تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 39 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 389

نام تاپيک: .: صندلی داغ انجمن ورزش :. >> با حضور kasra_khan2003 ناظر انجمن فوتبال خارجی

حـــــرفـه ای R£ɀД's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

آرمان جان سلام عرض شد ( یادم رفت سلام کنم الان ویرایش کردم)
    امیدوارم خوب باشی.

در ایران ورزشگاه رفتی؟
    فیلم مردان پرسپولیس رو دیدی ؟
    چرا استقلال ؟!!
    سر فوتبال با کسی دعوات شده ؟
    به چه ورزش هایی علاقه داری؟
    از چه ورزش هایی بدت میاد ؟
    سر بازی فوتبال شرط بندی کردی؟
    سوپر مدیر بودن چه حسی داره؟
    چطوری وقت می کنی هم به دانشگاه و هم اینجا می رسی ؟ فکر کنم درگیر دیدن فیلم و بازی کردن و ... هم باشی!
    مدیر یا ادمین مورد علاقت ؟
    این همه ماشین نشون من دادی چیزی گرفتی آخر ؟ چرا نه ؟
    یک خاطره از ضایع شدنت ؟
    دوست داشتی از میثم در صندلی داغ سوال بپرسی ؟ اگه آره پس چرا نپرسیدی؟
    دوست داری کدوم ادمین/مدیر/همکار/ ... یوزر ازت اینجا سوال بپرسه؟

2. 8 کاربر از R£ɀД بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سوالات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز:

سلام بر شما جوان انقلابی

سلام بر شما پیرمرد انقلابی

من هم به تاسی از از مهران مدیر انجمن موسیقی و هنر هفتم ، در پکیج های 5 تایی سوالاتمو میپرسم

1- با پدیده ای به نام سرهنگ علیفر آشنایی داری ؟! همونی که نیمه شبها اغلب بازیهای رئال رو گزارش میکرد و هنوز هم اینکارو میکنه / توضیح اینکه ایشون از دقیقه ی اول مدام به دفاع خطی انتقاد میکنه /

بله زمانی که ایران بودم آشنا شدیم. البته در اون زمان هنوز در دوران اوجش به سر نمی برد سر هنگ علیفر (Sir Hang Alifar)

حالا سوال اصلی من اینه که به نظرت دفاع خطی اینقدر بده ؟ یا برعکس ، دفاع سه نفره با سوئیپر و یا دفاع سه نفره ی فلت اینقدر خوبه ؟

دفاع سه نفره با سوییپر که مال گذشته است گرچه بعضی وقت ها الان واقعا جواب می ده، نه به صورتی که تاکتیک اصلی تیم باشه بلکه به شکلی که بطور غافلگیرانه در یک بازی یا یک نیمه ازش استفاده بشه. دفاع چهار نفره خطی مدل خیلی خوبیه البته به نظر من واقعا بهینه نیست و می تونه بهتر بشه. در حال تئوری سازی درباره این قضیه هستم که چطور با کمترین ضعف در دفاع، یکی از این چهار مدافع رو با یه هافبک تهاجمی یا مهاجم سوییپر (نقش جدیدی در فوتبال، چیزی متفاوت ولی نه خیلی غیر مرتبط با False 9) عوض کنیم. نتیجه مطالعات رو با پپ و P30world در میون خواهم گذاشت

2- به نظرت نیمار اونقدر که رسانه ها روش مانور میدن بازیکن فوق العاده ای هست ؟ یا اینکه صرفا یک بازیکن خوب هست که داره اغراق زیادی انجام میشه از طرف مدیا روی اون ؟

به نظر من شدیدا داره روش اغراق میشه. شکی نیست بازیکن خوب و خیلی با تکنیکیه ولی فوتبال مدرن خیلی بیشتر از این رو نیاز داره. واقعیت اینه که وقتی جناب پله شب و روز ازش تعریف می کرد اگه واقعا به اون خوبی بود، و Release Clause پایین (45 میلیون یورو) داشت، یک شب هم اونجا نمی موند و تیم هایی که برای بازیکن هایی مثل تورس، پاستوره، آگرو، کاکا، ماتا و ... همینقدر پول خرج کردن، اگه بازیکنی در حد مسی با این قیمت در بازار بود بدون فکر پول رو می دادن.

3- تراژیک ترین بازی فوتبالی که دیدی کدوم بوده ؟

جدا از بازیهایی که صحنه های دلخراش داشته (مصدومیت های شدید یا مرگ ...)، از نظر فوتبالی فینال لیورپول میلان سال 2005 جام باشگاه ها.

4- مربیان تیم ملی انگلیس بالاخره کی میخوان اینو درک کنن که بازی همزمان زوجهای هم تراز و هم عرض مثل لمپارد و جرارد کاراییشون رو به شدت پایین میاره ؟ به نظرت این اصرار روی بازی همزمان این دو به خاطر چی میتونه باشه ؟ درحالیکه هر دفعه هم این ایده مردود شده در زمین فوتبال .

برای من هم سواله. باید بفهمن هدف فوتبال بازی دادن ستاره ها نیست، بلکه بازی دادن ستاره ها راهی است برای خوب بازی کردن و اگه دو ستاره نتونن با هم خوب بازی کنن، بهتره یکیشون روی نیمکت باشه و نقش Super sub رو داشته باشه. دیگه سن این دو هم بالا رفته و ندیدیم ازشون درست در انگلیس استفاده کنن، باشد که نسل بعدی رستگار شوند

5- لیورپول کی میخواد برگرده به روزای خوبش ؟ چرا هر فصل و با هر سری از تغییرات همه امیدوار میشن اما در ادامه ی راه باز این تیم نمیتونه خودشون به باقی تیمها برسونه ؟

هر موقع که مالکان بفهمن برای رقابت در رده اول خرج کردن لازمه. نمیشه انتظار داشت تیمی که 5-6 بازیکنش زیر 21-22 سال هستن بیاد و با تیم هایی مثل سیتی که یارهای ذخیره اش بهتر از اکثر فیکس های لیورپولن رقابت کنه. امسال تیم داره نسبت به بازیکن هایی که داره خوب بازی می کنه و خیلی بدشانسی آورده وگرنه شرایطش بهتر بود، ولی خب وضعیت اینه. تیم نیاز به 4-5 ستاره درجه یک داره تا به سطح اول برسه که فعلا چنین بازیکن هایی در تیم نیست و مالکان هم قصد خرج کردن ندارن.

خیلی ممنون سروش جان

4. 18 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام ، بلاد کفر خوش میگذره؟
    5 تا سوال اول

سلام دویل جان. خوبی؟

1- اگه یک شغل ورزشی رو میخواستی انتخاب کنی ترجیح میدادی چیکاره بشی یا بهتره بگیم کدوم قسمت از مجموعه وظایف یک تیم رو دوست داشتی بر عهده بگیری؟

قطعا سرمربی!

2-سیستم 3-4-3 گواردیولا رو ریز نکته هاشو برام شرح بده ( البته اگه بلدی )

سیستم مشابه همین 3-3-4 فعلی است با این تفاوت اصلی که به جای یه فول بک، یه وینگر اضافه میشه. دفاع سه نفره خطی است و معمولا یه فول بک به همراه دو دفاع وسط بازی می کنند و اون فول بک نقش تهاجمی خودش رو مثل قبل ایفا می کنه و وینگری هم که اضافه شده نقش فول بک قبلی رو ایفا می کنه. در حقیقت این کار باعث فضاسازی بیشتر در دفاع حریف و کم کردن بار عرضی به وینگرهای تهاجمی و اضافه شدنشون در خط حمله است. این سیستم جا برای بهبود زیاد داره ولی خب سال اولش بود.

3-پر حاشیه ترین بازیکن حال حاضر ؟ چرا؟

په په! به خاطر خشونت و بی اخلاقی (البته رقیب زیاد داره نسبتا ) زمانی این لقب رو به گتوزو می دادم

4-سیستم مورد علاقت با ریز جزئیات + بازیکنان (البته به جزء بازیکنان بارسلونا )

سیستم به بازیکن ها بستگی داره نه به علاقه من، باید دید کیا در دسترس هستن. بدون بازیکن های بارسا من اینطوری تیمم رو می چینم:

Buffon
    Lahm, Ramos, Chiellini, A.Cole
    Pirlo/Xabi, Vidal
    Ronaldo, Hazard, Bale
    Falcao

به نظر من 1-3-2-4 ایده آل سیستمیه که یکی از اون 3 هافبک تهاجمی/وینگر بتونن بیان و به خط میانی اضافه بشن برای دفاع، یکی از اون 2 بازیکن دفاعی بتونه به خط حمله اضافه بشه برای حمله، و یک یا دو تا از 3 بازیکن تهاجمی بتونه نقش مهاجم کاذب رو هم بازی کنه. الان در این تیم هر سه مورد ممکنه.

5-نظرت راجبه سیستم دفاعی مورینیو (اینتر) / RDM (چلسی) که جلو بارسا ارائه کردند و موفقیت آمیز هم بود چیه؟ ( بگو تا جوابتو بدم ) موافقش هستی یا نه؟ اگه نه چرا ؟

کلا سیستمی که نتیجه بده باید موافقش بود. تاکتیک های دفاعی برای گل نخوردن هستن و وقتی گل نخوری یعنی خوب کار کردن. اینکه این سبک فوتبال خیلی جذاب و شاید ورزشی نیست بحث دیگه است ولی قطعا با ارزش بوده این کارها. به نظر من فشار روی بارساست تا مقابل هر سیستمی خوب بازی کنه.

با تشکر از شما برادر دینی (ادامه سوالات در پست بعدی )

مخلصیم

6. 17 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سوالات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز

سلام ارمان جان
    خوبی داداش؟خسته نباشی
    خوب شروع کنیم

قربانت. در خدمتیم

1_فوتبال بازی میکنی؟به چه پستی علاقه داری؟

بله کم و بیش. من از دفاع میانی شروع کردم ولی چون پاس های بلند و کوتاه خوبی میدم الان هافبک میانی بازی می کنم. نقش مشابه ژابی آلونسو

2_چه قدر بازیهای فوتبال داخلیو دنبال میکنی؟

خیلی کم، ایران هم که بودم دنبال نمی کردم چه برسه به الان.

3_تیم ایرانی مورد علاقت چیه؟

خیلی علاقه خاصی ندارم ولی رنگ لباس استقلال قشنگ تر از بقیه است (از آبی خوشم میاد)

4_به لیگ کدوم کشور علاقه ی بیشتری داری؟(البته بعد از لالیگا)

لیگ برتر

5_از اينا که ميگم کدوم رو بيشتر دوس داري يا براشون ارزش قائلي!!!

ژاوي يا اينيستا؟
    اینیستا رو بیشتر دوست دارم ولی ژاوی بازیکن با ارزش تریه.
    تورس يا داويد ويا؟
    قبلا می گفتم تورس ولی با دست گل های جدیدش قطعا ویا
    مسي يا کريس رونالدو؟
    مسی
    فريدون فضلي يا سوشا مکاني؟
    درباره این دو اطلاعات کافی ندارم.
    ذرت کاران پارس آباد يا آلمينيوم هرمزگان؟
    درباره این دو اطلاعات کافی ندارم.
    بشيکتاش ترکيه يا روبين قازان روسيه؟ بشیکتاش

6_ اگه بهت بگن که چقد بهت بديم تا رئالی بشي چه قيمتي ميگي؟
    بارسایی یا رئالی بودن در ذهن ماست و کسی نمی تونه عوضش کنه. پول رو می گرفتم و همینطوری می گفتم رئالش شدم و اداشو در میاوردم ولی بارسایی می موندم

7_ دوست داشتي کدوم بازيکن رئال ميومد بارسا؟

سرجیو راموس

8_ اگه دست تو بود که دوتا بازيکن به تيم اضافه کني(بارسا) کدوم بازيکنا رو مي آوردي؟

نویر و راموس

9_بهترین بازی تیم ملی ایران به نظرت کدوم بوده؟

بازیهای تیم ملی رو هم خیلی کم نگاه می کنم.

10_نظرت در مورد میرزاپور چیه؟جای برانکو بودی جام جهانی میبردیش؟

بله حتما.

11_برنامه 90 دنبال میکنی؟به نظرت در یکی دو سال اخیر افت نکرده؟

راستش جدیدا جنجالی تر شده باحاله

12_کاپیتان تیم ملی هندبال در سال 1384؟

نمی دونم

13_قهرمان اولین دوره مسابقات ایروبیک استان اصفهان کدوم تیم بود؟

نمی دونم!

14_بازیکن شماره 11 تیم ملی یونان در جام جهانی 94امریکا؟

7 سالم بود اون زمان یادم نمیاد گرچه کنار بابام بازیها رو نگاه میکردم

15_به عقیده علی پروین اگر یک تیم 80درصد آماده باشد، چند درصد ناآماده است؟

با عقیده علی پروین آشنایی ندارم ولی آمادگی و ناآمادگی یه دایکاتومی نیست که از این یکی به اون یکی برسیم.

16_در لیگ برتر فصل 84-85 که استقلال قهرمان شد در بازی آخر با برق شیراز، گل اول استقلال را چه کسی و در چه دقیقه ای به ثمر رساند؟

یادم نمیاد!

17_نظرت در مورد جمله زیر بگو
    محمد قلعه نویی(پسر قلعه نویی) : هاشم بیکزاده صمیمی ترین دوست من است

هر کس می تونه درباره صمیمی ترین دوست خودش نظر بده! به من چه آخه

18_نظرتو کامل در مورد دو بازیگر زیر بگو
    بهروز وثوقی
    محمدعلی فردین

با عرض پوزش ()، آشنایی کافی ندارم

19_در مورد حاج عبدالرضا هلالی چه نظری داری؟(کامل )

در خبرها چند چیز خوندم ولی این ها رو اصلا دنبال نمی کنم و واقعا نظری هم ندارم.

20_جواد مقدم برای ده شب اول محرم امسال 40 میلیون گرفت،با این حساب چرا میگه من نوکر امام حسینم؟

نمی دونم. بیزنس شده همه چیز این روزها. اگه کسی به خاطر عشق و علاقه اش این کار رو می کنه که اصلا نباید پول بگیره مثل خیلی از افرادی که همین کار رو می کنن و یک ریال هم نمی گیرن.

21_ولخرجي يا كم خرج ؟ در کل نظرت در مورد ولخرجا چیه؟

ولخرجی خوب نیست ولی کم خرجی هم خوب نیست. آدم باید همیشه به اندازه توانش به خودش برسه، اگه میلیاردر باشی خیلی چیزهایی که برای همه ولخرجی به حساب میاد دیگه برات ولخرجی نیست و اگه پولی نداشته باشی شاید تاکسی سوار شدن هم ولخرجی باشه. من موافق این نیستم که اگه کسی پول داره، نباید برای راحتی خودش پول خرج کنه چون ولخرجی به حساب میاد.

22_نظرت در مورد این عکس چیه؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا نمی دونم درباره چیه. "بچه های بهشت" رو ندیدم.

23_ به کدوم سیستم بیشتر علاقه داری؟4-4-2 یا 4-2-3-1 ؟

سیستم بیشتر به بازیکن ها بستگی داره تا علاقه ما ولی کلا فوتبال داره تخصصی تر میشه و برای همین 1-3-2-4 سیستم مناسب تری است گرچه اینها مطلق نیستند، تیمی می تونه 2-4-4 خیلی مدرنی بازی کنه یا 1-3-2-4 خیلی منسوخ شده.

24_الان دوست داری چه کسی رئیس فدراسیون فوتبال ایران بشه؟

در این سال ها دادکان بهترین نتایج رو گرفت.

25_اگه صبح بیدار شیو بشنوی مایلی کهن سرمربی بارسا شده چه حالی میشی؟

یاد اون میم افتادم که دیکشنری آکسفورد رو خاک کرد

فعلا برای سری اول کافیه

مخلصیم

8. 17 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

خب ما هم شروع کنیم..فعلا برای دستگرمی...

در خدمتیم!

1. بهترین ترکیب تاریخ فوتبال رو بچین!

سوال سختیه. من چون تاریخ فوتبال رو درست ندیدم، بهترین ترکیب دورانی که فوتبال رو دنبال می کردم رو می گذارم یعنی از 2000 به این سمت.

Buffon
    Thuram, Maldini, Canavaro, Carlos
    Xavi, Viera
    Messi, Zidane, Nedved
    Ronaldo

نکته: رونالدو در حقیقت رونالدو برزیلی است نه رونالدو جدید

2. من خودمم طرفدار آرژانتینم..اما چرا هر دوره آرژانتین به عنوان یکی از مدعی های اصلی میره جام جهانی اما بجایی نمیرسه؟ الان چندین دورست این مشکل وجود داره..(بابا خسته شدیم از بی جامی)

مهمترینش ضعف در کادر فنی بوده چون واقعا همیشه تیم خوبی داشته. سال 2006 که چوب مربی رو خوردیم و مثلا در اون بازی با آلمان مسی رو 120 دقیقه پشت خط گذاشت و به جاش خولیو کروز رو آخر بازی آورد زمین! سال 2010 هم که مارادونا چی بگم، کامبیاسو و خاویرزانتی رو نیاورد و دقیقا از همون جاها نابود شد.

3. به عنوان یه طرفدار آرژانتین...مسی آرژانتین رو بیشتر قبول داری و دوست داری یا باتی گل رو؟

باتی گل که عالی بود ولی مسی چیز دیگه است. واقعیت اینه که اگه مسی نبود الان آرژانتین واقعا یه تیم کاملا معمولی می شد.

4. نظرت درباره گزارش گر های ورزشی تی وی چیه؟ کدوم یکیشون بهتره؟چرا؟

ایران نیستم که نظر بدم ولی وقتی ایران بودم فردوسی پور از بقیه بهتر بود. موقع گزارش بازی حداقل حرف های بی ربط نمی زد که مجبور بشی صدا رو قطع کنی.

5. بهترین و بدترین خاطرت رو از فوتبال بگو...

بهترین: فینال جام جهانی 2006
    بدترین: آرژانتین آلمان سال 2010

6. بهترین گلی که دیدی؟

گل مارادونا به انگلیس

7. بهترین بازی فوتبال کدوم بوده به نظرت؟

سخته نام بردنش چون بعضی بازیها هستن لذت بخش هستن یا جنبه آموزشی خیلی خوبی دارن ولی بازیهای جذابی نیستن. بازی لیورپول آرسنال سال 2009 (که 4-4 شد) جزو زیباترین بازیهای سال های اخیر بود.

8. سری فیلم های "گـُل" رو دیدی؟ اگه آره، نظرت چیه دربارشون؟

نه!

9. تا حالا چه ورزشگاه هایی رفتی؟ بهترین جو تویه کدوم بوده؟

ایران: آزادی ، وزرشگاه شهید تختی اهواز، وزرشگاه تختی تهران

بلاد کفر:

St Andrews
    Villa Park
    Emirates
    Old Trafford
    Anfield
    Stamford Bridge
    Wembley
    White hart Lane

در برنامه هست: نیوکمپ، سانتیاگو، آلیانز ارنا

10. به نظرت دلیل اینکه بازیهای لیگ ما اینقدر کم تماشاگر شده چیه؟

شاید به خاطر ضعف کلی فوتبال در کشور باشه، مشکلات اقتصادی کل کشور و کلا وضعیت اجتماعی کشور

10. 18 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

درود بر آرمان خان .

مخلصیم بهزاد جان.

من یک سری سوال کوتاه میپرسم که اذیت نشی از اونجایی که هوادار یوونتوس هستین و فوتبال ایتالیا رو هم دنبال میکنین , پس از ایتالیا شروع میکنم.

در خدمتیم

به نظرت رفتاری که با دل پیرو اسطوره باشگاه یووه شد درست بود ؟! مسئولان باشگاه یووه نمیتونستن کاری کنن که دل پیرو در لباس این تیم از فوتبال خداحافظی کنه ؟!

راستش من موافق بودم که وقتشه از تیم جدا بشه ولی شاید اگه خداحافظی می کرد بهتر بود. به هر حال نگه داشتن دل پیرو و مثلا بازی دادن بهش فقط در 3-4 بازی در فصل بدتر بود. دل پیرو در فصلی که یووه قهرمان شد و اتفاقا بازیهای خیلی خوبی هم کرد از یووه رفت و این خیلی خوب بود.

میگن با کونته مشکل داشته ! آیا این صحبت درسته ؟!

من هم شنیدم ولی بعید می دونم. یادمون نره این دو سال ها همبازی بودند و رابطه خیلی خوبی هم با همدیگه داشتند.

یک ترکیب منتخب از یوونتوس مورد علاقه ات اعم از بازیکنان قدیمی و حال حاضر این تیم انتخاب کن.

بوفون ؛ تورام، چیرو فرارا، کیلینی، زامبروتا ؛ کامورانزی، زیدان، کونته، ندود ؛ دل پیرو، ترزگه.

پر حاشیه ترین بازیکن سری آ به نظرت کدام بازیکنه ؟! پر حاشیه ترین مربی و مدیر باشگاهی در سری آ رو هم انتخاب کن بعلاوه دلایلی که برای این انتخاب داری

بازیکن رو نمی دونم. پرحاشیه ترین مربی که فعلا کونته است با این همه سر و صدا. پرحاشیه ترین مدیر هم عمو برلوسکونی البته قبلا قطعا این عنوان لایق موجی بود.

این که بعضی ها میگن داوران و داوری ها در سری آ از روی عمد به نفع تیمی سوت میزنن رو قبول داری ؟!

نه به اون صورت. این تا حدی همیشه اتفاق می افته و مطمئنا به نحوی برای خیلی از تیم های بزرگ هم پیش اومده ولی چیزی که بطور گسترده و کنترل شده به نفعی تیمی باشه به نظر من وجود نداره به خصوص وقتی به اتفاق هایی که در زمین می افته نگاه کنیم واقعیت اینه که در خیلی مواقع تیمی که محکوم به این حرف ها میشه کم از اشتباهات داوری ضرر نکرده، ولی مردم همیشه فقط وقتی یه چیزی به نفع اون تیم میشه میان و این بحث ها رو می کنن و وقتی به ضررش میشه بطور ساده یا فراموش می کنن و یا میگن داور اشتباه کرد.

یک ترکیب منتخب از بازیکنان گذشته سری آ و بازیکنان حال حاضر انتخاب کن تا با دیدگاه و علاقتون بیشتر آشنا بشیم .

باز هم تیم مربوط به 2000 به بعده:

بوفون ؛ تورام، مالدینی، کاناوارو، خاویر زانتی ؛ گتوزو، ندود، پیرلو، کاکا ؛ دل پیرو، شوچنکو

موفق باشید

ممنون.

12. 16 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ممنون منتظر به چالش کشیده شدن هستیم.
    تحریک آمیز - خلاف قوانین انجمن /

من میخوام پکیج دوم رو ارسال کنم ؛ توضیح اینکه چون در انگلیس هستی من سوالات فوتبالیم در کل پکیج ها ! شاید بیشتر حول فوتبال انگلیس باشه چون میخوام از بودنت در اون فضا و آشنایی با جو و رسانه های اونجا حداکثر استفاده رو ببریم .

اما :

1- امروز چلسی با نتیجه ی 3-1 مغلوب وستهم شد و شاید اگر روز خوب چک نبود فاجعه رقم میخورد ، به نظرت برکناری دی متئو کار درستی بود از سوی آبراموویچ ؟ افکار عمومی اونجا و رسانه ها واکنششون به برکناری دی متئو و جایگزینی بنیتس چطور هست ؟

2- به نظرت این طرح فرپلی مالی یوقای پلاتینی چقدر قابل توجیهه ؟

3- از الان قهرمانی بارسا در لالیگا رو مسجل میدونی ؟

4- دوست داری بازم یک سریال از الکلاسیکوها رو ببینیم ؟ مثل زمانی که در 20 روز این دو تیم 4 بار با هم دیدار کردند ؟

5- چون نوشتی از چالش استقبال میکنی : چرا با شما بارسایی ها نمیشه کنار اومد اصلا ؟ دلیلش چیه ؟ موفقیتهای پیاپی چقدر میتونه موثرباشه در این قضیه ؟ قبول داری یک نگاه از بالا به پایینی وجود داره حتی در بین بازیکنان بارسا ؟ ( افرادی نظیر آلوز و والدز )

در پکیج سوم میریم سروقت مسائل فنی و تاکتیکی

14. 12 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سوالات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز

آرمان جان سلام عرض شد ( یادم رفت سلام کنم الان ویرایش کردم)
    امیدوارم خوب باشی.

مخلصیم رضا جان. شما چطوری؟

در ایران ورزشگاه رفتی؟

بله. قبلا گفتم.

فیلم مردان پرسپولیس رو دیدی ؟

خیر!

چرا استقلال ؟!!

از رنگ آبی خوشم میاد. طرفداری شدید نیست اصلا.

سر فوتبال با کسی دعوات شده ؟

بله زیاد

به چه ورزش هایی علاقه داری؟

فوتبال، تنیس

از چه ورزش هایی بدت میاد ؟

بسکتبال

سر بازی فوتبال شرط بندی کردی؟

خیلی زیاد

سوپر مدیر بودن چه حسی داره؟

حس خاصی نداره. مسئولیت بیشتر + زور زیاد تر

چطوری وقت می کنی هم به دانشگاه و هم اینجا می رسی ؟ فکر کنم درگیر دیدن فیلم و بازی کردن و ... هم باشی!

خودم هم توش موندم

مدیر یا ادمین مورد علاقت ؟

محمد خودمون

این همه ماشین نشون من دادی چیزی گرفتی آخر ؟ چرا نه ؟

نه بابا پوند گرون شد و دیگه بیخیال شدم

یک خاطره از ضایع شدنت ؟

جدیدترینش رو میگم: یه بار رفتیم با بچه ها می رفتیم یه ساختمونی که من فقط قبلا یه بار رفته بودم و اشتباهی بردمشون یه ساختمون دیگه و بهونه آوردم که اینها خیلی شبیه هم بودن و در نهایت وقتی ساختمون درست رو پیدا کردیم دیدیم اصلا شبیه نبودن

دوست داشتی از میثم در صندلی داغ سوال بپرسی ؟ اگه آره پس چرا نپرسیدی؟

بله، دیدم سوالات مشابه رو جواب نمی ده بیخیال شدم

دوست داری کدوم ادمین/مدیر/همکار/ ... یوزر ازت اینجا سوال بپرسه؟

محمد!

16. 16 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

قسمت دوم
    -سیستم مورد علاقت با ریز جزئیات + بازیکنان (البته به جزء بازیکنان بارسلونا )

سیستم به بازیکن ها بستگی داره نه به علاقه من، باید دید کیا در دسترس هستن. بدون بازیکن های بارسا من اینطوری تیمم رو می چینم:

Buffon
    Lahm, Ramos, Chiellini, A.Cole
    Pirlo/Xabi, Vidal
    Ronaldo, Hazard, Bale
    Falcao

1-په په رو به خاطر مسائل فنی قرار ندادی یا به خاطر مسائل اخلاقی ؟
    اگر فنی ، واقعا فکر میکنی Chiellini بهتر از په په عمل میکنه ؟ همچنین تو بازی سازی؟

2- نظرت راجبه :

چیه؟ قبلا دیده بودی؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    3- این سیستم چطوره؟ نقاط ضعف و قدرتش رو با توجه به طراحی که انجام دادم بگو البته از لحاظ فیزیکی تو فاز دفاعی در موقعیت های 1-1 ضعف داره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4-به نظرت رئال امسال میتونه قهرمان لالیگا بشه؟

5-نظرت در رابطه با این دوتا کلیپ چیه؟

کد:
    کد:

To be continued ....

18. 7 کاربر از D3vil_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

پکیج دوم سوالات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز :

تحریک آمیز - خلاف قوانین انجمن /

ای بابا میشه دسترسیمو قطع نکنی؟ دیگه تکرار نمیشه

من میخوام پکیج دوم رو ارسال کنم ؛ توضیح اینکه چون در انگلیس هستی من سوالات فوتبالیم در کل پکیج ها ! شاید بیشتر حول فوتبال انگلیس باشه چون میخوام از بودنت در اون فضا و آشنایی با جو و رسانه های اونجا حداکثر استفاده رو ببریم .

در خدمتیم

اما :

1- امروز چلسی با نتیجه ی 3-1 مغلوب وستهم شد و شاید اگر روز خوب چک نبود فاجعه رقم میخورد ، به نظرت برکناری دی متئو کار درستی بود از سوی آبراموویچ ؟ افکار عمومی اونجا و رسانه ها واکنششون به برکناری دی متئو و جایگزینی بنیتس چطور هست ؟

به نظر من اصلا کار درستی نبود ولی این نتایج وقتی مربی جدید میاد که قصد داره نحوه بازی تیم رو تغییر بده خیلی دور از انتظار نیست. اکثرا چه مردم و چه رسانه ها از انتخاب رافا بنیتز ناراضی بودن.

2- به نظرت این طرح فرپلی مالی یوقای پلاتینی چقدر قابل توجیهه ؟

به نظر من اهدافش خیلی خوبه ولی نحوه پیاده سازیش خیلی خوب نیست. الان تیم هایی مثل سیتی یا PSG خیلی راحت قانون رو دور می زنن و تیم های ضعیف تری که کار خاصی هم در نقل و انتقالات نکردن اذیت میشن.

3- از الان قهرمانی بارسا در لالیگا رو مسجل میدونی ؟

نه، ولی قطعا احتمالش بالاست. اگه تا 10 هفته دیگه اختلاف بالای 10 امتیاز باقی بمونه میشه گفت قهرمانی به احتمال 95 درصد مسجل میشه.

4- دوست داری بازم یک سریال از الکلاسیکوها رو ببینیم ؟ مثل زمانی که در 20 روز این دو تیم 4 بار با هم دیدار کردند ؟

راستش اون سریال رو دوست ندارم چون ارزش خودشو از دست میده. ترجیح میدم اگه قراره مثلا 6 الکلاسیکو در سال داشته باشیم (که تقریبا حتمیه )، طی فاصله های هر دو ماه یکی پخش بشن تا جذابیتش حفظ بشه.

5- چون نوشتی از چالش استقبال میکنی : چرا با شما بارسایی ها نمیشه کنار اومد اصلا ؟ دلیلش چیه ؟ موفقیتهای پیاپی چقدر میتونه موثرباشه در این قضیه ؟ قبول داری یک نگاه از بالا به پایینی وجود داره حتی در بین بازیکنان بارسا ؟ ( افرادی نظیر آلوز و والدز )

نمی دونم. فکر کنم با من میشه کنار اومد نگاه از بالا به پایین هم شاید تا حدی درست باشه به خصوص در بعضی طرفداران ولی در همه تیم ها هست. همین امسال هم دقیقا بعد از قهرمانی رئال مشابه اون جملات رو از طرفداران رئال شنیدیم.

در پکیج سوم میریم سروقت مسائل فنی و تاکتیکی

در خدمتیم

20. 11 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •