تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 43 از 43

نام تاپيک: آموزش تصویری انواع گره زدن (Pdf)

حـــــرفـه ای Dash Ashki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    جایی که خدا نباشد !

11

درود...!

تاپیک ویرایش شد...!

دوستان قوانین رو رعایت کنید...

مرسی

پروفشنال MEMA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    IN HELL

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Dash Ashki
    درود...!

تاپیک ویرایش شد...!

دوستان قوانین رو رعایت کنید...

مرسی
    بابا ایول،دمت گرم اشکی جون.تو که باید هوامونو داشته باشی ضد حال میزنی خوب از غریبه چه انتظاری میره؟ چرا پستهای آخرمو که برای هری پاتر گزاشتم ویرایش کردی؟خوب پس از این به بعد هر پستی که میخوائیم بزاریم اول با اساتید مشورت کنیم،بعد بزاریم هان؟من نمدونم چی باعث شده که بعضیها به صرف داشتن چند تا ستاره بیشتر به خودشون اجازه میدن که به راحتی تو پستهای دیگران دستکاری کنن؟!!! حرفی که هری پاتر زد کاملا بی معنی بود(بازم مثل قبل میگم)و منم جوابشو تو دو تا پست آخر داده بودم ولی مثل اینکه شما پاکش کردی.جای تاسفه. خوب اشکالی نداره واسه ما که فرقی نداره.من فقط در مواقع ضروری پست میزارم.چیزی که مهم بود اینه که من کارم با آپلود کردن فایلها تموم شد.بقیش دیگه حرف اظافه هست.پس دیگه بحث رو ادامه نمیدم.(راستی اشکی جان موقعی که قائمشهر بودی با صفا تر بودی.رفتی فرانسه رفقا رو فراموش کردی؟)

حـــــرفـه ای Harry Potter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط MEMA
    بابا ایول،دمت گرم اشکی جون.تو که باید هوامونو داشته باشی ضد حال میزنی خوب از غریبه چه انتظاری میره؟ چرا پستهای آخرمو که برای هری پاتر گزاشتم ویرایش کردی؟خوب پس از این به بعد هر پستی که میخوائیم بزاریم اول با اساتید مشورت کنیم،بعد بزاریم هان؟من نمدونم چی باعث شده که بعضیها به صرف داشتن چند تا ستاره بیشتر به خودشون اجازه میدن که به راحتی تو پستهای دیگران دستکاری کنن؟!!! حرفی که هری پاتر زد کاملا بی معنی بود(بازم مثل قبل میگم)و منم جوابشو تو دو تا پست آخر داده بودم ولی مثل اینکه شما پاکش کردی.جای تاسفه. خوب اشکالی نداره واسه ما که فرقی نداره.من فقط در مواقع ضروری پست میزارم.چیزی که مهم بود اینه که من کارم با آپلود کردن فایلها تموم شد.بقیش دیگه حرف اظافه هست.پس دیگه بحث رو ادامه نمیدم.(راستی اشکی جان موقعی که قائمشهر بودی با صفا تر بودی.رفتی فرانسه رفقا رو فراموش کردی؟)
    سلام MEMA عزیز
    باز هم که عصبانی شدی
    شما که پست من رو خونده بودی من هم پست شما رو خوندم ، دیگه دلیلی نبود بحث های متفرقه در تاپیک باقی بمونه!
    ضمن اینکه بعد از پست شما چند تا پست بی ارتباط دیگه هم داده شد که من موقع ویرایش همه رو حذف کردم.
    به نظر شما ضرورتی داره این پست ها در تاپیک باقی بمونه؟

ضمنا این پست آخر شما و همچنین پست خودم به زودی حذف میشه...
    لطفا دوباره در این مورد بحث نکنید.

مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •