تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 17 اولاول ... 71314151617
نمايش نتايج 161 به 166 از 166

نام تاپيک: بحث و پاسخ به سوالات درباره تبلت Axtrom Axpad V1

آخر فروم باز gamekhor2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

2 تا از این تبلت چند وقتیه برای کسی خریدم.یه مشکلی هست.وقتی از تبلت فایل کپی کنم توی فلش بعد بزنم به اونیکی تبلت و از فلش کپی کنم حجم فایل 0 میشه.وقتی هم که دوباره از فلش توی تبلت اول همون فایل رو کپی کنم باز هم صفر هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

1 پیشنهاد

hello.....
    به همه دوستان بگم این تبلت کیف بنجلی داره اگر دوسش دارین یه کیف براش بخرین مال من از تو کیف سر خورد افتاد تاچو ال سی دی ش شکست
    بردم تعمیرگفتن262هزار تومن خرجشه یه کیف 30تومنه پس به به ریسکش نمی ارزه
    از لحاظ نرم افزاری هم سیستم عاملش بدجوری بنجله چون من 20تا بازی و نرم افزار روش نصب کردم برای حذف هرکدومش یه باید یه بار تبلتو خاموش و روشن میکردم چون هنگ کرده بود یکی رو حذف میکرد بعدی دیگه حذف نمیشد.
    سیستم عاملهای آپدیتشم که ما شا الله خیلی خفن
    نصب کنی تضمینی برای کارکرد درستش نداره
    اگر کسی هست که هوس کرده بخرش بهتره صرف نظر کنه من که به شدت پشیمونم
    با کسانی هم که خریدنش ابراز همدردی میکنم وبرای ازکار نیفتادن تاچ به صورت تضمینی این گزینه رو پیشنهاد میدم:
    این فایلارو دانلود کنید بعد در ادرس زیر کپیش کنید بعد از نصب تاچش ازکار نمیفته(تضمینی فقط برای مدل v1یا7i01مدلای دیگه رو ندارم)
    FirmwareInstall\config
    اینم لینک دانلود:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    برای کسانی هم که نمیتونن برنامه ها رو به اس دی منتقل کنند باید بگم این راهو من دها بار امتحان کردم و جواب داده بد نیست تستش کنین
    سیتینگ-تنظیمات حافظه-بالا و اولین گزینه رام رو به صورت پیشفرض داره اونو رو اس دی تنظیم کنید-بعد تبلت پیغام ری استارت میده اوکی کنید
    و برید یه چایی بخورید تا وقتی تبلت هم بالا میاد(ما شاالله سرعت بالا امدنش هم ما را شگفت زده کرد) وقتی دوباره بالا اومدبرید تو قسمت برنامه ها در منوی تنظیمات بعد گزینه موو تو ای دی کارت اضافه شده
    دیدید چه اسون خودتونو به سختی انداخته بودید که اول روتو ......بیخیال باباراه که زیاده این کارا چی بود انجام میدادیم والا...
    اگر سوالی داشتید پ خ بدید زرتی جواب میدم!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

6

2 تا از این تبلت چند وقتیه برای کسی خریدم.یه مشکلی هست.وقتی از تبلت فایل کپی کنم توی فلش بعد بزنم به اونیکی تبلت و از فلش کپی کنم حجم فایل 0 میشه.وقتی هم که دوباره از فلش توی تبلت اول همون فایل رو کپی کنم باز هم صفر هست.
    از آنجایی که تبلت بنجلی میباشد گاهی وقها فلشو درستو حسابی نمیشناسه ویا فایلو به صورت 100%تخیلی انتقال یا کپی میکند برای اینکه مطمین شید بهد از هر بار کپی یا پیست فایلو تست کنید یا چند لحظه بهد از اتمام کار منتظر باشید تا فایلو بریزه
    اگر در تارو پود این جستجو کنید تاریخ پر افتخار چین رو میبینید که گواه جنس بسییییار مرغوب اینه
    Last edited by msssh; 22-11-2013 at 15:48.

4. این کاربر از msssh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض کمک

با سلام داداش این فایل هاییکه گذاشتی که تظمینی هست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود نممیشه اگر میتونی بفرست به ایمیلم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممنون میشم کمک کنی راه بیفته ردش کنم بره واقعا اشغاله

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

من یه اکسپد وی یک دارم که پترنشو زیاد زدن قفل شده ، یوزر پس گوگل می خواد. کمک کنید.نوکرتونم

داره خودمونی میشه varam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام به همگی
    آقا من این تبلتو یک سالی میشه دارم
    الان یه مشکلی دارم که یه برنامه برای مدیریت باطری نصب کردم که کلا زد همه چیزو خراب کرد یعنی تا روشنش میکنی تبلتو این برنامه لود میشه و اصلا نمیذاره با تبلت کار کنی هر جی هم خواستم پاکش کنم بازنم نشد با یه برنامه به نام Moborobo بهش وصل شدم و تونستم برنامه رو به اس دی کارت منتقل کنم که یه چند وقتی خوب شد ولی بازم وقتی تو شارژ میزنم بازم این برنامه لامثب ران میشه .
    حالا میخوام ببینم کسی میدونه چه طور به تنظیمات مارخانه برگردونمش . نمیخوام آندروید جدید روش نصب کنم چون همون خوب بود و کار منو راه مینداخت
    ممنون از کمکتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •