تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: نمونه کار-کلیپ امام زمان

داره خودمونی میشه amingholami2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    فارس

12 نمونه کار-کلیپ امام زمان

باسلام خدمت دوستان عزیزم.
    این کلیپ به مدت 5دقیقه و نیم هست که حدود 166 مگ حجم داره که بمدت یک هفته تموم شد...

ازشما دوستان عزیز میخواهم که اگه نظر خواصی یا عیب و حسنی داشت منو راهنمایی کنید...موفق باشید.

لینک دانلود :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود را به روز کردم
    اینبار فایل حجمش 95 مگ هست با کیفیت Avi امیدوارم لذت ببرید.

Last edited by amingholami2011; 17-03-2013 at 00:54.

2. 9 کاربر از amingholami2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

کلیپ بسیار زیبایی بود . درود بر شما
    آهنگ متنش رو خودتون خونده بودید؟ تا حالا نشنید بودمش
    جلوه ها و پلاگینهای به جا و مناسب . اما فونت نامناسب . فونتش نستعلیق بود یا فونت های مرتبط ، بسیار عالی تر میشد.میتونید یه بار دیگه ویرایشش کنید و دوباره آپ کنید.من میبینمش

4. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    فارس

12

کلیپ بسیار زیبایی بود . درود بر شما
    آهنگ متنش رو خودتون خونده بودید؟ تا حالا نشنید بودمش
    جلوه ها و پلاگینهای به جا و مناسب . اما فونت نامناسب . فونتش نستعلیق بود یا فونت های مرتبط ، بسیار عالی تر میشد.میتونید یه بار دیگه ویرایشش کنید و دوباره آپ کنید.من میبینمش
    نظر لطفتون هست دوست گرامي
    ممنون كه ماروقابل دونستيدو منوراهنمايي كرديد
    راستيتش ويرايش كردنش يه وقت آزاد مي خواد كه سرفرصت بايد انجام داد ولي انشالله تجربه اي براي كليپ هاي بعد ...
    خيلي ممنون Переклад не عزيز

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    کلیپ قشنگیه. بنظرم کیفیتش در حد کلیپهای تلوزیونی هست.
    متنی هم که روی کلیپ خونده شده , زیباست.

درباره فونت , نظر من هم اینه که با توجه به فضای کار شاید فونت نستعلیق یا شکسته , جلوه بهتری داشت. همچنین افکتهایی مثل نوشته متحرک و افکتهایی روی متن میتونست بیشتر استفاده بشه.
    یک چیز دیگه : اگر میشد یک ارتباط بصری یا گرافیکی بین صحنه ها باشه , حتی اگر این ارتباط توسط افکتهای کامپیوتری ایجاد بشه , کلیپ جذابتر میشه.

7. این کاربر از hajHasan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    فارس

پيش فرض

دوستان عزیز ببخشید اگه لینک خراب بود...آخه دوستان زحمت کشیده بودن زیاد دانلود کرده بودن بخاطر همین از پهنای باند سایت حسابی خورده شده بود....واسه همین سرور مارو لاک کردن ولی الان درست شد...

از دوستان خواهش میکنم که اگه بازم لینک خراب شد یه پیام به میل زیر بفرستند :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    فارس

پيش فرض

با همان لینک قدیمی میتونید دانلود کنید (لینک عوض نشده)

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با همان لینک قدیمی میتونید دانلود کنید (لینک عوض نشده)
    مثله اینکه تغییری ندادید نه؟ همون بود .یا اگه تغییری کرده من متوجه نشدم
    ببینید دوست عزیز شما 40 گیگ هم کار کنید من باز اولین نفری خواهم بود که دانلود کرده و با شوق تمام تماشاشون خواهم کرد.

11. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    فارس

پيش فرض

نه دوست عزیز تغییر نداده بودم فقط حجمشو آوردم پایین تا مابقی دوستان هم ببتونن دانلود کنن.
    البته قصد دارم چند عکس کوچیک هم از کلیپ بزارم که دوستانی که دانلود نکردن ابتدا یه دید کلی بگیرن بعد ....

در آغاز فعالیت montazeran-noor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    به یارو میگن کجایی هستی؟میگه هنوز رن نگرفتم!!

12 سلام داداش

الهی خیر از جوونیت ببینی جوون..الهی هر چی میخوای بهت بدن...واقعا زیبا بود ..منم کارم میکسه و چند وقته میخوام افتر کار کنم ولی کسی نیست ککه بهم یاد بده الانم با ویدیو استادیو کار میکنم و میدونم تواناییش صفره برام ولی خب چون منم قانع نیستم با اتفاده از 6 نرم افزار گرافیکی و فیلم برداری از تصویر و ویرایش همونا تو ویدیو استادیو و رندر کردن تو همون جا یه چیزی فوق توانایی های ویدییو استادیو میسازم ولییییییییییی بازم توانایشش به نظرم برا من هیچه و باید یه نرم افزار مثل افتر یاد بگیرم که به قول بچه ها بترکونم حالا یکی میخوام بهم یاد بده .........میتونید با استفاده از نرم افزارهای فیلم گرفتن از تصویر مثل Camtasia Studio 7 آموزش بسازید و همینجا بذارید فرض کنید من هیچی از افتر نمیدونم و شما قراره بهم یاد بدید در ضمن ما یه گروهیم به نام منتظران نور و برای ظهور کار میکنیم و یه پروژه بزرگ تو دستمونه که راستشو بخوای نمیخوام با ویدیو استادیو باشه میشه به ما کمک کنید داداش ...کار قبلی ما میکسش 6 ماه طول کشید خواستید بهتون لینک میدم بعد از آپلودش ...؟؟؟؟ولی این کار نباید مثل اون باشه و سطح میکسش عالی باشه تا به دل بشینه چون میخوای به چند زبان زنده دنیا ترجمش کنیم و لازم به ذکر است این گروهمونم هیچ بودجه ای نداره و چند تا از بروبچ دو رهم با ککمترین امکانات دارن از خودشون و از غذای دانشجوییییشون میزنن تا یه کاری برا ظهور امام زمان بکنن ولی خب به جاش اگه قراره گشت بخوریم تو خوابگاه چاییییی میخوریم به ما که برنمیخوره بقیه برن گوشت بخورنولی جان من بیا و به ما کمک کن

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    فارس

پيش فرض

الهی خیر از جوونیت ببینی جوون..الهی هر چی میخوای بهت بدن...واقعا زیبا بود ..منم کارم میکسه و چند وقته میخوام افتر کار کنم ولی کسی نیست ککه بهم یاد بده الانم با ویدیو استادیو کار میکنم و میدونم تواناییش صفره برام ولی خب چون منم قانع نیستم با اتفاده از 6 نرم افزار گرافیکی و فیلم برداری از تصویر و ویرایش همونا تو ویدیو استادیو و رندر کردن تو همون جا یه چیزی فوق توانایی های ویدییو استادیو میسازم ولییییییییییی بازم توانایشش به نظرم برا من هیچه و باید یه نرم افزار مثل افتر یاد بگیرم که به قول بچه ها بترکونم حالا یکی میخوام بهم یاد بده .........میتونید با استفاده از نرم افزارهای فیلم گرفتن از تصویر مثل Camtasia Studio 7 آموزش بسازید و همینجا بذارید فرض کنید من هیچی از افتر نمیدونم و شما قراره بهم یاد بدید در ضمن ما یه گروهیم به نام منتظران نور و برای ظهور کار میکنیم و یه پروژه بزرگ تو دستمونه که راستشو بخوای نمیخوام با ویدیو استادیو باشه میشه به ما کمک کنید داداش ...کار قبلی ما میکسش 6 ماه طول کشید خواستید بهتون لینک میدم بعد از آپلودش ...؟؟؟؟ولی این کار نباید مثل اون باشه و سطح میکسش عالی باشه تا به دل بشینه چون میخوای به چند زبان زنده دنیا ترجمش کنیم و لازم به ذکر است این گروهمونم هیچ بودجه ای نداره و چند تا از بروبچ دو رهم با ککمترین امکانات دارن از خودشون و از غذای دانشجوییییشون میزنن تا یه کاری برا ظهور امام زمان بکنن ولی خب به جاش اگه قراره گشت بخوریم تو خوابگاه چاییییی میخوریم به ما که برنمیخوره بقیه برن گوشت بخورنولی جان من بیا و به ما کمک کن

با سلام خدمت دوستم

با عرض پوزش درگیر امتحانام بودم و الان پستتو خوندم....
    راستش بخای ماهم در سطح دانشگاهمون چندتااز بچه ها حاظر شدن فیلمی بسازن که به جواب کارهای غربی ها باشه..چقدر بشینیمو اونها واسه ما فیلم های ضد مسلمان بسازن ؟!!
    و قرار شده من کار میکسش رو انجام بدم
    یه گروهی از دکتر و روحانی ها و روانشناس و گروه زبان و ادبیات و ...

راستش اینروزا چون درگیر کارای میکس عروسی هستم اصلا بیکار نمیشم که ویدیو آموزشی درست کنم .. ولی اگه سوالی داشتید ما در خدمتیم......

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •