تبلیغات :
خرید گیفت کارت
تبلیغات در گوگل
تعمیر هارد
تولید کننده سرکه
تبلیغ در گوگل
جراحی زیبایی بینی
سیم و کابل
دانلود بازی اندروید
دستگاه جوجه کشی
دانلود برنامه اندروید
دانلود فیلم و آهنگ های جدید

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 103 از 103 اولاول ... 3539399100101102103
نمايش نتايج 1,021 به 1,024 از 1024

نام تاپيک: ◄پرسش و پاسخ درباره نحوه ی استفاده از انجمن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

برای اینکه بتونید پستهای مورد نظرتون رو پیدا کنید یا نتایج جستجو بر اساس پستهای ارسال شده باشه نه موضوعات تاپیک ؛ از قسمت جستجوی پیشرفته برید به Search Single Content Type .
    کلمه مورد نظر رو وارد کنید و اگر میدونید پست ارسال شده توسط کدام کاربر هست برای محدود شدن نتایج جستجو نام کاربری رو هم وارد کنید .
    انجمن مورد نظر رو انتخاب کنید . اگر هم نمیدونید در کدام تاپیک هست پس گزینه جستجو در همه انجمنهای باز رو انتخاب کنید .
    حتماً تیک گزینه نشان دادن نتايج بر اساس پست ها رو بزنید تا نتایج بر اساس پستهای ارسال شده نمایش داده شود .
    آقا مرسی... اوکی شد.
    تکنیک سرچ در سایت خاص توسط سرچ گوگل یک تکنیک کارآمدیه و من زیاد به کارم میاد در سایتهای مختلف. مخصوصا سایتهای خبری و یا انجمنهای مشابه که حجم مطالب زیاده. حالا نمیدونم پی سی وورد چه سیاستی داره که نمیزاره انجمنهای فعال در سرچ گوگل قرار بگیرن، ولی اگه قرار میگرفت خیلی خوب بود.
    مرسی از راهنماییت

.
    .

آقا یک نکته رو دیدم.
    من دیدم که در تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاربرهایی پیام میدن که فقط یک پست دادن و حدس زدم که اینها این تاپیک رو از روی سرچ گوگل پیدا کره باشن. و دیدم که در سرچ گوگل تاپیک فعال رو هم نمایش داد.
    چیزی که حدس زدم اینه که سرچی که من زده بودم در مورد popup blocker بوده و تمام نتایج هم در آرشیو قرار دارن و هم در پستهای فعال و گوگل تنها اومده آرشیوهارو نمایش داده. اما در سرچ سرور آنلاین تخته نرد محتویات آرشیو شده نداشتیم و گوگل هم ناچار شده تاپیک فعال رو نمایش بده.

پس مشخصه که پی سی وورد سیاستی در سرچ نشدن انجمن در گوگل بکار نبرده.
    با این توصیف میخوام بدونم سرچ من مشکل داشت یا اینکه واقعا پی سی وورد سیاستی رو در صفحات انجمن برای سرچ گوگل در نظر گرفته؟
    Last edited by siava5h; 19-02-2017 at 17:15.

Administrator Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

سلام
    خیر محدودیتی برای سرچ توسط گوگل در نظر گرفته نشده
    سیستم انجمن نسخه آرشیو هم داره که نسخه سبک تری هست و محتوای چندین صفحه رو در یک صفحه نمایش میده به همین دلیل برای گوگل جذابتر و آسونتر هست کش کردنش

3. 2 کاربر از Sina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

چرا نمیتونم‌ وارد بازی شرطی تخته بشم . یکی بهم یاد بده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام
    من میخوام نام کاربریم رو تغییر بدم
    امکانش هست یا نه ؟

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

به اشتراک بگذارید

به اشتراک بگذارید

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •