تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: کمک برای خرید گرافیک جدید تا 1.5 میلیون باید جایگزین 8800 GT بشه...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض کمک برای خرید گرافیک جدید تا 1.5 میلیون باید جایگزین 8800 GT بشه...

با سلام به دوستان

حقیقتش یکم فروم رو بالا پایین کردم جایی بهتر از اینجا برای سوالم پیدا نکردم ، دوستان لطف کنن ما رو راهنمایی کنن ممنون میشم:

مشخصات سیستم من اینه:
    مادربرد : P5E3 DELUX WIFI AP - ASUS اینم لینک از شرکتش : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سی پی یو : Q6600 2.4GH
    گرافیک: Geforce 8800GT

از مشخصاتش دیگه متوجه شدین که این سیستم چند سال پیش خریداری شده که اون موقع غولی بود برای خودش
    حالا من می خواستم که یه سیستم قوی جدید ببندم که دیدم با معیارهایی که دارم باید یه 5000000 میلیونی پیاده شیم در شرایط فعلی پس تصمیم گرفتم که فقط گرافیک رو ارتقاع بدم چون خدایی فکر میکنم که مادربرد و سی پی یو ی کامپیوترم هنوزم قدرتمندن و حیفه که با این هزینه ها عوضشون کنم ، خلاصه سرتون رو درد نیارم این جور که من میدونم مادربردم دو تا ماژول pci آبی رنگ داره که فکر میکنم ورژنش هم 2.0 هست یعنی همون PCI Express 2.0( لینک گذاشتم از مادربرد که دوستان اگه لطف کنن یه نگاهی بندازن که اگه اشتباه میکنم ما رو روشن کنن ) حالا بعد از این همه تفسیر من میتونم این کارت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو روی مادربردم ببندم ، یعنی شناسایی میشه ، از اونجا که توی مشخصاتش گفته PCI Express 3.0

دوم دوستان کدام یک از این ها رو برای ارتقای گرافیکم پیشنهاد میدن با فرض این که کارت بالا هم نصب میشه ، در ضمن این رو هم بگم که باید در حدی قدرت داشته باشه که بتونه هم زمان یه LED 46 اینجی و یه LED 23 اینجی رو بدون این که کم بیاره همزمان ساپورت کنه برای پخش فیلم با کیفیت بالا و 46 رو تنهایی ساپورت کنه با کیفیت بالا برای بازی سنگین ،خب:

1- استفاده از دو کارت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به صورت SLI

2- استفاده از یک کارت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کارتی که در بالا گفتم و PCI Express 3.0 هست

3- استفاده از یک کارت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و PCI Express 2.0 هست

از اهل فن خواهش دارم کمک کنن و قضیه این ورژن PCI Expres هم فراموش نکنین لطفا

با تشکر

کـاربـر بـاسـابـقـه TATU_TATY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ويرونه خونه

پيش فرض

توی گزینه های بالا خوب مشخصه که 670 از همه سر تره ..شما با هزینه ای که برای 670 میخوای بکنی میتونی دو تا 7850 هم ببندی که از 670 قوی تر میشه از 680 و 7970 هم قویتر میشه..lمادربردت کراس رو قبول میکنه..پاورت هم باید عوض کنی... البته کراس زیاد جالب نیست و همیشه آنچه که انتظار دارید براورده نمکیند
    ماردبرد شما هیچ مشکلی در ساپورت 670 نداره ... هیچ مشکلی ..پس اگر قصد خرید دارید خیالتان راحت
    به نظرم سی پی یو شما با اینکه 4 هسته ای هست کمی برای کارت گرافیگتان در بعضی بازی ها گلوگاه ایجاد کند ... کلا در حال حاظر سوکت 775 واقعا قدیمی شده هر چند کارای داره ...

3. 2 کاربر از TATU_TATY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال animsprite's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

خوب با این بودجه حیفه بری سراغ gtx های سریه 600 چون این کارتا واقعا بیخودی گرونند و هم اینکه مثل سریه 500 که رقابت خیلی خوبی با سریه 6000 ای ام دی داشت این سری تقریبا اون رقابت رو دیگه با سریه 7000 نداره این برتری ها خیلی محسوسه مثلا یه کارت 560 پرفرمنسی بسیار شبیه رقیبش در amd یعنی 6950 داشت ولی الان یه 7950 بسیار راحت از پس یه 660 بر میاد حتی ازپس یه 670 هم بر میاد پس پیشنهاد من برای شما یه 7970 از سافایر میباشد با این کارت یه کارتی شبه 680 .حتی در مواقعی قدرتمند تر از ان را خواهید داشت
    در مورد سیستون هم یه مقداری محدودیت برای گرافیک ایجاد میشه ولی فعلا میتونی با خرید یه گرافیک مدتی رو با هاش سر کنی ولی اون چیزی که مشخصه خرید یه سیس جدید میباشد
    در مورد کارت 580 از اون کارتایی که هیچ وقت قدیمی نمیشه و از اعتبارش هیچ وقت کم نخواهد شد وبه نظرم یه کارت قدرتمند عالیه ای است ولی با توجه به قیمتش یعنی 1.180 تومن با خرید مثلا یه 7970 با قیمت 1.250 به پرفورمنس بالاتری میرسی

5. این کاربر از animsprite بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به نظر من CPU و همچنین خود مادربوردتون خیلی بیشتر از یکم برای گرافیکتون محدودیت و گلوگاه ایجاد میکنه. ( مگر با اورکلاک )
    به نظر من شاید نصف بازدهی گرافیک رو هم نداشته باشین ، ولی اگر در آینده قصد ارتقا سیستم رو دارید کار آینده نگری خواهد بود.

7. این کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •