تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: تلاش یک استرالیایی برای شکستن رکورد جهانی بازی ویدیویی

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض تلاش یک استرالیایی برای شکستن رکورد جهانی بازی ویدیویی

«اوکان کایا» می‌خواهد رکورد «120 ساعت و 7 دقیقه» را بشکند و هم اکنون که این مطلب را می‌خوانید، چند ساعتی هست که سفر یک هفته‌ای خود را آغاز کرده. کایا که یک مدیر فروش است از چند وقت پیش به دنبال شکستن و ثبت رکورد جهانی به نام خودش بوده و حالا با انجام بازی مورد علاقه اش، Call of Duty: Black Ops II به دنبال این هدف است.

او می‌گوید: «تلاش برای شکستن رکورد را از 2 سال پیش شروع کردم. چند ماه قبل هم با رئیسم صحبت کردم و او آنقدر لطف داشت که دفتر کاری را به عنوان "مقر شکستن رکورد جهانی" در اختیارم بگذارد.» وقتی او این هدف را در سرش می‌پروراند رکورد جهانی 3 روز بود ولی حالا به 120 ساعت افزایش یافته با این حال او خود را آماده این چالش می‌بیند.

درباره انتخاب Black Ops II می‌گوید: «از طرفداران بزرگ این سری بازی هستم. از the World War days تا الآن و خیلی دوستش دارم.» و او حالا مصمم شده که رکورد را بشکند: «وقتی هدفی انتخاب می‌کنم، تمام سعی‌ام رسیدن به آن است.»

برای ثبت رکورد جدید او نیازی ندارد که تمام 120 ساعت را بازی کند. قوانین گینس به ازای هر یک ساعت، 10 دقیقه استراحت را مجاز می‌شمارد و البته می‌توان آنها را یک جا استفاده کرد، بنابراین اوکان می‌تواند از ساعات انباشته استراحتش برای خواب استفاده کند. او در این باره می‌گوید:

«در روز اول سعی می‌کنم تا آنجا که می‌شود بدون استراحت پیش بروم. حداقل می‌خواهم 6 ساعت وقت استراحت را یک جا برای خواب داشته باشم، پس تا وقتی جور شود استراحت نمی‌کنم. برای رسیدن به چنین رکوردی، روز اول و دوم حیاتی است و کمک می‌کند فرصت خواب به دست بیاوری و بتوانی باتری هایت را شارژ کنی.» شما می‌توانید کایا را از طریق صفحه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در سایت کارفرمای او دنبال کنید. گاهی نشسته، گاهی ایستاده، گاهی هم روی صندلی‌اش ولو شده پاهایش را روی میز گذاشته ولی در طول یک هفته آینده -اگر خواب نباشد- همیشه او را در حال بازی خواهید یافت. آیا موفق به شکستن رکورد دنیا می‌شود؟ هفته آینده همین موقع خواهیم دانست.

narenji.ir

2. 13 کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

وای خدا چه آدمای بیکارو بدون دغدغه ای تو دنیا پیدا میشند ..

کـاربـر بـاسـابـقـه Amir Hossein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ذهن فــــــاســــــد محل تحصیل:              ...Wrong Floor

پيش فرض

سلام
    خوب من الان اگه بخوام یه چنین رکوردی بزنم
    چطور باید ثابت کنم؟
    اصلا تو ایران میشه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من یادمه اوایل که پلی استیشن 1 اومده بود با بچه ها که دوره هم جمع میشدیم تا 30 ساعت هم شده یه کله فوتبال بازی کنیم
    بعدش دیگه چشمات سیاهی میره تازه اون بازی دسته جمعی بود لابلاش استراحت و بگو بخند داشتیم
    120 ساعت یه نفره اصلا شوخی نیست چند وقت پیشا تو اخبار بود یه کره ای بعد 74 ساعت بازی مداوم مرده بود

داره خودمونی میشه raso666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

من یادمه اوایل که پلی استیشن 1 اومده بود با بچه ها که دوره هم جمع میشدیم تا 30 ساعت هم شده یه کله فوتبال بازی کنیم
    بعدش دیگه چشمات سیاهی میره تازه اون بازی دسته جمعی بود لابلاش استراحت و بگو بخند داشتیم
    120 ساعت یه نفره اصلا شوخی نیست چند وقت پیشا تو اخبار بود یه کره ای بعد 74 ساعت بازی مداوم مرده بود
    جون من راست میگی؟؟؟؟؟ مرده ؟؟؟؟ چرا من زنده ام

پروفشنال jafarr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

هاها رکورد . بیا گیم نت های ایران ببین ملت چند ساعت پای wow و dota هستن .
    یادمه شب ها C&C red alert بصورت شبکه بین 2 تا playstation 1 بازی میکردیم . فقط 1 دست که نقشه 36 یا 49 بود ساعت 8 شب شروع میشد و صبح حدود 10 تموم میشد .
    Last edited by jafarr; 23-12-2012 at 22:20.

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

لاقل یه گیم درسوحسابیو میزد .....!

پروفشنال Dark_Priest's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

چی شد یارو تونست ؟

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

فکر کنم دیگه عمرش کفاف نداد.

11. این کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •