تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 31 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 307

نام تاپيک: مباحث , عیب یابی و تعمیرات CNG

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

منظور از 16 کیلویی همون 100 لیتری هست ( روی سمند پایه گاز سوز نصبه ) که شما میگید 17 کیلو گاز میگیره.

اینی که میگن نوبت میزنن واسه گاز سوز کردن با هزینه خیلی کمتر داستانش چیه ( نمیدونم کجا نوبت میزنن یا از چه ارگانی هست ، فقط یه چیزایی شنیدم )

حـــــرفـه ای heinrich_himmler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

مخزنها فرق دارن اگه شرکتی بخواین اولا پیدا نمیشه دوما قیمت خود مخزن بالای یه تومنه. اگه غیر شرکتی که باید از جایی که گاز سوز می کنی بپرسید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منظور از 16 کیلویی همون 100 لیتری هست ( روی سمند پایه گاز سوز نصبه ) که شما میگید 17 کیلو گاز میگیره.

اینی که میگن نوبت میزنن واسه گاز سوز کردن با هزینه خیلی کمتر داستانش چیه ( نمیدونم کجا نوبت میزنن یا از چه ارگانی هست ، فقط یه چیزایی شنیدم )
    آره خوب بستگی به فشار داره من تا 19 کیلو هم دیدم که نزدیک به 7500 تومن گاز میگیره 380 کیلومتر مسافت هم رفتم باهاش بنابرین بین 16 تا 19 کیلو متفاوته مهم اینه که 100 لیتری باشه.

آره عزیزم اگه ماشینت توی آژانس کار میکنه و یا صاحب ماشین زیر نظر بهزیستی و یا جانبازه میتونین با 100 هزارتومن گاز سوزش کنید

توی اینترنت نمایندگی های "فناوران پارسیان"را پیدا کن و ثبت نام کن . اگه شرایطش رو نداری باید آزاد گازسوز کنی
    بین خودمون بمونه من خودم شرایطش رو نداشتم آشنا داشتم با زیر میزی 350تومن گازسوزش کردم بدون نوبت با یک سوم قیمت البته ماشینو بردم یزد.ببین میتونی مخشونو بزنی یا نه... (برو با بچه های نصب خصوصی صحبت کن نه رییسشون...ببین میتونه کاری واست کنه یا نه)
    Last edited by mej ddd; 01-01-2013 at 11:49.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

شماره تلفن یا موبایل از جاهای معتبر توی تهران ندارید بفرستید برام ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شماره تلفن یا موبایل از جاهای معتبر توی تهران ندارید بفرستید برام ؟
    پست قبلی رو ویرایش کردم راهنماییهم رو بخونید
    اینم کارگاههای نهران:
    نام کارگاه: آريا فرايند پارسه
    مسئول کارگاه:
    کد شناسه بانک:
    نشانی: تهران- شهرری، ابتدای جاده قدیم قم، خیرآباد، خیابان گلشنی، نرسیده به ایستگاه مترو، کوچه نبش هنرستان شهید گلشنی، نبش جایگاه سی ان جی-
    تلفن: 6-55218925 (021)
    نمابر:
    پست الکترونیکی: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نام کارگاه: پارسیان گاز تهران
    مسئول کارگاه:
    کد شناسه بانک:
    نشانی: تهران- خ.آزادی-بین نواب و اسکندری-پلاک200 -
    تلفن: 1-66908480 (021)
    نمابر:
    پست الکترونیکی: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نام کارگاه: فن آوران شرق
    مسئول کارگاه:
    کد شناسه بانک: 03/94398
    نشانی: تهران- جاجرود ابتدای شهرک صنعتی خرم دشت-
    تلفن: 02176218429 ()
    نمابر:
    پست الکترونیکی:
    نام کارگاه: فن‌آوران ماهدشت تهران
    مسئول کارگاه:
    کد شناسه بانک:
    نشانی: تهران- تهران-شهرک صنعتی چهار دانگه - روبروی خیابان بیستم-شهرک سهند-سوله قرمز رنگ- روبروی پمپ گاز -
    تلفن: 55268500 (021)
    نمابر:
    نام کارگاه: گازخودرو نواب
    مسئول کارگاه:
    کد شناسه بانک:
    نشانی: تهران- رباط کریم-سه راهی آدران - جاده شهریار- شهرک زواره ای - کوچه نهم پلاک 27-
    تلفن: 56586214-56586160 (021)
    نمابر:
    نام کارگاه: مرکزی فن آوران 3
    مسئول کارگاه:
    کد شناسه بانک: 25/94361
    نشانی: تهران- کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج روبروی شهرک سینمایی بلوار نخل جنب کرمان خودرو مجتمع شهید کاظمی-
    تلفن: 44984415-021 (021)
    نمابر:

6. 2 کاربر از mej ddd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

به دو تا از نمایندگی هایی که توی مازندران بودن زنگ زدم. گفتن دیگه دوگانه سوز کردن با 100 تومن وجود نداره که بخواد بعدش از راهنماییتون استفاده بشه
    از این شماره های تهران به 4 تاشون زنگ زدم ( دائم اشغال، بر نمیدارن، عوض شده جاشون )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به دو تا از نمایندگی هایی که توی مازندران بودن زنگ زدم. گفتن دیگه دوگانه سوز کردن با 100 تومن وجود نداره که بخواد بعدش از راهنماییتون استفاده بشه
    از این شماره های تهران به 4 تاشون زنگ زدم ( دائم اشغال، بر نمیدارن، عوض شده جاشون )
    الان اصفهان نمایندگی فناوران پارسیان داره نصب میکنه ... اگه میتونی زنگ بزن اگه هنوز ثبت نام دارن برو اونجا اسم نویسی کن
    نام کارگاه: نگین سبز نجف آباد
    نشانی: اصفهان- نجف آباد-خ.امام غربی-میدان امام حسین-خ.طالقانی-خ.شهید داوری-جنب خیابان چمران-
    تلفن: 2456030-0331 (0331)

در ضمن یادم رفت بگم : خدا یبامرزه اون روزایی که ایران خودرو مخزن 100 لیتری روی پایه گاز سوز نصب میکرد فقط یه سال بود

الان فقط 77لیتریروی همه ماشیناشون نصبه ، باک بنزینش 4برابر مخزن گازش مسافت میره بعدم میگن پایه گاز سوزه !

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

نمایدگی مجاز تعمیرات cngتو آذربایجان شرقی را کسی می دونه بگه تبریز ومرند ماشین من سمند ef7است ووقتی گاز می زنم یه روز رو گاز نمی ره وعلامت چک رو صفحه کیلومتر میاد وبوی گاز میاد می گن از ژگلاتورشه می خواستم بگم فکر می کنید چی کار کنم از ژیگلاتور گاز هم صدای گاز میاد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نمایدگی مجاز تعمیرات cngتو آذربایجان شرقی را کسی می دونه بگه تبریز ومرند ماشین من سمند ef7است ووقتی گاز می زنم یه روز رو گاز نمی ره وعلامت چک رو صفحه کیلومتر میاد وبوی گاز میاد می گن از ژگلاتورشه می خواستم بگم فکر می کنید چی کار کنم از ژیگلاتور گاز هم صدای گاز میاد؟

دوست عزیز شما چاره ای جز این نداری که دست به دامن نمایندگی ایران خودرو بشی
    روی گاز نرفتن و علامت چک و بوی گاز هر 3مورد به احتمال قوی 1مشکل هستن که همدیگه رو موجب میشن باید توسط دستگاه اون عیبش مشخص بشه و تعمیر بشه.شما اینبار که خواستی گاز بزنی وقتی مخزن خالی بود به اپراتور جایگاه بگو 2000تومن بیشتر گاز نزنه.بعد ببین ماشین بی دردسر روی گاز میره یا نه؟ نتیجه رو بهم بگو
    بعضی موقع از رگلاتور ef7 صدایی مثل لرزش از گلگیر راست میاد که توی بعضی سریهای ef7 این مورد طبیعیه(چاره ای جز تحملش نیست)
    Last edited by mej ddd; 02-01-2013 at 08:22.

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

گاز از قسمت زیرین ژگلاتور یعنی زیر اون شلنک(لوله) ها که به ژگلاتور وصل شده یه جایی دایره مانند است که وقتی دستمو جلوش می زارم دستمو شدت گاز از روش برمیداره می خواستم ببینم چک کنید که ژگلاتور شما هم همچین جایی داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •