تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 50

نام تاپيک: مشكل دانلود با تلوزيون جديد سامسونگ سري ES

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

آقا دمت گرم
    ممنونم كه جواب دادي حداقل از قضيه چيلتر مطمئن شدم درسته
    ولي مشكل ريست اسمارت هاب رو نميدونم آيا روشي هست كه كامل اسمارت هاب ريست بشه؟

با تشكر
    ریست می شه اما بعد از ریست می نویسه در حال آپدیت و 5 تا نرم افزار اصلی را از دوباره نصب می کنه کاریش نمیشه کرد شامل : 1- رموز خانه داری 2- صرافی 3- مراقبت از مو 4- خلیج فارس 5- دیدنیهای جهان

برای شما هم اینا نصب می شه ؟

فقط اگه بخوای برنامه ای را دانلود کنی حتما می بایست از vpn استفاده نمائید اگر استفاده نکنید اون درجه در حال بارگزاری پر نمی شه

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

ریست می شه اما بعد از ریست می نویسه در حال آپدیت و 5 تا نرم افزار اصلی را از دوباره نصب می کنه کاریش نمیشه کرد شامل : 1- رموز خانه داری 2- صرافی 3- مراقبت از مو 4- خلیج فارس 5- دیدنیهای جهان

فقط اگه بخوای برنامه ای را دانلود کنی حتما می بایست از vpn استفاده نمائید اگر استفاده نکنید اون درجه در حال بارگزاری پر نمی شه

من خودم دیروز تست کردم یه برنامه نصب کردم شد. نمی دونم مگه فیل.تر اینترنت ها با هم فرقی می کنند؟
    این لیست برنامه ها که نوشتی قدیمیه. الان دوباره دیوان حافظ اومده اول.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دوست من نگفتي چطوري ريست ميشه (ريست كلي)
    براي من وقتي دكمه تولز رو روي ريموت كنترل ميزنم و گزينه تنظيم مجدد رو انتخاب ميكنم از من رمز ميخواد و بعد ميزنه تنظيمات به حال اوليه برگشت ولي بعد شروع ميكنه ابتدا به پاك كردن دوباره برنامه هاي قديمي كه اصلا ديگه كنار برنامه ها نبودن!!! ( اين نشون ميده كه توي حافظه اسمارت هاب هنوز برنامه قديمي هست و ريست نشده )
    و بعد وسط راه گير ميكنه و گزينه samsung app رو هم از جا بر ميداره و من نميتونم ديگه چيزي دانلود كنم
    به خاطر همين من مطمئنم كه اين قسمت اسمارت هاب قاطي كرده و بايد يه ريست كلي بشه كه احتمالا مشكل دانلود من هم مربوط به همين قضيه هست
    آخه من تا حالا چند بار خود تلوزيون رو آپديت كردم و شايد بعضي برنامه هاي قديم با ورژن جديد هماهنگ نبودن كه اين مشكل پيش اومده
    من مشكلي با نصب دوباره اون برنامه ها كه گفتيد ندارم و براي منم قبلا همينطور بود كه به اجبار بعضي موقع ها بايد بعضي برنامه ها رو نصب كني (اونم شايد اصلا دوست نداشته باشي كه نصب بشن)
    من خود تلوزيون رو هم ريست كلي كردم ولي ظاهرا قسمت اسمارت هاب جدا از قسمت تلوزيون عمل ميكنه
    در ضمن در كنار اين مشكل قضيه چيلتر هم كه اضافه شده و كار رو سخت تر كرده
    واينكه نميشه برنامه ها رو به دلخواه از اينترنت گرفت و روي تلوزيون نصب كرد هم به نظر من يه اشكاله كه اميدوارم بعدا اين مورد رو حل كنن
    حتي اينترنت بروزر هم وقتي ميزنه به آپديت احتياج داره به اجبار بايد آپديت كني و نميشه مثلا با ورژن قبليش كه الان نصبه استفاده كني و اينم به نظر من ايراده

ممنون ميشم دوستان تو اين بحث شركت كنن و من رو راهنمايي كنن و از تجربيات همديگه توي اين زمينه استفاده كنيم

با تشكر
    Last edited by XloveX; 28-11-2012 at 22:15.

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

براي من وقتي دكمه تولز رو روي ريموت كنترل ميزنم و گزينه تنظيم مجدد رو انتخاب ميكنم از من رمز ميخواد و بعد ميزنه تنظيمات به حال اوليه برگشت ولي بعد شروع ميكنه ابتدا به پاك كردن دوباره برنامه هاي قديمي كه اصلا ديگه كنار برنامه ها نبودن!!! ( اين نشون ميده كه توي حافظه اسمارت هاب هنوز برنامه قديمي هست و ريست نشده )
    و بعد وسط راه گير ميكنه و گزينه samsung app رو هم از جا بر ميداره و من نميتونم ديگه چيزي دانلود كنم
    به خاطر همين من مطمئنم كه اين قسمت اسمارت هاب قاطي كرده و بايد يه ريست كلي بشه كه احتمالا مشكل دانلود من هم مربوط به همين قضيه هست
    آخه من تا حالا چند بار خود تلوزيون رو آپديت كردم و شايد بعضي برنامه هاي قديم با ورژن جديد هماهنگ نبودن كه اين مشكل پيش اومده
    من مشكلي با نصب دوباره اون برنامه ها كه گفتيد ندارم و براي منم قبلا همينطور بود كه به اجبار بعضي موقع ها بايد بعضي برنامه ها رو نصب كني (اونم شايد اصلا دوست نداشته باشي كه نصب بشن)
    من خود تلوزيون رو هم ريست كلي كردم ولي ظاهرا قسمت اسمارت هاب جدا از قسمت تلوزيون عمل ميكنه
    واينكه نميشه برنامه ها رو به دلخواه از اينترنت گرفت و روي تلوزيون نصب كرد هم به نظر من يه اشكاله كه اميدوارم بعدا اين مورد رو حل كنن
    حتي اينترنت بروزر هم وقتي ميزنه به آپديت احتياج داره به اجبار بايد آپديت كني و نميشه مثلا با ورژن قبليش كه الان نصبه استفاده كني و اينم به نظر من ايراده

ممنون ميشم دوستان تو اين بحث شركت كنن و من رو راهنمايي كنن و از تجربيات همديگه توي اين زمينه استفاده كنيم

با تشكر
    متاسفانه به علت حجیم بودن برنامه ها امکانش هست دانلود برنامه های آپدیت وسط کار قطع بشه و کار خراب بشه ولی با هر مصیبتی هست باید با کوشش و تکرار یه بار اسمارت هابت رو آپ کنی. برای کلک زدن به وب براوزر تا آپدیت نشه هم مثلا سایت گوگل توسط محلیاب رو ببر تو لیست دلخواه و هر بار از قسمت لیست دلخواه سایت رو باز کن تا به آپدیت نبودن براوزر گیر نده راه دیگش هم استفاده از برنامه سرچ تلویزیون هست که میره تو گوگل. می دونم آپدیت براوزر هم بد قلقه ولی باید هرجور هست آپش کنی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

با تشكر
    منم به روش شما ریست می کنم

دكمه تولز رو روي ريموت كنترل ميزنم و گزينه تنظيم مجدد رو انتخاب ميكنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

منم به روش شما ریست می کنم

دكمه تولز رو روي ريموت كنترل ميزنم و گزينه تنظيم مجدد رو انتخاب ميكنم
    ممنونم داداش گلم كه جواب دادي

با تشكر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام آقا مصطفی منم همین تلویزیونو دارم و اینترنتم پارس آنلاینه مودمم وای فای tplinke ولی اصلا نمیتونم به اینترنت وصل بشم مشکل چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

با سلام به دوستان منم همین مشکل نصب نشدن برنامه ها رو دارم بروزرش هم کار نمیکنه وقتی برای آپدیت بروزر اقدام میکنم پیغام میده که ارتباط با سرور امکان پذیر نیست و بعدا امتحان کنید در صورتی که ماه قبل خود نرم افزار تلویزیون یا همون فیرم ور رو آپدیت کردم بی هیچ مشکلی ولی قسمت اسمارت تلویزیون بی استفاده مونده اعصابم بهم ریخته با این همه پولی که واسه خرید تلویزیون دادم یعنی فقط بخاطر هیتلر شدنشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

البته سامسونگ اطلاعیه داده که گوشیهای هوشمندی که تو ایرانه تا آخر خرداد دیگه ساپورت نمیشه آیا برنامه های تلویزیون هم شاملش میشه یا نه ؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام به دوستان منم همین مشکل نصب نشدن برنامه ها رو دارم بروزرش هم کار نمیکنه وقتی برای آپدیت بروزر اقدام میکنم پیغام میده که ارتباط با سرور امکان پذیر نیست و بعدا امتحان کنید در صورتی که ماه قبل خود نرم افزار تلویزیون یا همون فیرم ور رو آپدیت کردم بی هیچ مشکلی ولی قسمت اسمارت تلویزیون بی استفاده مونده اعصابم بهم ریخته با این همه پولی که واسه خرید تلویزیون دادم یعنی فقط بخاطر هیتلر شدنشه
    دوست عزیز

اول بگویید مدل تلویزیون تان بطور کامل چیست. و بگویید که اسمارت هاب تان را بطور کامل راه اندازی کردید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •