تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 27 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 270

نام تاپيک: تلویزیون سامسونگ ال ای دی با زبان فارسی وعدم نمایش زیرنویس فیلمها

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

10 سلام

منم یک ال ای دی 32 این مدلua32f4450amخریدم که مشکل زیر نویس داره. نرم افزارش ورزن1005 هست میشود لینک ابدیتشو بذارید چون تو سایتها گشتم این مدلی بیدا نشد ایا برای زیرنویسش که زبان عربی نداره راه حلی هست

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

منم یک ال ای دی 32 این مدلua32f4450amخریدم که مشکل زیر نویس داره. نرم افزارش ورزن1005 هست میشود لینک ابدیتشو بذارید چون تو سایتها گشتم این مدلی بیدا نشد ایا برای زیرنویسش که زبان عربی نداره راه حلی هست
    دوست عزیز
    اگر وارد منوی مخفی بشوید مدل واقعی تلویزیونتان را می بینید که یا ua32f4000 و یا ua32f4020 است به هر حال می توانید از این سایت که مال امارات است استفاده کنیدچون با سیستم ما سازگار است
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و برای فعال سازی باید به منوی مخفی بروید و باید از یک نفر کار بلد استفاده کنید و در جای جای این سایت روش فعال سازی فارسی ساز توضیح داده شده است

3. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

خوب با این سایتیکه گفتیم رفتم ولی چیزی سر در نیاوردlمدل تلویزیونua32f4000هست

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

خوب با این سایتیکه گفتیم رفتم ولی چیزی سر در نیاوردlمدل تلویزیونua32f4000هست
    دوست عزیز
    به این سایت رفته و فریمور تان را دانلود کنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

4

به سایت رفتم و فایلی با بسوندbinدانلود کردم ولی تلویزیون اصلا شناسایی نکرد

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

به سایت رفتم و فایلی با بسوندbinدانلود کردم ولی تلویزیون اصلا شناسایی نکرد
    دوست عزیز
    آیا برای نصب از این طریق عمل کردید
    آبدیت کردن فریمور
    سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.
    و اگر نشد در همان مسیر منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار ببینید ورژن نرم افزار تان با ورژن سایت اگر یکی باشد یعنی تلویزیون شما نیازی به آبدیت ندارد.

9. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

با سلام
    من یک ال ای دی مدلUE32C4000PW دارم ؛ زبان فارسی ندارد. در قسمت option منوی مخفی هم زبان فارسی وجود ندارد. چگونه میتوان آنرا فارسی کرد؟ و لینک آخرین firmware مربوط به آن لطفا بدهید. با تشکر

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام
    من یک ال ای دی مدلUE32C4000PW دارم ؛ زبان فارسی ندارد. در قسمت option منوی مخفی هم زبان فارسی وجود ندارد. چگونه میتوان آنرا فارسی کرد؟ و لینک آخرین firmware مربوط به آن لطفا بدهید. با تشکر
    دوست عزیز
    برای دانلود به این سایت بروید
    و برای فارسی ساز کردن اگر سیستمتان آن امکانات را داشته باشد از این مطلب استفاده کنید و آیتمهای دیجیتال آن را در نظر نگیرید و باقی آیتم ها را دنبال کنید.
    طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
    برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
    بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام و خسته نباشید من چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده

اول اینکه من یک led 40 inch 5570f سامسونگ دارم....بعد میخوام فریمور و آپدیت کنم لینکش رو اگه میشه برام بزارین چون پیدا نکردم

بعد من وقتی فلش میزارم تو دستگاه اگه فایل های تصویری توش باشه تلویزیون ریست میشه...ول با فایل های mp3 مشکلی ندارو و ریست نمیشه
    البته یک هارد دیگه دارم اونم ریست نمیشه او پوشه بندی و فایل هاشو پخش میکنه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام و خسته نباشید من چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده

اول اینکه من یک led 40 inch 5570f سامسونگ دارم....بعد میخوام فریمور و آپدیت کنم لینکش رو اگه میشه برام بزارین چون پیدا نکردم

بعد من وقتی فلش میزارم تو دستگاه اگه فایل های تصویری توش باشه تلویزیون ریست میشه...ول با فایل های mp3 مشکلی ندارو و ریست نمیشه
    البته یک هارد دیگه دارم اونم ریست نمیشه او پوشه بندی و فایل هاشو پخش میکنه
    دوست عزیز
    برای اینکه بدانید مدل اصلی تلویزیونتان چیست از روی کنترولاین کلیدها را بزنید و از قسمت option منوی مخفی مدل تلویزیونتان را یادداشت کنید و برایم بگذارید تا شما را راهنمایی کنم
    دسترسی به منوی سرویس
    این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
    در تلویزیون های جدید:
    کد:
    info > menu > mute > power

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •