تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 19 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 185

نام تاپيک: راهنمایی در مورد خرید ژل تافت و....

داره خودمونی میشه ali_khoshtip's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

بدرد نمیخوره تافتش اصلا
    باید کلی بزنی شاید یه کم سفت کرد
    قبلا این تافت رو داشتم :

یه ذره میزدی محکم و سفت میکرد تا ده روزم میذاشتی حالتش بهم نمیخورد ولی دیگه گیر نمیاد حداقل من ده داروخانه گشتم نداشتن مجبوری کاسپین خریدم که مزخرف بود
    من اولین باره که اسپری مو میخرم چون معمولا از ژل استفاده میکنم
    امروز از این زدم خوب موهارو سفت کرد مثل چوب شده
    آلبورا چطوره؟

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

من اولین باره که اسپری مو میخرم چون معمولا از ژل استفاده میکنم
    امروز از این زدم خوب موهارو سفت کرد مثل چوب شده
    آلبورا چطوره؟
    البورا رو امتحان نکردم
    البته این کاسپین بستگی داره چقدر بزنی شاید نصف تافت خالی میکنی تا سفت شه مقدار زیاد هم که بزنی یهو میبینی به ریشت هم میخوره میبینی ضرر هم داره ولی اگه همون مقدار کم سفت میکرد خیالت راحت بود فقط به ساقه موهات میخوره
    ولی مثلا همین تافتی که گفتم یه فشار کوچیک هم میوردی همون مقدار کم هم مو رو سفت سفت میکرد

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

البورا رو امتحان نکردم
    البته این کاسپین بستگی داره چقدر بزنی شاید نصف تافت خالی میکنی تا سفت شه مقدار زیاد هم که بزنی یهو میبینی به ریشت هم میخوره میبینی ضرر هم داره ولی اگه همون مقدار کم سفت میکرد خیالت راحت بود فقط به ساقه موهات میخوره
    ولی مثلا همین تافتی که گفتم یه فشار کوچیک هم میوردی همون مقدار کم هم مو رو سفت سفت میکرد
    اتفاقا من خیلی کم به موهام زدم و سفت سفت شد
    اونی که شما گرفتی شماره 5 بوده بایدم از کاسپین شماره 4 قویتر باشه ضمن اینکه از یه مارک معتبر خارجی هم هست

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

آلبورا کمی بهتر از کاسپین هست....بوی بد کاسپین رو هم نمیده...آبیش قوی ترینش هست.

کاسیپن شماره پنج هم داره من دیدم...رنگش آبیه فکر کنم....یه صورتی هم داره که چسب مو هست....البته با چسب مو فرق داره...در واقع اسپری چسب مو هست که براق میکنه

یکی از نکاتی که من در مورد تافت های ایرانی و خارجی به وضوح حس کردم....اینه که تاف های ایرانی بیشترش از هوا پر شده....جوری هست که همیشه زودتر تموم میشه....ولی تافت های نیوآ یا مارک تافت یا مارک های نلی و ....دیر در تموم میشه...و بوی بهتری هم داره...

در کل من تافت نیوآ رو به مارک خود تافت ترجیح میدم...ولی خب گرون شده...15 تومن!

اسپری مو کریستال هم اومده که سفارش ایران هست....8 تومنه....یه فوق قوی داره که مشکیه....من یه بار تست کردم زیاد فوق قوی نبود!
    Last edited by Ali_softcenter; 19-04-2013 at 20:06.

5. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

آلبورا کمی بهتر از کاسپین هست....بوی بد کاسپین رو هم نمیده...آبیش قوی ترینش هست.

کاسیپن شماره پنج هم داره من دیدم...رنگش آبیه فکر کنم....یه صورتی هم داره که چسب مو هست....البته با چسب مو فرق داره...در واقع اسپری چسب مو هست که براق میکنه

یکی از نکاتی که من در مورد تافت های ایرانی و خارجی به وضوح حس کردم....اینه که تاف های ایرانی بیشترش از هوا پر شده....جوری هست که همیشه زودتر تموم میشه....ولی تافت های نیوآ یا مارک تافت یا مارک های نلی و ....دیر در تموم میشه...و بوی بهتری هم داره...

تافت مارک تافت جایی گیر میاد دیگه ؟
    تافت های نیوا چطوره ؟ خوب سفت میکنه ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

اسپری مو کریستال هم اومده که سفارش ایران هست....8 تومنه....یه فوق قوی داره که مشکیه....من یه بار تست کردم زیاد فوق قوی نبود!
    من که هر داروخانه و لوازم آرایشی بهداشتی فروشی که رفتم هیچ کدوم شماره 5 کاسپین رو نداشتن و فقط شماره 4 رو داشتن
    من شنیده بودم بوی آلبورا از کاسپین تند تر و بدتره حالا اگه آلبورا بهتره این دفعه از اون میگیرم چون تو 150 میلش 1100 تومن ارزونتر از کاسپین هستش
    Last edited by ali_khoshtip; 19-04-2013 at 20:26.

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

تافت مارک تافت جایی گیر میاد دیگه ؟
    تافت های نیوا چطوره ؟ خوب سفت میکنه ؟
    نمیدونم...مگه نیست؟ دقت نکردم...قبلا که پر بود همه جا
    نیوآ هم شماره 5 ش سفت میکنه

من که هر داروخانه و لوازم آرایشی بهداشتی فروشی که رفتم هیچ کدوم شماره 5 کاسپین رو نداشتن و فقط شماره 4 رو داشتن
    من شنیده بودم بوی آلبورا از کاسپین تند تر و بدتره حالا اگه آلبورا بهتره این دفعه از اون میگیرم چون تو 150 میلش 1100 تومن ارزونتر از کاسپین هستش
    کلا کاسپین بوی خاصی داره مثل بوی گازوئیل و نفت و اینا....ولی آلبورا اینجوری نیست! حداقل من اینجوری حس میکنم

9. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

کلا کاسپین بوی خاصی داره مثل بوی گازوئیل و نفت و اینا....ولی آلبورا اینجوری نیست! حداقل من اینجوری حس میکنم
    نه دیگه گیر نمیاد انگار بعد تحریم ها نمی صرفه نمیارن
    پس نیوا هم خوبه بیشتر جاها فقط کاسپین و نیوا داشتن گفتم نیوا هم بدرد نمیخوره بیخودی پول ندیم پاش
    Last edited by Greedy; 20-04-2013 at 15:58.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوست عزیز اسپری آبی رنگ آلبورا از شماره 4 کاسپین قویتره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Javad-ht's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوستان من یه چیزی برای حالت دادن به موهام میخوام که دقیقا مثل بعد حموم که موهام خیس و حالت مورد نظرم رو میگیره حالت بده.
    متاسفانه وقتی موهام رو خشک میکنم خیلی بد میشه و اصلا حالت نمیگیره.
    موس مو که تو صفحه اول اشاره شده چطوره؟
    ممنون

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk 2

13. این کاربر از Javad-ht بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •