تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 27 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 270

نام تاپيک: تلویزیون سامسونگ ال ای دی با زبان فارسی وعدم نمایش زیرنویس فیلمها

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

ممنون. عکسها رو براتون فرستادم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من تلویریون 32 اینچ سامسونگ اسمارت تی وی را دارم این فارسی را نشان نمیدهد و هر چه گشتم فونت فارسی پیدا نکردم آیا نتظیمات خاصی را باید انجام دهم.من این دستگاه را از کانادا خریده ام.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من تلویریون 32 اینچ سامسونگ اسمارت تی وی را دارم این فارسی را نشان نمیدهد و هر چه گشتم فونت فارسی پیدا نکردم آیا نتظیمات خاصی را باید انجام دهم.من این دستگاه را از کانادا خریده ام.
    دوست عزیز
    اول اینکه مدل تلویزیون تان را ننوشتید که ببینیم این قابلیت را دارد یا نه و بعد
    برای فعال کردن فارسی ساز از مطلب زیر استفاده کنید

طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
    برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
    بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص می خواهد این تایپیک روشساخت را توضیح می دهد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و برای زیر نویسها از پستهای صفحه قبل

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون. عکسها رو براتون فرستادم.
    دوست عزیز
    مثل اینکه شما تلویزیونتان را فارسی نکردید اول آن را فارسی کنید و بعد امتحان کنید ببینید که آیا منو tools تنظیمات زیر نویس فعال می شود و بعد نگاه کنید در این مسیر ببینید آیتم زیر نویس را دارد
    منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من این کارو می کنم
    اول فیلم رو rename میکنم و اسمشو کامل کپی میکنم
    و زیر نویس رو هم rename میکنم و paste می کنم اگر ارور داد اخر زیر نویس پسوند srt. قرار قرار میدم
    tv:samsung D6960 40"

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من این کارو می کنم
    اول فیلم رو rename میکنم و اسمشو کامل کپی میکنم
    و زیر نویس رو هم rename میکنم و paste می کنم اگر ارور داد اخر زیر نویس پسوند srt. قرار قرار میدم
    tv:samsung D6960 40"
    دوست عزیز
    منظور شما را از این سوال متوجه نشدم

آخر فروم باز ali_phd71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    omidiyeh

پيش فرض

سلام دوستان
    من خودم الان قبطه میخورم چرا موقع خرید تلویزیون نرفتم سامسونگ بگیرم چون فلش یو اس بیش همه ی فرمت ها رو اجرا میکنه
    حالا برادرم یه سامسونگ گرفته به مدل UA40EH5000RXZN و فرمت فول اچ دی رو رحت با فلشش یو اس بی اجرا کرد ولی زیرنویس رو نشون نمیداد فرمت زیرنویس SRT بود و هم نام با فیلم توی ابزار و تنظیمات نگاه کردم اصلا گزینه زیرنویس نداشت حالا چیکار کنم؟بعد فرمت فیلم MKV بود و فرمت AVI رو صداشو درست پخش نمیکرد در صورتی که توی لپتاپ مشکلی نداشت!
    این تلویزیون های قابلیت خاصی هم دارند که خیلی شاخ باشه؟هارد اکسترالمم بهش وصل کرد ولی بالا نمی اوردش
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

ممنون از راهنماییتان متاسفانه من option را پیدا نکردم مدل تلویزیون من samsung un32eh5300f می باشد.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ممنون از راهنماییتان متاسفانه من option را پیدا نکردم مدل تلویزیون من samsung un32eh5300f می باشد.
    سلام. برای نمایش درست زیرنویس فارسی، اول از همه فیلم و زیرنویس باید نامشان دقیقا یکی باشد. بعد اینکه در پوشه ای با اسم فارسی نباشند.

بعد از آن شما موقع پخش فیلم از روی ریموت کنترل دکمه Tools را بزنید و وارد تنظیمات زیرنویس شویدو گزینه encoding را عربی بگذارید.
    البته شما که تلویزیونتان از کانادا خریداری شده، ممکن است زبان عربی و فارسی را ساپورت نکند.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من خودم الان قبطه میخورم چرا موقع خرید تلویزیون نرفتم سامسونگ بگیرم چون فلش یو اس بیش همه ی فرمت ها رو اجرا میکنه
    حالا برادرم یه سامسونگ گرفته به مدل UA40EH5000RXZN و فرمت فول اچ دی رو رحت با فلشش یو اس بی اجرا کرد ولی زیرنویس رو نشون نمیداد فرمت زیرنویس SRT بود و هم نام با فیلم توی ابزار و تنظیمات نگاه کردم اصلا گزینه زیرنویس نداشت حالا چیکار کنم؟بعد فرمت فیلم MKV بود و فرمت AVI رو صداشو درست پخش نمیکرد در صورتی که توی لپتاپ مشکلی نداشت!
    این تلویزیون های قابلیت خاصی هم دارند که خیلی شاخ باشه؟هارد اکسترالمم بهش وصل کرد ولی بالا نمی اوردش
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر
    ممکن است بعضی فیلمهای خاص بخاطر نوع خاص ریپ شدن و استفاده از کدکهای خاص، مشکل صدا و یا تصویر داشته باشند. چون بالاخره تلویزیون نسبت به کامپیوتر محدودیتهایی دارد.
    من هم سری 5 سامسونگ دارم و تا حالا نشده که فرمتی را نمایش ندهد ولی فیلمی بود که در تلویزیون ما به خوبی نمایش داده میشد ولی در تلویزیون LG صدا نداشت.

در مورد زیرنویس دقت کنید که فیلم و زیرنویس داخل پوشه با اسم فارسی نباشند. همچنین دقت کنید که گزینه نمایش زیرنویس در تلویزیون فعال باشد.

11. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •