تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 39 از 39 اولاول ... 293536373839
نمايش نتايج 381 به 389 از 389

نام تاپيک: .: صندلی داغ انجمن ورزش :. >> با حضور kasra_khan2003 ناظر انجمن فوتبال خارجی

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

رسیدن به خیر کسری ( خوش اومدی قناری )

تو فرودگاه بچه های بالا کاریت نداشتن که ؟

- تو تاپیک رئال گفتی قرعه ی مناسب برای رئال در مرحله ی بعد بارساست ! با بازی دیشب بارسا ، پشیمون نیستی از حرفت جان برادر ؟

- واقعا نانی اینقدر در بخش دقاعی یونایتد مهره ی مهمی بود که اخراجش باعث شد یونایتد حذف بشه ؟ ( دوستان منو نزنن من هم یونایتدی هستم هم رئالی ، هر دو رو هم دقیقا به یه اندازه دوست میدارم )

- همین الان بخوای یه لیست از خروجیهای تیم در پایان فصل بنویسی ، کیا رو مینویسی ؟

- به نظرت خریدن کاکا در زمانی که کاملا مشخص بود دوران اوجش گذشته ، گشاد ترین کلاهی نبود که به سر رئال رفته حتی در طول تاریخش ؟ ( من هیچوقت از سبک بازی کاکا خوشم نمیومد حتی وقتی بهترین بازیکن جهان شد )

- بهترین بازیکن رئال در این چند سالی که طرفدارش شدی کی بوده ؟

+

در واقع ایشون آخرین مهمان صندلی داغ امسال انجمن ورزش هستن...
    (هرچند بعیده که دیگه کلا صندلی داغ ورزشی داشته باشیم!!)
    مردحسابی چرا نشر اکاذیب و تشویش اذهان میکنی ؟

من تکذیب میکنم خط دوم رو بعد از عید هم ادامه میدیم

2. 12 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام بر میهمان نوروزی صندلی داغ

چنتا سوال دیگه

سوال: تا حالا شده پست کسی رو که باید پاک کنی، پاک نکرده باشی؟

جواب: آره، پست یه بارسایی بود که بزرگیش منو گرفت نتونستم پاکش کنم
    چرا جو میدی آخه
    نامرد آخه کدوم پست من از خطوط قرمز عبور کرده واقعا هنوز دنبال تلافی اون سر بریده با پنبه هستی
    الان میخوای منو خراب کنی یا سرمو با پنبه ببری؟
    جدای از شوخی
    اینجوری رسما حرفای اون دوستانی که میگفتن توی انجمن پارتی بازی میشه رو تایید میکنی دیگه

1- پسته
    میخری یا میبری؟

2- به سوال اول سروش با دقت جواب بده

3- خداییش با داوری منچستر رو نبردین؟ جان من؟نه جان خودت چون تو اصلا قابل اعتماد نیستی

4- نظرت در مورد رضایت مورینیو از داورا در یکی دو ماه اخیر چیه؟
    به نظرت انتقادات سازندش از دستگاه داوری تونسته مفید واقع بشه؟

5- به نظرت پلن B سروش چیه؟ منظورم در برخوردش با دوستانه

6- نظرت درباره تیتو چیه؟ آیا بارسا باید منتظرش بمونه یا یه فکر دیگه بکنه؟
    تصمیم منصفانه از نظر تو چیه؟

7- احساست در صورت رفتن مورینیو از رئال؟
    ناامیدی و ناراحتی یا برخورد عادی و حمایت از مربی بعدی؟

8- به نظرت میشه پپ رو در رئال و مورینیو رو در بارسا تصور کرد؟

9- آخرین شعری که خوندی؟(همراه با یه تحلیل کوتاه از نظر خودت)

10- دورتموند رو امثال قویترین نماینده آلمان در سی ال میدونی یا بایرن؟

4. 9 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم charlize's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    هر جا که هوا هست...

پيش فرض

خب پس من هستم دیگه ، چه کاریه صندلیش خوبه
    به سروش گفتم یه صندلی داغ بگیر، رفت راحت ترین صندلی دنیا رو خرید!
    نتیجش میشه همین دیگه!

خودت رو میگی یا صاحب قبلی این ID ؟
    از اول من خودم صاحب این آی دی بودم و خودم ساختمش..
    اون شخص استفاده میکرد از این اکانت برای بخش ورزشی..
    بگذریم...

مردحسابی چرا نشر اکاذیب و تشویش اذهان میکنی ؟

من تکذیب میکنم خط دوم رو بعد از عید هم ادامه میدیم

میخوای با قدرت به کار ادامه بدی نه؟!
    سروش، چی تویه ذهن مردم میکنی؟! (پایین)
    شنیدم از رفاقت با سروش هم خیلی سوء استفاده میکنی

این هم احتمالا سری آخر سوالات من...
    1.موسیقی رو گفتی...5 تا از آهنگ های محبوبت رو هم بگو..
    2.کدوم کاربر بود که هیچ وقت درکش نکردی؟! (منظورم به عنوان ناظر نیست..کلا میگم)
    3.بهترین سالهای انجمن از نظرت کدوم سالها بود؟ الان چطوره؟ + اصلا چجور با این انجمن آشنا شدی؟
    4.یکی دو سال پیش میخواستیم یه قرار بذاریم که جمع شیم که هم همدیگه رو ببینیم و هم شاید یه فوتبالی چیزی بزنیم..میومدی؟ الان چی..میای؟
    5.دوتا خاطره برامون بگو..یکی از ایران و یکی از اونور...

این چندتا هم شخصی...
    1.برنامت برای ازدواج چیه؟ به ازدواج کردن علاقه داری کلا؟ شخص مورد نظرت رو پیدا کردی؟
    2.چهره طرف مقابلت برات مهم تره یا خصوصیات اخلاقی؟ یا شاید مانی باباش!(شوخی)
    3.بهترین و بدترین خصوصیت اخلاقیت چیه؟ چیزی هست که فکر کنی باعث میشه بقیه همیشه بخاطرش ازت ناراحت بشن؟
    4.فرض کن یه دختر داشتی و یه پسر با خصوصیات اخلاقی خودت میومد خواستگاری و اینا..قبول میکردی؟
    5.یک کاری که والدینت باهات کردن و دوست داری حتما در حق بچت بکنی؟ منفیش هم اگه بگی، که چه بهتر!

6. 9 کاربر از charlize بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

رسیدن به خیر کسری ( خوش اومدی قناری )

خیــــــــــلی ممنون
    نیومده سرمای شدیدی خوردم!

تو فرودگاه بچه های بالا کاریت نداشتن که ؟

نه خدا رو شکر با تدابیری که تو چیدی خیلی راحت رد شدم

- تو تاپیک رئال گفتی قرعه ی مناسب برای رئال در مرحله ی بعد بارساست ! با بازی دیشب بارسا ، پشیمون نیستی از حرفت جان برادر ؟

تا وقتی داور با ماست، از هیچ تیمی نمیترسیم حالا جدا از شوخی، قرعه های بهتری هم هست. مثل مالاگا. اما دیگه زمانی که از بارسلونا بترسیم گذشته و بازیکنا از نظر روحی فوق العاده هستن + شناخت بالا. به هر حال اگر میلان تو این فصل دوتا بازی با بارسلونا کرده، ما 6 تا بازی کردیم! و ازین 6 تا فقط یکی رو باختیم. نصفش با تیتو، نصفش بی تیتو. در یک کلام، سیصد گل سرخ یک گل نسرانی ما را ز سر بریده می ترسانی؟

- واقعا نانی اینقدر در بخش دقاعی یونایتد مهره ی مهمی بود که اخراجش باعث شد یونایتد حذف بشه ؟ ( دوستان منو نزنن من هم یونایتدی هستم هم رئالی ، هر دو رو هم دقیقا به یه اندازه دوست میدارم )

والا بازی رو یه بار بیشتر ندیدم. باید دانلود کنم و سر فرصت خوب نگاه کنم. به نظرم عواملی بیش از یک اخراج تو اون بازی دخیل بود. فرگوسن مثل اون ال کلاسیکوی معروف و عدم پاسخ مورینیو به وضعیت و نیتجه بازی، انگار از عصبانیت یا هرچی که بشه اسمش رو گذاشت، قفل کرد. میتونست ترکیب تیم رو بهتر تغییر. میتونست حتی ون پرسی رو که در هر دو بازی کاری نکرد و بکشه بیرون...

- همین الان بخوای یه لیست از خروجیهای تیم در پایان فصل بنویسی ، کیا رو مینویسی ؟

اولین نفر که آربلوا! بعد هم آلبیول. یکم بی رحمی هست اما شاید بنزما رو هم بندازم بیرون و یه مهاجم بهتر بیارم. مخصوصاً اگر آگوئرو باشه، چون هموطن هیگواین هم هست. در نهایت هم کاکا.

- به نظرت خریدن کاکا در زمانی که کاملا مشخص بود دوران اوجش گذشته ، گشاد ترین کلاهی نبود که به سر رئال رفته حتی در طول تاریخش ؟ ( من هیچوقت از سبک بازی کاکا خوشم نمیومد حتی وقتی بهترین بازیکن جهان شد )

به نظرم کاکا خرید بدی شد، نه اینکه خرید بدی بود. دیگه همه دنیا مصدومیت های گاه و بی گاهش رو دیدن. همه فرم عالی اوزیل رو دیدن، واقعاً نامردی هست که به رئال بگیم "تو کاکا رو خراب کردی!". کاری از دست ما بر نمیومد و نمیاد. اگر مصدوم نشه و همیجور تا آخر فصل ادامه بده، شاید شاید شاید فصل بعد جزء برنامه های مورینیو قرار بگیره. هرچند متاسفانه به نظرم مورینیو هم مثل تو از کاکایی که نه سرعت بالایی داره نه قدرت بدنی بالا، بدش میاد برای همین فکر میکنم بهتره بره.

- بهترین بازیکن رئال در این چند سالی که طرفدارش شدی کی بوده ؟

چند سال یعنی چقدر؟ خب رونالدو که حتماً هست. بازیکنای دیگه هم، راموس، هیگواین و په په.

ممنون از سردار سروش

8. 9 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام بر میهمان نوروزی صندلی داغ

سلام برد مرد سواحل خلیج فارس

چنتا سوال دیگه

وظیفه ی ما پاسخ گویی هست

چرا جو میدی آخه
    نامرد آخه کدوم پست من از خطوط قرمز عبور کرده واقعا هنوز دنبال تلافی اون سر بریده با پنبه هستی
    الان میخوای منو خراب کنی یا سرمو با پنبه ببری؟
    جدای از شوخی
    اینجوری رسما حرفای اون دوستانی که میگفتن توی انجمن پارتی بازی میشه رو تایید میکنی دیگه

دیگه میدونی که تو بارسایی هست و من رئالی، کلاً ID شما رو خط قرمز میبینم (شوخی).

جدا از شوخی، یه توضیح بدم. اولاً، قبول داری گاهی تر و خشک با هم میسوزه؟ تو یکی از پست هات، صحبت هایی کردی، با همون ادبیات معروف خودت؛ که از نظر من مشکلی نداشت و نظرت رو خیلی زیبا و بدون حاشیه بیان کردی. اما تعداد زیادی از دوستان، مثل شما نبودن و پست ها پاک میشدن، به دلیل اشاره به همون مساله... خب از اونجایی که بخاطر اشاره به اون مورد، پست ها پاک میشدن، پست شما هم باید مشمول قانون میشد، اما نشد.

ثانیاً، بعضی قوانین کاملاً مشخص هست. یه حالت دیجیتال داره. صفر و یک هست؛ مثل عدم اشاره به منبع خبر. اما بعضی ها، ما باید کلامون رو قاضی کنیم. ما هم که انسان هستیم و خطا میکنیم. اون پست هم جزء همین هایی بود که باید جای قاضی مینشستیم.

علاوه بر این ها، شخصیت کاریزماتیکت باعث میشه خیلی ها به پستت خرده نگیرن. بخاطر بالا بودن سرعت پست ها، پستت چند صفحه عقب تر بود و همه اینها دلیل شد که هیچ کس هم اعتراضی به پستت نکنه. پس منم دلیلی ندیدم که کاری کنم.

1- پسته
    میخری یا میبری؟

راستش امروز یکم اخبار ایران رو از TV دنبال کردم، بعد هم که رفته بودم بیرون، طبق عادت گذشته رادیو گوش میکردم. مشکلی نبود که. دوشواری؟! دوشواری نبود که همه چی امن و امان. واقعاً این رسانه های غربی دارن جوسازی میکنن البته ما هنوز اونقدر پولدار نشدیم که ازین چیزا بخریما! میریم مهمونی خونه اینو اون میخوریم بعد تعریف میکنیم

2- به سوال اول سروش با دقت جواب بده

به به، چه احساس خوبی، بعد از چند بازی بد، خلاصه ققنوس دوباره متولد شد و همه ی بارسایی ها رو خوشحال کرد. بازم تبریک میگم.

3- خداییش با داوری منچستر رو نبردین؟ جان من؟نه جان خودت چون تو اصلا قابل اعتماد نیستی

من قابل اعتماد نیستم نه؟! نـــه؟!

به نظرم بیشتر از اینکه منچستر بخاطر داوری و کارت قرمز ببازه، بخاطر عدم توانایی در هضم اخراج نانی باخت! وگرنه کم نبودن بازی هایی که تیم 10 نفره دووم آورده. ضمن اینکه رئال هم از 10 نفره شدن منچستر خوب استفاده کرد. در کل داوری این مسابقه، رفت و برگشت، صحنه های زیادی داشت که بعضی هاش پررنگ شدن و باعث میشه رئال تیمی به نظر بیاد که با داوری برده. صحنه ها زیاد بودن و با تو ترازو گذاشتن چیزی حل نمیشه.

4- نظرت در مورد رضایت مورینیو از داورا در یکی دو ماه اخیر چیه؟

خودت دیدی که مربی ما چقــــــــدر با منطق هست و بعد از بازی با منچستر نظرش درباره داوری و بازی منچستر گفت.

به نظرت انتقادات سازندش از دستگاه داوری تونسته مفید واقع بشه؟

مورینیو حرکت هوشمندانه ای کرد و با اون مصاحبه، نذاشت دیگه کسی روی اون زوم بکنه. دیدیم که رسانه ها هم زیاد گیر ندادن به رئال و بیشتر داور رو به صلیب کشیدن.

5- به نظرت پلن B سروش چیه؟ منظورم در برخوردش با دوستانه

چند وقت پیش از طریق پ.خ داشتم یه صحبتی باهاش میکردم. وسط حرف ها بهش گفتم: "خودت رو نگاه نکن که وقتی پای منافع انجمن میشه، من رو به یه سیب زمینی میفروشی ". و در جواب سروش هم خیلی قشنگ گفت: " فکر کن نفروشم! ".

به نظرم این خاطره گویای شخصیت سردار هست.

6- نظرت درباره تیتو چیه؟ آیا بارسا باید منتظرش بمونه یا یه فکر دیگه بکنه؟
    تصمیم منصفانه از نظر تو چیه؟

تیتو یک جام رو اول فصل داد به رئال. یک جام خیلی مهمتر رو 100% تضمین کرد. در نبودش یک جام پرید. جام چهارم هنوز پابرجاست و فعلاً هم وقت هست تا قرعه کشی و شروع دوباره بازی ها. پس به گمانم بارسلونا باید تا اواخر مارچ صبر کنه ببینه اوضاع چند چند هست. اگر هنوز ریسک بازگشت بیماری هست، میبایست دنبال مربی جانشین گشت، اگر پیدا شد، خب Replace him! اگر نه، چاره ای نیست.

7- احساست در صورت رفتن مورینیو از رئال؟
    ناامیدی و ناراحتی یا برخورد عادی و حمایت از مربی بعدی؟

ثبات مربی واقعاً قشنگ هست. بعد از مدت ها داریم طعمش رو میچشیم. بالا پایین رفتن، صعود و نزول. یه فصل رو با 100 امتیاز میبریو بعدی رو با 13 امتیاز عقب میفتی... واقعاً زیباست.

100% با رفتنش ناراحت میشم. حتی از رفتن پلگرینی هم ناراحت شدم، نه بخاطر اینکه معتقد بودم مربی خوبی هست یا اینکه مورینیو بده، بلکه میگفتم باید حالا که اومده، بهش فرصت داد. وگرنه از روز اول میگفتم رئال تیمی هست بزرگ، که نام مربیش هم باید بزرگ باشه. باید سرمربی بلد باشه جلو رسانه ها و ستاره های رئال مبارزه کنه. فاکتوری که مورینیو داره.

پایان خط: تیم بالاتر از مربی (مورینیو) و بازیکن (کاسیاس) هست. باید تیم رو حمایت کرد. نه مربی یا بازیکن.

8- به نظرت میشه پپ رو در رئال و مورینیو رو در بارسا تصور کرد؟

پول + زمان = همه چی شدنی!

9- آخرین شعری که خوندی؟(همراه با یه تحلیل کوتاه از نظر خودت)

یه فال حافظ بود که خوندم، اما یادم نمونده چی بود. تفسیرش این بود که همه مثل من دارن برای اون هدف تلاش میکنن، پس اگر میخوای تو موفق بشی، بیشتر تلاش کن. اما هیچ ربطی به نیتم نداشت

10- دورتموند رو امثال قویترین نماینده آلمان در سی ال میدونی یا بایرن؟

دورتموند جلوی ما خوب کار کرد، اما مصدوم داشتیم و تیم هم اوضاش خوب نبود. من بایرن مونیخ رو بهتر میدونم!

ممنون علیرضا جان

10. 9 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

این هم احتمالا سری آخر سوالات من...

در خدمتیم

1.موسیقی رو گفتی...5 تا از آهنگ های محبوبت رو هم بگو..

5 تا آهنگ هم خارجی و هم داخلی. انتخاب خیلی سخت هست!

میشه 5 تا آهنگی که تعداد Played بالایی دارن رو از iTunes برات بیارم، اما خب الان دیگه از تب و تاب بعضی هاشون هم افتادم و یه سری دیگه گوش میدم. باید ترکیبی ازین دوتا رو بگم

ابی: آهنگ تحمل کن. فوق العاده هست. همیشه با بهترین هدفن و سیستم صوتی که دارم گوش میکنم. هرگز این آهنگ رو با سیستم های صوتی معمولی و بد خراب نکردم! البته این آهنگ رو نمیشه جزء آهنگ های کلاسیک ابی قرار داد. شاید بخاطر موسیقیش هست که به دل کسی با سن من بیشتر میچسبه.

داریوش: بی برو برگرد میرم سراغ دوباره ساختن وطنم

شادمهر: پر پرواز. این آهنگ اونقدر بین ایرانی ها محبوب هست که نیازی به توضیح دادن نیست.

مایکل جکسون: Who is it. متن این آهنگ، با بخشی از زندگی من کاملاً همخوانی داره حماقتی که تو یه موردی مرتکب شدم و تجربه کسب کردم. جوونی کردیم دیگه

Bruno Mars: آهنگ Locked Out of Heaven. این جزء لیست آهنگ هایی هست که اخیراً زیاد گوش میدم. مدت زیادی هم جزء Top 10 کلی iTunes بوده. البته الان یه آهنگ دیگه از Bruno Mars اول هست. اینو گوش میدم چون هم از صداش خوشم میاد، سبک خوندش و انرژی ای که این آهنگ بهت میده.

2.کدوم کاربر بود که هیچ وقت درکش نکردی؟! (منظورم به عنوان ناظر نیست..کلا میگم)

منظورت رو دقیقاً از درک نکردن متوجه نمیشم...

3.بهترین سالهای انجمن از نظرت کدوم سالها بود؟ الان چطوره؟ + اصلا چجور با این انجمن آشنا شدی؟

درباره آشنایی، قبلاً از سایت P30World نرم افزار دانلود میکردم. بعدها سیاستشون این طوری شد که واسه Crack لینک میدادن به انجمن و منم کم کم کشیده شدم به سمت انجمن.

بهترین سال نداره. همش برام عزیز بوده و دوست دارم. شاید برای بعضی ها اون موقع که اینجا اسپم کده بود و خیلی بحث و کل کل میشد، جزء شیرین ترین زمان ها بوده. اما واسه من الان هم خوبه.

4.یکی دو سال پیش میخواستیم یه قرار بذاریم که جمع شیم که هم همدیگه رو ببینیم و هم شاید یه فوتبالی چیزی بزنیم..میومدی؟ الان چی..میای؟

فکر کنم از یکی دو سال فراتر بودا یا اینکه من تو این سری دعوت نبودم. حقیقتش بسته به تاریخش داره اما فکر نکنم بتونم بیام...

5.دوتا خاطره برامون بگو..یکی از ایران و یکی از اونور...

ایران: یک سال عید، من و پسرخالم زد به سرمون که ماشین برداریم و بدون هیچ هدفی بزنیم بیرون! هرکجا که شد. در نهایت هم نشد از ساری بیشتر بریم چون زنگ زدن و گفتن پسرعموتون یهو میخواد عقد کنه! فردا عصر باید اینجا باشین. ما هم تا صبح تو خزرشهر حسابی عشق و حال کردیم و بعدش یه کله پاچه زدیم، 7 ساعت نوبتی رانندگی کردیم و برگشتیم، کله پاچه زده بودیم همش تو راه چرتمون میگرفت خیلی خوش گذشت.

خارج: یه روز رفته بودم خونه دوستم. تعطیلی بین دو ترم بود. افتاده بودیم به قول خودمون لش میکردیم یهو یکی از بچه ها زنگ زد و گفت تو یه جزیره بهش پیشنهاد کاری شده، برای بازی کردن تو یه فیلم تبلیغاتی (مانکن بود). بیاین بریم! اون جزیره توریستی است، اونوقت سال هم پر توریست. خلاصه ما 3 ساعت وقت داشتیم که آماده بشیم و برسیم به ترمینال. 4-5 روز اونجا موندیم و عـــــــالی بود.

وجه تشابه هردوی این خاطرات، سفری بدون برنامه و با دوستای خوب هست. این سبک سفر و زندگی رو خیلی دوست دارم (البته به صورت دوره ای). گاهی آدم نیاز داره دل از هرچی برنامه ریزی که دور و برش هست بزنه و بی هدف بزه به جاده.

این چندتا هم شخصی...
    1.برنامت برای ازدواج چیه؟ به ازدواج کردن علاقه داری کلا؟ شخص مورد نظرت رو پیدا کردی؟

خب یه دختر خوبی هست که متاسفانه الان ایتالیا هست و فاصلمون خیلی زیاد شده!!! در حال حاضر شرایط ازدواج رو ندارم و ضمن اینکه انجام این امر خیر و نیکو هنوز تو ذهنم پارادوکس داره! از بعضی جهات احساس نیاز میکنی و از بعضی جهات دیگه هم حس میکنی مانع بعضی برنامه هات است. در کل، الان خیلی از اطرافیانم ازدواج کردن چون میگن یهو به یه پوچی رسیدن و میخواستن به قول خودشون سر و سامون بگیرن، هدف داشته باشن! یکی باشه که اونا رو جمع کنه و... اکثراً هم الان همچین راضی نیستن ولی میگن ناشکر هم نیستیم. هرگز دوست ندارم از سر نوعی ناچاری ازدواج کنم.

2.چهره طرف مقابلت برات مهم تره یا خصوصیات اخلاقی؟ یا شاید مانی باباش!(شوخی)

هیچ کدوم، اندامش (شوخی). چهره یک شخص، برای جذب تو مهم و تاثیر گذار هست. اما بعد از یه مدت کوتاهی، چهره دیگه فراموش میشه. حتی کمی زوم میکنی و ایرادهای ظاهری فرد برات نمایان میشه و اگر این وسط فاکتورهایی مثل علاقه نباشه، حتی زده هم میشی! پس 100% اخلاق بالاتر از همه ی اینها هست. کلاً تو عمراً بیشتر از 2 ماه با کسی نبودم. جز دو نفر. نکته جالبش اینجاست که هردوشون از ایران رفتن و تو مورد اول این Long Distance Relationship جواب نداد! اما این یکی یک مقدار فرق میکنه و 110% بخاطر اخلاقش هست. خیلی از رفتارهای بد من رو تحمل میکنه... اگه من جاش بودم هرگز با کسی مثل خودم نمی موندم

3.بهترین و بدترین خصوصیت اخلاقیت چیه؟ چیزی هست که فکر کنی باعث میشه بقیه همیشه بخاطرش ازت ناراحت بشن؟

بهترین رو که بقیه باید بگن (اگه چیزی باشه!). بدترینش عدم تواناییم تو ابراز علاقه و ایجاد رابطه صمیمی با خانواده و بخصوص پدرم هست. خصوصیتی که که از خودش به ارث بردم! همیشه اذیتم کرده، خیلی زیاد.

4.فرض کن یه دختر داشتی و یه پسر با خصوصیات اخلاقی خودت میومد خواستگاری و اینا..قبول میکردی؟

کی بهتر از این آقا دومادی که شما میگی راستش سوال سختی هست. درواقع داری غیر مستقیم سوال میکنی، خودت، خودت رو قبول داری یا نه. هر کسی یک سری اخلاق های خوب و بد داره. با توجه به سوال دوم الان باید بگم نه

بسته به اخلاق دخترم داره. به هرحال باید دید مثل دو قطعه پازل به هم وصل میشن، یا نه.

5.یک کاری که والدینت باهات کردن و دوست داری حتما در حق بچت بکنی؟ منفیش هم اگه بگی، که چه بهتر!

منفیش کاملاً جلو چشم هست! از بچگی تنها بودم، بخاطر کارشون. مادرم هرگز نیاز به کارکردن نداشته اما بخاطر علاقش و حس استقلالی که بهش میده، کار میکنه. هرگز دوست ندارم بچه هام این رو تجربه کنن. تنهایی باعث شد نزدیک به 20 سال از زندگیم رفتارهایی داشته باشم که خودم نمیدیدم و هنوز در جنگ با اونا هستم تا عوض بشم. بارزترینش هم گوشه گیری و علاقه به تنهایی هست.

مثبتش، اعتمادی که به من تو قلبشون دارن، اما متاسفانه هیچ وقت بروز ندادن. یا اگر دادن، تو زمان و شرایط مناسب نبود. اما خوشحالم که تو خیلی مسائل بهم اعتماد دارن و با یک چشم بسته و یک چشم باز، مراقبم هستن و اجازه میدن مسیری رو که خیلی خطرناک هست رو برم جلو تا به انتهاش برسم. علاوه بر این، هرگز بهم دیکته نکردن که چی کار کنم،مثلاً چه رشته ای بخونم، علاقه قلبیشون رو بیان میکنن اما هیچوقت تو منگنه قرارم ندادن.

از اول من خودم صاحب این آی دی بودم و خودم ساختمش..
    اون شخص استفاده میکرد از این اکانت برای بخش ورزشی..
    بگذریم...
    شفاف سازی نکردی دیگه برادر من به هرحال هردوتون برام عزیز هستین. اون نامرد که یه حلقه کرد تو دستش، یه حلقه هم دور ما کشید و رفت!

12. 9 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم charlize's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    هر جا که هوا هست...

پيش فرض

منظورت رو دقیقاً از درک نکردن متوجه نمیشم...
    خب من میخواستم محترمانه بگم!
    منظورم اینه که کدوم کاربر بود که هیچ وقت نتونستی تفکرش رو درک کنی (کاری نکن یجور بگم که خودت بنم کنی!)
    یا اینکه من تو این سری دعوت نبودم.
    البته اینی که من میگم، کلا بین من و سروش و حسین بود! که خب این برای 1-2 سال پیشه! اون قبلی ها رو نمیدونم!: دی
    درواقع داری غیر مستقیم سوال میکنی، خودت، خودت رو قبول داری یا نه
    مستقیم پرسیدم البته!
    شفاف سازی نکردی دیگه برادر من به هرحال هردوتون برام عزیز هستین. اون نامرد که یه حلقه کرد تو دستش، یه حلقه هم دور ما کشید و رفت!
    زکی! شما رفیق نتیش بودی..من که یجورایی برادرم میدونستمش، الان یه 1 سالی هست خبری ازش ندارم...!
    +
    این 1 سوال هم یادم رفت..
    اعتقادات در چه حدیه؟ هرچی خودت فکر میکنی لازمه، بگو در اینباره...

14. 6 کاربر از charlize بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خب من میخواستم محترمانه بگم!
    منظورم اینه که کدوم کاربر بود که هیچ وقت نتونستی تفکرش رو درک کنی (کاری نکن یجور بگم که خودت بنم کنی!)

شده گاهی با کسی بحث کنم و سر آخر نتیجه نده و یا اینکه یه کاربر همش پست هایی بده که رو اعصاب و روان آدم راه میره اما از اونجایی که به همین راحتی به دل نمیگیرم، الان اصلاً کسی رو یادم نمیاد که بهش اشاره کنم.

البته اینی که من میگم، کلا بین من و سروش و حسین بود! که خب این برای 1-2 سال پیشه! اون قبلی ها رو نمیدونم!: دی

خب من الان چطور با توجه به بحثی که درش شرکت نداشتم، مطلع باشم و جواب بدم که حاضر میشم یا نه

مستقیم پرسیدم البته!

لطف کردی

زکی! شما رفیق نتیش بودی..من که یجورایی برادرم میدونستمش، الان یه 1 سالی هست خبری ازش ندارم...!
    +
    این 1 سوال هم یادم رفت..
    اعتقادات در چه حدیه؟ هرچی خودت فکر میکنی لازمه، بگو در اینباره...

نمیدونم تا چقدر آزادی بیان هست برای پاسخ دادن به این سوال. معتقدم انسان با توجه به بینش و علمش، اونم تو این دوره زمونه، نیازی به دین نداره و دین مدام داره به عنوان وسیله ای برای اعمال قدرت و کسب ثروت استفاده میشده. فکر کنم چیزی حدود 90% مردم کره ی زمین به نوعی آفریننده به اسم خدا اعتقاد دارن. من خودم فعلاً یه پام اونور هست، یه پام اینور

16. 8 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خب ظاهراً ما هم دیگه رفتنی شدیم دستور از بالا رسیده که باید بلند شی!

از تمامی دوستان بابت وقتی که گذاشتن ممنونم. سعی کردم به همه ی سوال ها پاسخ بدم، اگر سوالی بوده که جوابش راضی کننده نیست، به بزرگی خودتون ببخشین.

من به این صندلی بیشتر از منظر وسیله ای برای ایجاد ارتباط و دوستی بین کاربران نگاه میکنم. امیدوارم این روال همینطور ادامه داشته باشه و دوستان بیشتری شرکت کنن تا با هم آشناتر و نزدیک تر بشیم.

+

همه جای دنیا رسم هست که وقتی از رو صندلی داغ بلند میشی، به رسم یادبود یه چیزی بهت میدن، اما گویا اینجا ما باید یه چیزی دستی هم بدیم

اول میخواستم یه آهنگ بذارم، اما بعد گفتم کتابی رو که خودم به تازگی تمام کردم رو براتون بذارم تا دانلود کنید. امیدوارم که تکراری باشه و اونو خونده باشین! اما اگر نه، خدمت شما:

PDF این کتاب در دو نسخه A4 و 6 اینچی قابل دانلود هست، که نسخه ی 6 اینچی برای گوشی های همراه فوق العاده هست. میتونین مثل من بریزین تو گوشی و هروقت خواستین چندصفحه ای رو بخونین.

در صورت تمایل، میتونین مبلغی رو هم به نویسنده اهدا کنین (کاملاً اختیاری).

18. 15 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •