تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 41 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 404

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Hitman: Absolution

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان من وقتی بازی رو اجرا میکنم با ارور stopped working مواجه میشم و اسم فایل ارور هم buddha.dll هست کرک اسکیدرو رو هم ریختم و استیم رو هم رو حالت آفلاین اجرا کردم نسخه خود اسکیدرو رو هم دانلود کردم
    مشکل رو کسی میتونه حل کنه؟ این همه دانلود کردیم حالا هم این جوری شد اگه کسی میدونه لطفا دریغ نکنه
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

این همه نفر این تاپیک رو میبینن یکی نیست کرکش رو که براش کار کرده بذاره؟

آخر فروم باز silent-assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    سپاهان

پيش فرض

دوستان من وقتی بازی رو اجرا میکنم با ارور stopped working مواجه میشم و اسم فایل ارور هم buddha.dll هست کرک اسکیدرو رو هم ریختم و استیم رو هم رو حالت آفلاین اجرا کردم نسخه خود اسکیدرو رو هم دانلود کردم
    مشکل رو کسی میتونه حل کنه؟ این همه دانلود کردیم حالا هم این جوری شد اگه کسی میدونه لطفا دریغ نکنه
    ممنون
    این فایل کمی ماهیت ویروسی داره. ویروس کش و فایروالت را غیرفعال کن و این فایل را به عنوان فایل ایمن معرفی کن بهش.

4. این کاربر از silent-assassin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه imi imi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Skyrim

پيش فرض

این همه نفر این تاپیک رو میبینن یکی نیست کرکش رو که براش کار کرده بذاره؟
    دوست عزیز من در جریان کرک نیستم ولی اگه کسی از دوستان رو PC رفته باشه بازیو حتما کرک سالم اینجا قرا میده

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

این فایل کمی ماهیت ویروسی داره. ویروس کش و فایروالت را غیرفعال کن و این فایل را به عنوان فایل ایمن معرفی کن بهش.
    فایروالم کلا غیرفعاله آنتی ویروس رو هم کلا غیر فعال کردم ولی بازم درست نمیشه
    شما دانلود کردید؟ اگه آره همین اسکیدرو که 14.7 گیگ هست رو دانلود کردید؟ چه کرکی استفاده کردید؟ ممکنه آپلودش کنید؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه mt17770's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    مــشــــــهد

پيش فرض

با سلام خدمته دوستان و اساتید حرفه ای ..........

بنده چند وقته با چند بازی های اخری که Black-Box رلیز میکنه ، مشکل در موقع نصب دارم و ارور Isdone.dll میده ......... (مثلا الان در بازی Assassin Creed 3 یا قبلش در بازی NFS Most Wanted 2 )

که البته یکی از مشکلات معروف نسخه black box هستش ، اما هر کاری میکنم بر طرف نمیشه !!!!

یعنی روش هایی که با سرچ توی وب پیدا کردم هیچ کدوم جوابگو نبودن .........

مثل ؛ ریختن dll مربوطه توی system32 یا اجرا دستور RegSvr32 isdone.dll در CMD که باز خود ارور میده

یا غیر فعال کردن انتی ویروس

یا تصب در محیط safe mode

یا نصب از روی HDD

استفاده از نرم افزار FreeArc و اکسترکت کردن فایل های Bin ، که خودش باز وسط کار stopped working میده (یعنی در اصل این روش، روشه محکمتری برای رفع این ارور هست، که متاسفانه نمیتونم فایل های Bin رو اکسترکت کنم با نرم افزار هایی مثل
    Universal Extractor هم تست کردم، نشد ؛ اگه دوستان راه حلی برای اکسترکت فایل های Bin هم میدونن بگن !!؟ ، خیلی کمک میکنه .... )

در ضمن هم روی PC ام تست کردم و هم روی Laptop که هر کدومشون کاملا قطعات و ویندوز متفاوت دارن (یکی 7 و یکی 8 )

دوستان بنظرتون باید چیکار کنم !!؟

خیلی اعصاب خوردی هستش که بعد از دانلود 10 گیگ اینطوری حالت گرفته شه !! اونم برای یک بازی !!! :( :(

خواهشــــا خواهـشا دوستان و اساتید کمک کنن ....
    ممنون ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

با سلام خدمته دوستان و اساتید حرفه ای ..........

بنده چند وقته با چند بازی های اخری که Black-Box رلیز میکنه ، مشکل در موقع نصب دارم و ارور Isdone.dll میده ......... (مثلا الان در بازی Assassin Creed 3 یا قبلش در بازی NFS Most Wanted 2 )

که البته یکی از مشکلات معروف نسخه black box هستش ، اما هر کاری میکنم بر طرف نمیشه !!!!

یعنی روش هایی که با سرچ توی وب پیدا کردم هیچ کدوم جوابگو نبودن .........

مثل ؛ ریختن dll مربوطه توی system32 یا اجرا دستور RegSvr32 isdone.dll در CMD که باز خود ارور میده

یا غیر فعال کردن انتی ویروس

یا تصب در محیط safe mode

یا نصب از روی HDD

استفاده از نرم افزار FreeArc و اکسترکت کردن فایل های Bin ، که خودش باز وسط کار stopped working میده (یعنی در اصل این روش، روشه محکمتری برای رفع این ارور هست، که متاسفانه نمیتونم فایل های Bin رو اکسترکت کنم با نرم افزار هایی مثل
    Universal Extractor هم تست کردم، نشد ؛ اگه دوستان راه حلی برای اکسترکت فایل های Bin هم میدونن بگن !!؟ ، خیلی کمک میکنه .... )

در ضمن هم روی PC ام تست کردم و هم روی Laptop که هر کدومشون کاملا قطعات و ویندوز متفاوت دارن (یکی 7 و یکی 8 )

دوستان بنظرتون باید چیکار کنم !!؟

خیلی اعصاب خوردی هستش که بعد از دانلود 10 گیگ اینطوری حالت گرفته شه !! اونم برای یک بازی !!! :( :(

خواهشــــا خواهـشا دوستان و اساتید کمک کنن ....
    ممنون ...
    سلام
    دوست عزیز ریلیز blackbox به خاطر فشرده شدن زیادی حساس هستن

اول به نظر من با فرمت رار دانلود کن
    بعد وقتی‌ می‌خوای تمامی‌ پارت‌ها رو extarct کنی‌ اصلا با سیستم هیچ کار دیگه انجام نده

فایل‌ها extarct می‌شه ولی‌ موقع نصب ارور میده

اینو به شخصه خودم تست کردم
    همین assassins creed رو چند روز پیش دانلود کردم موقع نصب همون اول کار ارور میداد

ولی‌ یه بار دیگه extarct کردم بدون مشکل نصب شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_z051's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    یه جای دور...

پيش فرض

سلام
    دوستان من نسخه Professional Edition دانلود کردم از سایت میهن دانلود
    بازی و کرک رو بدون هیچ مشکلی‌ نصب و اجرا کردم منتها اول بازی که انتخاب میکنی‌ ایزی یا نرمال بازی کنی‌ بعد از این گیر می‌کنه و صفحه سیاه میشه مشکل چی‌ میتونه باشه ؟

اینم یه عکس از ارور

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام خسته نباشید من هیتمن دانلود کردم بعد استیم نصب کردم اپدیت کردم حالا که میخوام نصبش کنم داخل استیم باز میشه میگه product code بده من اینو باید از کجا گیر بیارم خواهشا پاسخ بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه aloo00che's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    System32

پيش فرض

دوستان من اعصاب ندارم ، چرا این بازی رو ویندوز 8 اجرا نمیشه ، لطفا راهنمایی کنید. همه کارا رو کردم. گرافیک آپدیت شده. همه چی نصب شده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •