تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 17 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 166

نام تاپيک: بحث و پاسخ به سوالات درباره تبلت Axtrom Axpad V1

داره خودمونی میشه hyesteghlal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض بحث و پاسخ به سوالات درباره تبلت Axtrom Axpad V1

سلام به همگی.
    من خودم چند وقته این تبلت رو خریدم و دیدم تعداد کسایی که این تبلت رو دارن یا میخوان بخرن و اطلاعاتی دربارش میخوان داره زیاد میشه این پست رو زدم که اگه سوالی در مورد خرید یا کار با این تبلت داشتین پاسخ بدیم!!!
    لطفا اون دوستانی هم که این تبلت رو دارن کمک کنن به پاسخ گویی!!!!
    فقط تشکر یادتون نره!!!!
    Last edited by hyesteghlal; 28-12-2012 at 23:23.

2. 4 کاربر از hyesteghlal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه enriquefk2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام به همگی.
    من یه تبلت axtrom axpad خریدم که 1 گیگ رم داره و اندروید 4.0.3 روش نصبه.روی خودش 8 گیگ حافظه داخلی داره.من یه سری برنامه روش نصب کردم که یه دفه ارور داد که حافظه جا نداره.....
    یعنی فقط 1 گیگ جای نصب برنامه داره و بقیه rom dissk هست.....برنامه app 2 sd هم روش کار نمیکرد یعنی دکمه move to sd اصلا نمیومد!!!!.
    باید چیکارش کنم؟؟؟
    توی تنظیماتش هم رفتم و حافظه اصلی برای نصب برنامه هارو گذاشتم روی sd card اما دیگه هیچ برنامه ای نصب نمیشد!!!!!
    دکمه move to sd توی برنامه app 2 sd اومد اما وقتی میزدمش میگه که نمیشه.
    چکارش باید بکنم؟؟؟؟؟
    باید روتش کنم؟؟؟؟
    چطوری؟؟؟؟
    مموری کارتش چند گیگ هست؟
    برنامه Link2SD رو نصب کردی؟
    برای روت هم پیغام خصوصی دادم بهت

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

سلام
    کسی میدونه چطور میشه فلش کرد این مارک تبلت رو؟
    ممنون

Sent from my WM8850-mid using Tapatalk 2

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

در اندروید 4 به بالا دیگه نیازی به app2sd نیست.

خود سیستم عامل این کار رو خواهد کرد ، گزینه ی move to sd card در قسمت application

6. 2 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

سلام
    چرا دوست عزیز تبلتهایی با دو حافظه اکسترنال درسیستم اندرویید ازجمله همین تبلت لازمه.به صدسال به حافظه دوم انتقال نمیابه بدون لینک اس دی

Sent from my WM8850-mid using Tapatalk 2

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوسته عزیز منم میخواستم این تبلتو بگیرم
    به پیشنهاد یکی از دوستان فعلا دست نگه داشتم
    میخواستم ببینم شما از این تبلت راضی هستی؟
    پیشنهاد میکنی منم بگیرم؟
    ( البته ببخشید سوالم مربوط به مشکلتون نبود )
    ممنون

9. این کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض بازي هاي hd که تا الان توسط کاربران اين تبلت تست شده و جواب داده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازي هاي hd که تا الان توسط کاربران اين تبلت تست شده و جواب داده

asphalt 5
    ducati challenge
    nba 2k13
    virtua tennis
    gta vice city
    Dead-Trigger-FullHD high
    real football 2011 hd

لیست بازی هایی که تا الان نصب کردم :

Need 4 speed Hot Pursuit
    Asphalt 5
    Asphalt 7
    DrawRace2
    N.O.S Car speed
    Ducati challennge
    Modern Combat 2
    FLCommando
    Splinter Cell Conviction
    Max Payne
    Dead Trigger (high setting)
    ShadowGun
    Real Football 2011

اپدیت جدید (تست شده)

فقط بگم برای بعضی ها که نصب کردن تاچشون از کار افتاده فعلا دلیلش معلوم نشده

build number:

4.0.3ICS Ver1.5.3-20121214.121714

این اپدیت مربوط به تبلت EKEN w70 هست(اینطور که معلوم شده تبلت های اکسترو رو این شرکت تولید میکنه) و این رو تبلت Axpad V1 هم براحتی جواب میده

در این اپدیت سرعت سی پی یو 1500 میشود

دانلود اپدیت با لینک مستقیم

و لیست اپدیت های دیگه اش

W70-1.1.0--20120815.rar
    W70-1.5.1680-NOWIN8-1108.zip
    W70-1.5.1680-WIN8-1108.zip
    W70-1.5.COF-WIN8-1108.zip
    طریقه نصب اپدیت

نکته:اگر تبلتون روت شده هست باید فکتوری ریست کنید تا بتونید اپدیت رو نصب کنید(این یعنی اینکه تبلت روت شده نمیتونه اپگرید بشه)

نکته 2:اس دی کارتی که داخلش میخواین فریمور رو بریزین باید فرمت شده باشه (یعنی قبل از اینکه فریمور رو بریزین یه بار اس دی کارت رو فرمت کنید)

نکته3:شارژر به تبلت وصل باشه

1.وقتی دانلود تمام شد این فایلwmt_scriptcmd و این فولدر FirmwareInstall رو به اس دی کارت انتقال بدین

2.تبلت رو خاموش کنید و رم اس دی رو داخلش بگذارید و روشن کنید در موقع روشن شدن خودش به صورت اتومات اپگرید میکنه

3.وقتی اپگرید تمام شد رم اس دی رو دربیارین و تبلت به صورت اتومات ریست میشه و بعدش هم بالا میاد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام ،
    برای کسانی که بعد از آپدیت تاچشون از کار میفته :
    دوستانی که مشکل تاچ دارن ، ایراد از فریمویر نیست
    فایل کانفیگ داخل فریمویر رو باید خودتون با fmaker با مشخصات تبلت خودتون بسازید چون wm8850 یک مدل تبلت هست که با تغییرات کوچیک خیلی از شرکت ها دارن برای خودشون می سازن
    فایل کانفیگ کجاست ؟
    فایل کانفیگ داخل پوشه فریمویر و داخل فلدر کانفیگ به این آدرس است :
    firmware\FirmwareInstall\config
    داخل این فلدر ممکنه فایل های کانفیگ (.fwc) زیادی باشه ولی اونی که با + شروع میشه رو تبلت برای نصب فریمویر استفاده می کنه
    حالا اگه به هر دلیلی نمی تونید از برنامه fmaker برای ساخت کانفیگ استفاده کنید یا مشخصات تبلت رو نمی دونید من براتون 3 ورژن متفاوت رو آپلود کردم ، استفاده کنید و اطلاع بدید :
    * دوستانی که از فایل های کانفیگ من استفاده می کنن پیشنهاد می کنم اول با +PuZhi_MID7_W01_8223 تست کنید چون برای خود من این جواب داده
    * دقت کنید فقط و فقط یک فایل با + شروع باید بشه و برای جایگزین کردن ، اول فایل های قبلی رو که با + شروع میشه رو حذف کنید
    * اگر مفید بود اطلاع بدید تا به صفحه اول دوستان اضافه کنن

================================================== =========================
    برای فارسی سازی منو هم میتونید از برنامه morelocale 2 استفاده کنید
    طریقه روت کردن تبلت

فایل زیر رو دانلود کنید
    سپس از حلت فشرده خارج وفایل root.bat رو اجرا کن
    تبلت رو به کامپیوتر وصل کن install driver روبزن پس از نصب درایور کابل راخارج ودوباره وصل کن برنامه اتوماتیک تبلت رو روت میکنه و تبلت ریست میشه در حین ریست شدن هم چند بار ریست میشه بعد میاد بالا و تبلت رو روت شده تحویل میگیرید
    server 1
    server 2

منبع:موبایلستان
    =============================================
    اما من اینکارو کردم اول درایور رو نصب کردم و بعدش از برنامه ی زیر استفاده کردم خیلی راحت تره

دوستان روش جدید روت

مسئولیت این کار با خودتان هست

توضیح : ابتدا شما باید تبلت خود را به کامپیوتر وصل کنید

(اگر از ویندوز xp استفاده میکنید برنامه NET Framework version 2.0 را نصب کنید)

برنامه SuperOneClickV2.3.3 را دانلود کنید

در قسمت USB Debugging تبلت را به کامپیوتر بشناسانید

مموری کارت را در بیاورید

ابتدا به برنامه بروید تا به صورت اتوماتیک درایور های گوشی شما را شناسایی ٬دانلود و نصب کند

زمانی که درایور شما نصب شد پیام زیر را می دهد٬

your driver successfuly installed!

حال به برنامه superoneclick بروید و کلید روت را بزنید

برنامه خود شروع به عملیات روت می کند ٬در حین عملیات یک بار ارتباط را قطع میکند ٬و از شما می خواهد یک بار دیگر کلیک USB Debugging را فعال کنید ٬ پس از مدتی کوتاه تبلت شما روت شده است ٬برنامه superuser هم به لیست برنامه های شما اضافه خواهد شد

تبلت را ریست کنید

برای نصب برنامه یا بازی تو اس دی کارت(sd)
    باید رفت تو قسمت setting/storage گزینه اولش برای انتخاب رام یا اس دی کارت هست که براحتی انجام میشه

آموزش کامل استفاده از link2sd (انتقال برنامه ها به مموری كارت)

================================================== ====
    نوشته اصلی توسط hyesteghlal
    باید دستگاه رو روت کنید یا مموریتون رو پارتیشن بندی.
    پارتیشن بندی به این صورت که شما با برنامه ای با کامپیوتر مموریتون رو که مثلا 8 گیگ باشه رو 3 گیگش رو میذارین برای نصب برنامه ها که دیگه وقتی وصل میکنین به کامپیوتر این 3 گیگ رو نمیخونه فقط تبلت میتونه این 3 گیگ رو بخونه در اصل تبلت این 3 گیگ رو به عنوان حافظه خودش تلقی میکنه!.بقیه حافظه رو هم به ریختن فایل های آهنگ و فیلم و .... اختصاص میدین.
    من اول دستگاهم رو نصه و نیمه روت کردم ولی بعضی وقت ها درست بود و بعضی وقت ها خراب!!!
    برای همین پارتیشن بندی کردم و با برنامه link2sd برنامه رو به مموری انتقال میدم.
    روش کارlink2sd:
    وقتی برنامه را اجرا کنید برای اولین بار درخواست پارتیشن دارد.(فقط بار اول)
    وقتی پارتیشن را انتخاب کنید ریستارت میشود.
    برنامه مورد نظر را انتخاب کنید و create link رو بزنید تا به مموری منتقل شود.

برای این که از این به بعد برنامه ها بعد از نصب مستقیما به مموری منتقل بشن link2sd رو اجرا کنید دکمه ی منو رو بزنید، settings رو انتخاب کنید و تیک جلوی Auto link رو بزنید.

همه توجه کنید!!!!!!
    وقتی برنامه link2sd رو نصب کردین و مموری رو پارتیشن بندی کردید باید برین توی تنظیمات خود تبلت و حافظه اصلی نصب برنامه هارو روی مموری بذارین تا بتونید بازی هایی که دیتا دارن رو نصب کنید و دیتاشون رو روی مموری کارت بریزین.
    اما بعد از این کار بهتره که برید توی تنظیمات link2sd و حافظه اصلی نصب رو روی رام خود تبلت بذارین!!!!چون خیلی از بازی ها و نرم افزار ها ارور میدن و نصب نمیشن.
    بع از توی برنامه نباید دکمه انتقال به مموری کارت رو بزنید بلکه باد دکمه ایجاد لینک رو بزنید و بعد لینک ایجاد شده رو به مموری انتقال بدین!!!!

اینم بگم که اگه دیتای بازی هارو روی مموری کارت ریختین و بعد توی تنظیمات تبلت حافظه اصلی مموری کارت نباشه دیگه بازی های دیتا دار پخش نمیشن!!!

آموزش پارتیشن بندی به صورت جدا

نکته: پارتیشن که تو اموزش گفته بزارید رو ext3 یا ext2 یا ext4 شما بزارید روی ext4

»»مژده««

بالاخره تونستم تم ویندوز 8 رو پیدا کنم و بدون اینکه اپگرید کنم تبلتم رو ویندوز 8 کنم (البته به صورت تم هست)

طریقه نصب
    5 تا فایل داره که همرو نصب میکنید(حواستون باشه metro installer نصب کردین اجراش نکنید(برای اینکه همه فیال ها باید نصب شده باشه تا بتونید اجراش کنید) )

بعد از نصب همه فایل های apk میرید برنامه ی metro installer رو اجرا میکنید و بعدش تبلت ریست میشه و وقتی بالا اومد اپگرید میشه و بعدش از تم ویندوز 8 لذت ببرید
    آموزش
    رای همه اونایی که adsl دارن و میخوان وایرلس داشته باشن و با تبلت برن تو اینترنت:
    نرم افزاری است که توسط آن می توانید لپ تاپ خود را تبدیل به مودم وای فای نمایید.
    اگر با لپ تاپ کار میکنید یا کامپیوترتون دریافت کننده وایرلس یا کارت شبکه داره میتونید به راحتی و با استفاده از این برنامه همون adsl رو به اینترنت وایرلس تبدیل کنید!!!!
    طریقه کارش هم اینه که با استفاده از کارت شبکتون به جای دریافت اینترنت پخشش میکنه!!!!
    فقط بگم که آنتن دهی ظعیف هست و تا چند متر بیشتر اگه فاصله بگیرید خیلی سرعتتون کم میشه ولی کار راه اندازه!!!
    اینم لینک دانلود نرم افزار:
    Connectify Pro 3.7.1.25486 - اشتراک گذاری اینترنت لپ تاپ | دانلود نرم افزار
    اگه سوالی برای کار باهاش داشتین در خدمتم.نقل قول از hyesteghlal
    Last edited by rezaeipes; 14-01-2013 at 20:00.

11. 3 کاربر از rezaeipes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام عزیز باید بری تو قسمت setting/storage گزینه اولش برای انتخاب رام یا اس دی کارت هست که براحتی انجام میشه من این تبلت رو یه هفته ای هست دارم
    در نگاه اول تبلت قشنگ و خوش دستي هستش! تو جعبه اش کيف و هنذفري و شارژر و کابل کامپيوتر داره! همه جا گفته شده CPU دو هسته 1.5 داره ولي نرم افزار ها 1.2 نشون ميدن. که در ادامه عکس گذاشته میشود مزايا: خوشگل و خوش دست هستش پورت USB با سرعت انتقال خيلي عالي پورت HDMI تاچ بسيار قوي CPU و RAM عالي با حافظه داخلي 8 گيگ گرافيگ mali400 که گرافيک گالکسي هستش! باتري قوي واي فاي قوي بازيهاي HD و 3D ساپورت ميکنه
    فعلا فقط Need_for_Speed_Most_Wanted تست کردم که به راحتی جواب داد
    آندرويد ورژن 4 که يه مزيت عالي حساب ميشه خيلي راحت ميشه روت کرد
    فعلا تست نکردم
    همچنين گارانتي تعويض 1 ساله آواژنگ معايب: فقط چند نوع مودم 3G ساپورت ميکنه و قابليت مکالمه و اس ام اس نداره! بلوتوث نداره و بلوتوث اکسترنال هم ساپورت نميکنه پس قيد بلوتوث رو بايد زد فقط يه دونه دوربين براي چت داره که فقط هم به درد همون کار ميخوره يه دونه بلندگو داره و قدرت زيادي هم نداره قدرت خروجي سوکت صدا خيلي پايينه GPS تحت وب داره که بهتره بگيم GPS نداره! صفحه نمايشش زير نور آفتاب و در زواياي مختلف ديد خوبي نداره کلا براي بازي کردن و وب گردي و کتاب خوندن نسبت به قيمت خيلي خوبه کلا من ازش راضیم خیل هم باهاش حال میکنم
    ممنون پس در کل به نظرت خوبه با این قیمت نمیشه انتظار صفحه نمایش خوب و سیم کارت خوردن رو داشت ولی ای کاش حداقل بلوتوس اکسترنال رو ساپورت میکرد تو چه جوری باهاش اینترنت میری؟ آخه همه جا که وای فای نداره

13. این کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ممنون پس در کل به نظرت خوبه با این قیمت نمیشه انتظار صفحه نمایش خوب و سیم کارت خوردن رو داشت ولی ای کاش حداقل بلوتوس اکسترنال رو ساپورت میکرد تو چه جوری باهاش اینترنت میری؟ آخه همه جا که وای فای نداره
    البته اگه با سیم کارت هم بخواید برید باید مودم اکسترنال 3gباید داشته باشید و اینکه حتی به adsl خونه هم وصل میشه با usb که باید تبدیل usb به lan داشته باشی

من زیاد اینترنت استفاده نمیکنم اگرم وصل بشم به اینترنت خونه است که مودمم وای فای داره

15. این کاربر از rezaeipes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

من خونه adsl دارم تبدیلشم میشه گیر آورد
    فقط میشه بگی مودم اکسترنال 3g که میگی از کجا میشه گیر آورد و اسمه خاصی داره؟
    اگه قیمتم بگی که خیلی ممنون میشم
    و اینکه من تو توضیحاتش خوندم این تبلت دوهسته ایه ولی یه جا دیگه خوندم تک هسته ای قضیش چیه؟
    شرمنده سوالام زیاد شد

صفحه 1 از 17 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •