشون و اومدم بیرون اعلام اشتراک براشون نکردم اما تو لیست اشتراکاتم اومدن.
    سلام

الان "پيش گزیده اشتراک گفتگو" در بخش تنظیماتت روی چیه ؟!

اگه روی "عدم اشتراک" هست، از این به بعد در هر تاپیک جدیدی که پست بدی، دیگه تو لیست اشتراکاتت نمیاد

اگه روی "بدون اطلاع رسانی بوسیله ایمیل" هست، تو هر تاپیکی پست بدی، تو لیست اشتراکاتت میاد، اما از طریق ایمیل مشترک نمیشی

4. 2 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

آره الان اشتراک بدون ایمیل هست...نه فهمیدم
    این ویژگی جدیده.چون قبلنا که فرومو تغییر بدن هر جا پست میدادم مشترک نمیشدم مگه اینکه خودم اشتراک میرفتم.
    این هم حُسن داره هم ضرر......
    حسن اشتراک و باخبر شدن از سرانجام پستت هست ...ضررش پر شدن قسمت اشتراکاتت و سر کشی دائم به اون بخشه.
    در صورتی که به شخصه بخوام از پستی که دادم با خبر بشم که چی شد آخرو عاقبش میرم و ارسالی هامو چک میکنم: )
    بازم ممنون مدیران عزیز : )

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

آره الان اشتراک بدون ایمیل هست...نه فهمیدم
    این ویژگی جدیده.چون قبلنا که فرومو تغییر بدن هر جا پست میدادم مشترک نمیشدم مگه اینکه خودم اشتراک میرفتم.
    این هم حُسن داره هم ضرر......
    حسن اشتراک و باخبر شدن از سرانجام پستت هست ...ضررش پر شدن قسمت اشتراکاتت و سر کشی دائم به اون بخشه.
    در صورتی که به شخصه بخوام از پستی که دادم با خبر بشم که چی شد آخرو عاقبش میرم و ارسالی هامو چک میکنم: )
    بازم ممنون مدیران عزیز : )
    این ویژگی حداقل 6 ماه تا 1 سال هست که وجود داره
    برا من که خوبی هاش بیشتر از بدی هاش بوده. البته میشه اشتراک ها رو پاک کرد برای اینکه زیاد نشن و اینا

یه سوال: ظرفیت اشتراک ها چقدره؟

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام.

قسمت تماس ها و دوستان از هم قابل تفکیکند ؟

یعنی لیست دوستان رو میشه طوری ویرایش کرد که طرف در لیست دوستان باقی بمونه ولی نتونه بهم پیغام بده ؟

پيش فرض

سلام.

قسمت تماس ها و دوستان از هم قابل تفکیکند ؟

یعنی لیست دوستان رو میشه طوری ویرایش کرد که طرف در لیست دوستان باقی بمونه ولی نتونه بهم پیغام بده ؟
    سلام
    خیر امکانش نیست، محدود ترین حالتی که میتونید تنظیم کنید این هست که پیغام ها برای لیست دوستانتون قابل مشاهده و ارسال باشه / ولی برای لیست تماس ها قابل تنظیمه

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

به نام خدا
    حکم بن شدن چیست ؟ فرق آن با تعلیق عضویت در چیست ؟
    آیا بن شدن دایمی و موقت داریم ؟
    شخص مبنون ( بن شده ) میتواند با توبه و طلب بخشایش برگردد و مورد غفران قرار گیرد ، آیا ؟
    یکی از رفقا همین یه ساعت پیش اینجا پست داد تا بن بشه و موفق هم شد !. راهی برای برگشت خودبن شده ها هست آیا ؟
    در مورد بن شدن مشورتی بین بچه های بالا صورت میگیره یا خیر ؟
    راهی وجود داره که قبل از اینکه یکی از رفقامون به صورت یهویی بن بشه ، اطلاع رسانی بشه تا طلب هامون رو ازش بگیریم و حلالیت بطلبیم ، آیا ؟
    و ....

سوالات ذکر شده بسیار جدی هستند . مخصوصا برای مورد آخر میشه یه تدبیری اندیشید ؟ مثلا بالای اسم کاربری بنویسید " در حال بن شدن " یا " خداحافظیهاتو بکن " ...

10. 4 کاربر از مصطفی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود
    قبلا توی یک تاپیک مجزا کاربرانی که بن شده بودن یا این که اخراج دائم شده بودن معرفی و دلیل محرومت اونا هم عنوان میشد .
    در حال حاضر همچین تاپیکی نداریم ؟!
    بن شدن کاربران به نوعی عجیب شده ... شب می بینی که طرف چند تا پست داده و مشکلی نیست و صبح که میای می بینی بن شده !

ممنون.

12. این کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

من هم سوالی در مورد بن شدن دارم !

در چه صورت فرد به بن شدن مجازات میشه؟

اینکه معتقدم ، بن شدن و بن کردن در این انجمن خیلی سخت گیرانه انجام میشه و اصلا به پیشینه ی طرف نگاه نمیشه ( البته خودم رو نمیگم )

مثلا شخصی چند سال اینجا زحمت کشیده ولی بخاطر یه رفتار 6 ماه بن میشه ! یعنی هیچ فرقی بین کابر فعال و ناظر با یه فرد تازه وارد تو این مورد نیست ! یه جورایی دیکتاتوری اعمال میشه!

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

به نام خدا
    حکم بن شدن چیست ؟ فرق آن با تعلیق عضویت در چیست ؟
    آیا بن شدن دایمی و موقت داریم ؟
    شخص مبنون ( بن شده ) میتواند با توبه و طلب بخشایش برگردد و مورد غفران قرار گیرد ، آیا ؟
    یکی از رفقا همین یه ساعت پیش اینجا پست داد تا بن بشه و موفق هم شد !. راهی برای برگشت خودبن شده ها هست آیا ؟
    در مورد بن شدن مشورتی بین بچه های بالا صورت میگیره یا خیر ؟
    راهی وجود داره که قبل از اینکه یکی از رفقامون به صورت یهویی بن بشه ، اطلاع رسانی بشه تا طلب هامون رو ازش بگیریم و حلالیت بطلبیم ، آیا ؟
    و ....

سوالات ذکر شده بسیار جدی هستند . مخصوصا برای مورد آخر میشه یه تدبیری اندیشید ؟ مثلا بالای اسم کاربری بنویسید " در حال بن شدن " یا " خداحافظیهاتو بکن " ...
    سلام /

هرکسی تخلف سنگین داشته باشه بن میشه ، تفاوت زیادی با تعلیق عضویت نداره فقط فرد بن شده دیگه به پروفایل خودش هم دسترسی نداره .

بن شدن مدت مشخصی داره ، از یک روز داریم تا دائم /

بسته به تخلفی که انجام داده باشه کاربر بن شده ، درخواستش مبنی بر باز شدن اکانتش زودتر از موعد مورد بررسی قرار میگیره ، در مورد بن شده های دائم البته خیلی به ندرت پیش میاد که اکانتشون باز بشه .

مورد مشورت به این تاپیک و به بحث مربوط نمیشه ، و ضرورتی نیست توضیح اینگونه مسائل .

در مورو سوال آخر هم خیر ، راهی نیست و اطلاع رسانی هم نمیشه این موارد و این رویه مرسوم نیست ،

درود
    قبلا توی یک تاپیک مجزا کاربرانی که بن شده بودن یا این که اخراج دائم شده بودن معرفی و دلیل محرومت اونا هم عنوان میشد .
    در حال حاضر همچین تاپیکی نداریم ؟!
    بن شدن کاربران به نوعی عجیب شده ... شب می بینی که طرف چند تا پست داده و مشکلی نیست و صبح که میای می بینی بن شده !

ممنون.
    سلام بهزاد جان /

خیر در حال حاضر همچین تاپیکی نداریم در انجمن .

بن شدن ها هم بدون دلیل انجام نمیشه ، هرکسی که بن میشه مطمئنا یه دلیل محکم و کافی وجود داره برای بن کردنش .

من هم سوالی در مورد بن شدن دارم !

در چه صورت فرد به بن شدن مجازات میشه؟

اینکه معتقدم ، بن شدن و بن کردن در این انجمن خیلی سخت گیرانه انجام میشه و اصلا به پیشینه ی طرف نگاه نمیشه ( البته خودم رو نمیگم )

مثلا شخصی چند سال اینجا زحمت کشیده ولی بخاطر یه رفتار 6 ماه بن میشه ! یعنی هیچ فرقی بین کابر فعال و ناظر با یه فرد تازه وارد تو این مورد نیست ! یه جورایی دیکتاتوری اعمال میشه!
    سلام /

جواب سوال اول که داده شد ، کسی که تخلف سنگین انجام بده بن میشه .

پیشینه ی افراد زمانی ملاکه که تخلفی نداشته باشن و زمان پیشرفتشون باشه ، من هم اگر الان یه فحش رکیک بنویسم در انجمن بدون هیچ مکث و معطلی بن میشم ، خیلی راحت تر از اون چیزی که فکرشو بکنید .

اینجا ما حکومت نداریم که بحث دیکتاتوری مطرح باشه ، صرفا چیزی که هست اینه که نظم و جو انجمن بهم نریزه ، کسی هم این خط قرمز رو رد بکنه فارغ از اینکه عنوان داشته باشه یا نداشته باشه ، باهاش برخورد میشه .

15. 16 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •