تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 27 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 270

نام تاپيک: تلویزیون سامسونگ ال ای دی با زبان فارسی وعدم نمایش زیرنویس فیلمها

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با سلام دوباره برنامه ی خاصی هست که روی تلویزیون هوشمند سامسونگ مدل UA40F6850 نصب بشود که قابلیت رنگ بندی زیرنویس فیلم در تلویزیون را نشان دهد،آخه فیلمش خیلی معرکه است اگر رنگ بندی زیرنویس فیلم درست بشود زیبایی فیلم دو چندتان میشود با تشکر.
    نمیشه دوست عزیز.
    راه ساده و معمول برای تغییر رنگ زیرنویس های srt در تلویزیونهای سامسونگ وجود نداره.
    مگر -- کردن تلویزیون و استفاده از samyGO که در تمام مدلها هم جواب نمیدهد و فکر نمیکنم برای تلویزیون شما هم جواب دهد. و اصلا هم این کار را توصیه نمیکنم چون امکان آسیب زدن به تلویزیون هست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by amir_t6262; 22-06-2014 at 16:25.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با سلام دوباره برنامه ی خاصی هست که روی تلویزیون هوشمند سامسونگ مدل UA40F6850 نصب بشود که قابلیت رنگ بندی زیرنویس فیلم در تلویزیون را نشان دهد،آخه فیلمش خیلی معرکه است اگر رنگ بندی زیرنویس فیلم درست بشود زیبایی فیلم دو چندتان میشود با تشکر.
    مدیا سرور [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اجازه میده رنگ عوض کنی.

باید اپلیکیشن اش هم نصب باشه در تلویزیون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

با سلام منظور از اپلیکیشن چیه؟از کجا به فهمم نصب شده روی تلویزیون؟برنامه Plex را باید از طریق تلویزیون دانلود کنیم یا از طریق کامپیوتر؟ اگر از طریق تلویزیون باید دانلود شود، به چه صورت دانلود کنیم زیرا تلویزیون اجازه ی دانلود از سایتها به جز سایت سامسونگ نمیدهد؟نصب برنامه ی Plex به تلویزیون صدمه میزند یا نه؟تغییر رنگ درزیرنویس SUb در تلویزیون قابل اجراست ؟ با تشکر در جواب های سریع شما.
    Last edited by 13082; 22-06-2014 at 18:13.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام منظور از اپلیکیشن چیه؟از کجا به فهمم نصب شده روی تلویزیون؟برنامه Plex را باید از طریق تلویزیون دانلود کنیم یا از طریق کامپیوتر؟ اگر از طریق تلویزیون باید دانلود شود، به چه صورت دانلود کنیم زیرا تلویزیون اجازه ی دانلود از سایتها به جز سایت سامسونگ نمیدهد؟نصب برنامه ی Plex به تلویزیون صدمه میزند یا نه؟تغییر رنگ درزیرنویس SUb در تلویزیون قابل اجراست ؟ با تشکر در جواب های سریع شما.
    دوست عزیز
    منظور برنامه های کوچکی است که در قسمت اسمارت هاب از قسمت samsung apps دانلود و نصب می شود و صدمه ای به تلویزیون نمی زند و در زیر نویسهای sub تغییر رنگ فکر نمی کنم قابل اجرا باشد.
    لازم بذکر است که باید این برنامه هم در کامپیوتر و هم در تلویزیون نصب باشد نصب برنامه از خود تلویزیون و نصب کامپیوتر دانلود برنامه از سایت آن و نصب د ر کامپیوتر باید انجام شود.
    Last edited by matinpour; 22-06-2014 at 20:45.

5. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

فقط میشه رنگ srt رو عوض کرد.

دانلدش هم مثل دانلد و نصب بقیه اپلیکیشن های تلویزیونه.
    ولی در فروشگاه ایران پیدا نمیشه. باید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کامپیوتر هم باید plex media server نصب باشه و دسترسی داشته باشه به پوشه های فیلمهات.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

فقط میشه رنگ srt رو عوض کرد.

دانلدش هم مثل دانلد و نصب بقیه اپلیکیشن های تلویزیونه.
    ولی در فروشگاه ایران پیدا نمیشه. باید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کامپیوتر هم باید plex media server نصب باشه و دسترسی داشته باشه به پوشه های فیلمهات.

دوست عزیز
    اینم تایپیک مخصوص اینکار
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دستتون درد نکنه منظور از دانلند ،دانلوده؟ اگر من کد کشور رو تغییر بدهم مشکلی در تلویزیون ایجاد نمیشه؟کد چه کشوری رو انتخاب کنم؟تغییر کد کشور به خاطردانلود کردن برنامه ی Plex-Media-Server؟اگر برای دانلود برنامه است بعد از دانلود برنامه دوباره میتوان کد ایران را انتخاب کنم؟دانلود برنامه رایگان؟ با تغییر کد کشور زبان تلویزیون تغییر میکنه؟من الان برنامه ی Plex-Media-Server-0.9.912.504-3e7f93c-en-US برای کامپیوتر دانلود کردم ولی روی کامپیوتر نصب نشده،توcontrol panel>programs and Features_ اگر سئوالاتم پیش پا افتادست عذرخواهی میکنم به خاطر اینکه میترسم یکدفع برای تلویزیون مشکلی پیش بیاید وچون تازه خریدیم و قیمتش برایمان گران تمام شده نمیخواهم توی خرج بیافتم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

با سلام منظورتان از دانلد همون دانلود؟چرا بایدplex media server روی کامپیوتر نصب شود؟منظور شما اینکه تلویزیون ازطریق اینترنت به کامپیوتر متصل شود؟مودم اینترنت من، کابلی.من برنامه ی
    Plex-Media-Server-0.9.912.504-3e7f93c-en-US برای کامپیوتر دانلود کردم ولی روی کامپیوتر نصب نشده؟کاربرد این برنامه چیه؟ همانندKmplayer کار میکنه؟ تغییر کد کشور در تلویزیون مشکلی و اختلال ایجاد نمیکند؟ تغییر کدبرای دانلود، برنامه ی
    plex media server؟بعد از دانلود برنامه،کد کشور راباید دوباره به ایران برگردانیم و آیا امکان انجامش هست؟دانلود برنامه رایگان؟با تغییر کد کشور زبان تلویزیون تغییر میکند و آیا احتمال حذف زبان فارسی هست؟شما در توضیحات تغییر کد کشور گفتید تنها تا قسمت شماره ی پنج مرحله پیش میره و بعداز آن میره تو تنظیمات آنتن و کابل اچ دی ام آی و شبکه که بعد از تنظیم اونا با پیغام عدم ثبات اینترنت مواجه میشی و کلآ از تنظیمات به بیرون انتقال داده میشی،منظورتان اینکه قید اینکارو بزنم؟ باعذرخواهی از اینکه سوالاتم پیش پا افتادست ،این سوالاتم به خاطر اینکه تلویزیون رو تازه خریدیم و خرید آن برایمان گران تمام شده ونگران این هستم که نکنه برایش مشکلی پیش بیایدونمیخواهم توی خرج بیافتم ودر این حال دوست دارم از تمام امکاناتش استفاده کنم. با تشکر.
    Last edited by 13082; 23-06-2014 at 15:19.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام منظورتان از دانلد همون دانلود؟چرا بایدplex media server روی کامپیوتر نصب شود؟منظور شما اینکه تلویزیون ازطریق اینترنت به کامپیوتر متصل شود؟مودم اینترنت من، کابلی.من برنامه ی
    Plex-Media-Server-0.9.912.504-3e7f93c-en-US برای کامپیوتر دانلود کردم ولی روی کامپیوتر نصب نشده؟کاربرد این برنامه چیه؟ همانندKmplayer کار میکنه؟ تغییر کد کشور در تلویزیون مشکلی و اختلال ایجاد نمیکند؟ تغییر کدبرای دانلود، برنامه ی
    plex media server؟بعد از دانلود برنامه،کد کشور راباید دوباره به ایران برگردانیم و آیا امکان انجامش هست؟دانلود برنامه رایگان؟با تغییر کد کشور زبان تلویزیونتغییر میکند و آیا احتمال حذف زبان فارسی هست؟شما در توضیحات تغییر کد کشور گفتیدتنها تا قسمت شماره ی پنج مرحله پیش میره و بعداز آن میره تو تنظیمات آنتن و کابل اچ دی ام آی و شبکه که بعد از تنظیم اونا با پیغام عدم ثبات اینترنت مواجه میشی و کلآ از تنظیمات به بیرون انتقال داده میشی،منظورتان اینکه قید اینکارو بزنم؟ باعذرخواهی از اینکه سوالاتم پیش پا افتادست ،این سوالاتم به خاطر اینکه تلویزیون رو تازه خریدیم و خرید آن برایمان گران تمام شده ونگران این هستم که نکنه برایش مشکلی پیش بیایدونمیخواهم توی خرج بیافتم ودر این حال دوست دارم از تمام امکاناتش استفاده کنم. با تشکر.
    دوست عزیز
    منظور از دانلد همان دانلود است
    بعضی از برنامه ها رابط بین تلویزیون و کامپیوتر هستند از جمله همین برنامه و سامسونگ لینک و دیگر برنامه هایی از این دست تا شما بتوانید عکس وفیلم و موسیقی را از طریق کامپیوتر در تلویزیون تماشا کنید
    با تغییر کد اسمارت هاب مشگلی برای تلویزیون پیش نمی آید
    و در آخر هر ترفندی مشگلات خودش را دارد و نیاز به تجربه و حوصله برای اجرای آن را دارد.

12. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

من جواب بعضی از سوالاتم رو در تایپک بالا دریافت نکردم و باعث ایجاد ابهام در من شده، اگر ممکن جواب سوالات دیگرم رو بدید. با تشکر.
    درقسمت Setup تلویزیون 4 خانه وجود دارد برای وارد کردن Pin این اعداد چی هستند؟
    Last edited by 13082; 23-06-2014 at 16:51.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •