تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 32

نام تاپيک: Asus Fonepad ME371 - فبلت هوشمند ایسوس (تاپیک بررسی و تبادل اطلاعات و رفع مشکلات)

داره خودمونی میشه inen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران ، میدان ناکجا آباد

پيش فرض Asus Fonepad ME371 - فبلت هوشمند ایسوس (تاپیک بررسی و تبادل اطلاعات و رفع مشکلات)

Tablet with Phone Functions , 7" IPS Screen, and Sleek Metallic Finish

Full 3G phone functions
    Elegant metallic finish
    7" IPS display with wide viewing angles
    New Intel® Atom™ CPU for up to 9 hours battery life
    Micro-SD slot for up to 32GB expandibility

محصول دیگر شرکت Asus که در MWC 2013 معرفی شد Fonepad نام دارد. یک تبلت ۷ اینچی با صفحه نمایش IPS و رزولوشن ۸۰۰*۱۲۸۰ که از ۳G HSPA+ پشتیبانی میکند. پردازنده این تبلت Intel Atom Z2420 تک هسته ای با سرعت ۱٫۲GHz میباشد. ۱ گیگابایت رم دارد و GPU آن از نوع PowerVR SGX540 میباشد. این تبلت با اندروید ۴٫۱ عرضه خواهد شد. (منبع:‌ alldigitall.ir)

نمایشگر 7 اینچی این تبلت در واقع در میان نمایشگرهای 5 و 10 اینچی پدفون‌های قبلی این شرکت است. این تبلت آندرویدی ساختار سبکی داشته و به راحتی در دست کاربران قرار می‌گیرد. به طور کلی این تبلت با ضخامت بدنه 4/10 میلیمتری و وزن 340 گرمی طراحی باریک و قابل حملی دارد. پردازنده‌ این دستگاه مدل Z2420 از سری Atom شرکت Intel بوده و کم مصرف است. این پردازنده سرعت عملکرد معمولی دارد. درست به همین دلیل هم هست که شرکت Asus مدعی شده است این تبلت در هر بار شارژ کامل امکان کارکرد مداوم تا بیش از 9 ساعت را دارد.

نمایشگر 7 اینچی این تبلت از نوع IPS است که تصاویر را با وضوح 800 در 1280 پیکسل برای کاربرانش به نمایش می‌گذارد. این نمایشگر امکان دریافت 10 نقطه لمسی به صورت همزمان را دارد. این تبلت در دو نسخه 8 و 16 گیگابایتی تولید شده است و امکان ارتقاي حافظه از طریق کارت‌های حافظه را تا 32 گیگابایت در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

پشت بدنه تبلت Fonepad فلزی است و در دو رنگ نقره‌ای و طلایی طراحی شده است. این بدنه فلزی باعث شده تا این تبلت ظاهری مدرن و جالب داشته باشد. همچنین این تبلت یک دوربین 3 مگاپیکسلی در پشت و یک دوربین 2/1 مگاپیکسلی در جلو برای مکالمه تصویری دارد. (منبع: khabarfarsi.com)

مشخصات کلی :

مشخصات کلی: - وزن 340 گرم
    پردازنده: Intel Atom Z2420 1.2GHz
    دیسک درایو: حافظه داخلی 16 / 8 GB
    صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی LCD Capacitive - اندازه 7.0 اینچ
    امکانات: قابلیت نصب سیم کارت - قابلیت مکالمه تلفنی سیم کارت - WiFi - GPRS - GPS - Edge - بلوتوث - کارت خوان - دوربین - وب کم - قطب نما - حسگر شتاب سنج - حسگر ژیروسکوپ - microUSB
    سایر مشخصات: Google Android v4.1 JellyBean - کارکرد باتری تا 9 ساعت پخش ویدیو با کیفیت HD - تا 10 ساعت جستجو در اینترنت ساعت
    نام ها ديگر : ME371MG
    Asus Fonepad ME371 - 8GB

منبع: دیجی کالا

سایر تصاویر:

تمام دوستان محترم می توانند سئوالات، مشکلات و نطرات خود را در مورد این فبلت در همین تاپیک ارسال فرمایید ...
    خواهشمند است:

• از تکرار سوالات خودداری کنید
    • سوالات در مورد رام هایی که نصب میکنید در تاپیک همون رام مطرح کنید
    • سوالات به صورت کامل مطرح کنید تا به درستی پاسخ داده بشه
    • برای تشکر از کلید تشکر که پایین هر پست قرار داره استفاده کنید

2. 4 کاربر از inen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران ، میدان ناکجا آباد

پيش فرض

رفع مشکل اتصال کابل OTG برای اتصال فلش مموری و هارد و...:

ابتدا باید چک کنید که Build Number تبلت حداقل 3.2.2 باشه
    برای چک کردن:
    Setting/About tablet/
    اخرین عبارت...

اگر 3.2.2 نبود، باید از طریق Setting/System update آپدیت کنید دستگاهتون رو، (بار اول که آپدیت کامل شد برید چک کنید که بیلد نامبر شد 3.2.2 یا نه، اگه نه بازم سعی کنید...)

سپس نرم افزار nexus-media-importer-4.1.2 رو دانلود و نصب کنید

یه نکته جالب دیگه بگم که بعد از اینکه از آنتی ویروس bit defender استفاده کردم، دیگه می تونم از طریق File Manager خود فون برم تو فلش مموری و هارد و...

(نکته جالب اینکه تونستم ماوس هم بهش وصل کنم .... به راحتی)

Last edited by inen; 11-06-2013 at 00:15.

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران ، میدان ناکجا آباد

پيش فرض

مقایسه فبلت من با استفاده از نرم افزار تخصصی AnTuTu Benchmark:

(رتبه اول گلکسی اس 4 هست، تو عکس جا نشده،همچنین فون در رده آخر نیست، چند تا دیگه بودن که تو عکس جا نشدن)

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران ، میدان ناکجا آباد

پيش فرض

اطلاعات سخت افزاری فبلت من با استفاده از نرم افزار تخصصی AnTuTu Benchmark:

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران ، میدان ناکجا آباد

پيش فرض

با آپدیت Build Number به 3.2.3 مشکل اتصال کابل OTG برای اتصال فلش مموری و هارد و...، بدون نیاز به هیچ نرم افزار و یا آنتی ویروسی حل خواهد شد

داره خودمونی میشه ghfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقش جهان

پيش فرض

سلام بر دوستان و اساتید محترم.چنتا سوال داشتم اگه زحمتتون نیست جوابمو بدین کمکم میکنه تو تصمیم گیری.۱ـتا حالا کسی از خرید این تبلت پشیمون شده؟2ـمشکل کابل otgبه همین راحتی که میگین قابل حله؟3ـتفاوت قیمت 8گیگ و 16گیگ چقدره؟4ـباگ داشته یا نه؟هنگ نمیکنه؟4ـبا توجه به تک هسته ای بودن سی پی یو میشه به سرعت و قدرتش اطمینان کرد؟5ـتبلت میخوام فقط واسه اینترنتش.سیمکارت خور هم میخوام تا هم بتونم باهاش پیام بدم هم بتونم دائم اینترنت در دسترس داشته باشم.گزینه ی بهتری باهمین رنج قیمت هست؟پیشاپیش از کمکتون تشکر میکنم.

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران ، میدان ناکجا آباد

پيش فرض

تا حالا کسی از خرید این تبلت پشیمون شده؟
    خودمو و چندتا از دوستام 8 گیگش رو خریدم، تا حالا که دو هفته اس داریم نه ...
    2ـمشکل کابل otgبه همین راحتی که میگین قابل حله؟
    بله، به همین راحتی
    تفاوت قیمت 8گیگ و 16گیگ چقدره؟
    دوست عزیز فکر نمی کنم 16 گیگش تو بازار اومده باشه، الان 8 گیگش 999 هست
    باگ داشته یا نه؟هنگ نمیکنه؟
    تا حالا که نداشتم چیزی
    با توجه به تک هسته ای بودن سی پی یو میشه به سرعت و قدرتش اطمینان کرد؟
    بله
    تبلت میخوام فقط واسه اینترنتش.سیمکارت خور هم میخوام تا هم بتونم باهاش پیام بدم هم بتونم دائم اینترنت در دسترس داشته باشم.گزینه ی بهتری باهمین رنج قیمت هست؟
    دقیقا پاسخگوی تمام نیازهاتون هست ...بالاتر هم گالگسی نت 8 داریم
    Last edited by inen; 12-06-2013 at 23:47.

9. این کاربر از inen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ghfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقش جهان

پيش فرض

با تشکر از دوست خوبم inen.طبق تحقیقات من بعضیا تهران هم 32 و 16 گیگش رو خریدن.از ایسوس سنتر.میگن که انگار cpu16 و 32 گیگش 1.6 دوهسته ایه.البته مطمئن نیستم.اگه کسی در باره هم چیزی میدونه و میتونه اطلاعاتی بده ممنون میشم در اختیارم بذاره.من تو سایت mobile.ir دیدم که گفته بودن این موارد رو.راستی مثل اینکه نماینده ایسوس مدعی شده این تبلت رو باید با چهار هسته ایهای بازار مقایسه کرد.واقعا ادعای وسوسه انگیزیه

آخر فروم باز h_r_v's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    كــــــــرمان

پيش فرض

با تشکر از دوست خوبم inen.طبق تحقیقات من بعضیا تهران هم 32 و 16 گیگش رو خریدن.از ایسوس سنتر.میگن که انگار cpu16 و 32 گیگش 1.6 دوهسته ایه.البته مطمئن نیستم.اگه کسی در باره هم چیزی میدونه و میتونه اطلاعاتی بده ممنون میشم در اختیارم بذاره.من تو سایت mobile.ir دیدم که گفته بودن این موارد رو.راستی مثل اینکه نماینده ایسوس مدعی شده این تبلت رو باید با چهار هسته ایهای بازار مقایسه کرد.واقعا ادعای وسوسه انگیزیه
    از نظر فیزیکی سی پی یو نسخه 16 گیگی 1.2 گیگاهرتز تک هسته ای و نسخه 32 گیگی 1.6 گیگاهرتز تک هسته ای هست اما از تکنولوژی hyper-thread بهره میبرد و در واقع کارایی سی پی یو دو هسته ای را دارند. و اصلا با سی پی یو های 4 هسته قابل مقایسه نیستند.
    Last edited by h_r_v; 13-06-2013 at 11:59.

12. 2 کاربر از h_r_v بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aliy2324's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

lمن این تبلت خریدم ولی احساس می کنم سریع شارژ تموم می کنه. شایدم احساس من اشتباه باشه. دوستان باتری تبلت بر اساس زمانی که خود تبلت در بخش تنظیمات نشون می ده برای شما بدون بازی و فقط وب گردی چند ساعت می ره؟ ( ببینم تبلت من در چه وضعی هست ) لطفا بگید چند ساعت کار کرده و هنوز چند درصد شارژ داره
    من قبل از اینکه بزارم شارژ اولیه وصل کردم کامپیوتر و روش برنامه ریختم ممکنه این کار به باتری صدمه زده باشه

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •