تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 50 از 50

نام تاپيک: مشكل دانلود با تلوزيون جديد سامسونگ سري ES

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون از توضیح کاملت.
    فکر کنم سوال رو خوب طرح نکردم.منظورم قفل شدن هابه.هیچ اپلیکیشنی کار نمی کنه و وب بروزر و اسکایپ و غیره از کار افتاده.فریمورش رو 1020کردم ولی فایده نداشت.ایا میشه از هیتلر!شکن استفاده کرد؟
    اینترنت من 1مگ هست و تقریبا قطعی ندارم.به سایت سامسونگ هم رفتم اکثر نرم افزارهاش مال سال2012 بود.
    باسپاس از شما
    دوست عزیز
    مشگلات این چنینی در سامسونگ ربطی به خود تلویزیون ندارد. بلکه ربط به توپی های هوشمند سرورهای سامسونگ دارد.که خود شرکت سامسونگ گاهی که سرورهایش مشگل پیدا وی کند و برای عیب یابی و تعمیرات این وضعیت برای توپیهای هوشمندش پیدا می شود پس به تلویزیونهای خود دست نزنید.و در ضمن اطلاعات پستهای بالا مزید بر علت است.

2. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام..خیلی ببخشید منم یه سوالی دارم.....
    تمام صفحات این پست رو خوندم اما چیزی پیدا نکردم...
    مدل تلویزیونم ES6950 هست...آپدیت هم شده برنامه هاش(:وب بروزر و اسمارت هاب و .)اما مشکل من اینه وقتی تو یه سایت میرم که حتی مثلا یه آهنگی دانلود کنم،ارور میده...میگه غیر مجاز.....
    اولا فک میکردم اشکال از سایته،برا همین به چنتا سایت دیگه رفتم اما فایده نداشت،بازم همون خطا رو میده..
    توروخدا کمکم کنید....من خیلی امید داشتم که بتونم با تلویزیون،فایلی رو دانلود کنم....
    بعدش یه چیز دیگه،برای دانلود باید USB Flash به تلویزیون وصل باشه؟درسته؟
    ممنون میشم منو راهنماییی کنید

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

مدل تلویزیونم ES6950 هست...آپدیت هم شده برنامه هاش(:وب بروزر و اسمارت هاب و .)اما مشکل من اینه وقتی تو یه سایت میرم که حتی مثلا یه آهنگی دانلود کنم،ارور میده...میگه غیر مجاز.....
    اولا فک میکردم اشکال از سایته،برا همین به چنتا سایت دیگه رفتم اما فایده نداشت،بازم همون خطا رو میده..
    توروخدا کمکم کنید....من خیلی امید داشتم که بتونم با تلویزیون،فایلی رو دانلود کنم....
    با تلویزیون نمیشه دانلود کرد.

5. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    اگر منظور شما از دانلود فایل آپلکیشنهای اسمارت هاب است که می توانید آن را دانلود کنید ولی اگر برنامه های دیگر است خیر تلویزیون شما این قابلیت را ندارد.و اینکه از روی فلش شما فقط متوانید بک آپ و فریمورتلویزیون تان از لحاظ نرم افزاری و فیلم و عکس و موسیقی به تلویزیون استفاده کنید .و از تلویزیون به فلش ضبط برنامه های تلویزیونی و گرفتن بک آپ استفاده کنید والا غیر

7. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه maajnon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با عرض سلام خدمت همه دوستان من مدل 46ES7770 خریدم هنوز راش ننداختم ... و از خرداد که خونم آماده بشه دیگه میخواهم باهاش شروع به کار کنم ... ... من برای خرید تلویزیون خیلی گشتم تا بهترین رو انتخاب کنم دلیل اصلی من برای خرید این نوع تلویزیون که نسبت به بقیه سر بود یک ) کیفیت عالی تصویر . دو ) برنامه های کاربردی این تلویزیون ... امروز تاپیکی رو دارم میبینم که فرمودین اکثرا با برنامه های کاربردی این تلویزیون های هوشمند مشکل دارید ... خیلی ناراحت شدم که بعد از این همه گشت و گذار و انتخابم متوجه میشوم اشتباه کردم ... یعنی واقعا همه به دانلود و نصب این همه برنامه از سامسونگ مشگل دارید؟ پس کاشکی ال جی خریده بودم آخه فقط 100 ها برنامه بدون دانلود در خود تلویزیونش بود... و کلی هم برای دانلود ... شیشه روی تلویزیوش از نظر استحکام قابل مقایسه با سامسونگ نبود مشت میزدی هیچیش نمیشد ... پشیمونم ....

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با عرض سلام خدمت همه دوستان من مدل 46ES7770 خریدم هنوز راش ننداختم ... و از خرداد که خونم آماده بشه دیگه میخواهم باهاش شروع به کار کنم ... ... من برای خرید تلویزیون خیلی گشتم تا بهترین رو انتخاب کنم دلیل اصلی من برای خرید این نوع تلویزیون که نسبت به بقیه سر بود یک ) کیفیت عالی تصویر . دو ) برنامه های کاربردی این تلویزیون ... امروز تاپیکی رو دارم میبینم که فرمودین اکثرا با برنامه های کاربردی این تلویزیون های هوشمند مشکل دارید ... خیلی ناراحت شدم که بعد از این همه گشت و گذار و انتخابم متوجه میشوم اشتباه کردم ... یعنی واقعا همه به دانلود و نصب این همه برنامه از سامسونگ مشگل دارید؟ پس کاشکی ال جی خریده بودم آخه فقط 100 ها برنامه بدون دانلود در خود تلویزیونش بود... و کلی هم برای دانلود ... شیشه روی تلویزیوش از نظر استحکام قابل مقایسه با سامسونگ نبود مشت میزدی هیچیش نمیشد ... پشیمونم ....
    دوست عزیز

اول اینکه شیشه تلویزیون برای دعوا ساخته نشده که با مشت به آن بزنید. دوم اینکه تلویزیونی که خریدی قابلیت ارتقا تا سالهای مدید دارد یعنی با یک قطعه سخت افزاری بنام کیت تکامل و از لحاظ کیفیت وکارایی از تمام تلویزیون های موجود سرتر است و اینکه شما با آن همه برنامه های تلویزیون کی فرصت بازی با تلویزیونتان را دارید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

عزیز جان این آدرس وجود نداره علت چیست ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام با عرض خسته نباشید...اخیرا تلویزیون 50 اینچ led سری شش 3d سامسونگ مشکل تصویری پیدا کرده اون قسمت بالای تصویر نواری حدود بیست سانت سیاه ایجاد شده ( افقی)که لاجرم کنتراست را به حد اکثر یعنی 100 رسانده ام ولی در هنگام عوض کردن کانال این نوار سیاه رنگ بخوبی دیده میشود. ایا از تنظیمات تلویزیون هست یا نیاز به تعمیر دارد ؟؟؟؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام با عرض خسته نباشید...اخیرا تلویزیون 50 اینچ led سری شش 3d سامسونگ مشکل تصویری پیدا کرده اون قسمت بالای تصویر نواری حدود بیست سانت سیاه ایجاد شده ( افقی)که لاجرم کنتراست را به حد اکثر یعنی 100 رسانده ام ولی در هنگام عوض کردن کانال این نوار سیاه رنگ بخوبی دیده میشود. ایا از تنظیمات تلویزیون هست یا نیاز به تعمیر دارد ؟؟؟؟؟
    دوست عزیز
    آن مشگل از ال ای دی بار تان است که باید تعویض شود. چون ال ای دی های آن قسمت سوخته یا از کار افتاده به تعمیرگاه مراجعه کنید.

13. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

با تشکر از جناب مهندس بابت پاسخگویی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •