تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 19 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 185

نام تاپيک: راهنمایی در مورد خرید ژل تافت و....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

این چیزی که به موی استارتر زدن که همون موس مو هست که همه گفتن(!). کلی هم چیز خوبیه ^_^...

راجع به ژل و تافت و .. هر کدومش که به موی هاتون خوب حالت میده استفاده کنید( البته خیلی چیزهای دیگه مثل آب و هوایی که توش هستید و .. هم مهمه)، فقط به خودتون رحم کنید و یه مارک خوبش رو بخرید که بعدن پشیمون نشید. تافت و موس های شوارتزکُف کارای درست و حسابی هستن. تافتش رو دارم من که این باشه ( این قوی ترینشه 5 )

2. 2 کاربر از ZINOSHTAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Agame.Arash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    Devil's PlayGround !

پيش فرض

این چیزی که به موی استارتر زدن که همون موس مو هست که همه گفتن(!). کلی هم چیز خوبیه ^_^...

راجع به ژل و تافت و .. هر کدومش که به موی هاتون خوب حالت میده استفاده کنید( البته خیلی چیزهای دیگه مثل آب و هوایی که توش هستید و .. هم مهمه)، فقط به خودتون رحم کنید و یه مارک خوبش رو بخرید که بعدن پشیمون نشید. تافت و موس های شوارتزکُف کارای درست و حسابی هستن. تافتش رو دارم من که این باشه ( این قوی ترینشه 5 )
    قیمتش چنده این ؟ من اینتسا استفاده میکنم ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

قیمتش چنده این ؟ من اینتسا استفاده میکنم ...
    اینی که الان دارم رو خیلی وقت پیش خریدم 8-9 تومن [فک کنم!]. الان قطعن خیلی گرونتر شده چون قیمت چیزای دیگه ای که همزمان با این خریده بودم الان تقریبن دوبرابر شده.

داره خودمونی میشه 5ive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

درست موس ولی پیشنهاد میکونم زیاد استفاده نشه واگر هم استفاده کردین 24 ساعته سرتونو بشورین ......................

داره خودمونی میشه hadinba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

خوب ، با کمک علی آقا ( Ali_SoftCenter ) ، واسه خرید چسب و خمیر اقدام کردیم ، ولی موفق نشدیم( شهرستانم ) . تونی اند گای و لیبل ام که هیچی کلا" تعطیل ، ولی ولا رو تموم کرده بودن و می گفتن خیلی نایاب شده! اگه فروشگاه اینترنتی می شناسید که این محصولات رو داره ، معرفی بنمایید ( البته با سرچ چیزی پیدا نکردم ) . یا فروشگاهی رو می شناسید که این محصولات رو داره ، شماره تماسشو لطف کنید ، ببینیم جنس و ارسال می کنن شهرستان یا نه؟!

یکی از فروشگاها اینو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] معرفی کرد ( 3 تای سمت راست ) ! قیمتشم 23-4 بود! به نظر چیز خوبی میومد ، چون من قبلا" اسپری مو Taft می زدم از این برند ، راضی بودم. البته اینا محصولات سالنشه! باید بهتر باشه!

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

خوب ، با کمک علی آقا ( Ali_SoftCenter ) ، واسه خرید چسب و خمیر اقدام کردیم ، ولی موفق نشدیم( شهرستانم ) . تونی اند گای و لیبل ام که هیچی کلا" تعطیل ، ولی ولا رو تموم کرده بودن و می گفتن خیلی نایاب شده! اگه فروشگاه اینترنتی می شناسید که این محصولات رو داره ، معرفی بنمایید ( البته با سرچ چیزی پیدا نکردم ) . یا فروشگاهی رو می شناسید که این محصولات رو داره ، شماره تماسشو لطف کنید ، ببینیم جنس و ارسال می کنن شهرستان یا نه؟!
    یکی از فروشگاها اینو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] معرفی کرد ( 3 تای سمت راست ) ! قیمتشم 23-4 بود! به نظر چیز خوبی میومد ، چون من قبلا" اسپری مو Taft می زدم از این برند ، راضی بودم. البته اینا محصولات سالنشه! باید بهتر باشه!
    چسب میخوای یا خمیر ؟؟؟ خیلی فرق دارن!!

تونی اند گای که تهرانم نیست...فقط لیبل ام هست که زیر مجموعه همون تونی اند گای هست..
    ولا رو میخوای بفرستم برات؟؟ البته قیمت الانشو ندارم....باید قیمت کنم برات...با پیشتاز میشه برات فرستاد برای 7-8 ماه هم داری فکر کنم...

لیبل ام رو قبلا سایت دکتر فخار میفروخت ولی الان برداشته از سایتش دیگه نداره.رنه بلانش داره...که من زنگ زدم تموم کرده بود...حالا زنگ بزن ببین داره یا نه!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این لینکی که دادی...این لاین وارد ایران نشده.چطوری شما دیدی؟؟؟ خود شرکت وارد کنندس زنگ زدم گفت نیاوردیم!! با چشم خودت دیدی؟..لاین osis وارد شده البته خمیرش نیست!! وارد نکردن نامردا...ولی چسبش رو من دیدم

با ماوس برو روی عکس اون مانکنا خودش یهو پدیدار میشه
    Last edited by Ali_softcenter; 19-12-2012 at 12:20.

8. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

چسب میخوای یا خمیر ؟؟؟ خیلی فرق دارن!!

تونی اند گای که تهرانم نیست...فقط لیبل ام هست که زیر مجموعه همون تونی اند گای هست..
    ولا رو میخوای بفرستم برات؟؟ البته قیمت الانشو ندارم....باید قیمت کنم برات...با پیشتاز میشه برات فرستاد برای 7-8 ماه هم داری فکر کنم...

لیبل ام رو قبلا سایت دکتر فخار میفروخت ولی الان برداشته از سایتش دیگه نداره.رنه بلانش داره...که من زنگ زدم تموم کرده بود...حالا زنگ بزن ببین داره یا نه!

این لینکی که دادی...این لاین وارد ایران نشده.چطوری شما دیدی؟؟؟ خود شرکت وارد کنندس زنگ زدم گفت نیاوردیم!! با چشم خودت دیدی؟..لاین osis وارد شده البته خمیرش نیست!! وارد نکردن نامردا...ولی چسبش رو من دیدم

با ماوس برو روی عکس اون مانکنا خودش یهو پدیدار میشه
    جدی؟ بنده خدا گفته بود اینارو واردات شخصی آورده ، من گفتم داره بلوف می زنه جنسو بفروشه! ، اون Osis هارو ندیدم ، ولی اون 3 مدل سمت راست لینک قبلی که دادم رو داشت . گفته بود رو هوا همه مدلارو فروخته ولی من حرفاشو باور نکردم . زحمتت میشه ! قیمتاشو دقیق اگه بگی بهم ، که لطف بزرگی کردی ! مدالاشم که خودت اوستایی! الان بیشتر به لیبل ام و ولا فک می کنم.

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

جدی؟ بنده خدا گفته بود اینارو واردات شخصی آورده ، من گفتم داره بلوف می زنه جنسو بفروشه! ، اون Osis هارو ندیدم ، ولی اون 3 مدل سمت راست لینک قبلی که دادم رو داشت . گفته بود رو هوا همه مدلارو فروخته ولی من حرفاشو باور نکردم . زحمتت میشه ! قیمتاشو دقیق اگه بگی بهم ، که لطف بزرگی کردی ! مدالاشم که خودت اوستایی! الان بیشتر به لیبل ام و ولا فک می کنم.
    مدل که کلا 2 تا بیشتر نیست...لیبل ام که 50 میل هست و سی و خورده ای قیمتشه...

ولا که 150 میل هست و قیمت جدید ندارم.باید بپرسم

فقط نگه دارندگی همه اینا مدیوم هست.

11. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مدل که کلا 2 تا بیشتر نیست...لیبل ام که 50 میل هست و سی و خورده ای قیمتشه...

ولا که 150 میل هست و قیمت جدید ندارم.باید بپرسم

فقط نگه دارندگی همه اینا مدیوم هست.
    لینکاشو دقیق می ذاری اینجا؟ تو سایتشون که مدل زیاده! 50 میل خیلی کمه خدایی!

چسبندگیش رو دست چه جوریه؟ امتحان کردی؟ چقد سفته یا کِش میاد؟

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

لینکاشو دقیق می ذاری اینجا؟ تو سایتشون که مدل زیاده! 50 میل خیلی کمه خدایی!

چسبندگیش رو دست چه جوریه؟ امتحان کردی؟ چقد سفته یا کِش میاد؟
    خب paste لیبل ام کلا 2 تا داره فقط اینش وارد ایران شده :

که 120 میل و 50 میل داره..که من 120 میلش رو راستش ندیدم...حالا باید بپرسم گذرم افتاد چون تلفنی از مغازش ندارم

ولا هم اینه :

علت گرون تر بودن لیبل ام اینه که برند معتبر تری هست در زمینه مد و فشن

من هر دو تاش رو داشتم....لیبل ام استایل بهتری میده به مو....

چسبندگیش رو نمیتونم توصیف کنم...کش میاد ولی نه در حد چسب مو!!! کلا خمیر چسبندگی کمتری داره.
    Last edited by Ali_softcenter; 19-12-2012 at 22:53.

14. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •