تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 39 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 389

نام تاپيک: .: صندلی داغ انجمن ورزش :. >> با حضور kasra_khan2003 ناظر انجمن فوتبال خارجی

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سری جدید سوالات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز.

ببخشید لحنم تنده.بهرحال صندلی داغه وباید شما رو بسوزونیم.

ما در خدمتیم

سوالات:
    1-چرا انجمن ورزشی با این طول وعرضاین همه مدیر ومدبر داره اون هم رنگارنگ!؟

تیم فعلی ورزش معروفه به تیم طلایی و تا حد زیادی هم از رئال ایده گرفته، آوردن مدیرها از سایر انجمن ها به جای پرورش مدیرهای خود البته نسل جدید خوب هست

2-چی شد شما جزءمدیران انجمن ورزشی شدید؟بابک رفت و شما اومدین!!!کودتا در کار نبود؟

کودتا که قطعا در کار بود . ورزش نیرو کم داشت و من پیشنهاد کمک دادم (دوران مدیریت، هنوز ارشد نشده بودم) و مورد قبول واقع شد و بابک هم منتظر بود زودتر فرار کنه از دست شما ها

3-گفتی انجمن ورزشی باید بار فنی داشته باشه!قبول.اما قبول داری که95%تحلیلها از رو تعصب و یکجانبه است؟نمونه حرف خودشما که میگید دفاع 3نفره رو پپ ابداع کرده و موفق هم بوده!همه میدونیم اینطور نیست!شما میگی که وظایفشون فرق داره؟خب بشکاف ببینیم بازیکنان بارسا باید چطور دفاع میکردن که تا الان هیچکسی اونجور دفاع نکرده بود؟

منکر نیستم که خیلی از تحلیل ها از روی تعصب و یکجانبه است ولی 95 درصد یکم ظالمانه است

من نگفتم دفاع سه نفره رو پپ ابداع کرده، هیچ ادعایی درباره موفق بودنش هم نکردم. گفتم دفاع سه نفره به این شکل فعلی (که در سوالات قبلی توضیح دادم) رو برای اولین بار پپ آورد. دفاع سه نفره ای که از یک فول بک، یک مدافع وسط و یک موافع وسط/چپ تشکیل بشه، فول بک نقش تهاجمیشو حفظ کنه و موقع دفاع هافبک دفاعی به قلب دفاع اضافه بشه و یک دفاع میانی بره سمت چپ (یا راست) چیز کاملا جدیدی است در دنیای فوتبال و هیچ وقت وجود نداشته.

4- قبول داری دفاع3نفره منافات داره با سبک لاماسیا؟چرا؟

من از درون لاماسیا خبر ندارم ولی کلا لاماسیا بازیکن پرورش میده، نه تاکتیک و بازیکن ها برای بازی در فلسفه فوتبال بارسا آموزش داده میشن، نه تاکتیک خاصی. فاکتورهایی که بازیکن ها لازمه داشته باشن تا در دفاع سه نفره پپ یا 3-3-4 معمول بارسا موفق باشند مشابه همدیگه است.

5-چنددرصد موفقیت مسی رو به اینیستا،ژاوی و باقی بارساییها نسبت میدی؟

فوتبال یه بازی گروهیه و هر بازیکنی رو اگه از تیم جدا کنیم مسلمه موفقیت های قبلیشو بدست نمیاره. اگه مسی در آلباسته بازی می کرد مسلمه تو 11 ماه، 84 گل نمی زد! اگه ژاوی و اینیستا، مسی رو مسی کرده باشن این همه بازیکن دیگه در بارسا و اسپانیا هستن که مسی نشدن. مسی داره از امتیاز داشتن ژاوی و اینیستا در تیم سود می بره و اگه نبودن قطعا شرایط متفاوت می بود ولی این نکته منفی براش شخص مسی نیست، نکته مثبت برای تیم بارساست که تونسته چنین بازیکن هایی رو پرورش بده.

در این یکی دو سال مسی در آرژانتین نشون داده اگه تیم از پتانسیلش بطور کامل استفاده کنه (و مجبورش نکنن جور اشتباه های مربی رو بکشه!) می تونه کاملا همونقدر مثل بارسا مفید باشه. آمار گلزنی و پاس گلش و همینطور بازیهای فوق العاده درخشانش در آرژانتین نشون می ده همچین تفاوتی با بارسا نداره و می تونه به همون خوبی بازی کنه.

6-مورینیو در تمام تیمهایش موفق بوده!چرا؟اگر جواب شما مثبته این موفقیت در تیمها رو با یک روش و سبک بدست آورده؟اگر آره که باز حرف شما اشتباه از آب درمیاد که میگین مورینیو صاحب سبک نیست.اگر هم نه توضیح میدی برام چه کسانی(غیراز مورینیو) تونستن این طور تیم عوض کنن(لیگهای مختلف)و موفقیت کسب کنن؟

"صاحب سبک" بودن یک چیزه، اضافه کردن چیزی به دنیای فوتبال چیز دیگه. من چیزی رو امروز در فوتبال دنیا نمی بینم که مورینیو به فوتبال اضافه کرده باشه و قبلش نداشته باشیم. مورینیو از این نظر که بطور خاصی مربیگری می کنه صاحب سبک هست، ولی هیچ سبک یا تاکتیکی رو به دنیای فوتبال اضافه نکرده و دقیقا فوتبال رو به همون شکلی بازی می کنه که قبل از خودش هم بازی می کردن، فقط در اون چارچوب بهترین تیم های ممکن رو درست می کنه.

اینکه مورینیو هم تونسته موفقیت های زیادی در کشورهای مختلف کسب کنه نشون دهنده موفقیت و مهارتش در مربی گری است، ارتباطی به اینکه بطور علمی چه چیزی به دنیای فوتبال اضافه کرده که قبلا نبوده نداشته. این دو موضوع کاملا به هم بی ارتباط هستن.

7-بارسا همیشه در درون دروازه مشکل داشته و نتونسته یه دروازبان بزرگ رو تربیت کنه یا به خدمت بگیره.به نظرت چرا؟

درسته. اینجا تنها جاییه که ضعف در آکادمی داشته و در نسل بازیکن هایی که در پایپلاین هستن هم هافبک فوق العاده داریم هم مهاجم فوق العاده ولی باز هم دروازبان مطرحی نداریم. دلیلش شاید ضعف در استعداد شناسی باشه که البته در کل دنیا وجود داره، هیچ آکادمی فوتبالی در پرورش دروازبان های درجه یک معروف نیست و دروازبان های درجه یک هر کدوم از یک ور دنیا ظهور کردن

8-در بازی برگشت نیمه نهاییcl پارسال (بارسا-چلسی)پپ گفت که برای گل زدن به چلسی ما باید 48(همین حدود بود)موقعیت گل ایجاد کنیم تا بتونیم گل بزنیم.این حرف نشون دهنده چیه؟قدرت چلسی یا ضعف بارسا؟

من این جمله رو از پپ یادم نمیاد ولی قطعا ضعف بارسا در گلزنی (پارسال به جز مسی هیچ کس بیشتر از 15-16 گل نزد به خصوص در نیم فصل دوم که تقریبا همه گل ها رو مسی می زد) مهم بوده به خصوص موقعیت های فوق العاده ای که در هر دو بازی هدر داده شد. چلسی هم خیلی خوب دفاع کرد، هر دو نقش داشتند.

9-شما مربی لیورپول ،مشکل جوان بودن تیمت رو چطور حل میکنی؟

جوون بودن تیم مشکل نیست، نبود بازیکن های با تجربه و درجه یک مشکل اصلیه که فقط با خرید های مناسب و منطقی حل میشه که امسال خرید ها مناسب و منطقی بودن، ولی کافی نبودن. پارسال شاید پول کافی خرج شد ولی خرید ها مناسب نبودن.

10-گفتی اومده بودی تختی اهواز...برامون تعریف کن از اون روز ،حال وهوای تختی اهواز!چرا اهواز،شما اهوازی هستین؟

بله اهواز بزرگ شدم. بچه بودم ولی یادمه یه بستنی فروشی از اول تا آخر بازی بالای سر ما داد می زد بستنی بستنی (تابستون بود و هوا گرم)

11-سری قبل صندلی داغ بقول خودت خیلی از سوالات رو پیچوندی.به نظر شما این بی احترامی به سوال کننده نیست؟این سری چند درصد سوالات رو پیچوندی؟

به هیچ وجه بی احترامی نیست چون این حق هر شخصه که به هر سوالی می خواد پاسخ بده یا نده. به خصوص در چنین نشست هایی که سوالات آزاده و بالاخره هر کس در یک جا ترجیح می ده درباره موضوعی چیزی نگه.

فعلا........

مخلصیم. مرسی به خاطر سوالات تند و تیز

2. 19 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درود دوباره،

خسته نشدی؟ نمیخوای پاشی بری؟

1. این بحث مورینیو خیلی بالا گرفته! حالا من میخوام بیام همینجوری الکی واسه اینکه داغتر بشه، با تو مخالفت کنم که میگی چیز جدیدی به فوتبال ارائه نکرده.

به نظر من مورینیو تاثیر سرعت و قدرت فردی بازیکن ها رو در زمین چمن نشون داد. اینکه با بهرگیری از این دو فاکتور میشه نتیجه گرفت. از طرف دیگه، سبک مدیریت آقای خاص هم به عنوان یه مربی، به نوعی خاص هست، اینکه تو رختکن با بازیکنا طوری برخورد میکنه که اسین اونو Papa خطاب میکنه و جلو دوربین ها یه شخصیت دیگه داره، برای اینکه فشار رو از رو بازیکناش، به خودش منتقل کنه. حالا تو دلایل مخالفتت رو بگو

2. آقا من میگم انجمن ورزشی رو اصلاً باید ولش کرد، بذار هرکی هرچی میخواد بگه، فقط حرف های 30یا30 نزنن و تصاویر خارج از عرف نذارن تا در انجمن تخته بشه، دیگه 4 تا فحش که این حرف هارو نداره نه؟ موافق نیستی؟ خیال ندارین در آینده تعداد کادر رو زیاد/کم کنین؟ بعدش هم کی گفته سیستم اینجا رئالی هست، پس من چیم؟ اگه رئالی هست، پس من کاسیاس تیم هستم دیگه، آخه از دل همین انجمن اومدم

3. اتوبوس دانشگاه شما هم پولی هست؟! مال ما رو میخوان پولکی کنن، همه ریختن جنگ و دعوا! ما ایرانی ها هم که همه دنبال این چیزا تا حالا شده تو تظاهرات شرکت کنی؟ اینجا/اونجا

4. چه شرایطی عوض بشه حاضری برگردی ایران؟

5. چرا صفحه اول iPhone ت این همه خالی بود؟ حالا یه عکس از اتاقت اگه دوست داشتی بده، ترجیحاً بهم ریخته باشه

6. برو بفرمائــید شام شرکت کن دیگه! چرا نمیری؟ اصلاً تا حالا نگاه کردی؟ من قبلاً نگاه نمیکردم اما الان نگاه میکنم، غذا ها رو که میبینم افسرده میشم

میخواستم طبق عرف 5 تا سوال بشه، اما نشد. اجازه میدم به 5 تاش فقط جواب بدی (اما تو بگو من همه رو جواب میدم )

4. 10 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خب شرایط جسمانی من آرمانی ! شده الان ، لباس گرمکن هم پوشیدم و میخوام بیام رو بحث فنی

1- میرسیم به بحث شیرین بارسا و پلن B / این ایراد به بارسای گواردیولا همیشه وارد بود که در تقابل با تیمهایی که فضاها رو میبستن و البته ابزار دفاعی مناسبی داشتن کاری از پیش نمیبرد ؛ مثل چلسی هیدینک ، اینتر مورینیو ، رئال مادرید مورینیو ، چلسی دی متئو / و نهایت کاری که بارسا انجام میداد پاسکاری عرضی پشت پنالتی باکس بود /

البته در یک بازی برابر رئال بارسا چیز متفاوتی نشون داد ؛ مالکیت توپ رو در اختیار داشت ولی حمله نمیکرد در اون بازی ...

حالا میرسیم به بارسای تیتو که در دوبازی که برابر سلتیک داشته به خصوص در بازی برگشت و آمارمالکیت خیره کننده در نیمه ی دوم ؛ باز هم مقابل این نوع و این فرم از بازی از لحاظ مقابله ی تاکتیکی شکست خورد ( البته در بازی اول که سخت پیروز شد و دربازی دوم شکست خورد ، )

راهکار و ایده ای که به ذهنت میرسه چیه در این باره ؟ البته بارسای تیتو روشهای متنوع تری از بارسای پپ رو برای گل زدن امتحان میکنه مثل همین شوت های دور که بیشتر دیده میشه / در کل چرا بارسا اینقدر اصرار داره به حفظ مالکیت توپ که در این مواقع بی نتیجه هم هست و باعث میشه تیم حریف فشرده تر بشه و فضاها تنگ تر بشه ؟ این که این سبک بازی همیشه در برابر یک سبک خاص بازی مردود میشه برمیگرده به ضعف تئوریک این سبک ؟ ( 5 نمره - کامل توضیح دهید )

2- اما برسیم به فرم بهم بسیار به هم ریخته ای از 4-2-3-1 که به 4-6-0 معروف شد و مورینیو در یکی دوبازی برابر بارسا از اون استفاده کرد و ابتکار جالبی که داشت این بود که پپه رو یک خط به جلوتر آورد که از لحاظ تخریب بازی فوق العاده بود / و در بعضی لحظات بازی عملا پپه میرفت و میشد سوئیپر دفاع و فرمیشن به 5-4-1 تبدیل میشد .

این 4-6-0 با توجه به شناور بودن و بسیار قابل انعطاف بودنش اونقدر پتانسیل داره که جایگزین 4-2-3-1 بشه ؟ ( نه صرفا از لحاظ عددی ، بلکه بازی بدون مهاجم مشخص !)

3- نظرت راجع به 4-1-4-1 ( با 4 هافبک فلت ) چیه ؟ چرا با وجود اینکه این هم سیستم نسبتا جدید و مدرنی به حساب میاد و انعطاف خوبی هم داره خیلی نمیبینیم که ازش استفاده بشه ؟ مخصوصا اینکه با یک تغییر میتونه تبدیل به 4-2-3-1 بشه .

4- بی نقص ترین سیستم از لحاظ تئوریک و گستردگی شرح وظایف تا الان چه سیستمی بوده به نظرت ؟

5- غیرفنی : به نظرت ادبیات کرویف و جملاتی که بعضا در باره ی مورینیو و رئال به کار میبره ، در شان یک اسطوره مثل اون هست ؟

6. 11 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    من هم چند تا سوال داشتم از مدیر بارساییمون

1: توی انجمن ورزش بیشتر با نظرات و تحلیل های کدوم کاربر موافقی و بنظرت حرف های کی از روی انصافه؟؟؟ ( حالا چند نفر هم گفتی اشکال نداره)

2: دلت برای ایران تنگ نشده؟؟ این همه ایرانی های اونور میگن دلمون تنگ میشه و این چیزا به نظرت راسته ؟ من که خودم 20 روز اونور بودم عمرا دلم نمیخواست برگردم

3:بنظرت بارسا امسال می تونه توی cl قهرمان شه یا حداقل تا نیمه نهایی بره؟

4: اصلی ترین رقیب بارسا توی cl????

5: اونجام ( منظور انگلیسه) دیدن بازیکن ها مثل ایران سخته و بازیکنا تا حدودی خودشونو میگیرن یا خودشونو در سطح افراد دیگه ی جامعه میدونن؟؟

6: بازیکن های ایرانی بازیکن های خوبی هستن یا اینکه فقر فوتبال ما باعث شده به اینا بگیم بازیکن؟
    7: بنظرت بعضی از کاربرای عادی جلوی ادمین ناظر مدیر یا ... خود شیرین بازی در نمیارن با تشکر های بیجا یا پست های بی مورد؟؟
    8:بازی بارسا چلسی فصل قبل تا دقیقه ی چند امیدوار به صعود بودی؟؟؟
    9: بنظرت بیشتر بارسایی ها هستن که غیر منطقی اند یا رئالی ها؟ انتظار ندارم یه جواب کلی بدی اما خب توی انجمن یا با ادم هایی که برخوردی طرفدارای کدوم تیم غیر منصفانه حرف میزنن؟
    10: نظرت راجع به اواتارم و خودم چیه؟؟ ( هرچند خودمو زیاد نمیشناسی)
    چیزی یادم اومد دوباره میپرسم
    مرسی
    Last edited by Hatek; 03-12-2012 at 18:37.

8. 8 کاربر از Hatek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سری دوباره سوالات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خسته نشدی؟ نمیخوای پاشی بری؟

هستیم فعلا. فکر کردی ما جوانان به این زودی عرصه رو خالی می کنیم

1. این بحث مورینیو خیلی بالا گرفته! حالا من میخوام بیام همینجوری الکی واسه اینکه داغتر بشه، با تو مخالفت کنم که میگی چیز جدیدی به فوتبال ارائه نکرده.

اوکی

به نظر من مورینیو تاثیر سرعت و قدرت فردی بازیکن ها رو در زمین چمن نشون داد. اینکه با بهرگیری از این دو فاکتور میشه نتیجه گرفت. از طرف دیگه، سبک مدیریت آقای خاص هم به عنوان یه مربی، به نوعی خاص هست، اینکه تو رختکن با بازیکنا طوری برخورد میکنه که اسین اونو Papa خطاب میکنه و جلو دوربین ها یه شخصیت دیگه داره، برای اینکه فشار رو از رو بازیکناش، به خودش منتقل کنه. حالا تو دلایل مخالفتت رو بگو

این از قبل هم مشخص بود ولی مورینیو به بهترین شیوه اجراش کرد و تخصصش در همین مورده، ولی این چیز جدیدی در دنیای فوتبال نیست و همه این رو از قبل می دونستیم. مورینیو هم اولین مربی ای نبوده که این کار رو انجام بده، شاید اولین مربی ای بوده که تونسته این رو با تیم های مختلف انجام بده ولی باز هم این ارتباطی به این نداره فرضا 30 سال دیگه بشینیم و به فوتبال نگاه کنیم و بگیم این نقش این بازیکن رو در زمین می بینی؟ این رو مورینیو به دنیای فوتبال آورد.

بقیه هم سیاست و تکنیک های مربی گری است، نه علم فوتبال.

2. آقا من میگم انجمن ورزشی رو اصلاً باید ولش کرد، بذار هرکی هرچی میخواد بگه، فقط حرف های 30یا30 نزنن و تصاویر خارج از عرف نذارن تا در انجمن تخته بشه، دیگه 4 تا فحش که این حرف هارو نداره نه؟ موافق نیستی؟ خیال ندارین در آینده تعداد کادر رو زیاد/کم کنین؟ بعدش هم کی گفته سیستم اینجا رئالی هست، پس من چیم؟ اگه رئالی هست، پس من کاسیاس تیم هستم دیگه، آخه از دل همین انجمن اومدم

بله چرا که نه یه سیستم هم می گذاریم هرکی دلش خواست دعوا راه بندازه و بچه ها هم شرط بندی کنن
    شما کاسیاس نیستی، فکر کنم بیشتر به ایگواین شبیه باشی

3. اتوبوس دانشگاه شما هم پولی هست؟! مال ما رو میخوان پولکی کنن، همه ریختن جنگ و دعوا! ما ایرانی ها هم که همه دنبال این چیزا تا حالا شده تو تظاهرات شرکت کنی؟ اینجا/اونجا

مال ما از روز اول هم پولی بود
    تظاهرات شرکت نکردم ایران که دقیقا همزمان با زمان خارج شدنم بود و از ترس گفتیم دردسر درست نشه و اینجا هم اصلا حسش نیست حال نمی ده بری تظاهرات و نه دستگیرت کنن نه فحش بدن نه کتکت بزنن. دیگه چی فایده داره؟

4. چه شرایطی عوض بشه حاضری برگردی ایران؟

آزادی + راه برای بهبود شرایط.

5. چرا صفحه اول iPhone ت این همه خالی بود؟ حالا یه عکس از اتاقت اگه دوست داشتی بده، ترجیحاً بهم ریخته باشه

صفحه اول فقط برنامه های خیلی ضروری/استوک. صفحه دوم بقیه عکس اونو می خوای؟

اتاق رو دیروز تمیز کردم

6. برو بفرمائــید شام شرکت کن دیگه! چرا نمیری؟ اصلاً تا حالا نگاه کردی؟ من قبلاً نگاه نمیکردم اما الان نگاه میکنم، غذا ها رو که میبینم افسرده میشم

اصلا ندیدم ولی همه ازم می پرسن باید برم تو خط

میخواستم طبق عرف 5 تا سوال بشه، اما نشد. اجازه میدم به 5 تاش فقط جواب بدی (اما تو بگو من همه رو جواب میدم )

من همه رو جواب میدم

10. 11 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

سلام بر مدیر بارسایی به ظاهر منطقی انجمن ورزش
    حال مقدمه چینی ندارم یه راست میرم سر اصل مطلب
    راستی اگه خواستی محسن صدام کن!

بلاد کفر خوش میگذره؟(منظورم اینه: بزرگنمایی و ... که رسانه های ایران از اونور دارن تا چه حد صحت داره؟)

به نظرت روزی میرسه که این ور هم از نظر آزادی و امکانات مثل اونور شه؟اگه جوابت مثبته کی؟

وقتی بارسلونا نتیجه نمیگیره (در جریان بازی ) موقع تماشای بازی ؛ ازون آدمایی هستی که از پای TV تیم رو کوچ میکنن؟اگه جواب مثبته چیا میگی؟(فحش هم میدی؟)
    آخرین بار کی بوده؟

نظرت در مورد کریستین تیو که در بازی 2-1 فصل قبل یار دوازدهم ما بود چیه؟

اسمش رو اعلام میکنن، میاد رو تخته، وزنه رو بلند میکنه،ذکر ائمه و دیگر بزرگان رو میگه،مدال طلا رو برنده میشه، سرود ملی ایران رو میزارن...
    چه حسی توی این لحظه بت دست میده؟!

به نظرت این پپ میتونه توی یک تیم دیگه نتیجه بگیره ؟ یا با این جمله موافقی؟
    (( پپ سرمربی گری تیمی رو در اختیار گرفت که ، طی سالیان متمادی ، اسکلت کلی خودش رو حفظ کرده بود و اکثر بازیکنان اون ، چشم بسته همدیگر رو پیدا میکردند، و ... هر کس دیگری میتوانست به آن موفقیت ها برسد...)) (جمله از من نیست ها)

فعلا
    اگه بچه خوبی باشی بسته ی دوم رو میفرستم...
    Last edited by CRIS Joon CR7; 03-12-2012 at 15:13.

12. 11 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درودی دوباره

به غیر از بارسا - یووه - لیورپول و رم طرفدار چند تیم دیگه هستی ؟!

اونطرف هنوز پدیده ای بنام هولیگان‌ فعال هست ؟! تا حالا از نزدیک شاهد همچین پدیده ای بود ؟! خودت تا حالا درگیری یا جر و بحث فوتبالی داشتی ؟! ( درگیری خیلی مهمه)

بعد از اون رسوایی های اخلاقی پیاپی در انگلستان که برای بازیکنان مختلف روی داد , واکنش مردم به این وقایع چطور بود ؟! رفتارشون عادی بود یا این که واکنش دیگه ای داشتن ؟!

نظر خودت در این مورد چیه و دلیلش رو چی میدونی ؟!

میدونستی لوئیس سوارز وقتی که در آژاکس بازی میکرد توی یکی از بازی ها بازیکن تیم مقابل رو گاز گرفته ؟!

از بین تیم هایی که به اونا علاقمند هستی , کدام یکی در اولویت قرار داره ؟! دلیلش چیه ؟!

بنیتز در چلسی موفق میشه ؟! بعد از رفتن بنیتز به چلسی حس بخوصی داشتی یا نه , خیلی عادی بود ؟!

اگه بگن از بین تیم هایی که در حال حاضر طرفدارشون هستی فقط یکی رو باید انتخاب کنی , اون انتخاب کدام تیمه ؟!

موفق باشی .

14. 9 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

با توجه به جواب ها و همین طور میزان قانع شدنم سری دوم رو ارسال میکنم.البته بیشترشون جنبه شخصی دارن/

1-اهواز بزرگ شدی.کدوم محله زندگی میکردین؟کدوم مدرسه ویا کدوم دبیرستان؟
    2-اعتماد بنفست بالاست بخاطر این نیست که توی جنوب بزرگ شدی؟
    3-پیرو سوال4م از سری اول:
    الف:
    بارسا اصول و پایه اش بر پاس استوار است.این پاس میتواند به دست مسی و ژاوی باشد شاید هم والدس. هر جا که یک بارسایی باشد توپ باید روی زمین و با پاس های کوتاه به گردش در بیاید.اما سیستم سه دفاع عملا تعداد پاس در دفاع را کم و کمتر میکند و گردش توپ بسیار کمی تا رسیدن توپ به هافبک ها انجام میشود.تا اینجا اتفاقا خوب هم هست اما روی دیگر قضیه وقتی بد است که هر سه بازیکن دفاعی باشند و سیستم 3دفاع هم مجبور به استفاده از این نوع سبک بازیکنان است.تجمع سه یازیکن کنار هم بدون تنوع پاس سرعت و چرخش سریع توپ از تنوع تاکتیکی بارسا کم میکند و هر لحظه امکان پاس اشتباه را افزایش میدهد.بارسا برابر رئال با 4 دفاع بازی کرد و با وجود اشتباه والدس و به لطف همان تنوع و هماهنگی بعد از گل هم گزینه دفاع دروازبان و پاس از بین نرفت.چیزی که با سه دفاع شاید از بین نرود اما کم میشود.
    ب:
    امروز سیستم بارسا برای هر مربی بازیکن و فوتبال شناسی تعریف شده است.اینکه تعریف شده است معنی خواندن دست مربی نیست معنی هماهنگی و شرح وظایف است.چیزی که کاپلو گفت هرچه بارسا دارد از همین هارمونی بزرگ است نه از سیستم عجیب و غریب.تازه اگر بشود از بارسا یاد گرفت در نحوه دفاع است نه حمله.حالا شما این سیستم موزون و هارمونیک را با سیستمی جدید با قابلیت های جدید عوض کنید.اولین اثرش همین شرح وضایف جدید است.ژاوی سسک اینیستا و مسی همه در نوع خود بینظیرند اما کنار هم و نزدیک به هم شاید کمرنگ شوند.فضاها در شلوغی میانه میدان کم میشود و تجمع زیاد.
    الان میشه به این نتیجه رسید که پپ در نظریه پردازی و ارائه سبک دفاع3نفر شکست خورده و نقطه منفی کارنامه اون بحساب میاد؟پس شما چرا اصرار داری که 30سال دیگه از سبک دفاع3نفره پپ به نیکی یاد میشه؟
    4-در مورد انجمن ورزش گفتی که:
    آوردن مدیرها از سایر انجمن ها به جای پرورش مدیرهای خود

خب وجود مدیرانی مثل سینا،سروش،حسین،کسری،امیر.. .وچند کاربر فعال اون هم از نوع خوب نشون دهنده چیه!که باعث میشه تیم مدیریت باز هم اعتماد نکنن و به کادر مدیریت ،مدیر اون هم از نوع سوپر!تزریق کنه؟غیر از اینه که بی اعتمادن یا اینکه شما به صورت افتخاری حضور دارین؟
    5-نظرت در مورد تیم ملی آلمان و اینکه چرا در گرفتن جام ناکام بودن؟(این چند سال اخیر)
    6-میگن ایرانیها در خارج از هم فرار میکنن؟چرا؟برای شما اتفاق افتاده؟
    7-غم غربت سنگینه(خودم تجربش کردم)شما اون رو تجربه کردین؟چطور با اون کنار اومدین؟

فعلا.......

16. 10 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با تشکر از سروش عزیز که پیام زد و خبر داد
    من این چند وقت یا دانشگاهم یا خوابم

خب چطوری آرمان؟
    خوبی خوش میگذره؟
    بریم سراغ سوالات

1-کدوم شهر الان زندگی میکنی؟

2-یادمه زمان معرفی ایفون 4 بود که میگفتی واسه یه کمپانی کار میکنی که رعایت سکیوریتیش اگه بیشتر از اپل نباشه کمتر نیست
    حالا کجا بود؟خالی که نبسته بودی

3-تریبال وارز هم بازی میکردی آره؟من ازون موقع اگه اشتباه نکنم میشناسمت

4-چی شد که آشنا شدی باهاش؟تا کی بازی میکردی

5-گفتی که دروازبانای درجه یک هر کدوم از یه ور ظهور میکنه و انگار به نظرت قاعده خاصی نداره ولی پس چرا که بیشتر از 40 ساله که آلمانا همیشه دروازبانای تاپی رو تو دنیا تربیت کردن ولی این اتفاق معمولا تو انگلیس و اسپانیا و فرانسه و خیلی کشورای دیگه نمیفته و معمولا هر چند نسل فقط یه دروازبان شاخص ممکنه داشته باشن؟

6-بنیتز رو بیشتر میپسندیدی یا ژرارد هولیه؟چرا؟

7-نظرت راجع به این عکس چیه?:d

ازونجایی که من دارم لیسانس اقتصاد میگیرم بریم سراغ یه سوال اقتصادی

8-چرا انقدر بازیکنای انگلیسی الکی گرونن؟به نظرت زیاد بودن پول تو فوتبال انگلیس و درامد بالای خیلی از تیمها به دلیل حق پخش و گرونی بلیت ها و.... باعث نشده یه جور تورم قیمتی تو انگلیس به وجود بیاد که مثلا بازیکنایی که مفت نمیرزن((دارن بنت،اندی کارول،جوردن هندرسون،استوارت داونینگ و .....)) با قیمتای نجومی رد و بدل بشن؟

9-تا حالا دیدی مثلا پیراهن ورزشی تیم های مورد علاقت تحت چه شرایطی تو کشورهای آسیای شرقی درست میشه؟میدونی مثلا خیلی از کارگرایی که تو کشورای آسیای شرقی کار میکنن برای کمپانی های تولید لباس شیفتای 24 ساعته دارن؟میدونی که مثلا یه زمانی پولی که تایگر وودز از نایک برای تبلیغ میگرفت بیشتر از کل پولی بود که نایک طی سالها به نیروی کار خودش توی اندونزی میدادش؟
    نظرت درباره این چیزا چیه؟
    Last edited by بردیا; 03-12-2012 at 17:46.

18. 11 کاربر از بردیا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

سلام چطوری؟
    خوب سری چهارم سوالات

1- آدم فحاشی هستی؟ تا حالا شده به دیگران فحاشی کنی؟

2-نظرت در رابطه با سیستم 4-1-4-1 یواخیم لو که این اواخر اجرا کر چیه؟ خوب جواب داد

3-این چطوره برای بازی شنبه شبه....؟ به نظرت در کنار فوتبال رونالدو بره دو میدانی شرکت کنه مقام نمیاره؟ 2 1 ثانیه با رکورد جهان فاصله داره دقیقه 80 بازی تو اوج خستگی

بازیکن رئال 96 متر را در 10 ثانیه دوید (9.6 متر بر ثانیه) در حالی که سرعت دونده سرشناس به 10.4 متر بر ثانیه می رسید . در اشپیگل گفت که سرعت کریستیانو به 33.6 کیلومتر بر ساعت رسیده تا سریع ترین فوتبالیست حرفه ای جهان باشد .
    4-یه آهنگ توپ معرفی کن بریم گوش کنیم اگه بد باشه میگم

5-ادامه این شعر رو بگو 3 بیت

فاصله یه حرف ساده است بین دیدن و ندیدن.....بگو صرفه ما کدومه شنیدن یا نشنیدن؟

خوب سوالایی دره پیتی تموم شد تو پست بعدی دوباره میرم به بحث فنی و جدی به چالش میکشمت

20. 6 کاربر از D3vil_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •