تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: دانلود بازی Asphalt 8: Airborne ورژن 1.0.1 برای آیفون, آیپاد و آیپد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض دانلود بازی Asphalt 8: Airborne ورژن 1.0.1 برای آیفون, آیپاد و آیپد

لحظاتی پیش کمپانی گیم لافت سری هشتم بازی آسفالت را بر روی فروشگاه نرم افزار اپل قرار داد. بدون شک سری بازی های آسفالت یکی از برترین و موفق ترین بازی های مسابقه ای است. این بازی که تا به حال نسخه و سری های مختلفی از آن منشر شده با تجربه ای که به دست آمده است بازی بسیار زیبایی را خلق کرده است. این بازی با گرافیک بالا، ماشین های جذابی،سبک های مختلف بازی و عناصر دیگر به بازی پرطرفداری در تمامی پلتفرم تبدیل شده است. لازم به ذکر است که این بازی با یک موتور گرافیکی جدید ساخته شده است! در این نسخه 47 اتومبیل رویایی که بیش از 80% آنها در سری های قبل نبوده اند قرار داده شده است. ماشین های این بازی از کمپانی هایی همچون لامبورگینی ونو ، بوگاتی ویرون، فراری،FXX و Pagani Zonda R دارد. صدا های جدیدی با تکنولوژی های پیشرفته برای این بازی ضبط شده که به شما حس واقعیت بیشتری در حین انجام بازی به شما بدهد. شما در مکان های جذاب و عجیبی مانند: ونیز،گویان، ایسلند، صحرای نوادا و ... به رقابت می پردازید. در این جاده ها راه های میانبر مخفی زیادی نیز وجود دارد که می توانید از آنها استفاده نمایید. در Asphalt 8: Airborne بیش از پیش بر روی آهنگ های بازی کار شده است و آهنگ های بسیار زیبایی انتخاب شده اند که به شما انرژی مضاعفی برای انجام بازی می دهد. در این بازی بیش از 180 مسابقه در قالب 8 فصل قرار داده که شما را ساعت ها سرگرم می نماید. بر روی جزئیات گرافیکی بازی نیز دقیق کار شده است که شما با صحنه های جذابی مواجه می شوید و همچنین تاثیرات صدمات بر روی ماشین های بسیار زیبا طراحی شده است. این بازی را علاوه بر بازی انفرادی می توانه به صورت مولتی پلیر تا 8 نفر نیز بازی کرد. و نقاط قوت بسیار زیاد دیگری که این بازی را از سایر بازی ها در این سبک متمایز می کند

شما می توانید این بازی را از سرور زیر دانلود نمایید.
    توجه: این بازی بعد از چند ساعت پس از عرضه آپدیت شد. برای اولین بار نسخه کرک این بازی از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منشتر شده است!

نسخه 1.0.1 از لینک زیر قابل دریافت است.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رو iPhone 4S با چه گرافیکی روون اجرا میشه؟

Very Low
    Low
    Medium
    High

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خب زدم دیدم برخلاف اندروید اصلا تنظیمات گرافیکی نداره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

من گرافیکشو دیدم
    خیلی خوبه و جذابه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

من تازه ایفون 5اس گرفتم جیلبریک نشده بازی که میخوام بریزم از طریق ایتونز موقع سینک کردن ارور میده باید چیکار کنم ؟ چجوری باید بازی هارو نصب کنم؟

حـــــرفـه ای Alex Fera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    طهران اسم:محمد

پيش فرض

من تازه ایفون 5اس گرفتم جیلبریک نشده بازی که میخوام بریزم از طریق ایتونز موقع سینک کردن ارور میده باید چیکار کنم ؟ چجوری باید بازی هارو نصب کنم؟
    بهترین راه برای نصب بازی روی دیوایسهای جیل نشده برنامه هایی مثل tongbu و 25pp هستن..........
    من خودم دیوایسم جیل نشده ولی با همین tongbu نزدیک 40 گیگ روش بازی و نرم افزار دارم..................
    آموزشهاش هم توی نت هست،گوگل کنید پیدا میکنید./

کـاربـر بـاسـابـقـه Wisdom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    テヘラン

پيش فرض

آسفالت 8 رایگان هستش! شما یک Apple ID ایجاد کنید و از خود گوشی و از برنامه App Store دانلود کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •