تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 81

نام تاپيک: لطفا به من كمك كنيد !!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض سلام!

سلام! كنترل تلفن نوعى حك هست براى آگاهي از نوع و چگونگى ارتباط خصوصى ديگران ! :shock: كه كنترل تلفن همان طور كه ديديد كارى تقريبا غير ممكن هست . و از اين رو راه معقو....

آخر فروم باز Ehsani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    Alone In The Rain

پيش فرض

ميدونم كه ربطي به عنوان تاپيك نداره ..چون هرچي باشه monica برنامه رو خريده و مشكلش هرچي بوده حل شده!!!!! مي خواستم جواب چند تا حرف( كه اوليش خيلي گستاخانه بود ) رو با همون لحن بدم.. قبلش از همه دوستان عزيز.. علما و انديشمندان سايت وزين p30world معذرت مي خوام...

نقل قول نوشته شده توسط monica
    البته اين مشكل فقط با 60٪ از پسراست . 40 ٪ را مي شه يه جوري تحمل كرد . ولي اون 60 ٪ وااااي...
    monica جان شما لازم نيست با همه 100٪ پسرها بپري... شما اگه به همون 40٪ هم قناعت كني مشكلت حل مي شه و اموراتت ميگذره!!!! باقي 60٪ رو بزار واسه بقيه دختر ها ..هر چي باشه اونام تو اين جامعه زندگي مي كنن و سهم دارن!!!
    چيزايي كه نوشتيد خيلي جالبه . اما مشكل من اصلا با دوست پسرم نيست . تازه اصلا برام مهم نيست با چند هزار تا دختر ديگه در ارتباطه چون اونكه فقط ماله من نيست .
    اين حرف رو كه خوندم بيشتر به جواب اولم اعتقاد پيدا كردم!!!! اميدوارم با خوندن حرف فوق ناراحتي دوستان بابت جواب اولم از بين رفته باشه :roll:
    من مي خواستم موبايل يه بنده خدايي كه خيلي مشكوك مي زنه رو چك كنم .
    جزو 40٪ يا 60٪ ...؟؟؟؟ :twisted:
    و در ضمن من با همين خط هايي كه به قول شما مدام و قطع و وصل مي شه و تازه دوطرف مكالمه هم درست متوجه حرفاي هم نمي شن يه كارايي كردم.
    شما ها چرا نميگيرين!!! راست مي گه اصلا به خط كاري نداشته :mrgreen: ا .. cd رو گذاشته تو cdrom بعد اتوران اجرا شده و بعد از چندتا next كردن برنامه نصب شده..فقط يك مشكل كوچولو هست كه به دليل اينكه مودم voice نداره برنامه كار نمي كنه !!!! كه اينم اگه حل بشه اطمينان داشته باشيد برنامه 100٪ كار مي كنه!!! :lol: چون اون اقا فروشنده گفته پس حتما كار ميكنه..شك نكنين )
    و پروزه شروع مي شه!!!
    موفق باشييييييييييييييي.....

آخر فروم باز Monica's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Ehsani
    monica جان شما لازم نيست با همه 100٪ پسرها بپري... شما اگه به همون 40٪ هم قناعت كني مشكلت حل مي شه و اموراتت ميگذره!!!! باقي 60٪ رو بزار واسه بقيه دختر ها ..هر چي باشه اونام تو اين جامعه زندگي مي كنن و سهم دارن!!!
    اين يه واقعيته كه تو هر جامعه اي ( دخترونه يا پسرونه ) يه عده وجود دارند كه باعث ايجاد مشكل مي شن و در واقع يه جورايي مشكل دارن . حالا ديگه به من ربطي نداره كه تو جامعه ي پسرا آمار اونايي كه مشكل دارن بالاست . بين دخترا هم مطمپنا كسايي هستن كه نرمال نيستن . حالا اينكه بازم آمار اونا نسبت به پسراي آنرمال كمتره به من چه ؟!! ضمنا آدم وقتي به يه چيزي علاقه نداشته باشه سعي مي كنه باهاش ارتباط هم نداشته باشه . من هم دور اون 60 ٪ كه خط كشيدم هيچ تازه سعي مي كنم روابطم با اون 40٪ رو هم به حداقل برسونم . :lo

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

:lol: اينو يادم رفت بگم يه اشكال همه گير هم تو پسرا هست كه شايد استثنا باشن پسرايي كه اين مشكل رو ندارن اونم اينه كه هيچ كدومتون طاقت انتقاد نداريد . و دليل اين شايد اين باشه كه منطقي نيستيد . رو دليلش خيلي فكر مردم ولي هيچ چيزه ديگه اي به نظرم نرسيد .

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

تا كي مي خواين اين بحث رو ادامه بديد؟
    يادتون رفته موضوع تاپيك چي بوده؟ :arrow:

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من باز هم می گم که به نظر من اصلا اون برنامه ای که مونیکا می گه کار نمی کنه. یعنی به این اسم خریده اما فکر نکنم کار کنه. مشکل مودم هم نیست. مشکل برنامه است که این کاره نیست!!!!

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mehdi_best
    من باز هم می گم که به نظر من اصلا اون برنامه ای که مونیکا می گه کار نمی کنه. یعنی به این اسم خریده اما فکر نکنم کار کنه. مشکل مودم هم نیست. مشکل برنامه است که این کاره نیست!!!!
    اگه اين جوري باشه خيلي خيلي خيلي خيلي قضيه پيچيده مي شه. :twisted:

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چطور پیچیده؟ منظورت چیه؟
    من از همون اول هم گفتم فقط مراجع اطلاعاتی این کارو می تونند بکنند اونهم با مجوز.

پروفشنال mohammad2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

حالا اين قضيه چي هست ؟
    شايد از راه ديگه قابل حل باشه ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mohammad2006
    حالا اين قضيه چي هست ؟
    شايد از راه ديگه قابل حل باشه ؟
    اول بايد بدونم كدوم قضيه رو مي گيد . اگه منظورت قضيه ي شنود كه خب اون از اول هم پيچيده بود ولي اگه منظورت سركاري بودن سي دي :shock: اون وقت قضيه باز هم پيچيده تر مي شه . و در اون صورت ديگه اصلا اصلا نمي دونم بايد چي كار كنم . :(

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •