تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 27 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 270

نام تاپيک: تلویزیون سامسونگ ال ای دی با زبان فارسی وعدم نمایش زیرنویس فیلمها

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام این راه هایی که گفتین مربوط به تلویزیون های LG میشه.کسی می دونه برای SONY TV LED چیکار باید کرد؟؟؟؟ممنونم
    دوست عزیز
    این تایپیک مر بوط به سامسونگ است لطفا سوالات خود را در تایپیک مر بوط به تلویزیون خودتان یا تایپیک جدا ایجاد کنید و برای حل مشگلتان به این تایپیک بروید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by matinpour; 31-07-2013 at 15:33.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

فونت عربی (فارسی) در f5550 سامشونگ پشتیبانی نمیشه. راه حلی هست؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

فونت عربی (فارسی) در f5550 سامشونگ پشتیبانی نمیشه. راه حلی هست؟
    دوست عزیز
    آیا تلویزیون شما فارسی و دیجیتال آن فعال است اگر نه باید از مطلب زیر استفاده کنید.

طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
    برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
    بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص می خواهد این تایپیک روشساخت را توضیح می دهد.

4. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوست عزیز
    آیا تلویزیون شما فارسی و دیجیتال آن فعال است اگر نه باید از مطلب زیر استفاده کنید.

طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
    برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
    بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص می خواهد این تایپیک روشساخت را توضیح می دهد.
    منو ها فارسی هستند
    امتحان میکنم و خیر میدم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

منو ها فارسی هستند
    امتحان میکنم و خیر میدم
    دوست عزیز
    از روی کنترول این کدها رابزن و اطلاعات OPTION را برایم بنویس و اگر توانستی منو های مخفی را باز کنید از تمام منوها عکس بگیرید و به ایمیلم ارسال کنید ولی هیچ آیتمی را به غیر آن آیتمهای که در پست بالا گفتم تغییر ندهید.
    دسترسی به منوی سرویس
    این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
    در تلویزیون های جدید:
    کد:
    info > menu > mute > power

7. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
    شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
    اول مطمئن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
    منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
    روش اول
    اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم اکنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
    روش دوم
    برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
    file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید
    خب یه مورد!
    وقتی از وقتی طبق اموزش تغییر ساعت
    ساعتو درست کردم دیگه گزینه عربی از منو حذف شده!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

خب یه مورد!
    وقتی از وقتی طبق اموزش تغییر ساعت
    ساعتو درست کردم دیگه گزینه عربی از منو حذف شده!
    دوست عزیز
    من در تلویزیون های سری D تست نکردم ولی در سری E که برای خودم هم همین سری است حتی اگر روی زبان کره ای یا چینی هم می گذارم فقط همان زیر نویسی را که با فیلم هماهنگ شده یعنی فارسی را بطور دقیق نمایش می دهد من حتی استریم صدا را هم چک کردم که حتی فیلمی که دوبله فارسی دارد را هم بدرستی پشتیبانی می کند و همچنین تل تکست را و تا حالا به هیچ مورد و مشگلی برخورد نکردم.

10. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    dakhel sub option in gozine ha nist ?!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    dakhel sub option in gozine ha nist ?!
    دوست عزیز
    وقتی سوالی مطرح می کنید مدل تلویزیون تان را بطور کامل بنویسید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض مرسی

طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
    شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.

اول مطمعن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
    منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
    روش اول
    اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم کنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
    روش دوم
    برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
    file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن مشکلی که تو بهش اشاره کردی حل میشه و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید

آقا ممنون ، درست شد خیلی خوشحال شدم خدا خیرت بده

14. این کاربر از amiraaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •