تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 39 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 389

نام تاپيک: .: صندلی داغ انجمن ورزش :. >> با حضور kasra_khan2003 ناظر انجمن فوتبال خارجی

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سوالات دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

سلام بــــــــــوق با عرض معذرت یه چندتا سوالم ما بپرسیم:

در خدمتیم.

1) نظرت در مورد لیگ انگلیس چیه؟

بهترین رقابت بین لیگ های قوی در اروپا.

2) اگه گفتی من طرفدار کدوم تیمم؟ چه نظری در در موردش داری؟

بدون نگاه کردن به پست های قبلی: بارسا ؟

3) چقدر به حرف ساموئل (بازیکن استقلال) که گفته لیگ ایران تکنیکی تر از انگلیسه چیه؟

حتما آرش برهانی هم گلزن تر از ون پرسیه

4) یه روز رئیس فدراسیون ایران بشی تو اولین روز کاریت چیکار میکنی؟

برداشتن تمام محدودیت ها برای آوردن بازیکن های خارجی، فشار آوردن زیاد به باشگاه ها برای بستن قرارداد های طولانی مدت با بازیکن ها، مبارزه با مافیای فوتبال،

5) نظرت در مورد کفاشیان و لباسش تو مراسم انتخاب بهترینهای آسیا چیه؟

شرمنده ندیدم

6) یه جوک بگو بخندیم

یه روز صدای کتری از آشپزخونه اومد، طرف رفت توی آشپزخونه، این طرف رو نگاه کرد دید کتری نیست، اون طرف رو نگاه کرد دید هست

7) یه خاطره تعریف کن ...

بعدا سر فرصت...

8) اومدی ارومیه؟!

بله یک بار، خیلی وقت پیش.

بقیه سوالات در دور بعد

ممنون

2. 17 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خب من قرار بود در پکیج سوم برم سروقت مسائل فنی ولی به علت شرایط نامناسب جسمانی ! میخوام یک ذره وارد حواشی بشم و سوالای غیر ورزشی بپرسم

نمی دونم. فکر کنم با من میشه کنار اومد
    آره اینو قبول دارم ، توی صندلی داغ سال پیش در متفرقه که مهمونمون بودی در پست معارفه دقیقا به این نکته اشاره کرده بودم خودم

اما پکیج سوم :

1- آقا چرا اینقدر ( دقیقا همینقدر ) به کاربرای انجمن ورزش سخت میگیرید و سفت و سخت قوانین رو اجرا میکنید ؟ مگه تا حالا اون جمله ی معروفو نشنیدین که میگه "قوانین بوجود میان تا نقض بشن" / یکم آزادی و راحتی بد نیست به خدا ! ( من الان از موضع یک فرد مردمی دارم این صحبتا رو میگم ) / نهایتش اینه که 4 تا پست درگیری و کل کل ارسال میشه و شماها پاکش میکنید و قائله رو میخوابونید دیگه ... دیگه این همه بگیر و ببند برای چیه ؟

2- تا حالا شده کاربری رو بیشتر از خطایی که کرده برخورد کنی باهاش ؟ مثلا سر یک موضوع نه چندان مهم بنش کرده باشی یا اخطار سخت گیرانه داده باشی ؟ اگه پاسخ مثبته وجدان درد نگرفتی بعدش ؟

3- به کدوم خواننده های ایرانی علاقه داری ؟ اصلا موزیک ایرانی گوش میکنی ؟

4- چقدر به " وطن " معتقدی ؟ بهتر بگم چقدر به مرزهای قراردادی معتقدی ؟

5- برنامه ای برای برگشتن به ایران داری ؟

---------------------

منتظر پکیج چهارم باشید

4. 7 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

پکیج سوم عمو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب من قرار بود در پکیج سوم برم سروقت مسائل فنی ولی به علت شرایط نامناسب جسمانی ! میخوام یک ذره وارد حواشی بشم و سوالای غیر ورزشی بپرسم

پس منتظر مسائل فنی هستیم

آره اینو قبول دارم ، توی صندلی داغ سال پیش در متفرقه که مهمونمون بودی در پست معارفه دقیقا به این نکته اشاره کرده بودم خودم

اما پکیج سوم :

1- آقا چرا اینقدر ( دقیقا همینقدر ) به کاربرای انجمن ورزش سخت میگیرید و سفت و سخت قوانین رو اجرا میکنید ؟ مگه تا حالا اون جمله ی معروفو نشنیدین که میگه "قوانین بوجود میان تا نقض بشن" / یکم آزادی و راحتی بد نیست به خدا ! ( من الان از موضع یک فرد مردمی دارم این صحبتا رو میگم ) / نهایتش اینه که 4 تا پست درگیری و کل کل ارسال میشه و شماها پاکش میکنید و قائله رو میخوابونید دیگه ... دیگه این همه بگیر و ببند برای چیه ؟

خب ما انجمن تخصصی ورزش داریم و هدفمون هم بررسی تخصصی ورزشه. اینکه آزاد بگذاریم هرکس هر کاری بکنه و بعد مجازات کنیم و اعدام های دسته جمعی و تیربارون منو یاد تجربه قدیمی در انجمن می اندازه که اصلا خوب نبود

2- تا حالا شده کاربری رو بیشتر از خطایی که کرده برخورد کنی باهاش ؟ مثلا سر یک موضوع نه چندان مهم بنش کرده باشی یا اخطار سخت گیرانه داده باشی ؟ اگه پاسخ مثبته وجدان درد نگرفتی بعدش ؟

بله شده ولی عذاب وجدانی در کار نبوده اینقدر تخفیف دادیم که یکی دو بار هم سخت گیری کنیم خبری نیست

3- به کدوم خواننده های ایرانی علاقه داری ؟ اصلا موزیک ایرانی گوش میکنی ؟

بله. سیاوش قمیشی (فقط).

4- چقدر به " وطن " معتقدی ؟ بهتر بگم چقدر به مرزهای قراردادی معتقدی ؟

زیاد به وطن به شکل مرز بندی های قانونی معتقد نیستم ولی هویت وطنی (مستقل از این مرز ها) رو دوست دارم گرچه وضع ما خیلی خوب نیست.

5- برنامه ای برای برگشتن به ایران داری ؟

خوشبختانه (و در اصل بدبختانه) نه.

---------------------

منتظر پکیج چهارم باشید

6. 16 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

سلام ارمان جان خوب هستین...؟ چه خبر..؟

اقا من سعی کردم اکثر سوالات رو بخونم تکراری باشه خلاصه بخشید..

1- نظرت درباره لوییز فیگو چیه..؟

2- به نظرت در بارسا میموند بهتر بود یا رفت رئال بهتر شد..؟ (خودم که رئال رو میپسندم)

3- نظرت در مورد حواشی بعد انتقالش به رئال چیه..؟

4- گل های لیورپول رو در فینال جام باشگاه های اروپا مقابل اث میلان سال 2005 چه کسی زد...؟ (فقط سرچ نکنی )

همینا دیگه
    مرسی ، منتظر پکیج های بعدی دوستان هستیم

8. 8 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درودی دوباره

چرا Stream ؟

به نظرت چرا وقتی پای فوتبالیست های ایرانی به استقلال و پرسپولیس باز میشه , عملکردشون نسبت به گذشته ضعیف میشه و اون بازیکنی نیست که در باشگاه قبلی بودن !

نهایت حد و سقف آرزوی بازیکنان ایرانی اینه که به پرسپولیس و استقلال بیان و پول های آنچنانی به جیب بزنن ؟!

چرا یان راش در یوونتوس موفق نبود و اون عملکردی که در لیورپول داشت در یووه دیده نشد ؟!

و همین سوال در مورد تیری آنری ... چرا در یووه موفق نبود ولی وقتی به آرسنال رفت تبدیل به ستاره شد ؟!

یان راش یا کنی دالگلیش ؟

اگه از بین بازیکنان گذشته لیورپول میتونستی یک نفر رو انتخاب و برگردونی و در ترکیب لیورپول جای بدی , اون انتخاب چه بازیکنی بود ؟!

پلاتینی گقته شاید تعداد تیمهای لیگ قهرمانان به 62 تیم افزایش پیدا کنه ! به نظرت همچین چیزی عملیه ؟! به سود این رقابت هاست یا به ضرر ؟!

دیگه همین ... موفق باشی
    Last edited by B3HZ@D; 03-12-2012 at 02:20.

10. 5 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم charlize's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    هر جا که هوا هست...

پيش فرض

من خیلی متوجه این قضیه مورینیو نمیشم!
    میگی بارسای پپ سیستم 3 دفاعه رو سال آخر بازی میکرد و این رو یکی از چیزهایی میدونی که پپ به فوتبال امروز آورد...
    بعد از اونور میگی مورینیو 1-3-2-4 رو به بهترین شکل فصل پیش پیاده کرد اما چیز جدیدی نبود...
    1.حالا سوال اینه...مگه سیستم 3 دفاعه ما نداشتیم قبل پپ؟! پس چطور این میشه اختراع(کلمه بهتری براش به ذهنم نرسید) اما کار مورینیو هیچی نمیشه؟!

2.بازیکن معروفی رو از نزدیک دیدی تا حالا؟ عکسی چیزی نداری باهاشون؟
    3.مثل اکثر ملت، معتقدی جرارد و لمپارد نباید کنار هم تویه تیم ملی بازی میکردن...اگه مربی بودی، کدوم رو انتخاب میکردی و چرا؟
    4.خدایی چطور مسی آرژانتین رو بهتر از باتی گل آرژانتین میدونی؟! چقدر بارسایی بودن مسی و بازیکن مورد علاقه بودنت، تویه این تصمیم تاثیر داشته؟!
    5.اسم باتی گل رو آوردم...پلی استیشن..فوتبال 98 (یا 99)...یادت هست؟ بازی میکردی؟ چقدر خاطره داری باهاش؟ گل های 40 متری با باتی گل زده بودی توش؟!(چه حالی میداد..از وسط زمین شوت میکردی، میرفت تو گل)
    6.گفتی از تنیس خوشت میاد...فدرر یا نادال؟! (مگه حتما باید یکیشون باشه؟! این ملت چرا اینطورن آخه؟!)
    7.پلاتینی چند روز پیش گفت که برنامه داره لیگ قهرمانان رو 64 تیمه کنه..نظرت چیه؟ سطح بازیها پایین نمیاد...؟ کلا با کارهایی که تویه یوفا کرده موافقی؟
    8.قرعه کشی والیبال امروز انجام شد و ایران در یک گروه همچین آسون افتاد! به نظرت کلا میتونیم حتی شده یه ست رو ببریم؟!
    9.نظرت درباره کیروش چیه؟ بدرد تیم ملی میخوره؟ چرا مربی که فرگوسن به عنوان یکی از دو جانشین محبوبش برای منچستر نام برده، خیلی تویه ایران موفق نبوده؟
    +
    10.چرا دوستان بارسایی نمیان اینجا سوال کنن ازت؟!

12. 5 کاربر از charlize بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سوالات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز:

سلام ارمان جان خوب هستین...؟ چه خبر..؟

قربانت. ممنون
    اقا من سعی کردم اکثر سوالات رو بخونم تکراری باشه خلاصه بخشید..

1- نظرت درباره لوییز فیگو چیه..؟

بازیکن خوبی بود. من ازش خوشم میومد و هر وقت بهش فکر می کنم هم یاد حسین کعبی می افتم

2- به نظرت در بارسا میموند بهتر بود یا رفت رئال بهتر شد..؟ (خودم که رئال رو میپسندم)

راستش من قدرت پیشگویی ندارم ولی فکر می کنم رفتنش هم به خودش کمک کرد و البته بارسا هم ضرر کرد ولی شاید هم در نهایت به نفعشون شد.

3- نظرت در مورد حواشی بعد انتقالش به رئال چیه..؟

هر کس آزاده در انتخاب هاش و فیگو هم انتخاب خودش رو کرد، و وقتی انتخاب کرد به رئال بیاد می دونست باید انتظار چنین حواشی رو هم داشته باشه. من این کارها رو صحیح نمی دونم ولی احساس ناراحتی برای فیگو نسبت به این برخورد ها بهم دست نمی داد، خودش می دونست و عالمانه تصمیم گرفت.

4- گل های لیورپول رو در فینال جام باشگاه های اروپا مقابل اث میلان سال 2005 چه کسی زد...؟ (فقط سرچ نکنی )

نیاز به سرچ نیست اصلا
    جرارد (سر)
    اسمیچر (شوت راه دور)
    ژابی آلونسو (برگشت پنالتی که خودش خراب کرده بود)

همینا دیگه
    مرسی ، منتظر پکیج های بعدی دوستان هستیم

مخلصیم

14. 12 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سوالات سری "دوباره" [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز

درودی دوباره

درود.
    چرا Stream ؟

نمی دونم اتفاقا یوزرم از اول این نبود و یکبار عوض کردم.

به نظرت چرا وقتی پای فوتبالیست های ایرانی به استقلال و پرسپولیس باز میشه , عملکردشون نسبت به گذشته ضعیف میشه و اون بازیکنی نیست که در باشگاه قبلی بودن !

تخصصی در فوتبال ایران ندارم ولی فشارهایی که روشونه یا حواشی که دور و بر این تیم هاست قاعدتا باید مهمترین دلیل باشه.

نهایت حد و سقف آرزوی بازیکنان ایرانی اینه که به پرسپولیس و استقلال بیان و پول های آنچنانی به جیب بزنن ؟!

نمی دونم چی بگم. اگه این باشه (که شاید خیلی نباید تعجب کنیم) واقعا ناراحت کننده است.

چرا یان راش در یوونتوس موفق نبود و اون عملکردی که در لیورپول داشت در یووه دیده نشد ؟!

تخصصی در فوتبال اون زمان ندارم و بیشتر از یکی دو بازیش رو هم ندیدم، ولی شاید دلیل اصلیش دفاع های قوی تر و فوتبال بسته تر ایتالیا نسبت به فوتبال باز کلاسیک انگلیسی باشه که راش اصلا بهش آشنایی نداشت.

و همین سوال در مورد تیری آنری ... چرا در یووه موفق نبود ولی وقتی به آرسنال رفت تبدیل به ستاره شد ؟!

این یکی به خاطر عدم سازگاری آنری با تاکتیک های اون زمان آنجلوتی بود که قصد داشت ازش یه وینگر بسازه. سال بعد ترزگه به یووه اومد و خیلی خوش درخشید با اینکه خیلی واضحه ترزگه اصلا قابل قیاس با آنری نبود.

یان راش یا کنی دالگلیش ؟

داگلیش

اگه از بین بازیکنان گذشته لیورپو ل میتونستی یک نفر رو انتخاب و برگردونی و در ترکیب لیورپول جای بدی , اون انتخاب چه بازیکنی بود ؟!

با شرایط فعلی همون یان راش که یکم به سوارز در گلزنی کمک کنه

پلاتینی گقته شاید تعداد تیمهای لیگ قهرمانان به 62 تیم افزایش پیدا کنه ! به نظرت همچین چیزی عملیه ؟! به سود این رقابت هاست یا به ضرر ؟!

به نظرم عملی نیست و ضرر هم می زنه. همین الان هم بازیها فشرده است و اضافه کردن تیم ها حداقل 2 و احتمالا 6 بازی به بازیهای فصل تیم ها اضافه می کنه و عملا هم تاثیری نداره، بعیده تیمی که فصل قبل در لیگ خودش سهمیه رو نگرفته بتونه بیاد و سال بعد مقابل بقیه قهرمان ها کار خاصی کنه، ولی غیر ممکن در فوتبال نداریم. به علاوه اینکه ارزش گرفتن این سهمیه CL که هدف مهمی برای باشگاه هاست هم در لیگ ها خیلی خیلی کمتر میشه که اصلا خوب نیست.

دیگه همین ... موفق باشی

مرسی. سری بعدی؟

16. 8 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سری X ام سوالات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز:

من خیلی متوجه این قضیه مورینیو نمیشم!
    میگی بارسای پپ سیستم 3 دفاعه رو سال آخر بازی میکرد و این رو یکی از چیزهایی میدونی که پپ به فوتبال امروز آورد...
    بعد از اونور میگی مورینیو 1-3-2-4 رو به بهترین شکل فصل پیش پیاده کرد اما چیز جدیدی نبود...
    1.حالا سوال اینه...مگه سیستم 3 دفاعه ما نداشتیم قبل پپ؟! پس چطور این میشه اختراع(کلمه بهتری براش به ذهنم نرسید) اما کار مورینیو هیچی نمیشه؟!

خیلی واضحه. کاری که پپ با بارسا کرد صرفا و صرفا با سه دفاع بازی کردن نبود بلکه وظایف دفاعی این سه دفاع زمین تا آسمون با سه دفاعی که در گذشته داشتیم متفاوت بود، نوع بازیکن هایی هم که بازی می کردن متفاوت بود. این فوتبال سه دفاعه تنها شباهتی که با فوتبال سه دفاعه گذشته داشت این بود که این سه نفر "آدم" بودن.

مورینیو 1-3-2-4 رو به بهترین شکل پیاده کرد ولی چیز جدیدی رو به فوتبال ارائه نکرد. فرضا اگه به وظایف مدافع چپ رئال نگاه کنیم دقیقا همون وظایفیه که هر مدافع چپ دیگه ای تو 1-3-2-4 های پیشین داشته. اگه به 1-3-2-4 ای که مثلا رافا بنیتز با لیورپول در سال های اوجش بازی می کرد (که اون هم به نظر من به بهترین شکل ممکنش بود) این دو سیستم بسیار بسیار شبیه به همدیگه هستن در حالی که شما هیچ دفاع سه نفره ای رو در تاریخ فوتبال پیدا نمی کنید که مثل دفاع پپ بازی کنه.

کار مورینیو به عنوان یه مربی با ارزشه، ولی به دنیای فوتبال چیز جدیدی اضافه نکرده.

2.بازیکن معروفی رو از نزدیک دیدی تا حالا؟ عکسی چیزی نداری باهاشون؟

به استثنای بازیکن هایی که توی ورزشگاه ها دیدم، فقط لمپارد و سمیر نصری رو از نزدیک دیدم. عکس خیر اصلا اهلش نیستم برم با آدم معروف عکس بندازم، شاید فقط دو نفر: مسی و راجر فدرر.

3.مثل اکثر ملت، معتقدی جرارد و لمپارد نباید کنار هم تویه تیم ملی بازی میکردن...اگه مربی بودی، کدوم رو انتخاب میکردی و چرا؟

جرارد چون هافبک کامل تریه و بهتر می تونه نبض تیم رو بگردونه. لمپارد خیلی خوبه ولی اگه قرار باشه تیم از یکیشون استفاده کنه قطعا جرارد بازیکنیه که اولویت داره.

4.خدایی چطور مسی آرژانتین رو بهتر از باتی گل آرژانتین میدونی؟! چقدر بارسایی بودن مسی و بازیکن مورد علاقه بودنت، تویه این تصمیم تاثیر داشته؟!

کوچکترین تاثیری نداشته و من وقتی دارم به چیزی از دید فوتبالی نگاه می کنم به هیچ وقت حس طرفداری خودم در اون نقشی نداره. الان من نقش مسی رو در این آرژانتین بسیار بسیار مهمتر از نقش باتی گل در اون آرژانتین می بینم و مسی هم داره بهتر بازی می کنه. خیلی ساده است.

5.اسم باتی گل رو آوردم...پلی استیشن..فوتبال 98 (یا 99)...یادت هست؟ بازی میکردی؟ چقدر خاطره داری باهاش؟ گل های 40 متری با باتی گل زده بودی توش؟!(چه حالی میداد..از وسط زمین شوت میکردی، میرفت تو گل)

پلی استیشن نداشتم اون زمان ولی فیفا 98 و اینا رو با PC بازی می کردم این شوت زدن ها هم تخصصم بود

6.گفتی از تنیس خوشت میاد...فدرر یا نادال؟! (مگه حتما باید یکیشون باشه؟! این ملت چرا اینطورن آخه؟!)

فدرر و جکوویچ.

7.پلاتینی چند روز پیش گفت که برنامه داره لیگ قهرمانان رو 64 تیمه کنه..نظرت چیه؟ سطح بازیها پایین نمیاد...؟ کلا با کارهایی که تویه یوفا کرده موافقی؟

در سوال قبل جواب داده شد!

8.قرعه کشی والیبال امروز انجام شد و ایران در یک گروه همچین آسون افتاد! به نظرت کلا میتونیم حتی شده یه ست رو ببریم؟!

بله ایشالله که می بریم

9.نظرت درباره کیروش چیه؟ بدرد تیم ملی میخوره؟ چرا مربی که فرگوسن به عنوان یکی از دو جانشین محبوبش برای منچستر نام برده، خیلی تویه ایران موفق نبوده؟

راستش مشکلات فوتبال ایران خیلی خیلی ریشه ای تر از این حرف هاست که با یه سرمربی حل بشه. تا وقتی اوضاع فدراسیون و تیم ها و قوانین و ... اینه واقعا امیدی به تیم ملی نیست.

+
    10.چرا دوستان بارسایی نمیان اینجا سوال کنن ازت؟!

دوستان بارسایی عزیز! بیاین سوال بپرسین

18. 12 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

سلام/

ببخشید لحنم تنده.بهرحال صندلی داغه وباید شما رو بسوزونیم.

سوالات:
    1-چرا انجمن ورزشی با این طول وعرضاین همه مدیر ومدبر داره اون هم رنگارنگ!؟
    2-چی شد شما جزءمدیران انجمن ورزشی شدید؟بابک رفت و شما اومدین!!!کودتا در کار نبود؟
    3-گفتی انجمن ورزشی باید بار فنی داشته باشه!قبول.اما قبول داری که95%تحلیلها از رو تعصب و یکجانبه است؟نمونه حرف خودشما که میگید دفاع 3نفره رو پپ ابداع کرده و موفق هم بوده!همه میدونیم اینطور نیست!شما میگی که وظایفشون فرق داره؟خب بشکاف ببینیم بازیکنان بارسا باید چطور دفاع میکردن که تا الان هیچکسی اونجور دفاع نکرده بود؟
    4- قبول داری دفاع3نفره منافات داره با سبک لاماسیا؟چرا؟
    5-چنددرصد موفقیت مسی رو به اینیستا،ژاوی و باقی بارساییها نسبت میدی؟
    6-مورینیو در تمام تیمهایش موفق بوده!چرا؟اگر جواب شما مثبته این موفقیت در تیمها رو با یک روش و سبک بدست آورده؟اگر آره که باز حرف شما اشتباه از آب درمیاد که میگین مورینیو صاحب سبک نیست.اگر هم نه توضیح میدی برام چه کسانی(غیراز مورینیو) تونستن این طور تیم عوض کنن(لیگهای مختلف)و موفقیت کسب کنن؟
    7-بارسا همیشه در درون دروازه مشکل داشته و نتونسته یه دروازبان بزرگ رو تربیت کنه یا به خدمت بگیره.به نظرت چرا؟
    8-در بازی برگشت نیمه نهاییcl پارسال (بارسا-چلسی)پپ گفت که برای گل زدن به چلسی ما باید 48(همین حدود بود)موقعیت گل ایجاد کنیم تا بتونیم گل بزنیم.این حرف نشون دهنده چیه؟قدرت چلسی یا ضعف بارسا؟
    9-شما مربی لیورپول ،مشکل جوان بودن تیمت رو چطور حل میکنی؟
    10-گفتی اومده بودی تختی اهواز...برامون تعریف کن از اون روز ،حال وهوای تختی اهواز!چرا اهواز،شما اهوازی هستین؟
    11-سری قبل صندلی داغ بقول خودت خیلی از سوالات رو پیچوندی.به نظر شما این بی احترامی به سوال کننده نیست؟این سری چند درصد سوالات رو پیچوندی؟

فعلا........
    Last edited by yuseph; 03-12-2012 at 04:06.

20. 8 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •