تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: چند سوال ابتدایی در مورد FPS Creator دارم،کمکم کنید....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

14 چند سوال ابتدایی در مورد FPS Creator دارم،کمکم کنید....

سلام.من چند تا سوال دارم لطفا من را یاری کنید ممنون می شم.1) من نرم افزار fps creator رو دارم ولی دقیقا نمی دونم ورژنش چیه،روی help--->About رو که می زنم نوشته Fps Creator V1.0 ولی نرم افزاری که خریدم روی پکش نوشته بود Fps creator X10سوال من اینه که ورژن های 1.0 و X10 و X9 و X11 چه فرقی با هم دارن؟ (به صورت کلی تفاوت هاشون چیه؟ و چه امکاناتی دارن؟ و کدوم بهتره؟و از کجا می شه بهترینشونو دانلود کرد؟)2)دومین سوالم اینه که چرا توی Fps creator نمی شه کوه و تپه و حتی آب ایجاد کرد؟آیا واقعا امکانش توی این نرم افزار نیست؟یا من بلد نیستم؟3)سومین سوالم هم راجع به سایه هاست...وقتی نوری توی محیط قرار میدم تمام اشیاء بدون سایه هستند.چرا؟خواهش می کنم به این سوالاتم جواب بدین چون خیلی نیاز دارم ممنون می شم

اگه نباشه جاش خالی می مونه احمد دات's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز ورژن x10 برای ویندوز 7 هست و گرافیکش بالاتره و کارت گرافیکت باید قوی تر باشه

بقیه همه نسخه یک هستن با تفاوتهای کوچیک خوب وقتی کامپایل می خوای بکنی تو تنظیماتش نور دینامیکی رو بزار اگه کارتت خوب نباشه و رمت کم باشه خیلی طول میکشه کامپایل کنه

من با fps کار کردم اصلا موتور خوبی نیست شما اگه به بازی سازی انفرادی علاقه داری با یونیتی کار کن و با پک زیر شروع کن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by احمد دات; 29-11-2012 at 20:00.

3. 3 کاربر از احمد دات بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

ممنونم که جوابم رو دادین ولی یه پروژه 1 مرحله ای هست که اگه با fps بسازم خیلی راحت تره.بعدش قصد دارم با یونیتی کار کنم ولی فعلا احتیاج شدیدی به کار کردن توی fps دارم.قضیه نور ها هم امتحان کردم و یه مرحله خیلی خیلی کوچک توی fps ساختم و توی تنظیمات بیولد گزینه مخصوص سایه ها رو هم فعال کردم ولی باز سایه بهم نشون نداد.
    البته فکر کنم همونطور که می گین سیستم من این نرم افزار رو نمی کشه ولی خواهش می کنم بهم بگین چی کار کنم.مثلا قرار دادن آب و کوه و تپه رو نمی دونم
    حتی model pack هایی که گیر آوردم فقط تا مدل پک 18 توش بود ولی اونجوری که شنیدم تقریبا 65 تا مدل پک هست ولی هیچ جا واسه دانلود نگذاشتن
    کــــــــــــــــــــــــ ـــــمکم کنین :-(

5. این کاربر از hamed.sdk17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

چقدر تحویل :-(

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

برنامه نویسی لازم داره؟

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

برنامه نویسی لازم داره؟
    نع
    چون در اصل یه بازیه ساخته شدس که میتونی تغیراتی توش ایجاد کنی اونم خیلی محدود . کدهای آمادشم میتونی صفر و یکاشو یکم تغییر بدی بگی سورسشو تغیییر دادم
    یکی از بچه ها بود FPS کار میکرد خودشو قاطی بازیسازا کرده بود () با این توجیه که سورسشو تغییر دادم(منظورش تغییر 0 و 1 های فایلای کانفیگ به صورت شانسی و دیدن نیتیجه ) .حالا بگذریم اصلا اصول اولیه بازیسازی رو هم بلد نبود از بس آماده کار کرده بود یه سوال کرده تو قسمت یونیتی در رو چجوری باز و بست کنیم (یا حضرت بازیسازی )

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •