تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 39 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 389

نام تاپيک: .: صندلی داغ انجمن ورزش :. >> با حضور kasra_khan2003 ناظر انجمن فوتبال خارجی

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سری دوم سوالات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز:

1-په په رو به خاطر مسائل فنی قرار ندادی یا به خاطر مسائل اخلاقی ؟
    اگر فنی ، واقعا فکر میکنی Chiellini بهتر از په په عمل میکنه ؟ همچنین تو بازی سازی؟

دلایل اخلاقی هم مهمه قطعا، فرضا به خاطر هیچ و پوچ بازیکن اخطار بگیره یا اخراج بشه مسلما به ضرر تیمه ولی انتخاب من فنی بود. کیلینی بازیکن بهتریه نسبت به په په چه از نظر دفاعی، چه قابلیت بازی کردن در چند پست (دفاع چپ)، چه سرعت و هوش و چه بازی سازی و جلو اومدن.

2- نظرت راجبه :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    چیه؟ قبلا دیده بودی؟

بله دیده بودم. نمیگم بهترین کلیپ Linkin Park ولی بد نیست

3- این سیستم چطوره؟ نقاط ضعف و قدرتش رو با توجه به طراحی که انجام دادم بگو البته از لحاظ فیزیکی تو فاز دفاعی در موقعیت های 1-1 ضعف داره

این سیستم در فیفا و PES شاید جواب بده ولی عملا سیستم فوتبال بازی کردن نیست چون خط هافبک اصلا بار تدافعی قوی ای نداره و یه تیم با خط هافبک قوی مثل بارسا یا یووه خیلی راحت این هافبک رو می شکونن. از بین موردیچ یا آلونسو یکی باید در هافبک بازی کنه و نفر بعدی باید یه هافبک Box-to-Box مثل خدیرا یا اسین باشه. اون موقع این تاکتیک نسبتا خوب میشه.

نقطه قدرتش هم مقابل تیم هاییه که خط هافبک خیلی ضعیفی دارن و برای زیاد موقعیت ایجاد کردن بد نیست ولی کلا به نظر من این سه بازیکن (آلونسو، مودریچ و اوزیل) نمی تونن هر سه همزمان در تیم بازی کنن.

4-به نظرت رئال امسال میتونه قهرمان لالیگا بشه؟

بله چرا که نه همه بازیهای باقیمونده رو بدون استثنا ببره شاید 20 درصد شانس داشته باشه

5-نظرت در رابطه با این دوتا کلیپ چیه؟

شکی در بی اخلاق بودن په په نیست ولی این چند سال بهتر شده. قبلا اصلا قابل کنترل نبود
    کلیپ دوم: کار مسی خیلی جالب نبود ولی اینکه از اون سر زمین بدوی و بیای که باهاش دعوا کنی... خب مشخصه.

To be continued ....

2. 14 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم charlize's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    هر جا که هوا هست...

پيش فرض

اسم ورزشگاه هایی که رفتی رو گفتی اما قسمت دوم سوال گویا فراموش شد!: دی
    1- جو کدوم یکی از این ورزشگاه ها برات جذاب تر بود؟ کدوم با امکانات تر بود؟ یخورده از این چیزا برای ما ندیده ها تعریف کن خب!
    2- حق بخش بازیهای تیم خاصی رو گرفتی یا...؟ کلا شیوه چجوریاست اونورا برای دیدن بازی ها؟
    3- تویه بهترین ترکیبی که گذاستی، ندود رو قرار دادی...من خودم از ندود خیلی خوشم میومد اما یخورده زیادی بهش حال ندادی؟!: دی
    4- بعد الان میخوای بری سانتیاگو...جرات داری بگی طرفدار بارسایی؟!
    5- نظرت کلا درباره مورینیو چیه؟ خصوصیات مثبت و منفیش به نظرت چیا هستن؟
    6- گفتی پپ به فوتبال یه سری چیزای جدید آورد...مورینیو هم اینکار رو کرد؟ اگه آره چه چیزهایی؟
    7- به نظرت راز موفقیت مورینیو چی بوده؟ چطور تونسته این همه جام تویه تیم های مختلف بیاره؟
    8- قبول داری، الان کارنامه مورینیو خیــلی کامل تر از پپ-ه؟ چرا؟
    9- تویه بلاد کفر، بازیکنهایی ایرانی هستن که کسی بشناستشون؟ نمیدونم علی دایی مثلا...؟
    10- نظرت درباره این دو قطبی بودن لالیگا چیه؟ اول اینکه خوبه یا بد؟ بعد اینکه امسال اتلتیکو تا اینجا خیلی عالی بود و دوم هم هست..آیا این نشون میده که دیگه لالیگا از دو قطبی بودن فاصله گرفته یا...؟

برمیگردم...

4. 7 کاربر از charlize بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با اجازه سری دوم

به نظرت توی فوتبال ایتالیا رقیب اصلی یووه کدوم تیمه ؟! میلان یا اینتر ؟! از نظر تاریخی میگم ...
    به غیر از یووه طرفداری تیم دیگه ای در ایتالیا هستی ؟!
    فکر کنم بعد از دو فینال اروپایی بین میلان و لیورپول , از تیم میلان زیاد خوشت نمیاد درسته ؟!
    در فینال 2005 اصلا 1% فکرش رو میکردی که لیورپول بتونه 3 گل بزنه و قهرمان بشه ؟! نظرت در مورد تکرار فینال در سال 2007 چیه ؟!

اگه بهت بگن یک تیم رو برای مربگیری انتخاب کن , کدوم تیم رو انتخاب میکنی ؟!
    حاضری با یک تیم از صفر و با بازیکنان جوان شروع به کار کنی ؟!

یک کم خارج از ورزشی هم بپرسم

رفتار انگلیسی ها در برخورد با ایرانی های چطوریه ؟! اگه بهفمن ایرانی هستی واکنش خاصی نشون میدن ؟! برخوردشون متفاوت میشه ؟!
    از اکثر کسایی که به انگلیس رفتن با پن کیک خیلی حال کردن ؟! شما هم اینطوری بودی یا شدی ؟!

با چند تن از خواهران بسیجی رابطه دارین ؟! ایرانی هستن یا انگلیسی ؟! کلا توی همچین موردی ملیت رو ملاک قرار میدی ؟!

فعلا همین ها ....
    موفق باشی

6. 6 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سری دوم سوالات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز:

اسم ورزشگاه هایی که رفتی رو گفتی اما قسمت دوم سوال گویا فراموش شد!: دی

بله. یادم رفت

1- جو کدوم یکی از این ورزشگاه ها برات جذاب تر بود؟ کدوم با امکانات تر بود؟ یخورده از این چیزا برای ما ندیده ها تعریف کن خب!

بهترین جو رو از نظر هوادارها و سر و صدا قطعا آنفیلد و الدترافورد داشتن که هوادارها بیداد می کردن. حتی بازیهایی که به St Andrews و Villa Park رفتم بازیهاشون با لیورپول و منچستر بود که با اینکه هوادارهای این دو تیم مهمان بودن ولی صداشون در ورزشگاه خیلی واضح شنیده می شد.

از نظر امکانات و مدرن بودن Emirates آرسنال با اختلاف خیلی زیاد بهترین بود که طبیعی هم هست چون خیلی جدیدتر از بقیه است. خیلی خیلی هم تر و تمیز بود و سرویس دهی خیلی عالی. سرویس های بهداشتیش از مال خونه هم تمیزتر بود و ساندویچی هم که گرفتیم خیلی خوب بود برعکس غذای الدترافورد و آنفیلد که واقعا بد بودن

2- حق بخش بازیهای تیم خاصی رو گرفتی یا...؟ کلا شیوه چجوریاست اونورا برای دیدن بازی ها؟

حق بازیها رو مستقیما نمیشه گرفت (به جز چند استثنا) ولی من اینجا اشتراک Sky Sports دارم که اکثر بازیهای لیگ برتر رو HD 1080i می گذاره + تمام بازیهای فصل رئال و بارسا رو بدون استثنا. اشتراک ESPN هم دارم که بازیهای مهم سری آ رو پخش می کنه و همینطور بازیهای باقیمونده لیگ برتر رو. کلا هزینه اش روی هم حدود 30 پوند در ماه میشه.

3- تویه بهترین ترکیبی که گذاستی، ندود رو قرار دادی...من خودم از ندود خیلی خوشم میومد اما یخورده زیادی بهش حال ندادی؟!: دی

خب گفتم ترکیبم مال 2000 به بعده و اکثر بازیکن ها رو با در نظر گرفتن سال های اوجشون گذاشتم و برای همین ندود قطعا اونجا قرار می گیره

4- بعد الان میخوای بری سانتیاگو...جرات داری بگی طرفدار بارسایی؟!

نمی دونم قطعا باید بین طرفدارای رئال بشینم چون بلیط های مهمان بارسا فقط به طرفدارهایی فروخته میشن که در اون فصل بیشتر از سه چهارم بازی های خونگی رو از نزدیک دیده باشن و گیر ما نمیاد.

5- نظرت کلا درباره مورینیو چیه؟ خصوصیات مثبت و منفیش به نظرت چیا هستن؟

به عنوان یه مربی خیلی خوب قبولش دارم و این صحبت های رسانه ایش رو هم یه تکنیک می دونم برای ایجاد تمرکز رسانه ها روی خودش و راحت تر گذاشتن بازیکن ها که در آرامش بیشتری باشن. کلا خیلی قبولش دارم به عنوان یه مربی مدرن ولی مربی صاحب سبکی در فوتبال نیست که 30 سال دیگه بگن "این سبک فوتبال مورینیو بود".

6- گفتی پپ به فوتبال یه سری چیزای جدید آورد...مورینیو هم اینکار رو کرد؟ اگه آره چه چیزهایی؟

در سوال قبلی پاسخ دادم، چیز جدیدی از نظر علمی به فوتبال نیاورد ولی استعدادش در شناخت خیلی خوب تاکتیک های موجود و سازگار کردن تیمش با تاکتیک هاست. به نظر من فصل پیش مورینیو 1-3-2-4 رو به بهترین شیوه ممکن بازی می کرد ولی مخترع این سبک فوتبال نیست.

7- به نظرت راز موفقیت مورینیو چی بوده؟ چطور تونسته این همه جام تویه تیم های مختلف بیاره؟

باز هم در قبلی ها گفتم قدرت عالی در سازگار کردن تیم با تاکتیک ها + به کار گیری بسیار خوب بازیکن ها.

8- قبول داری، الان کارنامه مورینیو خیــلی کامل تر از پپ-ه؟ چرا؟

بله، مهمترین دلیلش اینه که پپ فقط 4 سال مربی گری کرده و مورینیو نزدیک 13 سال. اگه به 4 سال اول مربیگری مورینیو نگاه کنیم کارنامه اش خیلی خالی تر از این چهار سال پپ بوده.

9- تویه بلاد کفر، بازیکنهایی ایرانی هستن که کسی بشناستشون؟ نمیدونم علی دایی مثلا...؟

علی دایی رو می شناسن (البته خوره های فوتبال نه مردم معمولی). بازیکن های ایران شناخته شده نیستن ولی واقعا هم چند تا بازیکن داشتیم که در سطح اول فوتبال دنیا، واقعا ارزش شناخته شدن رو داشته باشن؟

10- نظرت درباره این دو قطبی بودن لالیگا چیه؟ اول اینکه خوبه یا بد؟ بعد اینکه امسال اتلتیکو تا اینجا خیلی عالی بود و دوم هم هست..آیا این نشون میده که دیگه لالیگا از دو قطبی بودن فاصله گرفته یا...؟

قطعا خوبه ولی هنوز خیلی زوده بگیم از دو قطبی داره خارج میشه. باید دید آیا آتلتیکو می تونه فصل بعد هم همینطور باشه یا مثلا اگه فالکائو و یکی دو بازیکن دیگه اش برن دوباره تبدیل میشه به یه تیم معمولی.

برمیگردم...

بسیار عالی

8. 17 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

با اجازه سری دوم

در خدمتیم

به نظرت توی فوتبال ایتالیا رقیب اصلی یووه کدوم تیمه ؟! میلان یا اینتر ؟! از نظر تاریخی میگم ...

قطعا میلان. واقعیت اینه که اگه سال 2006 اون بلا سر یووه و میلان نمیومد، اینتر احتمالا همونطور در سایه این دو تیم، مثل 10 سال قبلش، باقی می موند!

به غیر از یووه طرفداری تیم دیگه ای در ایتالیا هستی ؟!

رم

فکر کنم بعد از دو فینال اروپایی بین میلان و لیورپول , از تیم میلان زیاد خوشت نمیاد درسته ؟!

نه اتفاقا از میلان خیلی بدم نمیاد. از اینتر خوشم نمیاد مثلا وقتی یووه سری ب بود ترجیح می دادم میلان یا رم قهرمان بشن.

در فینال 2005 اصلا 1% فکرش رو میکردی که لیورپول بتونه 3 گل بزنه و قهرمان بشه ؟! نظرت در مورد تکرار فینال در سال 2007 چیه ؟!

اصلا. اون بازی رو لیورپول به جسارت رافا بنیتز در نیمه دوم برد و فینال 2007 رو هم به اشتباهات رافا بنیتز باخت. شاید اگه اون فینال 5 دقیقه دیگه ادامه داشت بازی 2-2 می شد ولی قهرمانی تو اون فینال حق میلان بود.

اگه بهت بگن یک تیم رو برای مربگیری انتخاب کن , کدوم تیم رو انتخاب میکنی ؟!
    حاضری با یک تیم از صفر و با بازیکنان جوان شروع به کار کنی ؟!

قطعا. یه تیم جوون.

یک کم خارج از ورزشی هم بپرسم

در خدمتیم.

رفتار انگلیسی ها در برخورد با ایرانی های چطوریه ؟! اگه بهفمن ایرانی هستی واکنش خاصی نشون میدن ؟! برخوردشون متفاوت میشه ؟!

اتفاقا برعکس چیزهایی که در ایران شنیده بودم رفتارشون خیلی خوبه. اینجا یه کشور واقعا مولتی فرهنگه و از همه جا اینجا هستن از اوگاندا بگیر تا آمریکا و مردم عادت کردن به حضور مهاجر ها. هیچ چیز خاصی درباره ایرانی ها وجود نداره و ما رو هم مثل همه خارجی ها می بینن.

از اکثر کسایی که به انگلیس رفتن با پن کیک خیلی حال کردن ؟! شما هم اینطوری بودی یا شدی ؟!

پن کیک هاشون خوبه ولی همچین عاشقش نشدم

با چند تن از خواهران بسیجی رابطه دارین ؟! ایرانی هستن یا انگلیسی ؟! کلا توی همچین موردی ملیت رو ملاک قرار میدی ؟!

زیاد . نه ملیت خیلی مهم نیست به خصوص اینجا که هستم خیلی ایرانی نیست.

فعلا همین ها ....
    موفق باشی

در خدمتیم. شما هم همینطور.

10. 14 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

سری سوم

سلام خوبی؟
    بریم سراغ مسائل دیگه ...

1-فیلم مارمولک رو دید؟ چطوره؟

2-به نظرت رئال واقعا گوتزه رو میخواد بخره؟ (با رفتن کاکا ) و توصیه میکنی؟

3-یک عکس

4-نظرت چیه؟ فردا پس فردا میخوام برم بخرم

5-اگه اونجا Breaking Benjamin کنسرت بزاره حاضری بری؟

ادامه دارد

12. 7 کاربر از D3vil_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سری سوم سوالات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز:

سلام خوبی؟
    بریم سراغ مسائل دیگه ...

قربونت

1-فیلم مارمولک رو دید؟ چطوره؟

بله دیدم. جالب بود به نوع خودش ولی دیگه این همه سر و صدا نداشت.

2-به نظرت رئال واقعا گوتزه رو میخواد بخره؟ (با رفتن کاکا ) و توصیه میکنی؟

بعید می دونم. خرید یه هافبک تهاجمی درجه یک با اون سن و سال و گذاشتنش پشت خط بازیکنایی مثل اوزیل و مودریچ همچین کار درستی نیست. رئال بیشتر به یه وینگر نیاز داره.

3-یک عکس

جالب می باشد

4-نظرت چیه؟ فردا پس فردا میخوام برم بخرم

خوبه. من که رم رو به کل بیخیال شدم تا Haswell بیاد و بعدش یه 32 گیگ می اندازم

5-اگه اونجا Breaking Benjamin کنسرت بزاره حاضری بری؟

خیلی احتمالش کمه.

ادامه دارد

14. 14 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام من به تو یار قدیمی، منم همون هوادار قدیمی ...
    منتظر به چالش کشیده شدن هستیم.
    ببین خودت خواستیا، بعداً نگی نگفتــــــــی

1. یه اسکرین شات از صفحه اول iPhone ت برامون میذاری؟ همینطور صفحه دسکتاپت

2. از سه ال کلاسیکو اخیر که تیتو مربی بوده، هر دو تیم 4 امتیاز گرفتن، اما در واقع رئال پیروز بوده چون سوپر کاپ رو برد و تو زمین حریف هم 1 امتیاز گرفت. حالا به نظرت تیتو واقعاً مربی خوبی هست، یا داره از دسترنج تاکتیکی پپ و بازیکنای ساخته شده ی زمان رایکارد میخوره؟

3. نظرت در مورد حرکت دیشب مورینیو چی بود که نیم ساعت قبل بازی تنها اومد تو زمین و گفت هرکی اومده منو هو کنه، الان خودش رو خالی کنه و تو 90 دقیقه فقط تیمش رو تشویق کنه؟

4. به نظرت بچه پیکه بیشتر به کدومشون میره؟ راسته که میگن پپ با پیکه و دنی آلوز مشکل داشته و میخواسته که برن؟ مخصوصاً پیکه. حالا اگه آره، تو بهش حق میدی؟

5. چندتا پیراهن ورزشی داری؟ از کدوم تیم؟ با چه شماره ای؟ دادی کسی هم امضاش کنه؟
    Last edited by kasra_khan2003; 02-12-2012 at 14:53.

16. 9 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام من به تو یار قدیمی، منم همون هوادار قدیمی ...

ببین خودت خواستیا، بعداً نگی نگفتــــــــی

سلام بر تو ای هوادار قدیمی

1. یه اسکرین شات از صفحه اول iPhone ت برامون میذاری؟ همینطور صفحه دسکتاپت

بفرمایید:

آیفون (صفحه اول همیشه برنامه های ضروری هستن )

دسکتاپ

2. از سه ال کلاسیکو اخیر که تیتو مربی بوده، هر دو تیم 4 امتیاز گرفتن، اما در واقع رئال پیروز بوده چون سوپر کاپ رو برد و تو زمین حریف هم 1 امتیاز گرفت. حالا به نظرت تیتو واقعاً مربی خوبی هست، یا داره از دسترنج تاکتیکی پپ و بازیکنای ساخته شده ی زمان رایکارد میخوره؟

قطعا صرفا با این سه الکلاسیکو نمیشه درباره تیتو قضاوت کرد و اتفاقا کارش در الکلاسیکو ها اصلا و ابدا بد نبوده و به جز یک 30 دقیقه Panic چیز بدی ندیدیم. کارش در لیگ فوق العاده بوده و کم کم دارم به این نتیجه می رسم تیتو بهترین گزینه برای جایگزینی پپ بود. از همون بازی اول تیم بسیار خوب و هماهنگ بود و اصلا نیاز به زمان برای پیدا کردن تاکتیکش و ... نداشت.

کمی بی انصافیه بگیم تیتو داره از دسترنج تاکتیکی پپ میخوره٬‌ یادمون نره خودش دستیار اول تاکتیکی پپ بود و در شکل گیری این تاکتیک ها هم نقش داشت.

3. نظرت در مورد حرکت دیشب مورینیو چی بود که نیم ساعت قبل بازی تنها اومد تو زمین و گفت هرکی اومده منو هو کنه، الان خودش رو خالی کنه و تو 90 دقیقه فقط تیمش رو تشویق کنه؟

حرکت خوبی بود و به نفع تیم.

4. به نظرت بچه پیکه بیشتر به کدومشون میره؟ راسته که میگن پپ با پیکه و دنی آلوز مشکل داشته و میخواسته که برن؟ مخصوصاً پیکه. حالا اگه آره، تو بهش حق میدی؟

نمی دونم مخلوط این دو باحال میشه

من هم خبرش رو شنیدم گرچه اصلا منبع معتبر و قوی ای نداشت و بعید می دونم چنین چیزی باشه٬ ولی فرضا که درست باشه منطقی نیست مربی ای که خودش رو حاضر نیست برای طولانی مدت به باشگاه متعهد کنه و همیشه یک ساله تمدید می کنه٬ دنبال این باشه که 4 تا از بازیکن هایی که هر 4 تا جزو بهترین های دنیا در پست خودشون هستن برو از تیم بندازه بیرون.

5. چندتا پیراهن ورزشی داری؟ از کدوم تیم؟ با چه شماره ای؟ دادی کسی هم امضاش کنه؟

لیورپول (بدون شماره) و بارسا (شماره 10). نه امضا ندارن.

18. 10 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سلام بــــــــــوق با عرض معذرت یه چندتا سوالم ما بپرسیم:

1) نظرت در مورد لیگ انگلیس چیه؟

2) اگه گفتی من طرفدار کدوم تیمم؟ چه نظری در در موردش داری؟
    3) چقدر به حرف ساموئل (بازیکن استقلال) که گفته لیگ ایران تکنیکی تر از انگلیسه چیه؟

4) یه روز رئیس فدراسیون ایران بشی تو اولین روز کاریت چیکار میکنی؟

5) نظرت در مورد کفاشیان و لباسش تو مراسم انتخاب بهترینهای آسیا چیه؟

6) یه جوک بگو بخندیم

7) یه خاطره تعریف کن ...

8) اومدی ارومیه؟!

بقیه سوالات در دور بعد

ممنون
    Last edited by EngineeR EhsaN; 02-12-2012 at 17:34.

20. 6 کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •