تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 43

نام تاپيک: بازيابي Bios از دست رفته از طریق نرم افزاری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام

شرمنده خاک بلند میکنم از این تاپیک ولی خواهشا کمکم کنید

مادر بوردم ASUS P5B هست امروز اومد به وسیله ASUS Update بایوس رو به روز کنم همه چی خوب پیش رفت سر verify کردن خطا داد بعد که ریست کردم دیگه روشن نشد! یعنی بالا نمیاد و تصویرم نمیده

بایوس از نوع AMI هست تازه کلی تعریف کرده از سیستم ریکاوریش این مادربورد ولی حتی روش های جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز هم جواب نداد

البته من چون فلاپی ندارم با فلش طبق دستور خود دفترچه مادربورد هم امتحان کردم نشد

ممنون میشم کمک کنید زودتر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام

شرمنده خاک بلند میکنم

ولی مشکلم خیلی حیاتی

امروز با نرم افزار asus update اومد بایس مادربورد رو به روز کنم همه چی خوب پیش میرفت تا سر verify کردن خطا داد و وقتی ریست کردم دیگه بالا نیمد سیستم

مادربورد ASUS P5B هست و بایوس از نوع AMI

من از اونجایی که فلاپی ندارم با فلش کار هایی رو که جناب apachi فرمودن رو انجام دادم ، حتی خود دفترچه مادربورد رو ولی فایده نداره

تازه کلی این مادربور رو سیستم ریکاوری بایوسش تبلیغ کرده

خواهشا کمک کنید زودتر

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض بازیابی Bios

سلام مجدد

بالاخره مشکل بایوس من حل شد ، گفتم اینجا بگم اساتید نظر بدن

وقتی دیدم کسی نظری نداره مادر بورد رو بردم پیش یه تعمیرکار لپ تاپ و پی سی ، اول گفت آی سی بایوس پریده و باید عوض شه! گفتم مگه فقط پروگرام نمیخواد ، بعد گفت منظورم همونه !!!

فهمیدم طرف ... ولی خوب به کارش خیلی ها ایمان داشتن گفتم عیبی نداره هزینش چقدر میشه!؟

گفت اگر آی سیش روی پایه بود و میشد راحت در بیارم 5 6 تومن ولی چون مال شما رو برد لحیم شده 14 تومن چون باید وقت بذارم و آی سی رو در بیارم

من که شک کرده بودم اون بتونه یه همچین آی سی پایه ریزی رو لحیم کاری کنه گفتم پس حتما حتما آی سی رو برام در آوردی یه پایه بذار که دیگه بعدا راحت باشم ، اونم گفت حتما و ...

خلاصه فرداش که رفتم تحویل بگیرم دیدم آی سی از جاش تکون نخورده ، فهمیدم دست بش نزده چون حتی پایه هاش اثری از لحیم کاری مجدد روش نبود ، گفتم پس چرا پایه نذاشتی گفت نداشتم!!! فهمیدم باز دروغ میگه

حالا نکته جالب اینه که بایوس رو درست کرده با آخرین نسخه اون و بالا میاد ولی یه نکته و اونم این که تو سایت ASUS خودم که آخرین ورژن رو دانلود کردم 2104 به تاریخ 2009/05/27 هست

ولی الان این طرف همون ورژن 2104 رو به تاریخ 2009/09/03 نصب کرده! این یعنی چی!؟

بعد به نظرتون چطوری تونسته بایوس رو ریکاوری کنه !؟ من که هرکاری که جناب apachi عزیز فرمودن انجام دادن ، فقط چون فلاپی نداشتن طبق گفته دفترچه مادربورد با فلش این کار رو کردم

ممنون میشم یه نظری بدن اساتید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام من بایوس مادر بوردم رو آپدیت کردم و کار کرد ولی خواستم ویندوز 7 را نصب کنم ستاپ ویندوز 7 ارور داد و نصب نشد و قبل از اپدیت بایوس (دیسک نجات انتی ویروس نود 32) بوت میشد ولی الان بوت نمیشه و موقع بوت دیسک نجات( همان ارور ویندوز 7 رو میده) و ارورش اینهstop:000x0000 و صفحه آبیه

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام مجدد

بالاخره مشکل بایوس من حل شد ، گفتم اینجا بگم اساتید نظر بدن

وقتی دیدم کسی نظری نداره مادر بورد رو بردم پیش یه تعمیرکار لپ تاپ و پی سی ، اول گفت آی سی بایوس پریده و باید عوض شه! گفتم مگه فقط پروگرام نمیخواد ، بعد گفت منظورم همونه !!!

فهمیدم طرف ... ولی خوب به کارش خیلی ها ایمان داشتن گفتم عیبی نداره هزینش چقدر میشه!؟

گفت اگر آی سیش روی پایه بود و میشد راحت در بیارم 5 6 تومن ولی چون مال شما رو برد لحیم شده 14 تومن چون باید وقت بذارم و آی سی رو در بیارم

من که شک کرده بودم اون بتونه یه همچین آی سی پایه ریزی رو لحیم کاری کنه گفتم پس حتما حتما آی سی رو برام در آوردی یه پایه بذار که دیگه بعدا راحت باشم ، اونم گفت حتما و ...

خلاصه فرداش که رفتم تحویل بگیرم دیدم آی سی از جاش تکون نخورده ، فهمیدم دست بش نزده چون حتی پایه هاش اثری از لحیم کاری مجدد روش نبود ، گفتم پس چرا پایه نذاشتی گفت نداشتم!!! فهمیدم باز دروغ میگه

حالا نکته جالب اینه که بایوس رو درست کرده با آخرین نسخه اون و بالا میاد ولی یه نکته و اونم این که تو سایت ASUS خودم که آخرین ورژن رو دانلود کردم 2104 به تاریخ 2009/05/27 هست

ولی الان این طرف همون ورژن 2104 رو به تاریخ 2009/09/03 نصب کرده! این یعنی چی!؟

بعد به نظرتون چطوری تونسته بایوس رو ریکاوری کنه !؟ من که هرکاری که جناب apachi عزیز فرمودن انجام دادن ، فقط چون فلاپی نداشتن طبق گفته دفترچه مادربورد با فلش این کار رو کردم

ممنون میشم یه نظری بدن اساتید
    شما اگه برای آپدیت بایوس از ez flash استفاده میکردید هیچ وقت به این مشکلا نمیخوردید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام
    می خواستم بایوس مادربرد را آپدیت کنم که مشکل پیدا کرد حلا وقتی سیستم روشن میشه هیچی نمیاره چه کار کنم
    اگر کسی می دونه کمک کنه ممنون میشم
    مادر برد َasus
    مدلp4bgl-mx

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

من هم مشکل آقا nima-arafati رو دارم با این تفاوت که تعمیرکا رماهر در دسترس نداریم یه کمکی بکنید ممنون
    می خواستم بایوس مادربرد را آپدیت کنم که مشکل پیدا کرد حلا وقتی سیستم روشن میشه هیچی نمیاره چه کار کنم
    اگر کسی می دونه کمک کنه ممنون میشم
    مادر برد َasus
    مدلp4bgl-mx

اگه نباشه جاش خالی می مونه ALI&SOAP's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

14

سلام دوستان.مشکل من اینه که نمیدونم از کجا باید بفهمم بایوسم ami هست یا award چون سیستم اصلا بالا نمیاد(بوق سلامت نمیده بردم تعمیرگاه گفت بایوس پریده گفتم درستش کن گفت کار ما نیست و...) دوستان کمکم کنید آخه کامپیوتر خودم نیست . اما من اینطوریش کردم
    مدل مادر بورد هم اینه : gigabyte 8s648-rz
    ممنون.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام دوستان.مشکل من اینه که نمیدونم از کجا باید بفهمم بایوسم ami هست یا award چون سیستم اصلا بالا نمیاد(بوق سلامت نمیده بردم تعمیرگاه گفت بایوس پریده گفتم درستش کن گفت کار ما نیست و...) دوستان کمکم کنید آخه کامپیوتر خودم نیست . اما من اینطوریش کردم
    مدل مادر بورد هم اینه : gigabyte 8s648-rz
    ممنون.
    بایوس که پریده باشه شما کاری نمیتونید بکنید باید ببرید تعمیرگاه ها براتون با پروگرمر بایوس رو دوباره روبه راه کنند

10. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام برای نت بوک هم میشه استفاده کرد
    بایوسم ami هست یا award از کجا بفهمم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •