تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 27 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 270

نام تاپيک: تلویزیون سامسونگ ال ای دی با زبان فارسی وعدم نمایش زیرنویس فیلمها

در آغاز فعالیت game-jangi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض تلویزیون سامسونگ ال ای دی با زبان فارسی وعدم نمایش زیرنویس فیلمها

تلویزیون سامسونگ ال ای دی با زبان فارسی وعدم نمایش زیرنویس فیلمها.باگارانتیه ومنوی فارسی اما زیر نویس فیلمهارو که تو فلش میریزم نمایش نمیده.میخاستم ببینم تنظیمات خاصی میخواد.مشکل از چیه؟

2. این کاربر از game-jangi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

زیرنویس باید هم نام فیلم و با فرمت srt باشه. موقع پخش فیلم هم دکمه Tools رو بزن و تو گزینه های زیرنویس، زبان رو روی عربی بذار.

در آغاز فعالیت game-jangi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام ممنون دوست عزیز اینکاروهم کردم نشد.وقتی که تولز رو میزنم گزینه زیر نویس نمیاد که /زبانی هم نمیاد که من عربیش کنم.تی وی سامسونگ 5550 است ال ای دی.فرمت زیرنویس هم اس ارتی وهمه هم نامن.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

تلویزیون سامسونگ ال ای دی با زبان فارسی وعدم نمایش زیرنویس فیلمها.باگارانتیه ومنوی فارسی اما زیر نویس فیلمهارو که تو فلش میریزم نمایش نمیده.میخاستم ببینم تنظیمات خاصی میخواد.مشکل از چیه؟
    طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
    شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.

اول مطمعن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
    منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
    روش اول
    اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم کنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
    روش دوم
    برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
    file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن مشکلی که تو بهش اشاره کردی حل میشه و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید

6. 6 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه BACK SPACE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

چطور میتونیم یه فیلمی که دارای دو تا زبانه ,یکی فارسی و یکی انگلیسی ,بین زبان ها تو این تلویزیون سویچ کنیم من که هر کاری کردم نشد

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

چطور میتونیم یه فیلمی که دارای دو تا زبانه ,یکی فارسی و یکی انگلیسی ,بین زبان ها تو این تلویزیون سویچ کنیم من که هر کاری کردم نشد
    دوست عزیز

نحوه دیدن فیلم های دوزبانه در تلویزیون ال ای دی سامسونگ
    موقع پخش فیلم دکمه Tools رو بزن. یکی از گزینه ها انتخاب صدا هست. اگر فیلمتان چند استریم صدا داشته باشه این گزینه فعال میشه.

9. 4 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه BACK SPACE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوست عزیز

نحوه دیدن فیلم های دوزبانه در تلویزیون ال ای دی سامسونگ
    موقع پخش فیلم دکمه Tools رو بزن. یکی از گزینه ها انتخاب صدا هست. اگر فیلمتان چند استریم صدا داشته باشه این گزینه فعال میشه.
    خیلییی ممنوووون

یه سوال دیگه چرا وقتی زیرنویس یه فیلم رو با برنامه MKVToolNix رو فیلم muxing میکنیم زیرنویس رو نشون نمیده؟
    Last edited by BACK SPACE; 03-06-2013 at 20:33.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

خیلییی ممنوووون

یه سوال دیگه چرا وقتی زیرنویس یه فیلم رو با برنامه MKVToolNix رو فیلم muxing میکنیم زیرنویس رو نشون نمیده؟
    دوست عزیز
    من با این برنامه کار نکردم و نیازی هم نببینم که از اینچنین برنامه های استفاده کنم چون برای دیدن زیر نویس راه حل ساده وجود دارد که در پست بالا به آن توضییح دادم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام. من هم مشکل game-jangi رو دارم. تمام کارهایی که شما گفتید رو مو به مو انجام دادم اما موقعی که فیلم رو از روی فلش پخش می کنم توی منوی tools اصلا گزینه ی subtitle نمیاد. کلافه شدم. تلویزیون رو برای فیلم دیدن گرفتم که اونم داره این مسخره بازیها رو درمیاره. ممکنه firmware تلویزیونهای جدید این مشکلو داشته باشه؟؟ مدلش UA40ES6980M هستش. لطفا راهنماییم کنید.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام. من هم مشکل game-jangi رو دارم. تمام کارهایی که شما گفتید رو مو به مو انجام دادم اما موقعی که فیلم رو از روی فلش پخش می کنم توی منوی tools اصلا گزینه ی subtitle نمیاد. کلافه شدم. تلویزیون رو برای فیلم دیدن گرفتم که اونم داره این مسخره بازیها رو درمیاره. ممکنه firmware تلویزیونهای جدید این مشکلو داشته باشه؟؟ مدلش UA40ES6980M هستش. لطفا راهنماییم کنید.
    دوست عزیز

غیر ممکن است که شما در منوی TOOLS و در موقعه پخش فیلم تنظیمات زیر نویس را نداشته باشید برای اینکه شما را به درستی راهنمایی کنم لطفا در موقعه پخش فیلم از منوی TOOLS عکس بگیرید و به ایمیلم ارسال کنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز
    اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
    تصور کنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ی را [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
    دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی م [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌ Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
    در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است

14. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 27 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •